İçeriğe git

Resim
- - - - -

Osman Altunterim

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2013 - 06:02 ÖS

https://pbs.twimg.co...AbJuE.jpg:large

Bu soytarýnýn beþ para etmez biri olduðunu söylerken aðýr eleþtirilere maruz kalýyorduk :)

#2 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.186 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2013 - 07:47 ÖS

Cevap : Osman Altunterim Tam soytarý o kesin de eleþtiren kimdi onu anlamadým :)

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2013 - 08:05 ÖS

Tam soytarý o kesin de eleþtiren kimdi onu anlamadým :)

Ben sevmem bu adamý:) bazý dostlar var, bilirler kendilerini:) pek savunurlar bu gereksizi :-)
Altunterim denen herif haber kaynaðý kimse, kim mamalýyorsa onun avukatlýðýný yapar. Maalesef bu soytarýyý adam yerine koyan gslýlar var.

#4 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.831 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2013 - 08:42 ÖÖ

Cevap : Osman Altunterim konudan baðýmsýz konuþuyorum ama Galatasaraylýlarýn %80 i istemiyodu Terimi 2011de. Buda Galassaraylý olduðunu söyleyen bi vatandaþ istememesinde abartacak bi durum olduðunu düsünmüyorum

#5 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2013 - 11:30 ÖÖ

Cevap : Osman Altunterim

Tam soytarý o kesin de eleþtiren kimdi onu anlamadým :)

Harbi isim yaz da bilelim Metin..Beni kast ediyorsan onun sitesine konusmus diye adam, soylediklerini paylastým,ne yapayým? Git roportaj veren divan uyesine soyle o adamla neden konusuyorsunuz diye..Forumda bilen bilir,eskiden saim altunterim'in turkspor'unu cok takip ederdim,sonra ne mal olduklarýný anladým..Twitter'da da unfollow kampanyasý bile yaptým Osman ile ilgili..Lakin 2 sene onceki haber kaynaklarý iyidi, gene bozdular..Adnan Polat'cý olduklarýna falan da katýlmýyorum,nerede kaos varsa oraya yerlesiyorlar..

Osman'a bu kadar takýlýyorsan, SMS servis edilip, Galatasaray þike yapmýstýr diye bagýran adamlara da az takýl da samimiyet gorelim biraz..

pek savunurlar bu gereksizi :-)

Savunmayla ilgili bir tane post bul,koy buraya,bekliyorum..Forumda ben dahil,kimseyi Osman'ý savunurken gormedim,sen gorduysen,bunu yazabiliyorsan,koyarsýn,koyamayacaksan da insanlarý bos sallayýp,dolu tutturarak zan altýnda býrakma..

Ha seven de sevebilir,bu da kimseyi baglamaz..SMS servis edilen, GS sike yapmýstýr diyen ROK'u sevip,onu kaynak olarak gorenler de var mesela :)

#6 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2013 - 03:08 ÖS

Cevap : Osman Altunterim Büyütme olm bu kadar :) adamý devamlý referans gösteriyorsun, herifin ne mal olduðunu söyleyince de rok mok diyip saldýyýra geçiyorsun :) bi ara raký balýk yaapr konuþuruz tekrar bunlarý ;)

#7 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2013 - 03:10 ÖS

Cevap : Osman Altunterim

adamý devamlý referans gösteriyorsun

Savunmayla ilgili bir tane post bul,koy buraya,bekliyorum..Forumda ben dahil,kimseyi Osman'ý savunurken gormedim,sen gorduysen,bunu yazabiliyorsan,koyarsýn,

Git roportaj veren divan uyesine soyle o adamla neden konusuyorsunuz diye.

bi ara raký balýk yaapr konuþuruz tekrar bunlarý

Olur :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye