İçeriğe git

Resim
- - - - -

Mertan Caner Öztürk

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 piccola

piccola

Senior Member

• Members
  • 1.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2011 - 11:44 ÖS

benfica maçýnda aydýn'ýn yapamadýklarýný 10 dakikada yaptý. çok hýzlý ve fiziði güçlü bir oyuncuymuþ. ligde biraz süre alýrsa umulmadýk bir þekilde bir sað açýk kazanabiliriz.

#2 Redbulalemin

Redbulalemin

Junior Member

• Members
  • PipPip
  • 24 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2011 - 12:37 ÖÖ

Cevap : Mertan Caner Öztürk 11de oynayan kanat oyuncularýndan daha kaliteli. Kaç yaþýnda bu çocuk?

#3 agbon

agbon

Senior Member

• Members
  • 314 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2011 - 08:27 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk Kazým yerinede Riera yerinede oynar Aydýn'dansa bu adam osun kulübede hiç olmazsa kenardan katký gelir umudumuz olur.

#4 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2011 - 09:57 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk maca fazla bakmadim. toplamda 20 dakikayi gecmez. ama ara sira bir adam sagdan yardirip gidiyordu. goruntu kalitesi kotu oldugu icin secemedim. ama dedimki ulan bu da kim. aydin degil riera degil. 2 defa denk geldi. resmen yardira yardira gidiyordu sagdan. bu cocuk olmasin o

#5 piccola

piccola

Senior Member

• Members
  • 1.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2011 - 10:16 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk

http://www.facebook....317606194920199

Mertan Benfica maçýnda ne yaptý?

#6 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2011 - 12:42 ÖÖ

Cevap : Mertan Caner Öztürk piccola izledim. valla billa bu cocuktu. formasindan cekildigiyle kaldi aklimda, bu cocukta hayat var. bana hiziyla teknigiyle kara birini hatirllatti :)

#7 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2011 - 08:59 ÖÖ

http://www.facebook....317606194920199

Mertan Benfica maçýnda ne yaptý?

Video ya gore asiri umitlendim! Yillardir aradigimiz kanar oyuncusu niteliklerine sahip.
Fizik saglam, dayanikli, hizli, sag ayakla orta sol ayakla sut cekiyor, ikili mucadelelerden kacmiyor ve ezilmiyor. Pas attigi yerde durup top beklemiyor dolayisiyla alan ve adam bosaltiyor. Dikine ve iceri hizli gidiyor. Aydin ve Sercan i tribune gonderir insAllah.
Velakin, umit ederimki klasik Turk genc yetenegi 2.ci vitesden 4 e cikamayanlardan olmaz!

#8 Tufan Kürþat

Tufan Kürþat

Senior Member

• Members
  • 1.736 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Kasım 2011 - 11:43 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk yok caným olurmu ne oynamasý? 25'e kadar kulübede otursun hatta kadroya bile alýnmasýn, 25-30 arasý bi 3-5 dakika girsin çýksýn, 30'a geldiðindede "e yaþýda ilerledi kendinide pek gösteremedi ztn" denilip bir 3. lig takýmýna satýlsýn. ha bide labaký genç mertan olsun. Varmý öyle babayiðit çat diye bu çocuðu 11 kastýracak olan?

#9 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.042 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2011 - 12:37 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk Benfica macini izlemedim, o yüzden bu elemani da görmedim, ama alt yapidan kaliteli adamlar gelmesi cok iyi olur, böylece hem anadolu dolarci/eurocu baskanlara muhtac kalmayiz hemde yerli adam kazanmis oluruz. Ama bakalim bir gelecegi felan var mi, Riera kadar oynasa bile yeterli olur :)

#10 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.252 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2011 - 08:15 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk Saglam alt yapisi var. Topa ilk dokunusundan itibaren belli oluyor. Sapina kadar futbolcu. Scout olsam, direk listeme dahil ederim bu cocugu. Insallah devamini getirir.

#11 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.140 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 15 Kasım 2011 - 08:28 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk çok erken beklentiye girmemek lazým. önemli olan A takýmla neler yapabileceði. o aþamayý aþýp aþamayacaðý..ama bir umut var..o fizik ile sað açýk olarak yetiþtirildiðine, stoper yada santrafor yapýlmadýðýna göre ya altyapýmýzdakilerin kafaya saksý düþtü, ya o mevkide çok baþarýlý, ya da bir anda boy attý, bizim altyapýdakiler ters köþeye yattý :)

#12 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2011 - 04:35 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk Terim A takýmla idmana çýkarmýþ bugün..Derbi kadrosunda 18 e alacak deniyor..Bir topçu daha kazansak hele ki kanada koyabilsek çok güzel olur..

#13 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2011 - 05:15 ÖS

Cevap : Mertan Caner Öztürk ah ferhat ah, þu an yarýþýn içindeyken bile genç oyuncu kazanmaktan bahsediyorsun, geçen sene un elenmiþ, elek asýlmýþken genç oyuncu oynatmýyor diye eleþtirdigimiz ünder efendiye toz kondurmuyordun. o bülent ünderin yatacak yeri yok, o kendine pazar yapacaðýna galatasaraya 2 topçu kazandýrmayý düþünseydi, cumhurlar, cemler, berkinler bugün belki kadronun içinde olacaklardý.

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Kasım 2011 - 05:46 ÖS

Terimin Bülent Ünder zamanýyla alakasý var mý þu an? Koþullar baþka kredibilite baþka baský baþka.Hepsi içine etsin ihale 18 lik adamlara çýksýn..Belki de hepsi Stancu gibi Pino gibi sepet havasý çalýnacaktý..

Bülent Ünder o adamlarý (Cumhur Cem ) beðenmiyordu..O sebeple oynatmadý..Caner Bilal de çok yeni adamlara yazýk diye kendi aðzýyla söyledi..
Semih Kaya Kartalda kiralýkdý.
Cemin kaç kuruþluk adam olduðu para muhabbetinde çýktý zaten..

Ýhaleyi o çocuklara býrakmak istememiþsede bence hata deðil..
Zaten millet burnundan soluyoe,top sektirdi salla bunu..Iska geçti bundan cacýk olmaz.Elde mühür bekliyorlar..

Þimdi o çocuklarýn hatasýný tolere edecek tomasý melosu ebouesi var..Sarpýn Barýþýn yanýnda mý topçu piþireceksin? .O kendi tercihidir ben olsam yinede oynatýrdým dedim..

Keþke bir Bülent Ünderin daha olsa þu kulüpte...

aslýnda açýklamam çifte baský olmuþ..evvelce de yazmýþým..

Takýmýn baþýna yabancý gelir ise senin a2 oyuncunu filan pek takmaz.Ancak Terim-Avcý -Denizli gibi bir yerli gelirse, belki önemser bunlarý ki onlarda mutlaka hazýrlýk kampýna alarak karar verir.Zaten her sezon 5-6 oyuncu a2 den kampa gidiyor.Niyeti olan olsa oradan alýp oynatýr..
Ben BAMtartýþmalarý sürerken FR zamanýnda madem sistemine bunlar uymuyor neden cumhuru denemiyorsun diye eleþtirmiþtim çok kez.Ancak þu andaki durum çok farklý..Gerçekden düþme noktasýna gelmek bile bir sendrom ki muhtemelen 3 hafta sonra bunu konuþuyor olacaðýz böyle giderse..
Ben olsam iki üç oyuncu seçer 18 e alýrdým.Önde isek oyuna sokar deðilsek sokmazdým.
(Cumhur-Bilal-Cem).Dün 18 e alýnmýþ dahi olsa Sarp Barýþ yerine girmeleri hata olurdu..
"Madem gemileri yaktýk" moduna geçmenin fayda getireceðini sanmýyorum..Kör topal 6-7 puaný bu oyuncular (culio-kazým-arda-yekta-sabri-insua-pino-servet-lucas) ile alýp gençlere daha saðlýklý bir denem þansý yaratmamýz lazým..Gidiþatý kaldýrmalarý zor gençlerin..Birer ikiþer almasýný bende istiyorum..Ama öyle atýn bunlarýn 7-8 tanesini çöpe gelsin A2 çýksýn demek fantazi bile deðil þu an..

#15 LordofSounds

LordofSounds

Senior Member

• Members
  • 1.499 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 09:29 ÖÖ

Hadi hayýrlýsý :)

Mertan'la 5 yýl daha

Teknik direktör Fatih Terim'in gözdelerinden olan altyapý oyuncusu Mertan Caner Öztürk'le profesyonel sözleþme imzalandý

Terim’in ilerleyen dönemlerde A Takým kadrosunda yer vermeyi planladýðý genç sað açýkla 5 yýllýk anlaþma yapýldýðý öðrenildi. Sözleþmeye göre Mertan’a aylýk 10 bin TL sabit ücret ödenecek. Genç oyuncu A takýmýn 18 kiþilik maç kadrosuna girdiði her mücadele için de 5 bin TL daha alacak.

#16 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 10:28 ÖÖ

Cevap : Mertan Caner Öztürk ...aylik 10000 TL 18 kisilik kadroya girince 5000 TL daha....Mertan 19 yasinda....muazzam para 19 yasinda bir genc icin...

#17 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 10:58 ÖÖ

muazzam para

Olur mu hiç..Cem abisi bak beðenmedi 250.000 i..

#18 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 11:11 ÖÖ

...aylik 10000 TL 18 kisilik kadroya girince 5000 TL daha....Mertan 19 yasinda....muazzam para 19 yasinda bir genc icin...

Galatasaray formasý iþte böyle kýymetli... Herkese nasip olmuyor... Deðerini bilsin inþallah.

#19 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.252 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 11:16 ÖÖ

Cevap : Mertan Caner Öztürk Prensip olarak, 19 yasinda bir oyuncunun sirmamamasi icin dogru bir sözlesme. Futbolcu icin 10 bin TL para degildir ama aksi takdirde futboldan ziyade Maserati´lerin donanimiyla ilgilenmeye basliyorlar. Ileride basarili olursa zaten kisa sürede takimdaki diger oyuncularin kazandiklarina yakinlasir ücreti.

#20 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2011 - 12:45 ÖS

Olur mu hiç..Cem abisi bak beðenmedi 250.000 i..

Galatasaray formasý iþte böyle kýymetli... Herkese nasip olmuyor... Deðerini bilsin inþallah.

...bu sektorde donen paralar kisisel olarak hic icime sinmiyor...bu kadar fahis rakamlar kazanmamali sporcular...

...ya hiddink 8 milyon euro almis senelik diyorlar...kac maca cikti bu adam...ne yapti...bu parayi ne zaman haketti...

...herseyden once gunah be kardesim....

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye