İçeriğe git

Resim
* - - - - 1 oy

Verilen verilmeyen cezalar...şikayetim var..

• Please log in to reply
57 replies to this topic

#21 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2014 - 02:09 ÖÖ

Hehehe Ben ilk üçüne aynı parayı keserdim. Yalnız sonlara doğru coşmuş, utanmasa "daşşağına kurban bir çay verebilir misin: beleş" yazacakmış.

• Namelessonegs bunu beğendi

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#22 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2014 - 12:24 ÖS

şike kısmı facia olmuş

şikeyi galatasaray yapmaz, temsil yetkisi olan kişiler yapar ve o kişiler bu kulüpte 1 dakika barınamazlar. onlar temizlendiği sürece yeri neresi olursa olsun ben galatasarayı desteklerim, ama pislikleri içinde barındırmaya devam ettiği taktirde temizlenene kadar ben müsade isterim.

• Giga bunu beğendi

#23 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 1.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2014 - 08:56 ÖS

çay ver ile çay versene arasında 50 kuruş fark olması garip :P

V!va L!berte!

#24 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2014 - 09:18 ÖS

Önemli olan şike yapacak tiniyetteki adamı seçmemektir zaten ayrıca şahıslar yaptı bizde temizledik demek yetmez çünkü tarihinde kara bir leke olarak kalır. Herzaman önüne gelir bu, bireyler yaptı olmaz, yüzyıllar boyu "x" Şİke yaptı olarak hatırlanır. Kurumsal kimliğinde yazılı olarak kalır. Almış olduğun kupalar gibi Müze'nde değilse bile kara kaplı defterde sergilenir.

Orda anlatılmak istenen; Ne şartta ve hangi durumda olursa olsun, geçmişinde yada geleceğinde neler yazarsa yazsın, GSın hem kurumsal hemde manevi değerlerine sahip çıkarım vurgusudur.

Üslup konusunda diyecek bişey yok, forumun hafızası orda duruyor, kaç kuruş kaç lira millet karar versin.
üslub-u beyan ayniyle insan.

#25 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2014 - 10:24 ÖÖ

Orda anlatılmak istenen; Ne şartta ve hangi durumda olursa olsun, geçmişinde yada geleceğinde neler yazarsa yazsın, GSın hem kurumsal hemde manevi değerlerine sahip çıkarım vurgusudur.

Üzerinde  şikeci / rüşvetçi /yalaka yazan bir adamı galatasaray apoleti taşıyor diye desteklemem..Galatasaray ismi benim doğrularımın üstüne çıkamaz..Önce ben iyi olabiliyorsam iyi olurum ,sonra iyilerin yanında dururum..Altında durduğum şemsiye beni iyi yapmaz..Galatasarayın önemi rengi arması değil temsil ettiği değerlerdir..Değerleri ne kadar doğru anladığımız önemlidir..Başkan yönetici hoca topçu çaycı...Kirli işe bulaşan da bulaşanı destekleyen de bu kulübü doğru anlamamış demektir...

• Namelessonegs bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#26 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2014 - 06:04 ÖS

Del Pieroya verilen 1 ay ceza çok değil mi? yazıktır. Bu tip cezaları tek taraflı vermek vicdanları rahatlatıyor mu ?

100 defa huloog mulog yazıldı, o neden cezasız kaldı  o zaman ?

#27 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2014 - 08:33 ÖÖ

Su cay ver, versene mevzusunda tonlama da onemli.. Cay versene ( laan) gibi de soylenebilir. Cay versene ( bilader) gibi de :)
10 HAGI

#28 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2014 - 10:45 ÖÖ

Del piero bir öncekinde 15 gün ceza almış ve tekrarında 1 ay aldı..

#29 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2014 - 11:28 ÖÖ

tamamda, hakaret yok bişey yok..bunun cezası 1 ay çok değil mi..birdaha sefere 2 ay mı olacak ?

bunun üst limiti yok mudur ?

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2014 - 01:38 ÖS

6 ay içinde 4 . cezayı alır ise ihraç edilecek..

http://galatasaray.t...yönetmeliği/

• Giga bunu beğendi

#31 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2014 - 02:52 ÖÖ

Galatasaray'ın icine eden,degerlerini 5 paralık eden, ruhu olduren, guzelim takımı ve basarılı takım arkadaslıgının dibine dinamit koyan, Fenerli'den beter heriflere dumduz gittim..İlk cezamı istiyorum forumdaki..Bir kere daha Allah belalarını versin..

• LuisFigo bunu beğendi
Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#32 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2014 - 04:33 ÖÖ

Galatasaray'ın icine eden,degerlerini 5 paralık eden, ruhu olduren, guzelim takımı ve basarılı takım arkadaslıgının dibine dinamit koyan, Fenerli'den beter heriflere dumduz gittim..İlk cezamı istiyorum forumdaki..Bir kere daha Allah belalarını versin..

Örnek bir davranış, alkışlıyorum seni dostum
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#33 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.195 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2014 - 10:27 ÖÖ

Bence Mancini için mapus yatmak çok acımasızca. Yattım ordan biliyorum :)

Mancini başlığında küfür serbest olsun. İçimizi dökelim.

Bakın çok eğlenicez ;)

• Yasin Karabulut bunu beğendi

#34 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.249 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mart 2014 - 10:07 ÖS

Niye 10 gün?
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#35 MaRaShLi

MaRaShLi

Senior Member

• Members
  • 400 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mart 2014 - 12:52 ÖS

Bence de mancini başlığında küfür serbest olsun adam geldiğinden beri her maç resmen anamıza avradımıza küfrediyor

#36 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mart 2014 - 03:59 ÖS

Sen Mancini topicinde küfür serbest olsun dersin, yarın biri Aysal konusunda küfredelim der, öteki gün Terim topici için talep gelir. Bunun sonu yok :) 

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#37 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2014 - 05:03 ÖS

Niye 10 gün?

kim için sorduğunu bilmiyorum ama 10 günün genel anlamı aynı anda bir kaç ihlali birden yapmasıdır.

her biri için neden ayrı ayrı 7 gün denilebilir ama bir anlık sinir boşalmasına o derece katı yaklaşmak istemedik.

#38 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.195 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 25 Mart 2014 - 10:29 ÖS

Sen Mancini topicinde küfür serbest olsun dersin, yarın biri Aysal konusunda küfredelim der, öteki gün Terim topici için talep gelir. Bunun sonu yok :)

Valla bu herifin yaptıklarını yapan/yapacak herkese serbest olsun. Hak geçmesin tabi :)

#39 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Haziran 2014 - 04:13 ÖS

allez geri donsun hoca...tam onun ortam...saydırır millete...demedim mi falan diye...attınız la adamı...atmak için bi heyet oluşturun oyle atın bari...

#40 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 18 Haziran 2014 - 07:07 ÖS

Başka bir forum bulur orda yazar la. Dert etme la.Fani dünyanın sanal alemi, datlı canını üzdüğüne değmez la.

• Namelessonegs ve Giga bunu beğendi

raki3mzeson.jpg

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye