İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

• Please log in to reply
425 replies to this topic

#421 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.732 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2019 - 09:12 ÖS

Yok ilk bölüm sarması ama ilk iki sezon hatırına gitti. Yavaştan devam edeceğim, sonra uzun bekliyoz.

#422 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.154 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 08:54 ÖÖ

Joker'in fragmanını izledim, çok güzel altını doldurmuşlar karakterin. Muhteşem bir film geliyor gibi, Ekim'i sabırsızlıkla bekliyorum...

#423 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.637 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2019 - 03:45 ÖS

Tarantino'nun son filmi Once upon a time in Hollywood gösterimde.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#424 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.781 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Eylül 2019 - 02:17 ÖS

Netflix bir süredir Ottoman Rising isimli bir proje üzerinde çalışıyor. Çekimleri Mart ayında başlanacak deniyor. Eylül Ekim gibi de yayınlayacaklarmış. 6 bölüm olarak planlanmış. Ana konu İstanbul'un fethi. Sonrasında buradan hikaye açmayı planlıyorlarmış. 

Fatih temalı 2 tane dizi çekildi daha önce. Hepsi hüsranla sonuçlandı. En son gelmiş geçmiş en büyük bütçeli Türk dizisi diye Kenan İmirzalıoğlu'nun Fatih'i oynadığı dizi çekilmişti. 3-4 bölüm sonra cortladı dizi. 6. bölümde final yaptırdılar. Fetih sahnesi bile çekemediler diziye. Umuyorum Netflix adam gibi bir şey üretir. Daha önce Hakan Muhafız diye bir fantastik dizi çektiler. Üşenmedim oturup izledim bu diziyi. Leş ötesiydi. Hiç ama hiç beğenmedim. 2. sezonuna bakmadım bile.

Film ve dizi sektöründe tarihi olaylar üzerinden deli divane bir hikayeler örgüsü yaratma şansı olan bir ülkeyiz. Ancak bir türlü o atılımı gerçekleştiremiyoruz. Ya bütçesizlikten ya senaryo zayıflıklarından ötürü garip ürünler çıkıyor ortaya. Malkoçoğlu, Tarkan, Battal Gazi gibi filmler Kartal Tibet, Cüneyt Arkın ve dönemin zayıf bütçeleri yüzünden dalga geçilen yapımlar oldular. Hiç değilse bunları tekrar uyarlamak mümkün. Global anlamda ses getirecek yapımlar yapmak varken ne demeye hala konaklı dizilerin peşinde koşarız bilemiyorum. Bizim beceremediğimiz işe şimdi yabancı el attı. Ekmeğini de büyük olasılıkla onlar yiyecekler.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#425 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Eylül 2019 - 03:06 ÖS

Netflix bir süredir Ottoman Rising isimli bir proje üzerinde çalışıyor. 

https://www.imdb.com/title/tt9244578/

#426 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.487 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Eylül 2019 - 03:07 ÖS

Yönetmeni üniversite arkadaşım Emre.

Ünlü gazeteci Haluk Şahin'in oğlu

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye