İçeriğe git

Resim
* - - - - 1 oy

Verilen verilmeyen cezalar...şikayetim var..

• Please log in to reply
57 replies to this topic

#41 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Haziran 2014 - 12:20 ÖS

kafana göre benim mesajlarıma sansür koyup oraya buraya taşıma...

#42 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 19 Haziran 2014 - 09:29 ÖS

Yazacağın yeri bil...

Laaanı luunu çevrene sakla..

2 li tartışma ortamı hazırlama.

Uyarıdır.

raki3mzeson.jpg

#43 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.206 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Haziran 2014 - 10:51 ÖS

Totem Miraç forum yazarlarına karşı fazla agresif davranıyorsun bence.

#44 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2014 - 01:15 ÖÖ

Yazdıklarımızı otokontrolden geçirip öyle yazarsak, kimse agresifleşmek zorunda kalmaz.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#45 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2014 - 06:50 ÖÖ

bart ;

Kişini tavrı nasıl olursa karşılığınıda o şekilde alır. Senin yapmış olduğun gibi tertemiz bir eleştiriye ne diyon lan sen deyip kafa tutacak halimiz yok..

Laa lı , luu lu konuşursa karşılığını o şekilde alır...

Sonrasında çıkıp, hem yazdığı yeri bilmeden hemde üslubunu değiştirmeden emir kipli konuşursa karşılığını o şekilde alır...

Adam gibi yazana adam gibi cevap verilir...

raki3mzeson.jpg

#46 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2014 - 10:07 ÖÖ

sen önce adam ol. benim de üyeliğimi iptal et. aynen allez gibi. kendi kumunda kendin oyna. aynı fener gibi. sen kimsin. 

diktatör kılıklı. neyse. ihraç et nasıl yapıyorsan ya da kim yapacaksa yapsın. bokunu çıkardınız. çocuk gibi. biz kimseye burada hakaret etmedik. herifin dediği lafa bak. kimsin sen. saygısız. 

önce adam gibi davran. okuduğunu anla.

iptal edin üyeliğimi nasıl yapıyorsanız. ihraç falan neyse. admin falan kimse.

#47 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2014 - 10:30 ÖÖ

Önce bir kimsin adamsan onu açıkla..

Nick avatar arkasına sığınıp adamlık edebiyatı yapma...

İptal edin üyeliğimi demişsin..

Valla büyük bir memnuniyetle...Zevkle , seve seve...

Benim yerim yurdum adım sanım belli.. Varsa adamlıkla ilgili bir lafın buyur gel yüzüme söyle...

raki3mzeson.jpg

#48 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2014 - 12:01 ÖÖ

La durun la. Sanli Fransamizin yendigi bu günde saraplarimizi yudumlayalim, küflü peynir yiyip, grup vitamin "dünya turu" parcasinin fransizca rap bölümünü dinleyelim: "...Bir acaiptir Eyfel kulesi, nerde bizim Galata kulesi, bu Fransada ask baskadir, Avrupanin en sarapci ülkesi, madamelarla mademoiselleler üstlerinde bir hos koku, onlarda rap söyleyebilir, ajoutez ve merci beaucoup, ...  "

https://www.youtube....etailpage#t=197

Bu arada topigi yeni okudum da su aklima geldi: vay anam vay neler dönmüş serhat ya ...

.... Galatasaray, o daha vefali ....

#49 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 08:27 ÖÖ

Şu iki şeyi bir türlü anlamıyorum,yaklaşık 2006 yılından beri buralardayız bakıyorum herkes makam mevki sahibi koca koca insanlar anlamadığım birinci şey foruma küsmek, bazen bunun üzerine kafa yoruyorum uzun uzun ama böyle bu mevkide insanlar foruma neden küserler anlamıyorum,

Anlamadığım ikinci şeyde küfür olayı.Şu küfür olayını neden bu kadar önemsiyorsunuz anlamıyorum.Bana göre küfür serbest olmalı.İlla birşey yapılacaksa forum kalitesi açısından önce tc numarası ile üyelik alıp dahasonra küfür edenleri küfür edilenlere ihbar etmek olacaktır. Böylece herkes kendi yaptığı hatanın cezasını kendisi çekecek bizde yıllarca yazıştığımız değerli arkadaşlarımızın küsme tripleri yada ceza alıp forumu bırakmalarını görmek zorunda kalmayacağız.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#50 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 01:48 ÖS

Valla altyapısı mümkün müdür bilmiyorum - sanmıyorum- ancak duncan tam da benim istediğim forum tipini yazmış. Herkes kendi ismiyle üye, nickler avatarlar yok, foto isim şehir (hayvan) :) öyle olsun, karşılıklı kavga dışında kimse kimseye karışmasın; kendisine hakaret edildiği iddiasında olan dert ediyorsa alsın sayfa çıktısını versin savcılığa (hakaret şikayete tabi bir suçtur çünkü). Mahkeme "silin" desin biz silelim falan.. 

Ama öyle birşey mümkün değil.. teknik olarak mümkünse de bizim çapımızda mümkün değil.. yılda 100 150 euro'larla, 3-5 kişinin emeğiyle dönüyor forum. Şu halde elden gelen de budur. Kendi adıma çok açık söyleyeyim, diğer adminlerin de aksini düşünen adamlar olmadıklarını biliyorum; mevcut teknik olanaklarla yapılabilecek herşeyi önerin, yapalım..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#51 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 07:35 ÖS

Abi zaten surada 3-5 kisiyiz. Herkes evimizin adresine kadar biliyor neredeyse :)
10 HAGI

#52 barT

barT

Junior Member

• Members
  • 1.206 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Şubat 2015 - 11:15 ÖS

Bence aşırı derecede sert yaptırımlar uygulanıyor. Ağır küfür olmadıkça kullanıcıları serbest bırakmakta fayda olduğunu düşünüyorum şahsen. Topu topu 15-20 tane aktif kullanıcı var, bunların dörtte biri admin, dörtte biri cezalı oluyor.
  • eskiAcik bunu beğendi

#53 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2016 - 04:55 ÖS

Arkadaşlar,bu forumun 10 yıllık üyesiyim. Forumu bazı dönemler aktif bir şekilde takip ederken ,bilhassa şike sürecinden sonra futbola olan ilgimin zayıflaması nedeniyle, foruma giremedim. Bu süre zarfında , aynı görüşte olalım ya da olmayalım, yazılarını zevkle okuduğum birçok kişinin forumdan ayrıldığını öğrendim. Açıkçası birçoğumuzun hayatına anlam katan, güzel dostlukların oluştuğu bu kadim forumda bahsi geçen arkadaşları tekrar görmek istiyorum.

Foruma üye olup artık yazmama kararı alan ya da forumdan ihraç edilen arkadaşların eski  tarihli yazılarını okurken içim cız ediyor. Bu arkadaşların artık aramızda olmaması durumu beni gerçekten üzüyor.

Öncelikle forumda halen üye olan fakat küsmüş / küstürülmüş  arkadaşların tekrar kazanılması gerektiğini düşünüyorum. Forumun büyük bir kısmı birbiriyle değişik vesilelerle forum dışında da görüşüyor. Küskün arkadaşların tekrar foruma davet edilmesini talep ediyorum.

Ayrıca ,haddimi aşmış olur muyum bilmiyorum ,ama forumdan ihraç edilen arkadaşların da foruma tekrar davet edilmelerini ,eğer varsa, dargınlıkların sona erdirilmesini istiyorum.

Foruma katılımın önceki yıllara göre ciddi manada azalmış olduğunu tespit ettim. Artık kırgınlıkların, dargınlıkların bir kenara bırakılarak bu kadim foruma yazı ve yorumlarıyla emek vermiş eski arkadaşlarımızın tekrar aramıza katılmalarının teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyor ve bu hususta yardımlarınızı talep ediyorum.

#54 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.683 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2016 - 11:59 ÖÖ

Katiliyorum yukaridaki yoruma son zamanlarda kusenlerden kolaylikla ulasilabilenler var yeniden davet edilebilirler  alt tarafi futbol konusuyoruz geyik yapiyoruz

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#55 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2016 - 12:24 ÖS

sportif başarısızlıkta insanları biraz soğuttu herhalde.. takım yeniden zirveye oynamaya başlarsa küsenlerde geleceklerdir diye tahmin ediyorum.

#56 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.144 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2016 - 02:14 ÖS

Arkadaşlar,bu forumun 10 yıllık üyesiyim. Forumu bazı dönemler aktif bir şekilde takip ederken ,bilhassa şike sürecinden sonra futbola olan ilgimin zayıflaması nedeniyle, foruma giremedim. Bu süre zarfında , aynı görüşte olalım ya da olmayalım, yazılarını zevkle okuduğum birçok kişinin forumdan ayrıldığını öğrendim. Açıkçası birçoğumuzun hayatına anlam katan, güzel dostlukların oluştuğu bu kadim forumda bahsi geçen arkadaşları tekrar görmek istiyorum.

Foruma üye olup artık yazmama kararı alan ya da forumdan ihraç edilen arkadaşların eski  tarihli yazılarını okurken içim cız ediyor. Bu arkadaşların artık aramızda olmaması durumu beni gerçekten üzüyor.

Öncelikle forumda halen üye olan fakat küsmüş / küstürülmüş  arkadaşların tekrar kazanılması gerektiğini düşünüyorum. Forumun büyük bir kısmı birbiriyle değişik vesilelerle forum dışında da görüşüyor. Küskün arkadaşların tekrar foruma davet edilmesini talep ediyorum.

Ayrıca ,haddimi aşmış olur muyum bilmiyorum ,ama forumdan ihraç edilen arkadaşların da foruma tekrar davet edilmelerini ,eğer varsa, dargınlıkların sona erdirilmesini istiyorum.

Foruma katılımın önceki yıllara göre ciddi manada azalmış olduğunu tespit ettim. Artık kırgınlıkların, dargınlıkların bir kenara bırakılarak bu kadim foruma yazı ve yorumlarıyla emek vermiş eski arkadaşlarımızın tekrar aramıza katılmalarının teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyor ve bu hususta yardımlarınızı talep ediyorum.

Artık dayanılmaz hale gelen didişmelerin bitirdiği diyaloglar vardı..Elbette bir sürü sevdiğimiz insan da  vardı..
Ancak uzun süredir forumda okunası bir yazı da yazılmıyordu.Hala da pek yazılmıyor..Sosyal medya forum alışkanlıklarını da değiştirdi..
Can ın söylediği gibi takım biraz tempo yaparsa belli alışkanlıklar nüksedebilir...

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#57 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.029 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2016 - 07:08 ÖS

Tespit ettiğim kadari ile Terim'in son gidişi/gönderilmesi esnasında bir kısım arkadaşlar Terim'i, bir kısmı ise Aysal'i haklı bulmuş. Bu nedenle oluşan iki farklı grubun hakarete varan manasız didismeleri olmuş.Forumdan ihraçlar olduğu gibi foruma kuserek yazmayi birakanlar olmus.Usluplari ne kadar sert olsa da Bellrock, Allez (Yiğit) gibi ihrac edilen kisilerin de bir defaya mahsus olmak üzere cezalarinin kaldirilmasini talep ediyorum. O günkü gibi kavgaya mahal verecek bir ortam yok su anda.Kisa vadede ne Terim ne de Aysal geri döner. Osvaldo,Mirac (totem),Galatian, Usa Taraftar (Efe)ve ismini hatırlayamadıgim diğer küskünleri de tekrardan foruma davet edelim.Daha da eskiye gitmek gerekirse Gian (Çağdaş), Bogazicili (Ata), Parma Maniac vb.yazi ve yorumlari ile foruma büyük emek vermiş arkadaşlari da forumda gormek isterim. Bir helallesme hareketinin baslatilip, eski defterleri kurcalamadan, forumun ilk kurulduğu zamandaki heyecani muhafaza ederek tekrardan kaynaşma olsun diye temenni ediyorum.

#58 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2016 - 11:43 ÖS

Sosyal medya varken kimse gelmez artık, boş yere düşünmeyin bunları derim.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye