İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#25 Fernando Muslera

• Please log in to reply
2460 replies to this topic

#21 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:32 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da

Yok yok yok, olan su. Lazio ile bu takim arasindaki garip anlasmadan kaynaklaniyor dava. Biz Cana`yi pesin paraya sattik, bunlara da 3 taksit bu parayi oduyoruz. Cana 5`e gitti diye biliyorum ama emin degilim.

YAsin nerden böle bir bilgi veriyorsun anlamýyorum...Lazio'nýn haklarý yokmuymuþ ?

#22 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:32 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da #nontvspor'da sunucularýn allah belasýný versin... volkan net çok daha iyi kaleci falan filan diye zýrvalýyor köpekler..

#23 Efe1905

Efe1905

Senior Member

• Members
  • 447 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:33 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da hosgeldin aslan parcasi, hayirli ugurlu olsun.

#24 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:34 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da 3 senede 6,5 bize koymaz. Elin dallama Emenike sine 9 sayanlar var, varsin dünya capinda kaleciye 6,5 verelim.

#25 igzas

igzas

Senior Member

• Members
  • 140 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:35 ÖS

#nontvspor'da sunucularýn allah belasýný versin... volkan net çok daha iyi kaleci falan filan diye zýrvalýyor köpekler..

onlar karalamaya baþladýysa demek ki iyi transfer yaptýk =) ayrýca adam lazio dan geldi uruguay milli takým kalecesi yaþý da 24...istedikleri kadar konuþsunlar..

#26 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:35 ÖS

Tam detayi bilmiyorum Yigit. Lazio da leasing ile almis sanirim, durum ondan kaynaklaniyor. Onlar bize cash para verdi, biz de leasingi uzerimize aldik.

cananýn satýþýný zaten bildirecekler borsaya o zaman görecez herhalde.

#27 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:36 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da 6,75 Milyon ok de, 12 Milyon cok gercekten. O zaman Adleri falan denerdim. Aslinda bonservissiz kaldiginda Drobny alinmasi gerekirdi. Simdi bide Cek grubu kurmus olurduk. Dedigim gibi insallah Muslera parasini kat ve kat geri öder.

#28 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:37 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Su anda boyle bir kalecinin ederi 10 milyondan asagi olmaz. Birakin muhasebe hesaplarinida keyfini cikarin. Gecen sene kalede Zapata diye biri vardi, simdi Muslera.

#29 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:37 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Fifa bu fonlarin leasingleringlerin önlerine gecmeli. Futbolculari kölelestirmenin yeni yolu. Tramsferleri arap sacina ceviriyor bu garip modeller.

#30 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:38 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Bu kadar hesap kitap yapmanýn ne anlamý var Allah askýna . Sanki bundan önce hep ucuza futbolcu aliyorduk.24 yaþýndaki adama bu parayý vermen normal.

#31 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:39 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Sanýrsam o 6.75 diger ortaga odenen para oldu..Toplam 6,75 + Cana odemis gibi olduk..Napalým,hayrýný gorelim..Neydi yahu o Zapatalar,Lauralar..Allah gostermesin..

#32 piccola

piccola

Senior Member

• Members
  • 1.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:40 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da abi yine mi basladý su muhasebecilik ya?

#33 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:40 ÖS

Su anda boyle bir kalecinin ederi 10 milyondan asagi olmaz. Birakin muhasebe hesaplarinida keyfini cikarin. Gecen sene kalede Zapata diye biri vardi, simdi Muslera.

Abicim sizde muhasebe demeyi birakin, bu ne anlayis ya. Ister istemez insanin kafasi bu rakamlara takiliyor. Dedim ya böyle rakamlar ödemeye raziysan 3 Milyon üstüne koy Adleri al.
Evet güzel maclar cikardi ve cikariyorda, insallah ayni performansi bizde sergilerde insanin aklinda para falan birakmaz.

#34 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:41 ÖS

6,75 Milyon ok de, 12 Milyon cok gercekten. O zaman Adleri falan denerdim.
Aslinda bonservissiz kaldiginda Drobny alinmasi gerekirdi. Simdi bide Cek grubu kurmus olurduk.
Dedigim gibi insallah Muslera parasini kat ve kat geri öder.

Kardes, muslera cok net adler den daha iyi kaleci. Hem muslera seyirci baskisina dayanir. Adler kirilgan karaktere sahip. Almanya nin klinik statlarinda yetismis kaleci Sivas in karabûk ûn tarlalarinda seken bütün toplari iceri alir.

Adler i hem 12 ye alamazsin. Hem kendisi de gelmez. Türkiye ligi futbolun vietnami gibi duruyor Avrupada. Bati avrupalilari getirmek cok zorlasti. Kendi gelse dahi, esi, kiz arkadasi, cocuklari falan oluyor.

#35 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:42 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da kkM5AcV88bQ

#36 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:45 ÖS

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Iyi bir transfer, ben sevindim.

#37 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Abicim sizde muhasebe demeyi birakin, bu ne anlayis ya. Ister istemez insanin kafasi bu rakamlara takiliyor. Dedim ya böyle rakamlar ödemeye raziysan 3 Milyon üstüne koy Adleri al.
Evet güzel maclar cikardi ve cikariyorda, insallah ayni performansi bizde sergilerde insanin aklinda para falan birakmaz.

O zaman bir kerede ilk sayfada su para hesaplarina girmeyin. Bence Adler'den daha iyi bir kaleci. Istenilen performansi veremezse cok para vermisiz derz, ama yeni bir Taffarel olursa bizim icin helal olsun deriz. Daha topikte ikinci sayfaya gecmeden , hayirli olsun demeden para muhabbeti acilmis. Klup verdi ise demekki butce var, bize ne ne kadar verilmisse. Benim yapacagim senede 1-2 urun almak olur yurt disinda oldugumdan, onuda nereye harcarlarsa harcasinlar.

#38 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Cana'nin esrarengiz transfer ucreti aciklansin bari artik. Anlasilmayan bir nokta var ki gayet basit... Galatasaray Spor Kulubu transferleri 10m-10m-10m-10m denk vagonlar seklinde gidemez haliyle. Birine 10+ verirsen diger vagona az yuk (az, cok az bonservis kalir). Kisaca; Bir adama olmadik derecede yuklu miktar vermek demek G.Saray'in gerekli diger bolge transferlerinin tam anlamiyla yapilamayacak olmasi demektir. (En azindan alternatifler tamamlanamaz.) Kazik yemek yememek meselesi disinda kadro kurmadaki butce dagilimina bakmali.

#39 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Cevap : Néstor Fernando Muslera Micol Galatasaray'da Ne yani Muslere LAzio'da kiralýk mý oynuyordu? BAna hiç mantýklý gelmedi.

#40 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Temmuz 2011 - 10:49 ÖS

Cevap : Muslera Galatasaray'da! Bir de bu zamana kadar alinan kötü kaleciler yüzünden kaybolan paralarýn hesabinida yapsýn birileri

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye