İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
427 replies to this topic

#61 loop_

loop_

Senior Member

• Members
  • 697 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Mart 2013 - 08:21 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... the bug - dvd de izledim. ilginc bir senaryosu var,oyunculuklarda fena degil... basrolden ozellikle aktor oyuncunun performansini begendim.

#62 meloizzet66

meloizzet66

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Mart 2014 - 05:14 ÖS

4 nisan da aşk oyunu diye bir film girecek vizyona galatasaray da filmin içinde sırf o yüzden gidicem :D

#63 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.082 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Haziran 2014 - 05:25 ÖS

Edge of Tomorrow.. Bu yılin açık ara en eğlenceli ve farkli filmi diyebilirim.. kendisini pek sevmesemde Tom abimiz ve yanindaki Emily Blunt çok basariliydi.. imax de izlenecek bir film.. Herkese tavsiye ederim.
What can I do sometimes..

#64 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2014 - 04:09 ÖS

Fazlasıyla acı yüklü, fazlasıyla ölümcül bir film.  O filmi seyrederken hasta oluyorsunuz ve yaşıyorsunuz insanların ne çektiğini...

Acı daha iyi betimlenemezdi. Replikler ve oyunculuklar da harika, izlemelisiniz.. gerçekle yüzleşme zamanı

The Fault in Our Stars

http://www.imdb.com/title/tt2582846/

#65 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.082 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2014 - 01:12 ÖÖ

Interstellar.. C. Nolan in yeni filmi.. edge of Tomorrow bu yıl en iyi izlediğim film diyordum ama bu film bizi başka bi boyuta taşıyor.. Filmin hikayesi, baba kız arasındaki o yoğun iliskiyi muthis seyirciye aktarabilen McConaughey(amma zor isim) , efektleri, sahneleri, müziği, insanı resmen dumur ediyor.. tabi bu filmi mutlaka sinemada ve mumkunse İmax te izlemenizi tavsiye ederim.. en çok dikkatimi çeken olay.. film bitti full salonda çıt ses yok.. dışarı çıkarken insanlari izliyorum, millette tuhaf bir surat ifadesi.. "noldu, noluyo, bu neydi simdi" gibi tuhaf bir surat ifadesi.. yapanların emeğine sağlık. . 10 uzerinden 9.5 veririm

#66 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2014 - 08:07 ÖÖ

edge of tomorrow tom cruise içinde iyi olmuştu, oblivion faciasından sonra gayet güzel bir filmde oynamış oldu. interstellar puanı gördüğümde baya şaşırdım gitmeyi düşünüyorum şimdi senin önerinle daha bir gaza geldim, zaman ayırıp gidicem nasipse. 

#67 mesela muzaffer

mesela muzaffer

Senior Member

• Members
  • 305 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2014 - 09:31 ÖÖ

Tom amca artık yaşına uygun filmlere geçiş yapsa fena olmaz. Ben aksiyon filmlerinde 50'sini geçmiş elemanları esas oğlan olarak seyrederken yoruluyorum. Film bana "film lan bu" geliyor. Ayrıca sadece tom değil, birçok akranı da aynı ısrarda. Yeşilçam aktörlerinde de vardı bu. Film endüstrisi ve aktör egosu sanırım buna neden.

Hayatımda bende çığır açan, insan zihnine hayranlığımı gösteren 3 film var. Sırasıyla;

The Matrix

Inception

Hem Nolan hem de etraftan duyduklarımla interstellar'a büyük umutlarla gidiyorum. Hadi hayırlısı.

#68 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.923 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2014 - 12:36 ÖS

Interstellar.. C. Nolan in yeni filmi.. edge of Tomorrow bu yıl en iyi izlediğim film diyordum ama bu film bizi başka bi boyuta taşıyor.. Filmin hikayesi, baba kız arasındaki o yoğun iliskiyi muthis seyirciye aktarabilen McConaughey(amma zor isim) , efektleri, sahneleri, müziği, insanı resmen dumur ediyor.. tabi bu filmi mutlaka sinemada ve mumkunse İmax te izlemenizi tavsiye ederim.. en çok dikkatimi çeken olay.. film bitti full salonda çıt ses yok.. dışarı çıkarken insanlari izliyorum, millette tuhaf bir surat ifadesi.. "noldu, noluyo, bu neydi simdi" gibi tuhaf bir surat ifadesi.. yapanların emeğine sağlık. . 10 uzerinden 9.5 veririm

Çok başarılı bir filmdi cidden. Uzay temalı, müzikleri ve sahnelerinin enfes olduğu duygu yüklü bir film olmuş.
ımax'de izleyenler ayrı bir tat almışlar denilenlere göre ama bizim köye o teknoloji ulaşmadığından deneyememiş oldum
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#69 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2014 - 11:29 ÖS

Benim için o beyaz perdeye yansıyan ve beni koltuga çivileyip 1 ay etkisinden çıkartmayan film Avatar'dı. Başka bir film hiçbir zaman böyle bir duygu yaşatmamıştı. Ta ki Instellar'ı izleyene kadar. IMAX olarak Acıbadem'deki Akasya AVM'de izledim. Çıktıktan sonra tüylerimin diken diken oldugunu gayet hissedebiliyordum. Müthiş film. Hafta arası bir daha izleyeceğim büyük ihtimal. Avatar'da da öyle yapmıştım. 

TT Arena Delisi

#70 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.082 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2014 - 11:16 ÖÖ

Tabi bu filmi hocamızın yorumunu dinleyip aydinlandiktan sonra izlemekte fayda var http://www.cnnturk.c...dan-uzay-yorumu

#71 mesela muzaffer

mesela muzaffer

Senior Member

• Members
  • 305 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2014 - 05:23 ÖS

interstellar beklentilerimi karşılamadı. İyi film ama hem gravity'yi 1 yıl önce izlemiş olmak hem de kişisel olarak fizik ve evren merakımın birikimlerimden olsa gerek çok sarsıcı değildi. bunun yanında dramatik yapısı ve oyunculuk oldukça iyiydi.

spoiler

"hayaletin" cooper olduğunun filmin ortalarında tahmin edilmesi çok kolaydı.

spoiler

#72 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2014 - 07:22 ÖS

Fury sahane filmmis..2.dunya savası filmlerini begenenler icin birebir..Ayrıca, tankcı olarak askerlik yapanlar daha cok sever :)

Kral Yokken Soytarilar Cosar, Kral Yokken Efelenir Cakallar, Verilen Her Aranin Bir sonu Vardir, Kral Mekana Gelince KOPEKLER AYAGA KALKAR!!!!!

#73 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.625 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Kasım 2014 - 01:29 ÖÖ

Fury sahane filmmis..2.dunya savası filmlerini begenenler icin birebir..Ayrıca, tankcı olarak askerlik yapanlar daha cok sever :)

Fury' i ben de izledim. İkinci Dünya savaşı filmlerini sevenler için çerezlik. Filmin sonları biraz abartılmış olsada beğendim :) 

TT Arena Delisi

#74 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2014 - 12:08 ÖS

Interstellar, evrene dair eldeki bilgilerle hayal dünyasını güzel bir şekilde harmanlayarak, başarılı bir görsellikle sunan bir film. Solucan delikleri, zaman göreceliği, kara delikler, başka gezegenlerde yaşam olması ihtimali, paralel evrenler gibi evrenbilim konularında meraklı izleyiciye izlettiriyor kendini. Ayrıca baba ile kızın arasındaki bağlılık ve sevgi de güzel ve incelikli işlenmiş. Bu da bir sürü bilimselliğin içine duygusal bir ritm ve renk de katıyor. İzlediğime memnunum. Ama aklımı başımdan alan ve çok da etkilendiğim bir film değildi açıkçası.

"Galatasaray'ın bu kahraman evlatları, 500 yıllık bu vatan topraklarını kurtarmak için şehid düştüler."

Ahmet Muhtar Bey, İdris Bey, Fuad Bey, Arif İsmail Bey, Ahmet Refik Bey, Cahid Bey, Cemil bey, Halid Fuat Bey, Muzaffer Bey, Vecdi Bey, Hasnun Galib Bey, Mehmet Ali Bey, Aziz Ulvi Bey, Agop Elmasyan Bey, İbrahim Orhan Bey, Said Fuad Bey, Neş'et Bey, Mehmet Refik Bey, Cevad Bey, Halet Bey, Memduh Bey, Hasib Bey, Celal İbrahim Bey, Ahmed Hamdi Bey, Mehmed Ali Bey, Sadi Bey, Fatin Bey.

"Ruhları şad olsun."

#75 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.863 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2014 - 06:42 ÖS

Ben de imax'te izledim, evet cok guzel film ama abartildigi kadar etkilenmedim ben de, bir Inception ya da Dark Knight degil.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#76 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2014 - 07:32 ÖS

Son zamanlarda epey film izledim. Özellikle, sakin tempolu basit konulu filmlerdi. Dinlendirici...Aşağıdaki filmleri meraklılarına tavsiye ederim. İçlerinde en çok Begin Again'den keyif aldım sanırım.

http://www.imdb.com/title/tt2319580/

http://www.imdb.com/title/tt1937118/

http://www.imdb.com/title/tt1659337/

http://www.imdb.com/title/tt0482629/

http://www.imdb.com/title/tt1980929/

Bizim ufaklığa 3 saat bakacak birini bulursak imax-interstellar olayına biz de girmek istiyoruz  :)

Sinema nedir unuttuk artık. Varsa yoksa torrent.

#77 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.946 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2014 - 09:44 ÖS

Hunger Games güzel bir üçleme olacaktı; tamamen ticari düşünüp mockingjay'i ikiye ayırmasalardı... zaten eğlencelik bir film, iki parça olunca içi boşalmış ikişer saatlik saçmalık olmuş (ilki olmuş diğeri de olacak herhalde)

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#78 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.032 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Aralık 2014 - 02:47 ÖS

predestination u öneririm. Güzel film. Bir ara ucu kaçıyor ama sonra toparlıyorsun.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#79 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.422 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2015 - 11:15 ÖS

Predestination üstüne Interstellar izleyince beyin yandı. fedakar bir arkadaş interstellar için bir özet geçerse yarın akşam tekrar izlemek istiyorum.

#80 mesela muzaffer

mesela muzaffer

Senior Member

• Members
  • 305 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2015 - 09:39 ÖÖ

Aamir Khan'dan yine harika bir film: Peekay

Dinlerin insanlarla ve dinlerin dinlerle ilişkilerindeki çarpıklıkları nefis bir mizahla insanın gözüne sokuyor. Deizim ve agnostisizm soslu bir güzel filmdir. Tavsiye ederim.