İçeriğe git

Resim
- - - - -

İzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi?

• Please log in to reply
170 replies to this topic

#21 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ocak 2012 - 08:06 ÖS

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi?

þehir dýþýnda olacaðým büyük ihtimalle cumartesi günü

okey.. son anda bir aksilik çýkmazsa ben gideceðim .Beraber Baþka maçlara inþallah .

#22 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2012 - 11:26 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Topiði canlandýrsak mý ? Kar kýyamet bu ara gidilmez ama bjk maçý belki fýrsat olabilir..

#23 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2012 - 01:34 ÖS

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? 26.12.2012 (pazar) saat 19.00'da gözüküyor maç. kajganic abiyi uçaða razý edersek neden olmasýn :)

#24 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2012 - 03:38 ÖS

Topiði canlandýrsak mý ? Kar kýyamet bu ara gidilmez ama bjk maçý belki fýrsat olabilir..

Bende Ankara'dan gitmeyi dusunuyorum aslýnda..Bakalým is guc cýkmazsa,iyi fýrsat :)

#25 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2012 - 03:42 ÖS

ende Ankara'dan gitmeyi dusunuyorum aslýnda..Bakalým is guc cýkmazsa,iyi fýrsat

aynen:)

#26 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2012 - 02:18 ÖÖ

bjk maçý belki fýrsat olabilir..

Topic açýldýðýnda söyledim bjk maçýný ama Özgür ve Egemen'e uymuyor galiba ,bir de bilet zor bulunur mevzusu vardý ,Ferhat senin Ýngiltere seyahati Ne oldu hiç bahsi geçmedi ?

Gelmek isterseniz Pazar Günü KSK Arena'da KSK basket maçýmýz var 13.00 de, .CSK fatihlerini yalnýz býrakmayalým :) Ben gitmeyi düþünüyorum . maç sonu Karþýyaka veya Bostanlý'da Ýstanbul öncesi aperatif birkaç kadeh parlatýr ,planlar yapar...Ýphone ''FACÝT'' le çekilmiþ fotolar koyarýz ;)

Maç biletleri Cumartesi salonda satýþa sunulacakmýþ.15 TL

#27 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2012 - 05:59 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Pazar gunü dönüþ zor olur. Ertesi gün dersim var. Ama uçak ayarlayabilirsek düþünülebilir...

#28 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2012 - 09:57 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? þimdiden organizasyonu yaparsanýz dönüþ uçaðýnda yer bulursunuz, sadece metro aktarmalarýyla stattan havaalanýna gitme imkanýnýz var. maksimum zamanlamalý planlarsak; seyrantepe-taksim 1,5 saat (1 saat kadar geç çýkýp izdihamdan kurtularak), taksim-kabataþ finiküler 10 dk., kabataþ-zeytinburnu 50 dk., zeytinburnu-havaalaný 20 dk., havaalaný içi yürüyüþ 10 dk, olmak üzere 3 saatte geniþ geniþ sýkmadan havaalanýna ulaþýrsýnýz, 00:30 yada 01.00 uçaðýyla dönersiniz. 4 kiþiden az olursanýz, havaalanýna ben býrakýrým. ben de arabayý alisamiyenin oraya býrakýp gidiyorum, o þekilde de 23:30 ve sonrasý uçaklarýna yetiþtirebilirim.

#29 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2012 - 10:28 ÖÖ

Ferhat senin Ýngiltere seyahati Ne oldu hiç bahsi geçmedi ?

gittim geldim abi.. 10 gün kadar kaldým içip sýzmaktan maça gidemedim :) ..EPL topiðine kýsaca yazmýþtým..
uçak dýþýnda bencede pazar maý zor olur ..23:00 sonrasý uçak sanýrým hepsinde yok..Pegasus
Kalkýþ 23:20 Varýþ 00:20 ama 125 TL çüþ..durumunda..
diðer firmalara bakmak lazým..yahut c.tesi maçý ayarlayýp otobüsle keyfine vara vara gezilebilir...Egemenle þu selçuðun faydalarýna girip istanbula varýrýz biz :)

elmek isterseniz Pazar Günü KSK Arena'da KSK basket maçýmýz var 13.00 de,

kaçmamasý gereken maç :(.. benim oðlanýn bornova altyapý da maçlarý var o saatde..gelmem pek mümkün olmaz..

#30 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2012 - 06:42 ÖS

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Valla maç 21.00 de bitse biz hemen yola çýksak bile havaalanýna gidene kadar saat 12 yi geçiyor neredeyse.. Beni bozar ertesi gün sabahtan ders var. Hoþaf oluruz. Pazar günkü maçlar bana pek uygun deðil.

#31 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 902 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Şubat 2012 - 09:16 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? arkadaþlar ben de bi istanbullu olarak 26 þubatta bjk maçýna gidiecem. siz de o maça gelmek isterseniz benim de baþýmýn üstünde yeriniz var haberiniz olsun. daha doðrusu hangi maça isterseniz.

#32 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2012 - 11:04 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Ýzmir Tayfa ; Sizi satmýþ gibi olmayayým da ;),planda olmayan bir Ýstanbul seyahati çýktý ,bir arkadaþ ta bileti ayarladým dedi Herhangi bir aksilik olmazsa Pazar günü maçta olacaðým . :gidiyorum:

#33 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mart 2012 - 09:13 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Trabzon maci c.tesi olursa gidelim mi? Hala macin kesin tarihi belli degil..

#34 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Mart 2012 - 07:09 ÖS

cumartesi olacaðýný sanmýyorum ,Çünki: Trabzon ,Sivas maçýný pazartesi oynadý bu hafta gençler maçý da Cuma .Þenol Güneþ Bununla ilgili Sivas maçý sonrasý federasyonu eleþtirdi.

fener maçý sonrasý Salý Galatasaray'ýn çarþamba Trabzonun Kupa maçý var.
Büyük ihtimal Pazar oynanýr.

Benim bu günlerde maça gitme ihtimalim ,bazý özel iþlerim nedeniyle biraz zor.

#35 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2012 - 11:16 ÖS

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? Ýzmir tayfa Manisa macina gidelim mi?

#36 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2012 - 11:31 ÖS

Ýzmir tayfa Manisa macina gidelim mi?

bilet bulabilir miyiz ki?

#37 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2012 - 11:39 ÖS

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? O.c manisaspor yonetimi gs taraftarina kale arkasinda 3500 kisilik yer ayirmis. Ulan kume dustunuz it herifler... Herneyse biletler 60 kaatmis ve 4 nisanda satisa cikiyormus...

#38 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2012 - 12:26 ÖÖ

O.c manisaspor yonetimi gs taraftarina kale arkasinda 3500 kisilik yer ayirmis. Ulan kume dustunuz it herifler... Herneyse biletler 60 kaatmis ve 4 nisanda satisa cikiyormus...

bir de gidip oradan bilet alma olayý var, o civardan saðlam bir adam bulunmazsa çok zor. karacaf abi'nin bildiði birileri vardýr kesin manisa'da , ama o da toplu bilet bulamaz diye tahmin ediyorum :)

#39 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.145 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2012 - 08:43 ÖÖ

Cevap : Ýzmir tayfa ses ver...Maça gidelim mi? manisada bilet zor deðil ..Benim antrenör bir arkadaþým var genelde 2-3 adet bulabiliyorum.. Ancak protokol oluyor hoþ olmuyor..Çarþý giriþinde bir eleman var seyyar,3-5 üstüne ondan alýyorum genelde.. Maç hangi gün? edit.pazar mýþ..Bana uyar..iyi olur..yanlýz kale arkasý çok dandik o stadda..Manisanýn kapalýsýna gitsek? genelde galatasaraylýlar oluyor orada..?Birde bilet için en garanti yol hafta içi manisanýn içine gidip almak..Diðer türlü riskli olacak.Özgür abi uðrama þansýn oluyor mu? Manisaya gidiyorsun diye aklýmda kaldý..Manisa tarafýndan laýrsak hem kolay buluruz hem rahat izleriz..Ama bizim taraf tam çile geçen sefer maçtan sonra 60 dakika çýkartmadýlar..

#40 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2012 - 01:06 ÖS

manisada bilet zor deðil ..Benim antrenör bir arkadaþým var genelde 2-3 adet bulabiliyorum..
Ancak protokol oluyor hoþ olmuyor..Çarþý giriþinde bir eleman var seyyar,3-5 üstüne ondan alýyorum genelde.. Maç hangi gün?
edit.pazar mýþ..Bana uyar..iyi olur..yanlýz kale arkasý çok dandik o stadda..Manisanýn kapalýsýna gitsek? genelde galatasaraylýlar oluyor orada..?Birde bilet için en garanti yol hafta içi manisanýn içine gidip almak..Diðer türlü riskli olacak.Özgür abi uðrama þansýn oluyor mu? Manisaya gidiyorsun diye aklýmda kaldý..Manisa tarafýndan laýrsak hem kolay buluruz hem rahat izleriz..Ama bizim taraf tam çile geçen sefer maçtan sonra 60 dakika çýkartmadýlar..

Ben Ptesi salý günleri tam gün Manisada'yým ama biletler yarýn satýþa çýkýyormuþ sanýrsam.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye