İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Abdurrahim Albayrak

• Please log in to reply
639 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Mart 2013 - 12:34 ÖÖ

Acilmistir daha once ama cok onemli adam, o saf sevgisi, samimiyeti ile cok onemli, alturun butun plakalarini gs ve renkleri sari kirmizi yamasi bile cok onemli, istanbulda her yerde sari kirmizi araclar dolasiyor, adamsin.
  • FluttyEstualm bunu beğendi

#2 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 02:01 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Bence cok onemli bir deger ve basarýlarda pay sahibi..3'te 3 yapmýsýz..Ali Durust ve kendisine umarým saygýsýzlýk yapýlmaz..Bu isimler harcanýr da elinde gazete gazete sýnýf baskanlýgý yapar gibi gezen yoneticilere kalmaz koca camia..Unal Aysal'ýn cok ciddi bir mucadelesi olacak bu konuyla ilgili,umarým gazete kupurlerini gozardý eder ve basarýya odaklanýr.. Sunu da ekleyim..Boylesi guzel bir sampiyonluktan sonra bu tip acýklamalar da hic hos olmadý,gereksiz bir zamandý..

#3 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 02:37 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak allah hepinizden RAZÝ olsun.

#4 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 02:39 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Fatih Terim yönetim açýsýndan çok yalnýzlaþmýþ olur. Ýyi olmaz adýmýza.

#5 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 03:05 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak maç sonunda Albayrak resmen istifa manasýna gelebilecek açýklamalar yaptý. gönlünün alýnmasý gerekiyor. 1992 yýlýnda Murat Yakýn'ý kolundan tutup sarý-kýrmýzý formayý giydirmek için AS Roma maçýna getirdiði günlerden biliyoruz Abdurrahim Abi'yi. Murat Yakýn da kim deyip ilgilenmemiþlerdi. kesinlikle kaybedilmemesi gereken bir deðer.

#6 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.349 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 03:10 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Abdürrahim abi benim en sevdiðim yöneticilerin baþýnda gelir. Takým için çok büyük bir moral kaynaðý. Yorulduðunu tahmin ediyorum ama Fatih hocanýn ona ihtiyacý var ve önümüzdeki yýllarda daha da fazla olacaktýr. Kesinlikle devam etmeli.

#7 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 03:57 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Sürekli barýþ mesajlarý vererek, herkese samimiyetsiz gülücük daðýtan adamlarla bu iþ yürümez. Sahada ve saha dýþýnda GS, Fatih Terim doðranýrken, arkadaþýn bir tane beyanatý yok. Herþeyi ve herkesi çok seviyor. Þampiyonluk gelince herþey unutuldu tabi, meireless 4 maç ceza alýrken, hocaya 9 maç kilitlenirken, hakemler ebemizi bellerken, adam "I love you hocam" tarzý geyiklere giriyordu. Dýþardan gelsin destek versin, bu kulüp bu vizyondaki adamlarla kimseden saygý beklemesin. Umarým gider, ve bir çok konuyu hoca üzerinden deðil, insiyatif alýp kendi halleden adamlar gelir.

#8 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 04:04 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Galatasaray Kulübü'nün Yönetim Kurulu üyesi olur kendileri...fatih terim'in yancýsý deðil dikkatinizi çekerim...yancý gibi görünüyorsa...onun sorunu...

#9 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.942 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 04:17 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak

Albayrak'tan zerre haz etmem. Benim için Arena'nýn açýlýþýndaki g.t yalamalarýndan sonra yok hükmündedir. Yönetime de alýnmazsa alýnmasýn umrumda olmaz, hatta sevinirim. Ancak þu kýsma itirazým var.

meireless 4 maç ceza alýrken, hocaya 9 maç kilitlenirken, hakemler ebemizi bellerken, adam "I love you hocam" tarzý geyiklere giriyordu.

Takýma sahip çýkmaya çalýþan, taraftarýn duymak istediklerini söyleyen, hake edene hak ettiði gibi cevap verebilen Adnan Öztürk vardý da ne oldu? Baþkan susturmadý mý Öztürk'ü? Yani yönetimden afarozlanmanýn bahanesi bu olamaz. Kusura bakmayýn ama yemezler...

#10 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 04:30 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Baþkasýnýn neyi ne kadar yaptýðý yada yaptýrýldýðýný deðil, Albayraðýn neyi ne kadar yapýp yapmadýðýný konuþuyoruz. Baþkasýnýn konusunu ilgili topikte tartýþýrýz, madem hocayý çok I LOVE YOU'sun. Çýkýp hakkýný hukukunu, imalýda olsa bir kez dahi olsa savunacaksýn. Bilipte, görüpte konuþamayan var, görüpte bilipte konuþmayý red eden var.

#11 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.942 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 04:42 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Yahu Baþkan tarafýndan yönetime tekrar seçilmemesini konuþmuyor muyuz? Ne demek Baþkan topiðinde konuþuruz? Senin argümanýna "Adnan Öztürk'ü konuþturmayan, sadece Ali Dürüst'ün ortadan demeçlerine izin veren Baþkan, Albayrak'ý da konuþturmamýþtýr" diyorum. Baþkan'ýn senin bahsettiðin gibi bir sebep ile onu aforozlamasý mantýklý deðil diyorum. Kadýköy'de sana kupa vermezlerken Albayrak'ýn g.t yalama marifetiyle Baþbakan destekli kupa merasimi yaparken Albayrak'ýn defolarý görülmüyordu. Onun rolü de bu iþte. Bu rolü için seçen de Baþkan. Tekrarlýyorum; zerre haz etmem. Yönetime de tekrar girmesin mümkünse. Ama çifte standarta karþýyým. Albayrak'a verilen görev sert mesajlar vermesi olmayabilir, ne misyonu olduðunu bilmeden doðru sonuca ulaþmamýz zor.

#12 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 04:47 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Hocanýn aldigi cezayla ilgili yonetim, sadece Ali Durust'un konusmasi yonunde karar almisti.

#13 Allez

Allez

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2013 - 05:09 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Herhalde ben eleþtirdiðim için savunuluyor diyerek daha net olmaya çalýþayým. Sözde hiç konuþmayan, misyonu belli olmayan adam, dün gece kanal kanal dolaþýp ; beni listeden çýkaranlar utansýn, çok kýrgýným, tarzý ipe sapa gelmez, þampiyonluk gecemize yakýþmayan konuþmalar yaptý. Futbol þubesinin baþýndaki, doðuþ otonun genel distribütörü bu kardeþimiz kendi kulübüne sallama potansiyelinin, 1 milyonda birini süper iliþkiler içindeki fener ve baþbakana karþý kullanmamasý aleni ihanettir. Belli ki liseliler istemiyor seni ve belkide haklýsýn davanda ama abi sen haklý olduðun asýl davada yancýlýk yapýyorsun, GS'ýn hakkýný hukunu savunmuyorsun, bu saatten sonra yönetim kurlu falan geçecek o iþleri. Koskoca sezon 1 kere hakemi eleþtir be kardeþim. Neyin misyonu bu.

#14 alpheios

alpheios

Taçsız Kral

• Members
  • 1.261 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 06:11 ÖÖ

Cevap : Abdurrahim Albayrak

futbolcularýn çok sevdiði Albayrak, Almanya’da G.Saray’ýn çeyrek finale yükseldiði zafer sonrasý Melo’nun ‘pitbull’ sevincine ortak olmuþtu. Bu kare,# gazetelerde de yer aldý. Albayrak’ýn pitbull sevincini ise edinilen bilgilere göre Baþkan Ünal Aysal’a, danýþmaný Bülent Tulun götürerek gösterdi.
Aysal da düzeysiz bulduðu bu fotoðrafa tepki göstererek, “Yýrtýn, atýn” karþýlýðýný verdi. Ýþte Abdurrahim Albayrak’ýn kýrýldýðý ve “Baþkan Aysal’ý dolduyorlar” diye bahsettiði ismin bu olaydan dolayý Bülent Tulun olduðu öðrenildi.

Ne kadar doðru bilemem gazete haberi sonuçta ama doðruysa üzüldüm dogrusu..

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 06:40 ÖÖ

Cevap : Abdurrahim Albayrak Adamina gore yorum yapmak guzel duygu olmali, kimisine ama ne yapsin duzen boyle hat hut hot edince daha cok hakem hatasi oluyor, politik olmak gerek denir, bazisina da hic konusmuyor denir, yazik cidden.

#16 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 374 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 08:56 ÖÖ

Cevap : Abdurrahim Albayrak I Love you Albayrak

#17 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 09:04 ÖÖ

Cevap : Abdurrahim Albayrak 3-5 liseli þikayetçi diye yem yapýlmamalý Albayrak abimiz. Takým için herþeyini feda eden bir adam.Kalmasý Terimin lehinedir,daha rahat çalýþýr.

#18 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 03:48 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak G.Saray'da Albayrak krizi! "Ýstifa eþiðinde" Sivasspor maçýnýn ardýndan þampiyonluðu Riena'da kutlayan Galatasaray'da yöneticilerden Abdurrahim Albayrak'ýn bu eðlenceye çaðýrýlmadýðý iddia edildi. 07 Mayýs 2013 Salý - 15:59 DHA Galatasaray'ýn futbol þubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak, takýmýnýn þampiyonluðu ile birlikte büyük bir sevinç yaþarken, þampiyonluk akþamýnda yaþanan olaylardan sonra ise büyük bir hayal kýrýklýðýna uðradý. Þampiyonluðu bir taraftar coþkusuyla saha içinde futbolcularýyla kutlayan Abdurrahim Albayrak, gecenin devamýnda aklýna gelmeyecek büyük bir durumla karþý karþýya býrakýldý. BÜYÜK GECEYE ÇAÐRILMADI Futbolcular, teknik heyet ve yönetim, maç sonu Türk Telekom Arena'da taraftarlarla birlikte þampiyonluðu kutlarken, gece sýcaðý sýcaðýna alýnan kararla, futbol takýmý ve teknik heyet Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitmeyip Boðaz'daki bir gece kulübünde þampiyonluk kutlanmasýna karar verdi. DHA'nýn servis ettiði habere göre; þampiyonluk gecesinde Baþkan Ünal Aysal, 2. Baþkan Ali Dürüst, yöneticilerden Celal Gürcan, Sedat Doðan, Ali Gürsoy, Emir Sarýgül, teknik heyet ile futbolcular eþleriyle birlikte þampiyonluðun tadýný doyasýya çýkarýrken, futbol þubesi sorumlusu Abdurrahim Albayrak geceye çaðrýlmadý. TERÝM ÝKNA ETMEYE ÇALIÞTI Bütün bir sezon sadece yönetici gibi deðil, futbolcularýn arkadaþý gibi en yakýnýnda olan Abdurrahim Albayrak, bu olaya kýrýlýrken, telefonunu kapattý ve yakýn dostlarý dýþýnda iki gündür kimseyle görüþmedi. Ýstifa etmek için kararlý olan Abdurrahim Albayrak'ý, þimdilik Fatih Terim'in ikna etmeye çalýþtýðý öðrenildi. ------------------------------------ Bizde kriz icin basarisizliga gerek yok. Sampiyon olduktan sonra bile kriz cikarma potansiyele sahip yönetimimiz var.

#19 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.899 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 04:16 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Albayrak atlýyor zýplýyor ama bu muameleyi haketmiyor. Sen þampiyonlu kutlamasýna futbol þubesi sorumlusunu nasýl çaðýrmazsýn? Mantýk dýþý bir durum , bana bu haber doðru deðildir gibi geliyor.

#20 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2013 - 04:19 ÖS

Cevap : Abdurrahim Albayrak Yukaridaki haber dogruysa buna bariz naza cekmek denir. Yaptigi Cocukca bir hareket. Yani tamam unutulmasi falan olmaz da hic kimse bunu bilincli yapmaz. Cagirmayalim albayrak'i demez. O heyecanla arada kaynamistir. Ama özür dilenir, gonlu alinir biter gider. Ýlgi istiyor belli ki Albayrak abimiz. :) Bu yuzden hayatta istifa falan etmez yalniz, onu soyleyeyim. :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye