İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Abdurrahim Albayrak

• Please log in to reply
678 replies to this topic

#661 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 02:37 ÖS

Albayrak'ın da bir miktar fosfor ihtiyacı var. Kaybedip tebrik telefonu alacak noktaya geldiysek vay halimize.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#662 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 03:34 ÖS

#663 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 03:46 ÖS

Mustafa Cengiz ' in midesi nasıl kaldırıyor bu adamı ? 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#664 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.904 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 04:30 ÖS

Abdurrahmana bir tebrik de benden , koca GS 'ı uefa ligine tav olur hale getirdikleri için.

GS yöneticilerinin 80 lerden başlayarak yıl / profil grafiği çizilse ,eğrinin eğimi dramatik olur.

Ali Uras , Alp Yalman , Faruk Süren , Cansunlardan ,    Adnan Polat , Dursun Özbek ve nihayetinde Abdurrahmanlara. 

#665 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 05:29 ÖS

Rahmanlar diye bir anahat istasyonu hatırlıyorum çocukluğumdan. Neredeyse hiç inen binen olmazdı ama tren yine de dururdu, etkisizdi. Bu laziko gibi.

#666 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 732 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 05:30 ÖS

Kafayı üşütmüş bunlar ne dediğini bilmiyor.

#667 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.332 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 05:54 ÖS

Galatasaray Divan Kurulu başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Abdurrahim Albayrak'ın gecikmesini eleştirerek, "Çarşamba günü karadeniz yemekleri günü olduğu için gecikiyorlarmış. 'Siz başlayın' demişler. Biz başlayalım. Tahmin ediyorum ki, dünkü zaferi kutluyorlar!

Kifayetsiz yalaka. Seyirci hala protesto etmediğine göre demekki memnun.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#668 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 06:16 ÖS

Seyirci de normal değil ki. Schalke gol atıyor, sen mağlup durumdasın ama tribünde dağ başını duman almış başlıyor. Şaka gibi.

• LuisFigo bunu beğendi

#669 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.332 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2018 - 07:39 ÖS

Çok garipti o ya ben de anlayamadım. Halbuki o marşın tribünde çok güzel anlamı vardı.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#670 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 12:27 ÖÖ

Rahmanlar diye bir anahat istasyonu hatırlıyorum çocukluğumdan. Neredeyse hiç inen binen olmazdı ama tren yine de dururdu, etkisizdi. Bu laziko gibi.

Yanılmıyorsam halamlar ilk orada oturuyorlardı, kuzenler sevmezdi pek. Sene 89-93 arası olmalı. Yazın TR tatilimizde uğrardık. Trenle dedemlere, fikirtepeye giderdik. Hey gidi günler. Kartal-Rahmanlar’dan bahsediyorsun heralde? :)
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#671 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 10:15 ÖÖ

Çok garipti o ya ben de anlayamadım. Halbuki o marşın tribünde çok güzel anlamı vardı.

Galatasaray'ın Avrupa maçları tezahurat reparruarınad ciddi sıkıntılar var . Ananınamk fener ,  türkyedir galatasaray gibi local besteler çıkınca geriye başka bir şey kalmıyor :)

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

#672 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 12:55 ÖS

https://twitter.com/...0690754566?s=19
What can I do sometimes..

#673 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 07:06 ÖS

abicim hiç ağlamaya sızlamaya gerek yok bu adamı kendi başımıza saran biziz. Biraz işler ters gitse "efenim aman apo olsa şöyle yapardı topçunun ayakkabısını boyardı ,yok markete koşar yengeye ped alırdı" yok şöyle gaaassaraylı diye çağıran biziz.

tutucuyuz .. net.. aman dursun gelmesin diye tutup burak elmasa sırt çevirdi taraftar..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#674 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2018 - 09:05 ÖS

https://twitter.com/...4031712256?s=21

#675 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2018 - 10:06 ÖS

Üstad gerekeni söylemiş..

3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda yapılan maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Albayrak, "Zor bir maç oldu. Galibiyet için gelmiştik ama berabere kaldık. Aradaki puan farkını koruduk. Son dakikalarda Onyekuru ile yakaladığımız pozisyonları değerlendirseydik farklı olurdu. Ondan önce de pozisyona girdik ama atamadık. İlk yarının bitmesine 1 maç kaldı. Ona hazırlanacağız. Ocak ayında da yapılanmaya gideceğiz." diye konuştu.

#676 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2018 - 10:09 ÖS

Puan farkını korumak?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#677 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Aralık 2018 - 01:01 ÖS

beyin terk..
What can I do sometimes..

#678 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Aralık 2018 - 01:27 ÖS

Do you love me? Yes I do
  • frodo555 bunu beğendi

#679 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:06 ÖÖ

Akıl dışı demeçlerine alıştık da , röportajın sonunda ' o konuşanlar üzülecek ' şeklindeki cümlesi neydi ? AA kendini kimlerden üstün veya akil görüyor bir bilelim . 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye