İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

• Please log in to reply
409 replies to this topic

#41 cbedir

cbedir

Senior Member

• Members
  • 142 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 12:29 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

Dolayisiyla az biraz bekleyecegiz, ustadlar icin beklemeye deger, dimi .

Deðmez mi.Fragmanlarý izleyip duruyorum.Özellikle 3. fragman mükemmel benim için.

Projektor kullanan var mi aramizda ?

Ýþimden dolayý hep iç içeyim bu ürünlerle (: Ancak daha kullanmak nasip olmadý.

#42 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 12:32 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... beklentiyi yuksek tutmayin diyorlar ama imdb'de 80bin kusur kisinin verdigi puanin ortalamasi 9.2!..

#43 cbedir

cbedir

Senior Member

• Members
  • 142 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 12:33 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Bu arada madem oyunlardan açýldý söz bahsedelim birazda.Arkadaþlarla oyun sayfasý bile açtýk e-dergi bile yaptýk.Kýsa sürdü iki sayfa falan ama güzel oldu.Eðer isterseniz linkleri koyabilirim. Son zamanlarda oynadýðým en zevkli oyun ''tom clancy's ghost recon future soldier'' Oyun hem FPS hem TPS.Mükemmel grafikler ve sese sahip.Yapay zeka gayet yeterli.Özellikle oyunda takým halinde takýlmalýyýz öyle yardýrmaca yok.Normal þartlarda TPS sevmeyen ben bile zevk içerisinde oynadým.Eðer FPS seven varsa oynasýn derim.

#44 loop_

loop_

Senior Member

• Members
  • 697 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 12:43 ÖÖ

Deðmez mi.Fragmanlarý izleyip duruyorum.Özellikle 3. fragman mükemmel benim için.

Ýþimden dolayý hep iç içeyim bu ürünlerle (: Ancak daha kullanmak nasip olmadý.

Birden fazla cesit var ornk; Business(IS) , HomeTheather(EvSinemasi) . ?

Is projektoru olarak bir kac firmayi begeniyorum.

Su sira ise Lazer bazli projektorleri arastiriyorum. Ki, ev tipi izlemek mumkun ama verimi(renk vs) ayni zevki alamaz izleyici.(fakat en onemli avantaji lamba omru derdi yok,omurluk) .

Ben Ev Sinemasinda iki markadan sasmiyorum.

Kullanim omrumde, Lamba omru , lensi toz tutmasi disinda bir sorunum olmadi bugune dek.

Avatar'i BR izledim en son, ve renk kontrassinda izlerken farkli bir gezegene surukledi bir kac saatligine.

#45 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 05:09 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Dark Knight Rises=süper :). Baþka yoruma gerek yok :)

#46 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 09:40 ÖS

Benim ufak kizlari Ice Age 4 icin sinemaya goturmustum ayni anda Brave diye bi animasyon filmi daha cikmis dedim ice age nasilsa hep izledik gelin bu filmi izleyelim diye.. once itiraz ettiler ama bayildilar filme.. dogrusu bende :).. konusu basit ama bir o kadar icten yapilmis karakterler.. ee coluk cocuk olunca kendimize zaman ayirip oyle Batman felan gidemiyoruz :D

#47 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2012 - 10:49 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Var mi The Dark Knight Rises'i izleyen?.. Pazartesi gidecegim... Artik .otum-basim oynamaya basladi heyecandan ... =)

#48 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.842 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2012 - 11:06 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Simdi geldim filmden. Dark Knight daha guzeldi.

#49 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Temmuz 2012 - 11:44 ÖS

Simdi geldim filmden. Dark Knight daha guzeldi.

Bende simdi geldim...

Ve evet, Dark Knight sanirim daha guzeldi...

Ve sanirim o film, daha evvel O'nun gibi bir film izlemedigimiz icin daha guzeldi...

Final bolumu icin daha iyisi yapilabilir miydi o beni asar ama yinede cok guzeldi...

Dunya gozuyle bir daha heralde Batman serisi izleyemeyecegiz...

Ya da bu kadar guzel bir seri izleyemeyecegiz...

Yetenekli insanlarin bir kez daha fark yarattigini gormus oldum...

Forum ahalisi, kacirmayin derim...

#50 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.620 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 12:11 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Ben Ýstinyepark' tan yerimi ayýrttým :) Bakalým IMAX deneyimi nasýl birþeymiþ.

#51 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.842 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 08:14 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Kendi baþýna çok güzel film ama... Amasý þöyle. Öncelikle 2.filme çok az gönderme var, resmen Joker de Ledgerla beraber ölmüþ, Harvey Dent anmasý ve Wayne'in evindeki resimler dýþýnda 2.film yok gibi. Bu film Batman Begins'in devamý gibi olmuþ, mutlaka o filmi izleyip gidin, Dark Knight izlenmese batmaz da Begins izlemediyseniz anlamý olmaz bu filme gitmenin. Birçok kliþe koymuþ Nolan filme, sanýrým asýl yapmak istediklerini ilk iki filmde yapmýþ ve biraz da Ledger'ýn ölümü ile O da bitsin artýk diye çekmiþ, kurgu ve senaryodaki zayýflýklarý da Hans Zimmer müzikleriyle kapamaya çalýþmýþ. Bane karakterine de deðinmek lazým. Joker sonrasý beklediðimden etkileyici bir villain olmuþ ta ki finale kadar. Ýzleyince anlayacaksýnýz, final Bane karakterinin etkileyiciliðini de bitirdi. Benim sýralamam bu seri için 2>1>3.

#52 cbedir

cbedir

Senior Member

• Members
  • 142 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 01:34 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Nolan her zaman kliþelere karþý çýkan ve bunu eyleme döken birisiydi.Ancak bu film önceki yorumlarda da soylendigi gibi bitsede gitsek gibi olmuþ.Ha yine iyi ama mükemmel deðil.Artý olarak son sözüm warner bross a fragmanlarda verseymissiniz filmi.Bildiðin can alýcý sahneler fragman da hep.

#53 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 01:57 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Valla nedense bana uzun yýllardýr hem spiderman hem de batman cok cocuksu geliyor, sevemiyorum fakat dedigime tezat olarak HOBBIT serilerini bekliyorum :)

#54 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 02:29 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Joker karakteri daha derinlemesine iþlenmiþti, bu seferki villianlar biraz sýð kalýyor.

#55 Arat

Arat

Junior Member

• Members
  • 2.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2012 - 06:53 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Bane karakteri zirve yapmaya dogru gidiyordu lakin filmin sonlarina dogru bu degisti... Bu arada Tom Hardy gozleriyle, mimikleriyle gercekten basarili bir is cikarmis... Ayrica eskisozluk'de biraz yorumalara bakayim dedim, aman yarabbim nasil sokup-cikarmislar... oyle boyle degil... =) Sanirsin hepsi Oscar odullu yonetmen...

#56 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ağustos 2012 - 05:24 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Batmani dun izledim. 2. Bolum bence de daha etkileyici idi ama eglendim bu filmden de.. kesinlikle izlemeye deger. Muzik ozellikle filmin bir cok acigini Kapatmis.. yani ses efektleri ve muzik super otesi.

#57 loop_

loop_

Senior Member

• Members
  • 697 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ağustos 2012 - 06:35 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... insidious filmini az once izledim.dvd. paranormal aktiviti tarz filmleri sevenlere hitap eder gibi. ben bazi sahne ve karakter makyajlari disinda gecer not verdim bu filme. tek basina karanlik oda da izlenmesi gecer not anlaminda pozitif katki sagliyor ,bu beni etkilemesindei kilit faktordu. :P

#58 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.620 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ağustos 2012 - 12:50 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... IMAX denen aþmýþ sistem olmasa heralde Batman benim için herhangi bir filmden farksýz olacaktý. Daha önce acaba ne izlesem diye rastgele sinemaya girip izlediðim Real Steel bile Batman den kat kat zevk verdi bana. Yani aklýmda kalan öyle aman aman bi sahne yok. Ama bundan sonra IMAX izlemek için Ýstinyepark a kadar gidicem sanýrým :)

#59 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.048 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ağustos 2012 - 10:55 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Amerikan Pasta 1'i lisedeyken okuldan kaçýp kýzlarla izleyenlerden biri olarak, dün American Reunion seyrettim, Stifler'in Finch'in annesiyle tanýþtýðý sahne yarýlma sebebim oldu. 1'i seyrettiyseniz mutlaka Reunion'u seyredin. Hatta mümkünse peþpeþe seyredin.

#60 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ağustos 2012 - 03:37 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Hunger Games bu sene seyrettiðim en guzel film oldu...harika bie senaryo yazmýþlar

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye