İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

Galatasaray Formaları

• Please log in to reply
1152 replies to this topic

#1 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 11:43 ÖÖ

Resmi forma baþlýðýmýz burasý olsun.

Sanýrým Nike tarafýndan da resmileþen formalar bunlar olacak.Sarý formadaki þerit harika ama bazý maçlardan sonra maþallah tarzý alaylara konu olabilir...Sarý formayý begendim ben...Ve armalar harika duruyor...Nike kalitesi daha ilk seneden belli oldu...

Eklenmiş Resim

#2 Nerval

Nerval

Onur Aydın

• Members
  • 1.838 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2011 - 02:52 ÖS

Konsept tasarým muhteþem gözüküyor :

Eklenmiş Resim

#3 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2012 - 01:02 ÖS

topic bulamadým, atladýysam birleþtirirsiniz

son dedikodulara göre

Eklenmiş Resim

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.472 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2013 - 11:34 ÖS

sezon sezon forma topaðý açmak yerine, sürekli burdan devam ederiz kaybolmaz biyere böylece.

2013-2014 sezonu formalarýmýz:

Eklenmiş Resim

#5 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 11:45 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Bence güzel. Agirlikli olarak parcaliyi giydiklerimi tamamdir. Dandik renkler yok.

#6 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 11:50 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Siyahýndan alýrým..Uzun zamandýr siyah forma bekliyorum..

#7 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 12:32 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz 1 Drogba formasý siyah olsun.

#8 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.316 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 12:42 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz

Yeni formalar bunlar degil miydi ;
Eklenmiş Resim
Sari geliyor. :) (Zamanla cig gibi buyudugunu farkettigim ozlem... Sadece ben saniyordum.). Reklam kirmizi galiba? . Eger oyleyse 10 uzerinden 9. Siyahsa 8.

Siyahtaki beyaz reklam, formaya Besiktas esintisi vermis. Vasat olacaga benzer. (Yakada bir sarilik, koltukaltinda da kirmizilik var gibi ama bakalim yetecek mi...) 10 uzerinden 6 veya maks 7.

Parcali ise bildigimiz parcali. Kusursuz olabilirmis, sayet forma reklami simsiyah olmak yerine guzel bir arka fon onune yazilsaymis. Kirmizida gozukmeyen, sarida cirtlayan bir reklam olmasi muhtemel. 10 uzerinden 7

Not: Werder'in bu biten sezonda giydigi simsekli formayi bize uyarlasalardi efsane olurdu. :) Ya da efsane geri donerdi (bkz Kosecki'li sezon...Adec formasi.). Devrearasi cikar insallah. :)

#9 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 12:45 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Amatör çalýþmalar olabilir bunlar. Armanýn etrafýndaki sýrmalarý (ya da her neyse iþte) beðenmedim ama genel olarak çok güzel tasarýmlar.

#10 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 01:56 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz ...bu senenin ardindan bir siyah formada benden...bu yili hic unutmak istemiyorum....

#11 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 03:17 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz düz sarý, siyah ve parçalý sezon baþý için kesin deniyor. bir tane de devre arasýna beyaz hazýrlanacakmýþ. düz sarýda kollarda ve yanda kýrmýzý ince tek þerit, reklam ve numara kýrmýzý siyahta kol altýnda kalan yan bölüm damalý sarý kýrmýzý, reklam ve numara sarý parçalý önden klasik parçalý, arka düz tek renk þeklinde rivayet ediliyor.

#12 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 03:59 ÖS

aynen soyle bir forma istiyorum. satýþ rekoru kýrmazsa fenerliyim

http://cdn.sporx.com...2_fb21f_400.jpg

#13 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 04:11 ÖS

Resmi forma baþlýðýmýz burasý olsun.

Sanýrým Nike tarafýndan da resmileþen formalar bunlar olacak.Sarý formadaki þerit harika ama bazý maçlardan sonra maþallah tarzý alaylara konu olabilir...Sarý formayý begendim ben...Ve armalar harika duruyor...Nike kalitesi daha ilk seneden belli oldu...

Eklenmiş Resim

Bu formalar deðil. Daha önce de yazmýþtým "2010-2011 sezonu formalarýmýz" baþlýðýnda

Gelecek sezon bir tane klasik parçalý, yanlarý ince kýrmýzý þeritli bir tane düz sarý, bir de yine yanlarý ince kýrmýzý þeritli siyah formamýz olacak.

Yeniden Galatasaray olacaðýz!

NOT: Bu bilgi kesindir/doðrudur.

#14 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 05:15 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz turuncu, pembe, mavi, lila gibi renkler olmasinda sari-kirmizi hersey iyidir.

#15 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 06:49 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Sarý formaya kavuþuyoruz sonunda... Yýllardýr dilimizde tüy bitti... Umarým adam gibi bir sarý forma çýkar. Yukardakini beðenmedim... Böyle sünnet kýyafeti gibi ortadan þerit falan geçmesine gerek yok. Sade olsun, sarý olsun, kýrmýzýlar da ince þeritler olarak falan eklensin uygun yerlere...

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.712 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2011 - 07:14 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Ben acaip memnunum nike'a gecmemizden, feha halde kaniksamistim artik adidas'in formalarini, onlarin da isi iyice savsakladigini dusunuyordum.

#17 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:48 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Fabioo'nun mesajýndaki formalar doðru. Onlar olacak. Demek birileri fark ettirmeden fotoðrafýný çekip sýzdýrmýþ. Ancak resmin net olmamasý iyi. Detaylar görünmüyor. Bu forma tasarýmlarýnýn saklanmasýnýn nedeni korsan üretimi engellemek. O nedenle elinize bir þekilde resimler ulaþsa dahi sakýn ha internette paylaþmayýn arkadaþlar!

#18 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:25 ÖÖ

Sarý formaya kavuþuyoruz sonunda... Yýllardýr dilimizde tüy bitti... Umarým adam gibi bir sarý forma çýkar. Yukardakini beðenmedim... Böyle sünnet kýyafeti gibi ortadan þerit falan geçmesine gerek yok. Sade olsun, sarý olsun, kýrmýzýlar da ince þeritler olarak falan eklensin uygun yerlere...

ben de genel olarak beðendim. siyah formanýn yolunu yýllardýr gözlüyordum. siyahýndan hem kendime hem oðluma alýrým:) sarý forma da güzel, ancak istanbulspor'un formasý gibi..kýrmýzý ve siyah þeritler olmalý

#19 serdarseren

serdarseren

Senior Member

• Members
  • 1.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:33 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Formalarýmýz Gayet güzel olmuþ formalar. Ýþte bu!..

#20 Cihan

Cihan

Senior Member

• Members
  • 771 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:53 ÖÖ

Formalarin renk secimleri belli, fakat tasarimlarinin ve detaylarinin nasil olacagi belli degil. Parcali, Beyaz, Siyah ve Sari olacak. En bastaki resimler de bir taraftarin hazirladigi amator (gayet profesyonel gerci) calismalar, Fabionun koydugu resimdekiler icin de sunu alintilayayim:

Resmi sýzan formalar Nike Türkiye'nin buradaki bayiiler için yaptýðý sunumlardan biriymiþ. Renkleri daha önce belirlenen formalar üzerinden toplam 22 adet farklý sunum gerçekleþtirilmiþ. Ancak Nike Hollanda, yani bizim formalarýmýzý esas olarak yapan firmanýn bu sunumlar ile alakasý yokmuþ. Onlar ile yapýlan toplantýlarda kesinlikle formalarýn resimleri gösterilmiyor ve saklý tutuluyormuþ. Nike Hollanda kendi üssünde, yani Hollanda'da bu formalarý tutuyor ve kesinlikle resimli bir sunumu buradaki bayiilerle paylaþmýyormuþ.

Kýsacasý renkleri çok önceden belirlenmiþ formalar üzerinden buradaki firma bir takým çalýþmalar yapmýþ ancak kulüp bunlarýn hiçbirini onaylamamýþ. Parçalý-sarý-beyaz ve siyah, esas sezon formalarýmýz Nike Hollanda tarafýndan bir tek kendilerinin görebileceði þekilde saklanýyormuþ. galatasarayformalari.com

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye