İçeriğe git

Resim
* * * * - 4 oy

Eski Teknik Direktörümüz Roberto Mancini

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2589 replies to this topic

#1 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2013 - 09:15 ÖS

Sanýrým bitti aramalarýmýz. Mancini kesin gibi. Durum resmiyet kazandýðýnda adminlerimiz Metin Oktay forumuna taþýrlar sanýrým. Galatasarayýmýza hayýrlý olmasý dileklerimle baþlýðýný açmýþ olayým. Umarým uður getirir.

#2 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2013 - 09:18 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Ee ne diyelim hayýrlý olsun o zaman.Umarým baþarýlý olur.

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Eylül 2013 - 09:26 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Hayýrlý olsun. Ýlk tercihim deðildi ama yabana atýlacak bir hoca deðil. Toplama bir takýmý premier league þampiyonu yapmak kolay deðil. Ýtalyada da birçok kupa kaldýrdý. Ýnþallah baþarýlý olur.

#4 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.136 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 01:55 ÖÖ

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini İstemezüüük. Balotelli ile Tevez ile takışan,city de bir sene dışında, ki o sene dahi bence kadronun hakkını veremeyen, çok maliyetli, lige çok uzak, bizim kültürün kenarýndan geçmez bir hoca.. ben böyle sallayınca o iş tutuyor o ayrı :) Ama hakikaten çok pahalı bir başarısızlık hissiyatım var..Adamın birde zerre hedefi yok..umru değil kazanmış kaybetmiş..

#5 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 07:53 ÖÖ

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini mancini iyidir kötüdür ayrý konu da, balotelli dediðin adam bizim Batuhan Karadeniz'in 10 misli disiplinsiz biri. onunla geçinmek için mevlana olmak lazým. tevez desen ayný.

#6 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 11:14 ÖÖ

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini balotelliyle gecinen de kim. yaka paca kavga ettiler idmanda.

#7 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 01:33 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Mancini baþkanýn otelindeymiþ.

#8 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 01:40 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Yapma bunu...

#9 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 01:46 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Hayýrlýsý..Basarýsýz olursa bu durumu yaratanlara birsey olmaz,gene olan Galatasaray'a olur..Arkasýnda durmak lazým..

#10 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 01:53 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Bielsa'nýn da baþarý garantisi yoktu bunun da. Gönlümden geçen oydu ama Mancini de fena deðil. Ýnþallah baþarýlý olur.

#11 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 03:17 ÖS

Hocamin sonrasý beni tatmin etmez açýkçasi. Ben daha ihtiraslý, hýrslý adamlarý seviyorum. Bielsa'yi tercih ederim ama o da bizim kurumsal yönetime ters. Gelirse hayýrlý olsun deriz, desteðimizi veririz. Onun baþarýsý Galatasarayin baþarýsý. Ama sabýr göstermem, sezon sonu baþarýsýzsa kupa yoksa istifasini isterim, açýk ve net.

#12 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 05:18 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Tevezi sir alex'de idare edemedi

#13 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.398 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 06:33 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini 4.5 M 2+1 yýl haberleri çýkmaya baþladý. Sanýrým bitti bu iþ. Bielsa'yý tercih ederdim ama artýk hayýrlý olsun demek ve desteklemek gerekiyor. Bakarsýn savunma yapmayý bu adamdan öðreniriz ki bu bile büyük katký olur bize.

#14 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 06:42 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini bu haberleri de dýþarý kim uçuruyor daha toplantý bitmeden çok merak ediyorum. gerçi tahmin ettiðim birisi var ama. neyse.

#15 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.569 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 08:44 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Futbol þansý yanýnda olsun. This is a Football. lh8zUroNItw&feature=youtu.be

#16 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 09:00 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Terim'in ayrýldýðý takýmlara gelmesinin ardýndan ikinci baðlayan nokta olur gelirse eðer. "This is football. What can i do sometimes?" :)

#17 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.441 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 09:02 ÖS

Cevap : Muhtemel Teknik Direktörümüz Roberto Mancini fular,dalgalý saçlar ve italya...sevmediðim bana itici gelen üç özellik birden :)) Martin O'Neill'ý tercih ediyordum ancak sonuçta damat deðil hoca alýyoruz takýma faydalý olsun da ne kadar itici olursa olsun razýyýz.

#18 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 09:29 ÖS

Cevap : Teknik Direktörümüz Roberto Mancini Hayýrlý uðurlu olsun. Yeni Teknik Direktörümüz Roberto Mancini oldu. Ýnþallah CL kupasýný kaldýrýr ve imparatore Mancini diye inler tribünlerimiz.

#19 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 09:30 ÖS

Cevap : Teknik Direktörümüz Roberto Mancini GS TV'de altyazýda görüþme devam ediyor yazýyor. Kesinleþtiðini nereden öðrendiniz?

#20 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Eylül 2013 - 09:33 ÖS

Cevap : Teknik Direktörümüz Roberto Mancini burdan dönmez abi ya.