İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

Büyük .TO buluşması...

• Please log in to reply
248 replies to this topic

#1 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 03:47 ÖS

Þu topici açma gerekçem, Miraç hocamýn F.Terim topicine yazdýðý þu cümlelerdir: Ýddaa ediyorum þu forumda büyük TO Buluþmasý adý altýnda bir organizasyon yapýlsa..Ýzmirlisi,Ýstabullusu,Gayserilisi,Gýrýkkalelisi,Bursalýsý,Ankaralýsý,Almanyalýsý, Hollandalýsý,Amerikalýsý,Japonu vs gelse...O forum için bir milat olur ve o masaya gelen herkes bir anda ESKÝ olur... Benim söyleceðim söz þudur bu konuda: "Þimdi deðilse ne zaman? Biz deðilsek kim?"

#2 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 06:50 ÖS

Cevap : to buluþmasý Insallah Istanbulda olur bir ara hatirliyorum Megusta da mac seyrediliyordu

#3 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 09:45 ÖS

Cevap : to buluþmasý e hadi buyrun pazara tahtasaraya, ufak bir ön hazýrlýk olur iþte

#4 aslanez

aslanez

Senior Member

• Members
  • 721 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 10:18 ÖS

Cevap : to buluþmasý Ben de gelmek tanýþmak çok isterim ama bir deplasman maçýný izlerken veya maçýn olmadýðý bir gün buluþabilsek daha iyi olur diye düþünüyorum.

#5 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 10:56 ÖS

Cevap : to buluþmasý Tahtasaray'a gelebilen gelsin evet... Stada gidecekler stada kaçar... Biz birlikte takýlmaya devam ederiz... Gelipte ulaþmak isteyen var ise özelden numarasýný yazabilir :)

#6 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 14 Aralık 2012 - 11:07 ÖS

Cevap : to buluþmasý Beyler bayanlar..Büyük .to buluþmasý olacaksa öyle hadi yarýn buluþalým olmaz.. Kýsa vadede böyle bir program olursa yine biz bize olur, HEP BERABER olmaz...Uzun vadede düþünmek program yapmak lazým... Hatta iþin bokunu çýkarýp 1 organizasyon Ýstanbulda 1 tane Ýzmirde 1 tanede Ankarada yaparýz belki :) Bana kalýrsa konuyu sabitleyip uzun vadede bir plan yapýp büyük to organizasyonunu hayata geçirelim derim... Bi öpüþelim koklaþalým sarýlalým yahu.. Hep sanal sanal tadý kalmadý vallahi :D Birbirimizi tanýmadan paralar topluyoruz, güveniyoruz havaleler yapýyoruz, gazetelerde ilan bastýrýyoruz...Birbirimizi görmeden bunlarý yaptýk birde buluþup birbirimizi tanýdýktan sonra kim bilir neler yaparýz...Haydin beyler :)

#7 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 12:52 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... 14 Þubatta buluþalým da eþleriniz kýz arkadaþlarýnýz uyuz olsun hahahaahah

#8 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.101 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 12:57 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý...

Hatta iþin bokunu çýkarýp 1 organizasyon Ýstanbulda 1 tane Ýzmirde 1 tanede Ankarada yaparýz belki

yalan yok 2 senedir aklýmda bi halýsaha macý duzenleyip buluþma ayarlamak, ama cesaret edememiþtlm. organizasyon þenlenir sanki. nasipse gelmek görüþmek isterim.

#9 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 01:09 ÖÖ

yalan yok 2 senedir aklýmda bi halýsaha macý duzenleyip buluþma ayarlamak, ama cesaret edememiþtlm. organizasyon þenlenir sanki. nasipse gelmek görüþmek isterim.

Aslýnda Þöyle saat 20:00 - 21:00 Halý Saha maçý. Sonrasýnda bi mekanda oturup sohbet alkol vs. yapýlsa çok iyi olur ... :)

#10 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.740 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 01:29 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Bu büyük buluþma teknik olarak pek olasý gelmiyor bana.. Herkesin muhtelif sebeplerden zaman uyuþmazlýðý olabilir..Ancak ayný ilde olanlar ara ara bir araya gelir ve hatta farklý illere gidenleri misafir gibi davet ederlerse aradaki korelasyon artar.. ben açýk ve net davet ediyorum ..Ýzmire gelen her kiþi misafirimdir..Elimden geldiðince zaman ayýrýr misafir ederim..Eminim ki izmir tayfasýndan herkes buna destek olur.. Yolu düþen iþi olan yarým saat bir saat demesin haber versin.. Ýzmirdeki tüm arkadaþlar adýna bunu söylemeye beis görmüyorum.. Keza istanbula ayda en az 4 kez geliyorum..Bende önder abiye raký tokuþturayým isterim..Zaten Burak mendeburu :) yüzünden borcum olacak bari ödemiþ olurum. Burada en düþman gördüðünüz adamýn nasýl adamlar olduðunu görünce ne bu hakaretler ne bu iðnelemeler kalmayacak..

#11 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 09:42 ÖÖ

.Ýzmire gelen her kiþi misafirimdir..

ferhat saðol, bu mesajdan sonra biz telefonlaþtýk, önümüzdeki hafta geliyoruz izmire.

alisamiyen, allez, namelessonegs, gian, giga, jackdaniels, lioney, frodo, tyisik, cozker, ibrahim, savatage, insomniastan, galathian, sonofmanager, treflex, yoda, yasin ve ben banko, spiker selim de sürpriz yapýp katýlabilir.

allahýn izniyle perþembeden gelip pazar gecesi dönelim diyoruz ama yük olacaksak pazar akþam yemeðini yemeden döneriz.

ha bir de oteli kordona yakýn ayarlasýn, uçak biletlerini de (istanbullular için)sabiha gökçene inen bir þirketten alsýn diye genel bir istek var, ben aracýyým yanlýþ anlama

#12 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.740 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 10:08 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Oteli ayarladým biraz evvel..pegasusa gidin adýmý verin biletleri verecekler.. :) ya sen o kadar adamý toparla ben sana çeþmede otel sahibi arkadaþýmdan rica ederim. 10 oda+ hava alaný transferin benden.. Yanlýz ben istanbula arada bir gelmiyorum sýk geliyorum ona öre :)

#13 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 10:33 ÖÖ

Yanlýz ben istanbula arada bir gelmiyorum sýk geliyorum ona öre

sýk geliyorsan neden haber vermiyorsun, neyse sen bir kere aðýrla þu adamlarý da aklýn baþýna gelsin, her istanbula geliþinde ararsýn böylece :)

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.740 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 10:36 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... beni bunla korkutamazsýn Önder abiiiii :) zaten forumun yardým parasý var bende..Sizin fotolarý koyarým topiðe artýk :lol: Çoðunlukla hafta içi geliyoruz zaman olmuyor..Siz istanbullular dan önce biz izmirden gelmeyelim..

#15 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 11:06 ÖÖ

zaten forumun yardým parasý var bende..Sizin fotolarý koyarým topiðe artýk

bu kadrodan garibini bulamazsýn, hem para da mübarek bir yere, kutsal suya harcanmýþ olur :)
hafta içi hafta sonu farketmez, benim öyle bir sorunum yok, kalacaðýn zaman haber ver

#16 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 06:22 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Ben kimsenin ayaðýna gitmem arkadaþ, toplanýn Kayseri'ye gelin :D Benim gitmem fýrsatým çok olmuyor maalesef. 1 kere geçen sezon Trabzon maçýna geldim, topik neyin de açtýk ama týk yok buluþamadýk :) Ankara'ya gittiðimde de buluþma ayarlayamadýk ama o benim kabahatimdi çok geç haber vermiþtim.

#17 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.875 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 06:59 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... bir avrupa deplasmanýna gitsek... muhtemel þehirleri düþünüyorum da, barcelona-malaga dýþýnda heryer herkese uyar sanki.. paris - torino - dortmund - münich , bunlardan birine Yasin de rahatlýkla gelebilir almanya tayfasý zaten domestic yol yapacak önder de bir þiþe jack az içsin, uçak parasý çýkar :) TO'nun pankartýný da asarýz küffarýn tribününe...

#18 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 08:40 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... valla o da uyabilir de malaga ve barcelona neden olmuyor onu anlamadým.

#19 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Aralık 2012 - 10:28 ÖS

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Sao paulo da ya da Rio olursa kesin gelirim. :) Valla ikizler olmasa yesil pasaportun gecerli oldugu her ulke bana uyar diyecem de su an bebeler varken cok zor be abiler.

#20 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.953 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Aralık 2012 - 01:13 ÖÖ

Cevap : Büyük .TO buluþmasý... Ben her deplasmana gelirim.. sadece barcelona macina gitmek istemem. neme lazim fark felan olur sikinti olur..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye