İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Büyük .TO buluşması...

• Please log in to reply
248 replies to this topic

#41 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2013 - 01:22 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Hem Sivas Hem Trabzon maçlarý için bende geleceðim... Bilet bulmak zor ama aklýnýzda bulunsun bu maçlarda fazla bilet olursa bu kardeþiniz talip :)

#42 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2013 - 01:24 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Ben de Sivas maçýna geliyorum. Uçak biletimi aldým. Kuzen bilet ayarlamaya çalýþacak ama ayarlayamaz ise bizim de 2 adet bilete ihtiyacýmýz olabilir. YArdýmlarýnýzý bekliyorum istanbul ahalisi:)

#43 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2013 - 01:54 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... 2 bilette bana lazim :)

#44 aslanez

aslanez

Senior Member

• Members
  • 721 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 29 Nisan 2013 - 02:25 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Ben pegasust üstteyim iki yýldýr arkadaslar , benle maça gelen iki arkadaþ var onlar kombinelerini kiralamak istiyor, verebileceðimiz miiktarý özelden bana mesaj atabilirseniz. Ýletirim onlara..

#45 aslanez

aslanez

Senior Member

• Members
  • 721 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 09:16 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý...

Ama mactan once buyuk .to bulusmasi yapalim beyler!

Çok iyi olur..

#46 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 09:47 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... kiþi sayýsýný belirleyip tahtasarayda rezarvasyon organizasyonunu yapalým, bilet için de ben karaborsa fiyatýný öðreneyim bilgi veririm

#47 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 10:29 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Bilet cok az sayýda cýkacak deniyor ve son macý 17:00'ye aldýrmaya calýsacakmýsýz..

#48 aslanez

aslanez

Senior Member

• Members
  • 721 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 10:32 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... 1-Onder 2-Yasin 3-Emre (Yasin'in kardesi) 4- aslanez

#49 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.737 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 12:18 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Keske Allez abimiz de su organizasyona katilabilse, bence forumdaki butun gorusler degisir.

#50 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 01:38 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Valla uçak biletimi aldým. Ýnþallah bir yerden bilet buluruz. Ýstanbul a gelip kahvede maç izlemek istemiyorum :)

#51 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 01:40 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Bu güzel havada Tahtasaray2da ne iþimiz var yahu :) Navizadeye gidelim... Bilet bulursak totem borayla gelicem... :) Buluþma için Herkes gönüllü anlayabildiðim kadarýyla...Dýþardan gelecekler için bilete bakýyor buluþma...

#52 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.288 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 30 Nisan 2013 - 01:42 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Ýçeridekilere de bakýn bilet :)

#53 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2013 - 11:21 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Benim bilet iþi tamam..Bora ile beraber geleceðiz inþallah... Görüþelim...Önder abi, yasin, ibocan , özgür, baþka gelecek olan varsa....

#54 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2013 - 11:32 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Benim shiftte sýkýntý yok 6 da cýkýcam iþten. Ama maddi açýdan biraz zor durumdayým maaþa kadar 100 lira anca çýkar benden. O fiyata veren de çýkmaz gibþi. Bakalým nasip. Maç saati anca stadýn oralarda olurum zaten.

#55 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2013 - 08:42 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... angara tayfasý nevizade diyor ama kararý ortak verin, ben ancak 4 ten sonra katýlabileceðim, annenin vefatýnýn 6. senesi oldu, duayý bu sene geciktirdi baba, kaldý bu pazara. yani bu pazar önce allah allah sonra yallah yallah

#56 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2013 - 08:49 ÖS

ust üstteyim iki yýldýr arkadaslar , benle maça gelen iki arkadaþ var onlar kombinelerini kiralamak istiyor, verebileceðimiz miiktarý özelden bana mesaj atabilirseniz. Ýletirim onlara..

Aslanez biletler ne oldu ? duruyor mu ?

Ben gelemiyorum da bizim forumdan yine benim arkadaþým cassano'ya 2 adet bilet lazým, bilet duyan gören olursa bana ya da cassano'ya haber versin.
Teþekkürler :)

#57 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 02 Mayıs 2013 - 11:48 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Uygundur...Keyfimizde yerine geldi ki :))) Nevizade 16:00... gerçi biz daha öncesinde orada oluruz...

#58 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 01:38 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Bula bula güney üst bulduk... Ona da þükür. Stada 19.30 civarý gelicem. Eger skor iyi olurda sampiyonlugu garantilersek son 10 dakika tribünden cýkýp Dogu tribün alt kata dalmayý planlýyorum elimde makine ile :) Maç sonrasý görüþmek isteyen özelden gelsin telefonlasalým.

#59 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 06:48 ÖÖ

Eger skor iyi olurda sampiyonlugu garantilersek son 10 dakika tribünden cýkýp Dogu tribün alt kata dalmayý planlýyorum

sakýn çýkma bir daha hiç bir tribüne giremezsin, kapýlarda mutlaka güvenlik oluyor ki olmasý lazým zaten.

eskiden maça girerken eþþek gibi arýyorlardý, sonra son 10 dakika kapýlarý açýyorlardý, içeri kanas soksan kimsenin umurunda olmazdý.

#60 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 07:14 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Abiler ben maca geliyorum ve de gorusmek isterim. Ama kuzene bagli olacagim icin su an plan yapamiyorum. Ayarladigi kombinenin hangi tribunden oldugunu bile bilmiyorum henuz :) Netlesince buradan yazarim.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye