İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Abdurrahim Albayrak

• Please log in to reply
249 replies to this topic

#241 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 06:06 ÖS

Şov büyük olsun diye bütün takımın emrivaki yapılarak götürülmesi de ayıp ve stratejiden uzak...Alırsın bir iki yönetici ya da duyumcu başkanımızı gidersin...Aralarından Olcan gibi buna alet olmak istemeyen biri çıkar, planlarını bozar, yarın medyada sıkça işlenip, Tayyip telefon açıp ''biletini kesin yoksa size yol, su, elektrik yok'' dese (o çiğlikte bir adam) ne yapacaksın ? Bu sisteme kurban mı vereceksin ?

• Yasin Karabulut bunu beğendi
''Galatasaray'ýn olduðu yerde her zaman umut vardýr" (Hagi)

#242 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 1.078 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 06:08 ÖS

Abdürrahim Albayrak istifa ettirilmeden bu rezilliğin etkisinden kurtulamayız..

Şampiyon olsak dahi hiç bir önemi yok..

#243 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 06:19 ÖS

Ben apo iyi etmis demdim zaten.. Ama dun Aysali olumune savunan, iktidara karsi dik durdu vb diyen adamlarin Sysal RTE nin davetine kosa kosa gidip yildoyla sarmas dolas poz verdiginde "adam ne yapsin? Ihaleleri var. tabi ki cumbaba ile grousecek" vb seklindeki kofti mantar donuslerini bildigim icin simdi bu adamlarin simdi apoya saydirmasini gayet samimiyetsiz buluyorum. Kimse kusura bakmasin..aysal da gayet guzel duzen adamiydi simdikiler de oyle.. Tek fark onceki basgan cicekle bocekler 2 susulu lafla kamufle ediyordu simdikiler aciktan yapiyor.. Yahu Aysal goreve geldigi gun " 25 milyon GS taraftari AKP ye oy verdi" yalakaligina girmedi mi? Neyin dik durusuymus bu? Gayet guzel yalayacakti ama tayyip aga yanina yanastirmadi. O da stad acilisindaki mevzudan kaynakliydi. Aysalin sahsiyla ilgili degildi. Aysal o kadar dik duruyordu da RTE ile gprusmek icin niye 80 tane araci koydu araya? Aponunki takla da bu ney? Guvercin takla..
10 HAGI

#244 Spesifik

Spesifik

Member

• Members
  • 776 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 06:24 ÖS

Attached File  ImageUploadedByTapatalk1419610731.785426.jpg   125,62KB   5 kez indirildi

Şöyle de bir durum var tabi ortada. Ben birinciliği trabzonun yalandan cengaver başkanına verdim.

#245 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Banned
  • 4.521 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:08 ÖS

Aysal'la abdurrahim arasındaki en temel fark ortaya çıkmıştır bugün.

Aysal galatasaray başkanlığını ihaleleri-yatırımları için Cumhurbaşkanı ile görüşme talebinide kendi rantı için ister.

Abdurrahim galatasarayda görev yapmayı sadece galatasaray sevgisi tutkusu için cumhurbaşkanı ile görüşmeyide galatasarayın problemlerini çözmek için ister.

Diğer bir fark aysal defalarca red alır. Abdurrahim protokol kurdurur.

#246 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:19 ÖS

Yesinler onun protokolünü... Gözleirm yaşardı bu böyyüüügghhhh GSlının yaptıklarını okuyunca.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#247 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:24 ÖS

25 milyon Akp oyu lafını Akp mükemmel parti herkes ona bassın yalayım yutayım manasında söylemedi..M.Ali Birand lafı hükümetin yollar vb sorunlarla ilgili yanaşmadığını ima edince Başbakan'ın böyle bir ayrımcılık yapmayacağına inandığını ifade etmek için kullandı...Daha sonra bununla ilgili kongrede düzeltme açıklaması yaptı, kimsenin siyasi görüşüne ipotek koyma niyetim yoktu diye...Daha farklı ifade edebilir miydi evet ifade edebilirdi...Bana göre vizyon daveti de Rte'nin toplumun ve kurumların her türlü tabakasına hitap ediyorum karşılık görüyorum (sanat, spor, stk, hukuk, siyaset vb) toplantısıydı...Kendisine Galatasaray Spor Kulübü Başkanı adına spor camiasının oturduğu yerden bir koltuk verildi...Dolayısıyla Özgür Abi'ye hak verdiğim konu bunun ihaleler alıyor vs diyerek savunulmaması gerekirdi...Bu ister istemez menfaat algısına prim yaptırır...İş adamı kimliğiyle oraya davetiye çıkarılmadı...Yıldırım Demirören'in oturduğu yerin yanına davetiye çıkarılmış olsa da yerini değiştirmesi gerekirdi...Bu o davete nezaketsizlik değil tam tersine Yıldırım Demirören'e karşı çok dik bir duruş ifade ederdi...Galatasaray'ın hakkını hukukunu savunurken belli ölçülerde Federasyon'la yüz göz olmak zorundasın ama böyle bir fırsatı yakalamışken de kullanmalısın...

Savaşçı, direnişçi değildi belki ama düzenin adamı da değildi bence...Başkan olur olmaz sıcağı sıcağına yaptığı Gezi Parkı yorumunu Tayyip hayatta unutmaz, twitter protestosu da kulübe zarar verdi ama bu birkaç eylemin sadece ondan çıktığına da pek kanaat getiremiyorum, divan kurulu özellikle İnan Kıraç felan bunların da katkısı vardı...Ünal Aysal'ın divan kurulu toplantısını bir cenaze dolayısıyla iptal etme yetkisi yok, divan kurulu da o dönem böyle bir karar verdi..Stad açılışını unutmak Ünal Aysal dönemi bitince mi aklına gelmiş Tayyip'in..Tayyip'in son 4 Galatasaray başkanından sadece birisine Gfb liderlerine bile kahvaltı verirken, resmi bir görüşme için bile seçici davranması sadece stad meselesi değil...Ünal Aysal'ın savaşçılığı felan da değil....Tayyip'in çok normal açıklalamaları bile savaş kabul etmesi...Normalde hukuk işlese F.Bahçe'yi tufan edecek ortamın F.Bahçe korunurken bile Ünal Aysal'ın da getirdiği hava ile salt Galatasaray egemenliğine de dönüşmesinden çekinmesi...

#248 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:31 ÖS

Stad acilisini unutmak unal aysal gidince aklina gelmedi zaten.. A.Albayrak tekrar goreve gelince aklina geldi. Ayrica bugun unuttugunu falan da dusunmuyorum.

Aysal RTE ye karsi o kadar ilkeliyse apo "kupayi ver" diye ararken devreye girseydi aratmasaydi..O konusmanin baskandan falan habersiz yapildigini dusunmuyoruz herhalde. Bugunku kaynasmanin katalizoru albayrak.. Buna suphe yok. Aysal durustlu yonetim kurulunu ucurmasa muhtemelen bugunku tablo aysal doneminde de olacakti. Ha simdi 2-3 cengaver cikar " zate aysal RTE ye yakin olduklari icin apoyu durustu falan harcadi" der ben de epey bi gulerim..

Bu arada bilgin gokberk icin sittirsin gitsin demis Nameless. Bence de agir olmus. Ben direk "siktirsin gitsin" diyorum, bunca zamandir " ben GS liyim " cumlesini kurmamis adam anca GS liligini askiya alirken mi o cumleyi kurmus? Siktirsin gitsin ardina da bakmasin.
10 HAGI

#249 alisamiyen

alisamiyen

Senior Member

• Members
  • 2.021 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:38 ÖS

Abi zaten savaşçı demiyorum Tayyip'in tahammül sınırları anormal düşük diyorum...Son cümlene de ancak '' kendi ekibimle çalışayım'' düşüncesiyle değişim yaşattığını, bunun da bedelini ödediğini, tutmadığı için Galatasaray'ın da ödediğini söyleyebilirim...Duygun hoca o açıklamayı yapmasaydı bugünkü ortamı Albayrak tek başına oluşturamazdı...

#250 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Aralık 2014 - 07:44 ÖS

Benim itirazim Aysala epik anlamlar yuklenmesine..Bir kisim chpcinin A.Y i ozgurluk savascisi ilan etmesi gibi birsey..aysal randevu alamayinca kahraman oldu anasini satayim.. O randevuyu alsa RTE yi ayar manyaa yapacakti.. Olmadi iste... Aysal da dik durmadi bunlarin durmayacagi da belliydi. Bu ortamda apoya atarlanilmasini anlamiyprum gercekten. Apo kim yahu? Zurnanin zortingen deligi..Aha durust te orada. Bu adamlar kendi kafalarina gore mi gittiler oraya? Kafatasci Duygun emmi niye son dk da apoyu listeye aldi sizce? Seytan bunun neresinde?
10 HAGI

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye