İçeriğe git

Resim
* * * * - 4 oy

Eski Teknik Direktörümüz Roberto Mancini

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2589 replies to this topic

#2581 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Haziran 2019 - 10:09 ÖÖ

51 maça farklı tandemle çıkmayı beceren şahıs :)

İtalyan karizması genlerden geliyor maalesef yapacak bişey yok :)

#2582 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.120 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2019 - 09:22 ÖS

Tek iyi tarafı 4 yıldız notu idi.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#2583 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 08:01 ÖÖ

Ben o 13 saçma transfer işinde Roberto'dan ziyade başka dümbeleklerin de parmağı olduğunu düşünüyorum açıkçası. Da neyse işte...

#2584 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.725 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 11:49 ÖÖ

Ben o 13 saçma transfer işinde Roberto'dan ziyade başka dümbeleklerin de parmağı olduğunu düşünüyorum açıkçası. Da neyse işte...

Emre Utkucan , Burdisso , Ontivero ve Hajroviç' i Mancini'nin menejer arkadaşlarının tavsiye edip , transfer ettikleri söylemişti .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#2585 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 02:39 ÖS

Kimse kusura bakmasın ama bokum gibi teknik direktördü. Her hafta ayrı ilk 11, her hafta ayrı taktik. Hatta her maç içinde 5 farklı formasyon. Sürekli oyuncuların yerleri ile oynamalar falan. Elinde Barcelona gibi kadro olur hemen herkes farklı mevkilerde oynayabilir ne halt ediyorsan et. Bu çılgın gibi değişiklikler yapıyordu. Avrupa Kupası maçında gol yedikten sonra takımı aşağılayan acılı suratını da asla unutmayacağım. Bizden uzak olsun.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2586 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 03:27 ÖS

iyi de o maçta Drogba sattı diyen bile oldu. Bizim anlık motivemiz herkesi yargilayacak kadar insafsız oluveriyor.

#2587 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.906 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 03:50 ÖS

Yok Yasin adamın genel tavrında sorun vardı. Buraya burun kıvırarak geldi zaten. Benzer tavırları çok kereler gördük. Ciddiye almadı bizi adam. Belki ülke futbolunu küçük gördü, belki Galatasaray'ı sallamadı fazla. Oladabilir. Ama eğer bu düşüncede isen hiç imzalama arkadaş sözleşme. Ne demeye transfer olup İstanbul'a geliyorsun?

Berbat ötesi bir teknik direktördü. Bunun olduğu dönemde ne oynadığımızı çözebilen beri gelsin. Şampiyon takım devraldı bu arada kendisi. Hani eften püften bir takım yoktu elinde. Baya baya 2 sezon şampiyonluk kupası kaldırmış, CL'de çeyrek final yapmış bir kulübe teknik direktör olarak geldi. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2588 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 911 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 04:19 ÖS

Yok Yasin adamın genel tavrında sorun vardı. Buraya burun kıvırarak geldi zaten. Benzer tavırları çok kereler gördük. Ciddiye almadı bizi adam. Belki ülke futbolunu küçük gördü, belki Galatasaray'ı sallamadı fazla. Oladabilir. Ama eğer bu düşüncede isen hiç imzalama arkadaş sözleşme. Ne demeye transfer olup İstanbul'a geliyorsun?

Berbat ötesi bir teknik direktördü. Bunun olduğu dönemde ne oynadığımızı çözebilen beri gelsin. Şampiyon takım devraldı bu arada kendisi. Hani eften püften bir takım yoktu elinde. Baya baya 2 sezon şampiyonluk kupası kaldırmış, CL'de çeyrek final yapmış bir kulübe teknik direktör olarak geldi. 

Ben Mancini gittiğinde çok fazla sevindim. dediklerine aynen katılıyorum her maç farklı formasyon ve bir deplasmanda mağlup ya da berabere iken, son 30 sn kala drogbayı çıkarıp ceyhunu almıştı, bunlar unutulmaz. yanılmıyorsam 4 ya da 5 ay da deplasmanlarda galibiyet alamamıştık sayesinde. ama ondan da kötüsü bana göre tartışmasız prandelli idi. bu gözler prandelliden daha kötüsünü görmedi bile diyebilirim.

#2589 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 07:39 ÖS

Teknik olarak bişey ifade etmediğine kefilim zaten yukarıda belirtmiştim. Bielsa bostayken Roberto gelmesini epey saçma bulmuştum. Gerçi o da tutmazdı belki de...
Prandelli başarıya daha yakın hamleler yapıyordu, 3-0 girdiğimiz devreden sonra oyuncu değiştirip maçı berabere bitirdigimiz de olmuştu. Melo'ya stoperlik yaptırayım derken batırdı O da.
Yav esas sıkıntı sanırım 442 gibi çatır çatır bir sistem sonrası gelmeleriydi. Bozulan sistem vs derken ancak toparlaniyoruz.
Fatih Terim'in gerçek görevi, bu takımın sistemini düzene sokmak ve hangi hoca gelirse gelsin giren çıkan oyuncu grubundakiler in fark etmemesini sağlamak.

Sistem bu olmalı, adamlar gelip geçici hocalar da öyle, ama tutacak sistem için 1.5 sezondur çok ışık göremedik.

Başarı sadece sınırlarımız içinde şimdilik. Yeniden ozumuze dönüş başlamalı...

#2590 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.680 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2019 - 10:05 ÖS

Yav Sneijder on libero basladi Arsenal deplasmaninda, Prandelli de ayni moktu.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek