İçeriğe git

Resim
- - - - -

Forumda Son Durum

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
98 replies to this topic

#1 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 12:30 ÖS

Simdi gordum; westham ceza almis. Sebebini bilmiyorum ve acikcasi merak da etmiyorum. Ama bir ricam olacak; westham ve baska cezali olan regular yazan kim varsa lutfen cezalari saliya kadar ertelensin. Sampiyonluk haftamizda tam kadro olalim, sevdigimiz sinir oldugumuz ama burada senelerdir beraber yazistigimiz herkes yazabilsin. Bu arada westham arkadasim vs sanilmasin, degil kendisini gormek, 1 kez olsun ozelden dahi yazismisligim yoktur.

#2 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 12:36 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin tff tahkim kurulu mu burasý. ertelenmesin. kin duydugumdan deðil..ona buna ceza verdirip duruyordu. iyi olmuþ.

#3 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 12:44 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin

Simdi gordum; westham ceza almis.
Sebebini bilmiyorum ve acikcasi merak da etmiyorum.

Ama bir ricam olacak; westham ve baska cezali olan regular yazan kim varsa lutfen cezalari saliya kadar ertelensin.
Sampiyonluk haftamizda tam kadro olalim, sevdigimiz sinir oldugumuz ama burada senelerdir beraber yazistigimiz herkes yazabilsin.

Bu arada westham arkadasim vs sanilmasin, degil kendisini gormek, 1 kez olsun ozelden dahi yazismisligim yoktur.

Katýlýyorum..Benim gorusum benim kararým deniyorsa,o gorus onun kararý da olmalý..Tam kadro olmalýyýz..

ona buna ceza verdirip duruyordu. iyi olmuþ.

Fatih hoca'ya aleni hakaretten ceza almýstýn bellrock,o zamanlar gozden kacmýstý,onu isaret etti..Simdi olsa,bende ederim..Sende kotu zamanlarda ortaya cýkýyorsun :)

#4 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 12:57 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Basta da belirttigim gibi konuyu bilmiyorum. Anlattiklarindan da bir sey anlamadim. Cezasini toptan kaldir demiyorum, su mac gecene kadar westham kimse ile ikili tartismaya girmeyecegine soz versin sen de cezayi ertele. Bak hatta bir de tesvik edici bir sey onereyim, salidan sonra onun cezasi kalkana kadar benim hesabi da kilitle. Hem boylece bellrock'un kiyasladigi sekilde tahkim kurulu vs ile kiyaslama olayi da kalkmis olur. Sampiyonluk macimizda cogu kisi macta olacak zaten. Burada yazacak olan 3-5 kisi kalacagiz, 1 kisiden dahi mahrum kalmayalim.

#5 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:06 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin bencede ertelensin...burda hagi ve hocaya kufur edenler ceza gormedi...hatta hagiye edilen kufur forum yoneticiler tarafindan silinmisti, ardindan zaten hem ben hemde osvaldo bir sure yazamadik forumda...'sen kimsin lan' bunlarin yaninda cok hafif kaliyor...sampiyonluk kutlamalarinda westham olmali, sonra cezasini verirsiniz forumun ceza sistemi bunca seneden sonra halen belli degil...bazisi uyari bazisida ceza aliyor...buna bir aciklik getirmeniz lazim

#6 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:10 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin þampiyonluða yürürken duygularýmýza hakim olamayabiliriz. o nedenle ceza vermenin ertelenmesi fikrine tüm kalbimle katýlýyorum...

#7 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:32 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin bu ne kulis bu ne baský...þike cezasýnýn kaldýrýlmasýndaki her türlü koalisyonun benzeri...ceza kalkarsa ben de fatih terim e sallayacam...görelim bakalým...adamýna göre muamele..allez'e, bize yapýþtýr cezalarý..westham'a gelince türk futbolunun marka deðeri, tv gelirleri düþer cart curt...yok öyle yaðma..þeriatýn kestiði parmak acýmaz...

#8 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:44 ÖS

ceza kalkarsa ben de fatih terim e sallayacam...görelim bakalým.

Bahane olmasýn..Galatasaray'ýn degerlerine sallaman icin guzel bir ortam mý olustu bellrock??Westham'ýn olayýyla, Fatih hoca'ya sallamayý ayný kefede mi gordun? Ýste bu mentalite yuzunden su an bu tartýsmalar ortaya cýktý..Objektifim diyen adam, hocaya sallayým bari diyor..

#9 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:47 ÖS

bu ne kulis bu ne baský...þike cezasýnýn kaldýrýlmasýndaki her türlü koalisyonun benzeri...ceza kalkarsa ben de fatih terim e sallayacam...görelim bakalým...adamýna göre muamele..allez'e, bize yapýþtýr cezalarý..westham'a gelince türk futbolunun marka deðeri, tv gelirleri düþer cart curt...yok öyle yaðma..þeriatýn kestiði parmak acýmaz...

Bir de kin ile yazmiyorum diyorsun.
Bunun diyetini ben odeyecegim diyorum, cezasini cekmesin de demiyorum.
Westham'in gidip durduk yere birine kufrettigini sanmiyorum. Git Terim'e kufret, gel burada senin icin de ayni basligi acacagim, senin diyetini de ben odeyecegim.
Sezon sonuna geldik artik, haftasonu hepimiz burada olalim, yazalim gulelim eglenelim.

#10 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 03:54 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Vay anasýný arkadaþ, Fatih Terim'e hakaret ederim bak ha! diye aklý sýra adalet arýyor bazýlarý. Westham'ýn cezasý kalkar kalkmaz bilemem, cezasýný veren karar versin. Ancak kalkmasýn diye tehdit savuranlarýn yaptýðý da normal deðil.

#11 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 04:16 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Orda mesele fatih terim deðil. Bellrockin, benim ta basindan beri karsi ciktigim adamina ve olayinq gore yaklasim sergilenip, tutarsiz davranilmasi. Maden terim konusunda hassas numarasi cekmiyorsun, hassas oldugun adami oraya getiren, bagli bulundugun camianin basindaki adama da saygi gostereceksin. Drogbayi alkislarken bi yuzun kizaracak. Terime laf eden fenerlidir, haindir, forumdan kovulmalidir. Mevsimi olmasina ragmen kabak tadi verdi bu faþizan tavir. Tutarli olun diyor ozetle ama prim yapma firsati terim kelimesinin oldugu yerde var, buyrun büyük GS taraftari oldugunuzu ispat edin. Linc to bellrock.

#12 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 04:29 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Diyorum ya bu ortaya konusma olayini hic beceremiyorum. Konusanin kime laf ettigini de anlamiyorum. Allez lafin banaysa, adamina gore bir sey olsun demiyorum, duruma gore bir degisiklik olsun diyorum. Buna karsi bir diyet olarak da benim uyeligi de 1 hafta kitleyin diyorum.

#13 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 04:34 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Kardesim westhama ceza verilmeyeceðini biliyoruz zaten.benim tavrim bellrokin terime sallayacagim yazmasini firsat bilenlere.

#14 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 04:44 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Ceza verilmeyecek derken? Cozker 1 haftaligina uyeligini engellemis/banlamis. Su donemde cezanin sebebi neyse ne, erteleyin sampiyonluk macinda heyecanla yazsin cizsin. bellrock gelmis seriat meriat diyor, westham ile beraber benimkini de cezaya dahil edin ama simdi surada 1 senedir hergun yazan adamlari sampiyonluk haftasinda engellemeyin.

#15 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 05:25 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Affolmasýn bence de, paþa paþa çeksin cezasýný westham adam gibi.. Sonra býdý býdý etmesin bazý kullanýcýlar.. Baþlamýþlar zaten..

#16 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 05:33 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin adam gibi adam burada yazdýðýný, yazdýðý adamýn suratýna söyleyebilecek olandýr. ben bizzat alýp hocanýn karþýsýna götüreceðim, burada edeceðin küfürü önce onun suratýna söyle sonra gel buraya yaz, ceza verecek admine ben saydýracaðým.

#17 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 05:54 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin burda af isteyen yok, ertlensin deniliyor...sampiyonluk sirasinda olsun deniliyor ne mutsuz adamsiniz ki boylesine kucuk birseyi buyutuyorsunuz...namus meselesi ettiniz. Boyle bir iyi niyetli ricaya boylesine karsi cikmaniz bana cok komik geliyor, hatta birazda uzuluyorum. Yonetim cikip kararini verir. Kisisel saldiriniza anlam veremiyorum hava guzel cik tadini cikarin; ugrastiginiz bos isler yerine cuma'nin zevkini cikarin

#18 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 06:17 ÖS

adam gibi adam burada yazdýðýný, yazdýðý adamýn suratýna söyleyebilecek olandýr. ben bizzat alýp hocanýn karþýsýna götüreceðim, burada edeceðin küfürü önce onun suratýna söyle sonra gel buraya yaz, ceza verecek admine ben saydýracaðým.

eli görüyorum arttýryorum; bülent tulun ve adnan öztürk içinde ben aynýsýný yapacaðým. Buyrun.

#19 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.395 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 06:40 ÖS

Su donemde cezanin sebebi neyse ne, erteleyin sampiyonluk macinda heyecanla yazsin cizsin.

Zaten bunu bizde düþündük. Þampiyonluk haftasýnda kimse ceza almasýn diye uyarýmýzýn altýna özellikle belirttik, rica ettik ama westham geldi resmen bana ceza verin dedi..
Benfica topiðinde iþ artýk çýðrýndan çýkmaya baþlayýnca þöyle bir ricada bulunduk;

---------------------------
Son günlerde forumda laf sokmalar, karþýlýklý atýþmalar ve daha önemlisi baþkalarýna Fenerli ithamlarý yapýlmasý çok arttý.. Karþýlýklý diyalogla konu kapanýr diye bekledik ama görünüþe bakýlýrsa kapanacaðý yok ve iþ artýk iyice rahatsýzlýk boyutuna vardý..
Ýpin ucu kaçtýðý için önceki yazýlanlara yaptýrým uygulamak pek adaletli olmaz ama þu andan itibaren baþkalarýný Fenerlilikle suçlayanlar ve karþýlýklý atýþmalarý sürdürenler no post cezasý alacaklardýr.

Þampiyonluk haftasýnda, hepimizin sevinçten çýldýracaðý þu günlerde umarým bizleri böyle bir yaptýrým uygulamaya mecbur býrakmazsýnýz..

Saygýlar,
---------------------------

Þu mesajdan abartmýyorum 5-10 dk. sonra westham'ýn yazýsý ise;

--------------------------
Fb kazansýn diye dua eden gslýlar vardý Ama ilahi adalet iþte.. Hazin bir sonla bitti bu rezalet. Kimse kusura bakmasýn. Aylardýr beynimiz mýncýklandý burda. Yok fb böyle iyi, yok þiir gibi top oynuyorlar, yok kupayý aldýlar... Gördük iþte neyi aldýklarýný... Fbye 1 kupa hayallerine 2!
-------------------------

Bilmiyorum baþka yoruma gerek var mý!! Umarým bundan sonra forumdaki Fenerlilik ithamlarý artýk bir son bulur..

#20 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 06:46 ÖS

Cevap : westham'in cezasi ertelensin Can, gorustum biraz once..Tapatalk mudur nedir, (ben kullanmýyorum)oradan yazmýs..Cepten yazdýgýnda da ne uyarý okumus ne de baska birsey,direk yeni mesaj olarak atmýs ve býrakmýs..Yemin etti bununla ilgili..Ceza sorun degil fakat admin postunun ustune iddialasmak gibi bir niyetim olmadýgýný aktar lutfen dedi..