İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ergin Ataman

• Please log in to reply
468 replies to this topic

#1 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 08:15 ÖS

Mola'larý,kufurleri unutup, yeni kocumuzun arkasýnda sonuna kadar durmalýyýz, Galatasaraylýlýgýn ogrettikleri budur..Cok daha basarýlý gunler yasayacagýmýza inanýyorum..Hosgeldin yuvana Ergin Ataman..
  • galip resat bunu beğendi

#2 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 08:16 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Evine Hoþgeldin Koç.

#3 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 08:25 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Hoþgeldin hocam. Hem Ergin hocadan hemde Lütfi Arýboðan'dan çok ümitliyim. Allah utandýrmasýn. Yönetim iyi bir bütçe ayýrýrsa (Lütfi Arýboðan ayýrttýracaktýr diye tahmin ediyorum) hoca iyi yabancý seçimleri yapabilir. Bu konuda oldukça baþarýlý. hocanýn avrupaya da özel bir motivasyonu var. Ýnþallah seneye istediðimiz baþarýlarý elde ederiz.

#4 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 08:57 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Hosgeldin.

#5 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 09:27 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Diðer branþlarda ve genel olarak klüp yönetiminde çok baþarýsýz bulduðum Ünal Aysal yönetimi bana göre Oktay Mahmuti sürecinde baþtan aþaðý yanlýþlar içindeydi. Belki de Lütfi Arýboðan'ýn etkisiyle doðru iþler yapýlmaya baþlandý basketbol þubesinde. Eski coachumuz Murat Özyer idari koordinatör olarak görev yapmaya baþlamýþ ki Hakan Üstünberk'in ayrýlmasýndan sonra baþýboþ kalan þubeyi toparlayacaktýr. Coach olarak Ergin Ataman en doðru isimdi ben Erman Kunter'in Euroleague çapýnda bir hoca olduðunu düþünmüyordum. Ergin Hoca'ya iyi bir bütçe verilirse baþarýlý olacaðýný tahmin ediyorum. Yine de yönetimin bu yanar dönerlikleri sayesinde seneye basketbolu bu yýlki kadar keyifle takip edemeyeceðim sanýrým :(

#6 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 09:35 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Bence sakin olmakda fayda var..Oktay hoca'nýn arkasýnda taraftar durmasaydý,o da belki gecen sene kazanmýs oldugu zaferleri kazanmayacaktý..Ergin hoca'nýn arkasýnda duran taraftar sayesinde daha buyuk zaferler kazanacagýmýza ve sampiyonluklar yasayacagýmýza inanýyorum..

#7 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.038 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2012 - 10:40 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Þu Oktay Mahmudi konusu niçin net olarak açýklanmýyor anlamýyorum.. Ama farzedelim ki Oktay Mahmudi "ben artýk çok yoruldum, birkaç sene ara veriyorum" diyerekten ayrýlmýþ olsaydýda, mecburen yeni bir koçla anlaþmak durumunda kalsaydýk Ergin Ataman'la anlaþmýþ olmamýza deli gibi sevinirdim.. Þimdi bir burukluk var haliylen.. Çünkü geçen sene A.Ýpekçi'yi dolduran o binlerce seyirciyle Oktay Mahmudi arasýnda özel bir bað oluþmuþtu.. Adam ölü bir þubeyi resmen ayaða kaldýrdý 2 yýlda.. Ergin Ataman'a gelirsek; en iyi 3-4 yerli hocadan biridir. Beþiktaþ'ta mucizeyi gerçekleþtirdi, adeta eze eze þampiyon oldular, almadýklarý kupa kalmadý. Ve ayrýca çok iyi bir Galatasaraylý olduðuda söyleniyor.. Hayýrlý olsun..

#8 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 07:16 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman kesinlikle icimde burukluk var, ama bu eger gercekten anlasildiysa ( inanmiyorum ) ergin hocamiza destek olmayacagimiz anlamina gelmiyor, ve diyorum ki olmasaydi sonumuz boyle ( lucescu - oktay ) hocam

#9 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 08:05 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman Hosgeldin yuvana. Bence Mahmuti'den daha iyi bir coach. Baskanin bazi seyleri aciklamamasi baskanin efendiliginden diyorlar. Bence kufur ve bir basari olmadan 1.4 milyon istemesi yatiyor bu ayriligin altindan. Bence bu sene iyi isler yapacaklar.

#10 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 11:52 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman Oktay Mahmudi nin karakterini, fevri hareketlerini falan eleþtirenler Ergin Ataman'ýn çok düzgün bir karakter olduðunu mu düþünüyor acaba? Hani benim için iþini yaptýktan sonra diðer þeylerin fazlaca önemi yok ta Ataman'ý çok dürüst çok mert bir adam olarak bellemeyin. O yönlerden falsosu bol olan bir adamdýr. Bonsu ve Hawkins tranfer edilirse çok doðru iþ yapýlmýþ olur.

#11 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 11:55 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman Galatasaray'lý olmasa da ne yalan söyleyeyim Mahmuti'yi seviyordum. Ergin hoca da hoþgelmiþ diyelim. Umarým þampiyonluklar yaþatýr...

#12 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.751 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 01:27 ÖS

Cevap : Ergin Ataman yav arkadaþlar, Ataman iyi hoþ da bakýyorum herkes hemen efsane konumuna getirmiþ. Öncelikle þunu söyleyeyim, Ataman karakter açýsýndan sicili çok bozuk birisi. 4-5 sezon önce çalýþtýrdýðý takým çok baþarýsýz sonuçlar alýp da Euroleague'de havlu atýnca (hangisiydi hatýrlayamýyorum, o kadar çok takým çalýþtýrdý ki) sorumluluðu almak yerine "bu yýl benim ileriki kariyerim için iyi olmadý" þeklinde abuk bir demeç verip suçu oyunculara atmýþtý. Mahmuti'deki sorumluluðu üzerine alma olgunluðu Ataman'da yok. Ergin Ataman her yenilgi sonrasý hakemlere veya dýþ etkenlere sýðýnma alýþkanlýðý olan birisi. Ben Ataman'ýn Efes'e her defasýnda büyük umutla gelip hüsranla döndüðü sezonlar bilirim, o nedenle þimdilik çok da müthiþ heyecan vermiyor bana. Ýnþallah iyi bir takým kurulur, yoksa takým iyi olmadan bir tek coach'la hiç bir .ok olmaz.

#13 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.191 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 03:52 ÖS

Cevap : Ergin Ataman ERMAN KUNTER BEÞÝKTAÞ'ta... diyorlar..

#14 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 08:15 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Bu arada son dakikaya kadar Kunter'i yedekte tutup son anda Ataman he deyince Kunter'e "eyvallah" çekmiþiz.

#15 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.671 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 08:36 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Bu tur isler is donup dolasip bi sekilde bu isin cezasini cekeriz diye dusunuyorum.. nasil Lucescu'nun ahi bi sekilde yillarca bizi rehin aldi ise ayni sekilde Mahmuti olayi da bir kara bulut gibi ustumuzde dolasack diye dusunuyorum.. maalesef benim boyle bir inancim var. onun haricinde Ataman hayirli olsun.. elbette su an piyasada ki en iyi hocalardan biri.. severimde.

#16 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 09:53 ÖS

Cevap : Ergin Ataman Mahmuti ile Lucescu ayni kefeye konmaz. Birisi kotu oyuncular ile en iyi verimi aldi, CL de ceyrek final gordu, sampiyon oldu. Yonetime karsi tek bir saygisizligi olmadi, maasina %70 zam istemedi basarisiz gecen bir sezondan sonra. Ship'in sakatlanmasindan sonra alinan iki yabanci oyuncu kendi secimi idi ve hic bir sey vermediler su takima. Onun bu tercihleri yuzunden alinacak EL treni kacti, sponsorlarda kacabilirdi. Sen boyle bir sezondan sonra ben 1,4 milyon isterim diyemezsin, yonetime hakeme baski yapmadi diye kufur edemezsin. Yolu acik olsun. Gidecegi camia cok iyi baski yapar hakeme.

#17 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2012 - 11:42 ÖS

Cevap : Ergin Ataman

Sen boyle bir sezondan sonra ben 1,4 milyon isterim diyemezsin,

Bir yanda adam Avrupa kupasý alýyor, TR kupasý alýyor, Lig kupasý alýyor, zam falan demiyor,sonra Mahmuti ben boyle yonetimin diye sinkaflýyor,he yetmiyor x2 zam istiyor..O zaman oyuncularýn da isteseydi x2 zam, madem super odullu bir sezon gecirmisler..Bir tek bizim haberimiz olmadý galiba..Ayrýca, maca gidenler Oktay Mahmuti'nin en ufak seye bile kufur ettigini,oyunculara sovdugunu falan soyluyolardý,kotulemek icin demiyorum tarzý olarak soyluyorum..Bana gore demistir..Keza uzerinden bu kadar zaman gecti, hic mi kendini savunasý gelmedi?

#18 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2012 - 06:48 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman Tamam da þimdi mi aklýna geldi hocanýn 1.4 isteyip üstelik te küfürbaz olduðu? REsmi sitende açýklama yapýldý, baþkanýn "imzayý atýyoruz hiçbir sorunyok" dedi. O zaman kadar ne küfür olayý vardý ne de hocanýn pahalý olduðundan bahseden yönetici vardý. Ne olduysa yine sözlerini yediler imza atmadýlar. O andan sonra hem pahalý oldu hem karaktersiz oldu. Ha üstelik bu karaktersiz ve küfürbaz adama "coach olma, idari menajer ol" teklifi bie yapýldý. Bence sapýna kadar karaktersiz olanlar GS ýn baþýnda olup sözünü yiyen ardýndan da hoca için karalama kampanyasý baþlatan ynöeticilerimizdir. "Pahalý geldi, anlaþamadýk" dersin bir nebze anlaþýlýr. "Yönetime küfür etti" nedir arkadaþ? Doðru bile olsa hoca gittikten sonra söylenecek laf deðil. Hele ki baþkan katýnda... O küfür olayý doðruysa olayýn olduðu gün hocanýn ipini çekersin. Onu yapmadýysan, verdiðin sözlerin arkasýnda duramadýysan, Mahmudi'nin o küfürünü afiyetle yediysen adam olmadýðýn nettir ama en azýndan 2 dakika için adam taklidi yapar, giden adamýn arkasýndan sallamazsýn. Adamla anlaþmýþ olsalar þimdi ne küfür olayýný biliyor olacaktýk ne de adamýn kaç para alacaðýný.. Üsteklik bunu adice, þerefsizce basýndaki maþalarý vasýtasýyla yaptýrdýlar. Ben inanmýyorum 1.4 milyon istediðine.. BU terbiyesizlerin, bu jelibonlarýn hiçbir dediðine inanmýyorum. YArýn öbür gün ayný çorabý Terim'in baþýna örecekler. Terim'in aldýðý para, ettiði laf gazete haberi olacak. Tulungiller ve türevleri alkýþ çekecek. "haketmiþti, kimse GS'ýn üzerinde deðildir. Zaten GS'ýn deðerleiyle örtüþmeyen hal ve hareketleri vardý" hikayeleri anlatýlacak... Bu karaktersiz kiþilikler GS ýn baþýndan defolup gitmediði sürece bana rahat yok arkadaþ. Olay MAhmudi gitti baþkasý geldi olayý da deðil. HEr iþimiz terbiyesizlik, her transfer hikayemiz karatersizlik, her yönetici demecimiz yalan dolan üzerine kurulu... NEdir ulan bu? FB taklidi gibiler... Ama onu bile beceremiyorlar. Azýcýk delikanlý olun arkadaþ. En azýndan deneyin. NOT: Ataman'ýn zam istemediðini, karýn tokluðuna falan çalýþacaðýný nereden biliyorsunuz? Milangaz çekildi haberinin mürekkebi kurumadan baþka kulübe imza atan adamýn parayý pulu, kendisini vb. düþünmediði çok iddialý olmuþ bence...Milangaz çekildikten 2 saat sonra baþka kulübe imza çakan adam için çok büyük anlamlar yüklüyorsunuz. BJK nýn yerinde biz olsak( ki bu gerzek ve jelibon yönetim anlayýþý ile seneye yerinde olmamýz ihtimali epey kuvvetli) acaba Ataman için bu kadar güzel efsaneler düzülecek miydi? "PArayý pulu düþünmeden, GS sevdasý ile yanýp tutuþarak koþa koþa bize gelen Ataman.." VAy be... UFO gören masum köylü.. Güzel duruyor þekil olarak.

#19 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2012 - 08:03 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman Herkesi yanlýþ yönlendiriyorsun. Bilinçli olarak yönetimi yýpratmaya çalýþýyorsun, bence senin niyetin vs. Moderatorler tarafýndan sorgunmalý. yöneticilik teklif edilmesi yönetimin hocaya önyargýlý olmadýgýnýn açýk net delilidir. bardaðýn neresinden baktýðýna baðlýdýr. Yönetime en basýndan "karaktersiz" diye bakarsan her olayda onu ararsýn. Tarihlere bakacak olursak; -14 Mayýs kontrat süre uzatýmý, bjk serisinden 1 gün önce. -Küfür olayýnýn gerçekleþmesi 22 mayýs. Bu hassas donemde tbf baskaný ile görüþseniz demek ancak bir fenerinin aklýna gelirdi zaten, arkadan ayak oyunlarini severler çünkü. Baþarýsýzlýða anlamsýz kýlýflar uydurmaya çalýþan bu adamla çalýþmamak yönetimin en doðal hakký, üstüne üstlük küfür olayý zaten baþlý basýna yeter sebebken.

#20 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Haziran 2012 - 08:10 ÖÖ

Cevap : Ergin Ataman

Herkesi yanlýþ yönlendiriyorsun. Bilinçli olarak yönetimi yýpratmaya çalýþýyorsun, bence senin niyetin vs. Moderatorler tarafýndan sorgunmalý.

Emrin olur. Benim niyetim seni heeeç alakadar etmez. Bence de senin hesaplarý bir kontrol etsinler.. Allez nickiyle 2-3 kiþi mi yazýyor yoksa hyde/jeykýll durumu mu sökonusu?

Asýl yanlýþ yönlendiren sensin. Git bak bakalým "hocayla imza atýyoruz" haberi hangi tarihte yayýnlanmýþ?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye