İçeriğe git

Resim
* * - - - 1 oy

Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

• Please log in to reply
339 replies to this topic

#1 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 10:27 ÖÖ

Basliklarda arattim ama boyle bir konu bulamadim... Vizyondaki filmleri ve oyunlari buradan tartisip, paylassaydik, su igrenc ''Sharlock Holmes-2'' filmine gidip zaman ve parami kaybetmezdim... Bu film igrenc ve diskinc...Sakin gitmeyin... Vizyondaki filmleri ve oyunlari buradan tartisalim, paylasalim....

#2 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 01:48 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Gorevimiz Tehlike'ye gittim..Muhtesemdi..Kesinlikle tavsiye ederim..

#3 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.597 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 02:11 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Nesi muhteþem ula ??? Çýktýðý gün gittik biz. Paranýza yazýk gitmeyin sakýn.

#4 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.638 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 02:29 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ...

Nesi muhteþem ula ??? Çýktýðý gün gittik biz. Paranýza yazýk gitmeyin sakýn.

kieslowski filmi mi bekledin la seyrederken :D aksiyon filmi iþte... ne kadar imkansýz iþ, ne kadar gerçekçi efekt, o kadar iyi film; tabi o kulvarda... Mesela ben 2012 yi tek geçerim bu manada..

#5 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 03:15 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Ýbrahim bu aralar aþk filmi modunda oldugu icin sarmamýstýr onu :)..Sen Dedemin insanlarýna falan git olm,bosver aksiyon falan :)

#6 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:14 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Fetih 1453'ü merak ediyorum. Türk sinemacýlýk tarihinin en yüksek bütçeli filmi. Tarihe bizim bakýþ açýmýzdan bakan ve uluslararasý standartlarda çekilmiþ ilk film diyebiliriz. Çok büyük mallýklar olmadýðý sürece filmin içinde, beðenmesem de evrensel alanda, bizlerin penceresinden bir eser yaratma ve kültürel propaganda etkisi olacak filmlerin yolunu açacaðýný düþündüðüm için hiçbir negatif eleþtiri getirmeyi de düþünmeyecek kadar önyargý içindeyim. Teknolojiyi ve sanatý kullanarak, beyinlere ve duygulara hükmeden kültürel propaganda-kültürel emperyalizm kadar kuvvetli bir silah yok bence. Youtube da "Ezel", "Þebnem Ferah", "Issýz Adam" vs gibi hiç bu düþünce amaçlanmadan yapýlan iþlerin bile birçok farklý milletin insanýnda nasýl bir etki býraktýðýný rahatlýkla gözlemleyebilirsiniz alta yaptýklarý yorumlarda. Ekonomi-teknoloji-askeri güç-kültür-propaganda. Uluslararasý arenada kuvvetli ve muteber bir ülke olmanýn temel kodlarý bunlar sýrasýyla.

#7 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:24 ÖS

kieslowski filmi mi bekledin la seyrederken aksiyon filmi iþte...

:) hocam bu kieslowski filmleri nasi oluyor...??

#8 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.542 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:28 ÖS

hocam bu kieslowski filmleri nasi oluyor...??

tematik ve felsefi filmler..mavi beyaz kýrmýzý üçlemesi var.. saðlam yönetmendir ama eðlendirmez :)

#9 Galathian

Galathian

Members

• Members
  • 3.961 mesaj
  • LocationAnkara

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:31 ÖS

hocam bu kieslowski filmleri nasi oluyor...??

Kýsaca sanat filmleri diyebiliriz. En önemli eseri Fransýz bayraðýnýn renklerinden esinlenerek çektiði 3 ayrý film olan Üç Renk(Mavi-Beyaz-Kýrmýzý) denilebilir.

#10 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:32 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Cok bile gec kaldik bu muthis zaferi konu alacak bir film yapmaya..Sabirsizlikla bekliyorum:)

#11 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:44 ÖS

tematik ve felsefi filmler..mavi beyaz kýrmýzý üçlemesi var.. saðlam yönetmendir ama eðlendirmez

Kýsaca sanat filmleri diyebiliriz. En önemli eseri Fransýz bayraðýnýn renklerinden esinlenerek çektiði 3 ayrý film olan Üç Renk(Mavi-Beyaz-Kýrmýzý) denilebilir.

...eywallah...ben daha ziyade, kotunun ve iyinin direkman belli oldugu, vurdulu, kirdili dovuslu filmlerden hoslaniyorum...kafami yormam gerekmeyecek...icinde gizem, bilmece, bulmaca olmayacak... :)

#12 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.245 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 04:48 ÖS

vurdulu, kirdili

fist of legend ((:

ben daha çok divX takýlýyom, onu da uyumayý kolaylaþtýrmak için kullanýyorum süpersonic bir keþiftir benim için (((:

#13 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2012 - 05:07 ÖS

uyumayý kolaylaþtýrmak için kullanýyorum süpersonic bir keþiftir benim için (((:

filmi acip sonra uyuyosun di mi?....tv de yapiyorum ben onu...oto kapanmaya da ayarlayinca sahane oluyo... :)

...''bir delinin hatira defteri'' ni izleyen var mi?....

#14 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.597 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 12:26 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... Ula bizi de sinema cahili yaptýnýz ya. Daha da gelmem bu baþlýða. Ulan hiç reklamý yapýlmayan Real Steel 10 kat daha iyi bir film. Sinemada izlerken de öylesine girdim salona... Karþýma acayip birþey çýktý... Mission Impossible bok gibi bi film ! Ayrýca ; BpA6TC0T_Lw

#15 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 08:52 ÖÖ

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... ...gercek bir hikayeden uyarlanmis...abooo...bayilirim...ne zaman geliyor ki???

#16 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.737 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 09:33 ÖÖ

Real Steel

demiþsin ama fragman red tails. hangisini öneriyorsun? ok, gördüm. ayrýca demiþsin. sanýrým bu henüz nete bile düþmedi :)

#17 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.597 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 11:51 ÖÖ

demiþsin ama fragman red tails. hangisini öneriyorsun? ok, gördüm. ayrýca demiþsin. sanýrým bu henüz nete bile düþmedi :)

Daha gösterime girmedi ki :D

#18 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.737 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 12:04 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... gösterime girmeden torrentten indirdiðim düzinelerce film var. ama bu henüz düþmedi.

#19 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.597 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 12:24 ÖS

gösterime girmeden torrentten indirdiðim düzinelerce film var. ama bu henüz düþmedi.

O indirdiklerin USA da gösterime giren ama burda girmeyen filmler ;) Orada bile daha girmedi gösterime... O yüzden biraz bekleyeceksin ;)

#20 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.597 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ocak 2012 - 04:15 ÖS

Cevap : Vizyondaki Filmler ve Oyunlar ... 13 Ocak Cuma günü 5 Altýn Portakal ödüllü Zenne filmi vizyona giriyor... Yaþanmýþ bir hikayeden uyarlama. Urfadan Ýstanbul' a gelen Ahmet isimli kiþinin gay olup töre cinayetine kurban gitmesini anlatan , bence Türk sinemasýnda bahsedilmesi zor iki konuyu birlikte sunan bir film... Sinema sanatý için izlenmeli...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye