İçeriğe git

Resim
- - - - -

Weslej Sneijder

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#41 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 01:47 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder La gazetta da çýkan bugünkü röportajýný okuyun. Adam resmen "benim Ýstanbul'da iþim olmaz, 30 una kadar baþka kapý bulamazsam düþünürüm" demiþ.

#42 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 01:48 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Gelmesin, gelirse Elano gibi olacak sahada, saha dýþýnda da Lincoln.

#43 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 03:13 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Bu transferdeki en büyük hatamýz aþýrý istekli olmamýz ve bütün dünyaya bunu ilan etmemiz... Ýstekli görünmek çok olumsuz birþey deðil, hatta tam tersi futbolcularýn da tercih nedenlerinden biri ancak bunu çok iyi dengeleyip sunmak lazým... Teklif edilen para birkaç gün içinde o kadar normalleþti ki gözümüzde, sanki bizde oyuncular min. 3 milyondan baþlýyor oynamaya... Oyuncu daha gelmeden kendimizi öyle bir hale soktuk ki, 100 küsür yýllýk camianýn büyüklüðü oyuncunun adýnýn gerisinde kaldý. Buna biz neden olduk. Sneijder burayý o kadar çantada keklik görüyor ki, 31 Ocak'a kadar da 31 Mart'a kadar da beklemesi gayet normal... Geçen hafta bir tavýr koyabilsek ve alternetif bikaç isimle göstermelik dahi olsa temasa geçebilseydik adam belkide durup noluyo lan diye bir daha sorgulayacaktý. Neticede kimse teklif etmezse istenmediði yerde kalacak ve bizim teklif ettiðimiz parayý bir daha almasý çok zor. Ama ona bunlarý düþünme imkaný dahi vermiyoruz... Strateji diye birþey yok bizim camiada... Ýnce hesap yapamýyoruz... Ve her defasýnda bunun bedelini ödüyoruz...

#44 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 911 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 06:23 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder bonservisine 7,5 kendisine 4,3 önermiþisiz. bu rakamlar bence son derece makul. eðer bu rakamlara gelirse dengesizlik diye bi þey olduðunu da düþünmüyorum. ne yani atýyorum emre çollak bir alýrken dünya yýldýzý shineder 2 ye gelmez her halde. olucak bu iþ olucakkk.

#45 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 06:25 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Burakamlara gelirse Wesley isyan edebilir melo benden çok alýyor diye :)

#46 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 06:50 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder

Strateji yok, plan yok, program yok...

Kendini dünya kulübü olarak görüp de bu kadar amatörce yönetilen baska bir kulüp zor bulunur...

Transfer sezonu sonuna kadar Wesley´i bekleyip olumsuz bir cevap halinde, "artik sezon sonu bakacagiz" deyip (ayni mevki icin) transferi kapatacaginizi hepimiz biliyoruz...

Madem Wesley kalibresindeki bir oyuncuya ihtiyac vardi, alternatifin neden yok?
Ihtiyacimiz yoktu derseniz, bu sefer neden tüm ocak ayi ugrastiniz diye sormazlar mi?
Nerden tutsak, elimizde kaliyor...

Hollanda´dan bir arkadasimla konustum bugün, Wesley Türkiye´ye gitmez dedi, zerre ihtimal vermiyor. Wesley gibi O da TR´yi kücük balik gibi görüyor, hakli da...

Esas bir dünya kulübünden aktuel bir bilgi vereyim, kuru spekülasyon haric ortalik da fazla haber olmadan, sessiz sedasiz sekilde Bayern München´in önümüzdeki sezon icin Pep Guardiola´yi bitirdigi ortaya cikti bugün...

Bizimkiler biraz seyretsin de bilgilensinler bu tür isler nasil yapiliyor...

#47 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.507 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 07:04 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder çok sýkýldým bu transfer iþinden. takýmda solbek ve stoper yok herkes Sneijder diyor

#48 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2013 - 11:05 ÖS

fatih terim'in dengesi bozuldu bence. sene baþýnda ujfalusi sakatlanmasaydý baþkan kaka falan ciddi bir transfer yapacaktý. orada yýrttý. þimdi de ben istemem triplerinde. niye. iþine gelmiyor. adamýn altýnda ezilir. hollanda'lý çatýr çatýr konuþur diye korkuyordur.

haginin popescunu taffarelin altýnda ezilmeyen adam sneijderin altýnda ezilmekten korkuyor ha, vay anasýný sayýn seyirciler iyice kaptýrdýnýz kendinizi.

bu arada takým içi denge meselesine ben yýllardýr uyuzum, sabrinin 1M, furkanýn 750K aldýðý terazide semih 250K alýrken bozulmuyorsa o denge baþka hiç bir türlü bozulmaz

#49 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.693 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2013 - 12:44 ÖÖ

Cevap : Weslej Sneijder Onder abi Terim Rui Costa, Sheva'nin altinda da ezildi bilmiyor musun?

#50 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.460 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2013 - 12:50 ÖÖ

Cevap : Weslej Sneijder Altýnda ezilme olayýna gerçekten yazan dahi inanabiliyor mu ben de onu merak ediyorum. Sanýrsýn ki Terim bizim bildiðimiz, þu camiada Galatasaraylý olup da basýnýndan federasyonuna herkesin çekindiði tek adam deðil de, dünkü yeni yetme antrenör. Þu hayalgücü bazen nasýl çalýþýyor enteresan.

#51 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2013 - 10:04 ÖÖ

Cevap : Weslej Sneijder Ceo larýn 10 K, Bölüm yöneticilerinin 7 K Müdürlerin 5K ,Çalýþanlarýn 2K aldýðý yerde , çalýþan müdür neden 10 K alýyor diyemez,demez..Ancak Çalýþan ayný masada çalýþtýðý kýdemdaþ arkadaþý ile arasýnda 1K farkla çalýþýyorsa homurdanýr..Olay bundan ibaret.. Sabri kendini iþ yapan bir Wesley ile kýyaslayýp homurdanmaz ancak sabri kendini gayet rahat Gökhan Zan ile kýyaslayabilir ve hakký da vardýr..

#52 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 911 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2013 - 12:05 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder wesleyi rüyamda gördüm havaalanýndaydý. ters çýkmaz inþallah.

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2013 - 05:36 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Beyler yavastan alalým yukarý topici..Bulsun yerini :)

#54 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2013 - 05:39 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Geçen haftaki gibi olmasýn da.. Halayla baþlayýp, geceyarýsý sigi git Sneijder'e dönmesin yine..

#55 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2013 - 05:48 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Artýk donmeyecek Egemen bence, bu is bitti :)..Hayýrlý olsu...( tek 'n' yi býraktým ) :)

#56 memo_ultraslan

memo_ultraslan

Senior Member

• Members
  • 817 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2013 - 07:11 ÖS

Cevap : Weslej Sneijder Wesley transferi ile ilgilenen manajer Özkan Doðan açýkladý futbolcu Galatasaray ile 3.5 yýllýk anlaþma imzalamýþtýr. Hayýrlý olsun. Kadir Çetincalý'da yazdý þu an sneijder transfer toplantýsýnda interle baðlarý kopartacak anlaþmayý yapýyor. Ayrýca TFF Dýþ Ýliþkiler Ýcra Kurulu Üyesi Ömer Þenay'da yazdý Sneijder Galatasaray'da diye. Ama korkum Elano Lincoln Misimovic olmasýn... Yerliler gruplaþma yapmasýn Fatih Hocanýnda benim istemedðm oyuncu kaprislerine girmemesi en büyük dileðimiz.

#57 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2013 - 11:26 ÖS

Reserved.

Hamit de tutmuþtu, gel lan allahsýz :(

Benim bu topik ne olacak :(

#58 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2013 - 12:09 ÖÖ

Cevap : Weslej Sneijder Hamiti yedin bitirdin olm sana futbolcu topiði açmak yasak :))))

#59 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2013 - 01:11 ÖÖ

Cevap : Weslej Sneijder Ahaha o da doðru abi, adam tam kopup gidecek direkler izin vermiyor. Benden olabilir bu uðursuzluk :( Evet birleþtirme olmasýn, Sneijder'ý harcamayalým :)

#60 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2013 - 01:57 ÖÖ

Hamiti yedin bitirdin olm sana futbolcu topiði açmak yasak :))))

Benim actýgým topcu topigi de Caner Erkin :) Bir daha elimi surmuyorum :D..Kendi actýgým topicte kufurlerim var :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye