İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#25 Fernando Muslera

• Please log in to reply
2460 replies to this topic

#41 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:50 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! ha lazio bize cana için 4 milyon falan verdi ise, ozaman ucuza kapmýþýz tabiiki :)

#42 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.391 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:52 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! ufuk'un, aykut'un, zapata'nýn yediði gollerin yarýsýný yemesin bana yeter. yýllardýr kaleciden o kadar çektik ki. bari bu iyi çýksýn inþallah.

#43 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:55 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Yok açýklama çok net þekilde Cana + 6750 diyor. Tekrar okudum. sanýrým bunun bonservisinin yarýsý LAzio'da yarýsý da baþka bir yerdeymiþ. Lazio'daki yarýsý için CAna'yý vermiþiz. Diðer yarýsý için de 6750 vermiþiz. Aha þimdiden söyleyeyim çok net kazýk yemiþiz. Ýyidir kötüdür bilmem kaleciye 13 milyon veren Türk takýmý salaktýr. Mondi+TAffarel'e ödenen parayý üst üste koy bunun yarýsý etmiyor. 12 milyon verilen kalecinin sezon boyu max 10 gol yemesini, uçaný kaçaný tutmasýný beklerim.

#44 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:56 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da!

winner,
Problemin ayri bir ogesi de zaten o.
(Þayet oyleyse, Cana+6.75 ise); Muslera sana 11 milyon'luk performans verecek midir...

ha lazio bize cana için 4 milyon falan verdi ise, ozaman ucuza kapmýþýz tabiiki

Bu kadar... Zira Cana'nin marj. degeri 1-2m civarindaydi bizde. Hayir hayatimda boyle sacma bir mevzuda diþe diþ kapýþma istegi gormedim. Isteyen pahali der, isteyen performans/fiyat arar(bana gore mantiklisi budur), isteyen de basalým gitsin der.

#45 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:57 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! LAzioyonun borçlarýný biz aldýk galiba ama Lazio haklarýnda ne için vazgeçti önemli olan bu..Yasin ýsrarla 1-2 milyona diyor ama bana hiç inandýrýcý gelmedi... lazio 1-2 milyona kalecisinden mi vazgeçti.

#46 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:59 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da

O zaman bir kerede ilk sayfada su para hesaplarina girmeyin. Bence Adler'den daha iyi bir kaleci. Istenilen performansi veremezse cok para vermisiz derz, ama yeni bir Taffarel olursa bizim icin helal olsun deriz. Daha topikte ikinci sayfaya gecmeden , hayirli olsun demeden para muhabbeti acilmis. Klup verdi ise demekki butce var, bize ne ne kadar verilmisse. Benim yapacagim senede 1-2 urun almak olur yurt disinda oldugumdan, onuda nereye harcarlarsa harcasinlar.

Niye girmeyecegiz anlamadim? Mesajimdada yazdim, "insanin ister istemez kafasini yoruyor", yoksa bizde dedik "insallah parasini cikarir oyunu ile". Ayrica 3. sayfadanmi yazmaya baslayalim anlamadim. 12 Milyon ise cok para dedim, kötü kaleci demedim. Zaten bu kadar para verip kötü kaleci almayi istemeyiz hepimiz zaten. Umarim "para mühüm degil verelim alalim" diyenler, "bu nasil forma almam" diyenlerle ayni kisiler degildir.
Yok yani "muhasebeci" dediginiz ben gidip alacagimda o formalardan, Galatasaray her seferinde daha da cok borc yapmasi dogal olarak kafami yoruyor.

#47 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.949 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:59 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! n'oluyor ya. bu nasýl bir transfer denklemi? bizim sezgin'in adam gönderirkenki denklemini bile aþmýþ :)

#48 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:03 ÖS

http://kap.gov.tr/ya....aspx?id=161829

buradada cana hakkýnda tek bi laf yok..

#49 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:06 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Ýyi de Cana'nýn lazyoya transferinden para alýndýðýna iliþkin tek bildirim yapýlmadý þu ana kadar.

#50 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:09 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! arkadaþ 1.90mýþ, çok daha ufak gibi geliyor TV'den insanýn gözüne :D

#51 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:12 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Su an gozuken,benim anladýgým Cana - Lazio birebir takas, Muslera'nýn diger hissesi icin de 6,75 odedigimiz..

#52 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:13 ÖS

Cana hakkýnda hiçbir bildirim yapýlmadý deðil mý?

http://kap.gov.tr/ya....aspx?id=160973

#53 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:13 ÖS

Bakýn benim bildiðim þu:

-Biz Lazio'nun Muslera için yapmakta olduðu ödemeleri üstlendik.
-Lazio'ya Lorik Cana'yý 5m civarýna sattýk.
-Sonra hem Lazio'nun ödemesi gereken hem de halen kulüpte olan haklarýn tamamý için 6.750 3 taksite anlaþtýk.

Söylentiler bu yöndeydi düðüm çözülmeye çalýþýrken, deðiþmiþse eðer çok þaþýrýrým.

Buna göre Cana + 1,75 Milyon oluyorki iyi rakam. Ama denildigi gibi Cana yi satarken hicbir rakam gecmedi ve bence de gecmeyecek. Onun icin rakamin Cana + 6,75 Milyon = 12 Milyon oldugu anlamina geliyor.

Neyse uzatmayacagim. 5 senelik anlasmaya sevindim. Insallah kalici olur ve bize kendine hayran birakir.

#54 hsukur111

hsukur111

Senior Member

• Members
  • 2.810 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 11:21 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Çok iyi bir kaleci aldýk.

#55 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 12:05 ÖÖ

Cevap : Muslera Galatasaray'da! isterse 20 milyon bonservisli olsun. ben kalitesine bakarým arkadaþ.. hesap kitap yönetimin iþi. ona da kafa yoracak deðilim. hayýrlý uðurlu olsun. sýrada cambiasso var inþallah

#56 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 12:08 ÖÖ

cambiasso var inþallah

Gelmek istemiyormus su an..Zaten Nevzat Dindar yakýnda Allah bir dese, sorgulanacak duruma gelecek..Melo denen on plandaymýs,bitmek uzereymis hatta..BAM'ýn M'sinden bosalan yeri doldurmaz insallah..Gecen dunya kupasý felaketti..Kalitesini 2 senedir sergileyemiyor..

#57 Fahrettin Öncül

Fahrettin Öncül

Senior Member

• Members
  • 1.203 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 12:10 ÖÖ

Cevap : Muslera Galatasaray'da! MusleraWanderersten mi lazio'ya geçti acaba. Hani bizim Lincoln olayýnda olduðu gibi bir durum mu söz konusu aralarýnda. (Hani Lincoln þuan bi yere transfer olursa alan kulüp bize de para verecek) muhtemelen Muslera da öyle birþey. ama rakama takýlmamak lazým arkadaþlar nihayetinde Dünya kupasýnda beðenilmiþti, nihayetinde geliþmeye açýk ve Uruguay milli kalecisi en azýnda acaba demeyeceðimiz bir yetenek olduðuna hepimiz hem fikirizdir.

#58 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 12:13 ÖÖ

MusleraWanderersten mi lazio'ya geçti acaba.

Benim anladýgým co-ownership var Muslera'da..Yani hem Lazio hem de bu takým Muslera'nýn bonservisini belirli oranlarda sahipler..Lazio ayagýný birebir Cana takasýyla kapadýk (veya ekstra bir odeme olur ya da olmaz,sonra duyurulacakmýs), diger pay icin de uruguay klubune 6.75 verilmis..Aslýnda dünya piyasasýnýn son durumuna bakýlýnca,ismi olan,degerli bir kaleci kazandýk..Yasý da buyuk avantaj..

#59 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 12:59 ÖÖ

Cevap : Muslera Galatasaray'da! hayyýrlý uðurlu olsun takýmýmýza. ama ben bu yýl bir zahmet erkek basket bayan basket ve bayan voleybol semalarýnda gezeceðim. ömür törpüsü bu futbol

#60 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Temmuz 2011 - 02:06 ÖÖ

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Herþeyden önce hayýrlý olsun Galatasaray'a... Aylardýr, hatta yýllardýr kaleci de kaleci diye dilimizde tüy bitti hepimizin. Hatta çoðumuz, adam gibi bir kaleci getirin de gerekirse transfer bütbeçinin yarýsýný ona harcayýn diye mesajlar yazdýk... Muslera herþeyden önce piyasasý olan bir kaleci... Ýlk defa uluslararasý bir organizasyonda bir futbolcuyu tam yýldýzý parladýðý anda alýp kadromuza koyduk. Bu bile önemli bir baþarýdýr. Ben hiçbir zaman Muslera'dan zarar edeceðimizi düþünmüyorum... Umarým Kupa Amerika'da sürekli yükselen formunu, Taffarelle beraber iyi bir hazýrlýk dönemi geçirerek lige de yansýtýr... Bu takýmda efsane kaleciler arasýndaki yerini alýr inþallah...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye