İçeriğe git

Resim
- - - - -

Nba 2012-2013

• Please log in to reply
35 replies to this topic

#21 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.239 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Aralık 2012 - 11:55 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Nba finali þimdiden belli bence.Thunder - Heat finali harika olacak.Memphis ve Nyk surprize devam.Benim Orlando toparlandý ;dwight sonrasý olumlu geliþmeler var.

#22 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2012 - 08:38 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Ömer müthiþ oynuyor bu sezon. hemen her maç double-double yapýyor ve neredeyse dwight howard kadar ribaund topluyor. new york'un bu kadar iyi gitmesine seviniyorum zira new york'un iyi olduðu play-offlarýn tadýndan geçilmez. heat-knicks konferans finali olursa süper zevkli olur çünkü birbirlerini hiç sevmiyorlar pat riley olayýndan beri.

#23 MaRaShLi

MaRaShLi

Senior Member

• Members
  • 400 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2013 - 11:13 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Son bi kaç maçtýr takip edemesemde NBA finali için Okc - Miami bekliyor herkes öyle de olacak gibi gözüküyor fakat spurstan sürpriz gelebilir bense nyknicks finale kalsýn isterim bu sezon ama sürpriz olursa bunu Spurs'un yapacaðýna inaniyorum çünkü knicksi melo adeta sýrtýnda taþýyo playofflarda tek baþýna melonun yeteceðini düþünmüyorum benim ve birçok kiþinin hayal kýrýklýðý þüphesiz Lakers oldu nash - Howard iyi bi ikili oluþtururlar her zaman ki gibi kobe farkýný ortaya koyar diye düþünüyordum ama bunlarýn hiçbiri olmadýðý gibi eldeki oyuncularýn form seviyeleri de dibe doðru gidiyor playoffa kalamazsa þaþýrmam kalýrda ilk turlarda elenirse yine þaþýrmam

#24 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mart 2013 - 02:10 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 son 2 aydir Wade cok daha iyi oynamaya basladi...eski Wade dondu gibi ve diz sikintilarindan kurtuldu gibi...dun gece 32 sayi 10 ribaunt 7 asist yapti...yani rakamlarda nerdeyse Lebron kadar katki yapmaya basladi...arada sirada eski smaclarini yapmaya basladi...eski ozguveni dondu gibi.... bu durumda Miaminin playofflarda zorlayacak takim yoktur...imkansiz. Hatta playofflarda 2 mactan fazla kaybedeceklerini tahmin edemiyorum....

#25 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2013 - 11:26 ÖÖ

Cevap : Nba 2012-2013 gürültüde kaynadý gitti. kobe bryant'ýn aþil tendonu koptu ve belki de basketbol hayatý sona erdi. nba için büyük kayýp. yeni milenyum'un en kariyerli oyuncusuydu kobe.

#26 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2013 - 12:50 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Katiliyorum...cok yazik oldu ve playofflarin heyecanini net bir sekilde etkiledi....umarim sezona doner ama zor

#27 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2013 - 02:16 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 t-mac de spurs ile anlasmis.

#28 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 08:16 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Hack the X yine hortladý bu sene, nefret ettim abicim.. En son Ömer'e denemiþler, dötlerine sokmuþ.. ObY6eAiyvcE

#29 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Mayıs 2013 - 10:28 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Bu ne ya ? Rezalet. Ben bu Hack olayýný adam sayýya giderken filan faul yapýlýyor diye biliyordum. Adamlar 5 dakika kala gidip adama sarýlýyor ya, böyle saçma birþey olamaz.

#30 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.402 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mayıs 2013 - 09:52 ÖS

Cevap : Nba 2012-2013 Beni þaþýrtan memphis oldu. Thunders bu senede gençliðinin verdiði enerjiyle finale çýkar sanýyordum. Gözüken batýdan spurs finale çýkacak gibi. batýda spurs harici inanýlmaz bir istikrarsýzlýk hakim. Lakers'ýn çöküþü sonrasý batýda dengeler daha yerine oturmamýþ. Dengeler oturmayýnca da spurs istikrarýyla hemen fýrlýyor öne. doðuda dengeler daha yerine oturmuþ gibi. . Miami, rose dönerse Chicago, elenmesine karþýn New York, savunmasýyla Ýndiana gibi takýmlar þöyle bir beþ yýl bu seviyelerde olacak gibiler. Bunlarýn içerisinde de Miami'yi uzun vadede geçecek takým gözükmüyor.

#31 MaRaShLi

MaRaShLi

Senior Member

• Members
  • 400 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Temmuz 2013 - 12:56 ÖÖ

Cevap : Nba 2012-2013

Beni þaþýrtan memphis oldu. Thunders bu senede gençliðinin verdiði enerjiyle finale çýkar sanýyordum. Gözüken batýdan spurs finale çýkacak gibi. batýda spurs harici inanýlmaz bir istikrarsýzlýk hakim. Lakers'ýn çöküþü sonrasý batýda dengeler daha yerine oturmamýþ. Dengeler oturmayýnca da spurs istikrarýyla hemen fýrlýyor öne.

doðuda dengeler daha yerine oturmuþ gibi. . Miami, rose dönerse Chicago, elenmesine karþýn New York, savunmasýyla Ýndiana gibi takýmlar þöyle bir beþ yýl bu seviyelerde olacak gibiler. Bunlarýn içerisinde de Miami'yi uzun vadede geçecek takým gözükmüyor.

Önceki mesajýmda yazdýðým gibi Okc Miami finali bekliyordum ama westbrookun uzun süreli sakatlýðý okcyi bitirdi ve sürpriz yaparsa Spurs yapar demiþtim dediðim gibi de oldu geçen sezon sakatlýklarla boðuþan - hatta playoffta kadro rotasyonu 6 7ye kadar düþen ve bundan dolayý kobenin 47 dakika görev almaya çalýþmasý sonucunda sonucunda aþil tendonu kopmuþtu - Lakers yeni bi yapýlanmaya gidiyor ve ne pahasýna olursa olsun lebronu alacaklarý iddia ediliyor emekli olan nashin yerine Efes'ten farmar geldi geçen sezonun en büyük hayal kýrýklýðýndan biri olan ve yeni sezonda Houston'a giden Dwight Howard'ýn yerine birini aldýlar mý bilmiyorum ama ciddi olarak çok büyük bir kadro kuracaklarý iddia ediliyor yeni sezonda bambaþka bir Lakers izleyeceðimize eminim

#32 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Kasım 2013 - 09:01 ÖÖ

Derrick Rose 1 sezonu boş geçip tekrar sezonu kapadı, inanılmaz üzüldüm.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#33 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.728 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2014 - 09:42 ÖÖ

takip eden var mıydı bilmiyorum ama Kevin Durant MVP konuşmasında milleti yamultmuş... bravo...

http://alkislarlayas...n-mvp-konusmasi

#34 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2014 - 07:15 ÖÖ

Tim'im Duncan'ım Lebraam'ın eline vermek üzere..

Seride durum 3-1 oldu..
Sebastien Deisler, Mario Basler, Andreas Herzog, Thomas Von Heesen, Pierre Littbarski, Stefan Effenberg, Christian Ziege ve Mazinho II

#35 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2014 - 09:07 ÖÖ

99-2003-2005-2007 ve 2014 ile taçlandıracak Mr Fundamental.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#36 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.568 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2014 - 07:59 ÖS

seri acaip zevksiz geçiyor yav. Heat resmen fare doğurdu. Spurs'e acaip kıl oluyorum. adamlar ne yapıp ediyor her sezon baş belası kahramanlar yaratıyorlar. Bu yıl da başımıza kawhi leonard çıktı. 4-1 biterse iyice zevksiz olacak.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye