Jump to content

Photo
- - - - -

2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý

• Please log in to reply
64 replies to this topic

#1 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 27 July 2012 - 10:38 PM

Burjuvazi ve meþrutiyetin pohpohlanmasýný ve TRT spikerlerinin saçma sapan ve zorlama baðlantýlar kurma çabalarýný hariç tutarak söylüyorum ki muhteþem bir açýlýþtý... Hayran kaldým...

#2 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 27 July 2012 - 11:16 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Bundan gayri öðrencilere feodalizmden günümüze uzanan süreci anlatýrsam ne olayým... Ýlk derste "merhaba gençler, Londra 2012 açýlýþ törenini izleyip gelin, haftaya görüþürüz" deyip çýkarým. Ayrýca adamlar siyasetten ekonomiye, hukuktan kültüre, spordan saðlýða, bilimden edebiyata, müzikten sinemaya, vb. insanlýðýn toplumsal geliþimine ulus olarak katkýlarýný film gibi izlettiler herkese... 2020'yi alýrsak kesin semazen pazarlarýz biz yine... Edit: Ha birde býyýklý mehter yürüttük mü oldu bitti gitti.

#3 memo_ultraslan

memo_ultraslan

Senior Member

• Members
  • 817 posts

Posted 30 July 2012 - 01:00 AM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Bilgi düzeyi yüksek olimpiyatlarý iyi takip eden bir abimden yardým istiyorum. Olimpik futbol takýmlarýnýn baþýnda U 23 yazýyor. Peki Giggs gibi Bellamy gibi oyuncular nasýl oynuyor? Yaþ sýnýrý yok mu?

#4 eriedra

eriedra

Senior Member

• Members
  • 267 posts

Posted 30 July 2012 - 01:27 AM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý

Peki Giggs gibi Bellamy gibi oyuncular nasýl oynuyor? Yaþ sýnýrý yok mu?

3 tane 23 yaþ üstü futbolcu oynatma haklarý var takýmlar.

#5 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16,285 posts

Posted 31 July 2012 - 10:08 AM

Ayrýca adamlar siyasetten ekonomiye, hukuktan kültüre, spordan saðlýða, bilimden edebiyata, müzikten sinemaya, vb. insanlýðýn toplumsal geliþimine ulus olarak katkýlarýný film gibi izlettiler herkese...

ironi var mý burda?

#6 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 31 July 2012 - 12:59 PM

ironi var mý burda?

Yok.

#7 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16,285 posts

Posted 31 July 2012 - 01:06 PM

kýzdýrmak veya tartýþma ortamý oluþturmak deðil niyetim ama nasýl dilin vardý bilmiyorum... sömürge zihniyetini ;

insanlýðýn toplumsal geliþimine ulus olarak katkýlarý

bununla açýklamak pekte insaflýca deðil.

#8 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 31 July 2012 - 01:14 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Ýngiltere sadece sömürgecilikten ibaret deðildir sanýrým...

#9 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5,187 posts
  • LocationAtasehir - Istanbul

Posted 31 July 2012 - 02:20 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Biz katýlmadýk mý hocam bu olimpiyatlara? Davos muamelesi mi çekiyoruz?

#10 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26,039 posts

Posted 31 July 2012 - 02:23 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Hala madalyamýz yok.

#11 Lukunku

Lukunku

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 632 posts

Posted 31 July 2012 - 04:53 PM

Bundan gayri öðrencilere feodalizmden günümüze uzanan süreci anlatýrsam ne olayým... Ýlk derste "merhaba gençler, Londra 2012 açýlýþ törenini izleyip gelin, haftaya görüþürüz" deyip çýkarým.

Ayrýca adamlar siyasetten ekonomiye, hukuktan kültüre, spordan saðlýða, bilimden edebiyata, müzikten sinemaya, vb. insanlýðýn toplumsal geliþimine ulus olarak katkýlarýný film gibi izlettiler herkese...

2020'yi alýrsak kesin semazen pazarlarýz biz yine...

Edit: Ha birde býyýklý mehter yürüttük mü oldu bitti gitti.

davul zurna ve horon ekibi sovunu sunar. sonra basbakan cikar konusma falan yapar, olimpiyat komitesine laf sokar; hamdolsun bu tesisleri olimpiyat komitesinden 1 kurus almadan tamamladik. hadi simdi gidin oynayin.
apaciler; her gordugu yerde kariya kiza saldirir, yobazlar icki icen yabancilara saldirir, teroristler bir yerlere molotof falan atar. bence kalsin, bir 200 yil daha olimpiyat falan verilmesin turkiyeye.

#12 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30,867 posts

Posted 31 July 2012 - 06:07 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Orhan ayhan in sunumu ile boks maci izlemek ayri bir keyif.. Adamin aparkat saplantisi komedi..surekli " aparkat denemeli" diyor.. Bir de " karaciger yoklamasi" beklentisi icinde.

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23,671 posts

Posted 02 August 2012 - 11:58 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý 2. Periyod son bir dk kala 78 sayi nedir yahu, hayat bu amerikalilara guzel valla bi de seviniyolar fln :) ha 44 sayi da yemisler, demek hucum gucleri bu kadar iyi olmasa normal bir maci kaybedebilirlerdi de :)

#14 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 05 August 2012 - 10:41 AM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Olimpiyatlarýn 9. gününe girerken vaziyet ve manzarai umumiye: kalan sporcu-elenen sporcu-katýlan sporcu Atýcýlýk: 1-4-5 Atletizm: 27-7-33 (Nevin 2 dalda katýldý, 1inde elendi, diðerinde henüz yarýþmadý) Badminton: 0-1-1 Kadýn Basket Takýmý: 12 sporcu (Çeyrek finalleri garantiledi) Bisiklet: 0-3-3 (2si yarýþý tamamlayamadý, 1'i tamamladý ama overlimit oldu) Boks: 2-4-6 Cimnastik: 0-1-1 Güreþ: 13-0-13 (Güreþ müsabakalarý bugün baþlýyor) Halter: 0-9-9 Judo: 0-2-2 Masa Tenisi: 0-2-2 Okçuluk: 0-1-1 Taekwando: 3-0-3 (Müsabakalar baþlamadý) Kadýn Voleybol: 12 sporcu (Çeyrek final þansý az) Yelken: 0-5-5 Yüzme: 0-6-6 ---------------------------------------------------------- Geriye kalan sporcularýn madalya þansýna iliþkin kiþisel beklentim: Atýcýlýk: %0 Atletizm: Belki ama belki (gerçekten düþük ihtimal) Tarýk finalde bronz alabilir. Onun dýþýnda Aslý'dan 1500m'de ilk üç umudum yüksek. Geri kalan 25 sporcudan (Nevin de dahil olmak üzere) madalya beklentim yok. Badminton: Elenildi. Kadýn Basket Takýmý: Benim tahminim 4 veya 5. oluruz. Madalya düþük ihtimal. Bisiklet: Elenildi. Boks: Adem ve Ferhat kaldý geriye. Her ikisinin de madalya olasýlýðý var. En azýndan 1'inin alacaðýný tahmin ediyorum. Cimnastik: Elenildi. Güreþ: Kaç tane olur bilmiyorum (maks 3-4) ama halterde yenilen haltýn aynýsý olmaz. Halter: Elenildi. Judo: Elenildi. Masa Tenisi: Elenildi. Okçuluk: Elenildi. Taekwando: Katýlacak 3 sporcu var ve esasýnda 3'ü de iyi sporcular. Benim tahminim ya 3'te 1'ini ya da 3'ün 1'ini alacaðýmýzdýr. Kadýn Voleybol: Ýtiraz olabilir ancak benim tahminim: %0 Yelken: Elenildi. Yüzme: Elenildi.

#15 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5,187 posts

Posted 05 August 2012 - 01:42 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Ýçine spiker kaçmýþ spor bakaný ile baþka þeyler kaçasýca baþbakanýn pohpohladýðý balon kadro ile bu kadar oluyor. sýrf laf var bunlarda...

#16 mahlas

mahlas

Senior Member

• Banned
  • 661 posts

Posted 05 August 2012 - 01:55 PM

Ýçine spiker kaçmýþ spor bakaný ile baþka þeyler kaçasýca baþbakanýn pohpohladýðý balon kadro

O halde 2 olimpiyat altýnýmýz var diyebilir miyiz atýcýlýk alanýnda :D

#17 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5,187 posts

Posted 05 August 2012 - 02:00 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Diyebiliriz tabi. Senkronize atýcýlýk diye bir branþ yok mu? :)

#18 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30,867 posts

Posted 05 August 2012 - 03:16 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Su ana kadar fiyasko..tarihin en kalabalik olimpiyat kafilesi bronz bile alamadan donecek bu gidisle.. Bu fiyasko nomal ulkelerde spor bakani iin istifa sebebidir. Bizde " bakan ne yapsin. Cikip kendi mi yarisacak? " denir kapatilir.. Hepsinden uzucu olan Devsirme sporcunun bokunu en fazla cikaran ulke konumundayiz. Bari bi boka yarasalar..

#19 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18,414 posts

Posted 05 August 2012 - 03:27 PM

Cevap : 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarý Bu halimizle 2020 Olimpiyatlarýný alsak nolur :) Ev sahibi olarak rezil olan ilk ülke oluruz heralde...

#20 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10,821 posts

Posted 05 August 2012 - 07:11 PM

Bu halimizle 2020 Olimpiyatlarýný alsak nolur :) Ev sahibi olarak rezil olan ilk ülke oluruz heralde...

ayni seyi dusundum ben...euro2020 daha iyi olur cunku orda gruptan cikmasak bile buyuk bir sikinti olmaz

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users