İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#25 Fernando Muslera

• Please log in to reply
311 replies to this topic

#281 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Aralık 2019 - 07:29 ÖS

Hagi Muslera tartışması yapılması bile onun adına büyük bir başarı..
What can I do sometimes..

#282 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Aralık 2019 - 11:04 ÖS

Olan sana oluyor Aslan parçası. Yeminle en çok sana üzülüyorum. Her golde suratındaki o utanmayı görüyorum. Utanma aga. Seninle alakası yok bu olanların. 

• Onur1905 bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#283 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Aralık 2019 - 08:19 ÖÖ

Gerçekten yazık oluyor . Dün o kadar gol yedikten sonra gayet de vakurdu ama sinirinden ağlasa da yeriydi . Çok da sportmen . Helal olsun Muslera . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#284 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Aralık 2019 - 10:39 ÖÖ

Cavani ile bir ara konuşur gibi oldular maç sonunda. Adam Muslera'nın haline üzgündü valla. 

#285 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.198 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Aralık 2019 - 10:07 ÖS

Baya yumruk atmis diyorlar.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#286 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Aralık 2019 - 10:32 ÖS

https://mobile.twitt...029676234944512
galatasaray ulan..

#287 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.667 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Aralık 2019 - 10:34 ÖS

Baya yumruk atmis diyorlar.

kimse demiyor bunu, gökhan kendisi bile fatih terim'in yardımcılarından biri vurdu diyor.. muslera vurdu diyen bir tuzla'lı yok. 

#288 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.198 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Aralık 2019 - 10:36 ÖS

Aspor’da roportaja cikan biri dedi.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#289 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2019 - 06:16 ÖÖ

https://mobile.twitt...142592628117505
galatasaray ulan..

#290 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2019 - 08:35 ÖÖ

Şu ülkede bir Allah'ın kulunu Fernando Muslera'nın rakip kulübeyi tahrik ettiğine, rakip oyunculara saldırdığına, küfür ettiğine inandıramazlar. Bu adam taraflı tarafsız herkesin sevgisini, saygısını kazanmış bir oyuncu. Hani şu bahsedilen iddiaları gözümle görsem yine inanmam. Kişiliğine o kadar güvendiğim bir isim Muslera. Maç sonu Tuzlaspor teknik direktörü maç boyunca tahrik ettiğinden falan bahsetti. Arkadaş oyun içerisinde sahayı onlarca kamera çekiyor. Aspor zaten yayınlamak için kare arıyor. Bunlar olsa neden kameraya yansımadı. Bir tane hareketini göremedik. Kaldı ki maç sonu çıkan saha içerisindeki itiş kakışta Muslera yine yok kameraların önünde. Ama enteresan olan Gökhan Çıra var. Yani Gökhan dışarı çıktı ama Muslera çıkmadı öyle mi?

Muslera maç sonunda Gökhan Çıra'nın yanına gittiğini söylüyor zaten. Saygı duy demiş. Benim için takım kaptanımın ağzından çıkan söz geçerlidir. Kuduradursunlar.

#291 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.161 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2019 - 09:40 ÖÖ

karşı takımın tavrını ve twitlerini bu denli dikkate almamamız gerekiyordu.Ben musleranın gidip yumruk attığına inanmıyorum.Gidip niye ibnelik yaptın demiştir.Çok olsa itiş kakış olmuştur.

Ama burada muslera şunu yapar yapmaz meselesi değil. insandır ve bir noktada istenmeyen bir şey de yapabilir..Ogüne kadar ben zidane ın kafa atacağını söyleseler inanmazdım.Ama adam değerleri uğruna bir noktada başarıdan vazgeçti..Çok kupaları unuttum ama , zidanın kafasını unutmam..başarı için herşey mübah değildir kafası o..

neyse buradan alıncak ders şu bence takımın moral seviyesi o denli kötü ki alınan sonuçlar yüzünden çok üzgün bir insan grubu var ama bir türlü iyi organize olmadıkları için yokuş aşağı gidiyorlar.Zorluyorlar sakatlanıyorlar olmuyor..Bu sinirleri bozar.Hoca bu tip kavgalardan çakmak taşı gibi yangın çıkarır ve başarı sağlar.Takım bu tip saldırılarda birleşir.. sinir seviyesini de kontrol altında tutmak lazım..

umarım ki öyle olsun..şimdi tutup musleraya 3 maç çakarlarsa ne yapacağız?

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#292 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2019 - 09:45 ÖÖ

Muslera'nın annesine küfrettiğini falan iddia ediyor bu adam. Muslera bu tiynette bir adam değil. Kaldı ki küfrün yabancı dilde olduğunu söylüyor. Sinirli adam otomatik olarak ana dilini kullanır. İngilizce küfretse hadi Gökhan Çıra anladı bunu diyeceğim. Bu adam İspanyolca biliyor mu? Hatta Muslera Portunol bile konuşuyor olabilir. Uydur kaydır işler bunlar. At yalanı zükeyim inananı.

#293 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2020 - 01:31 ÖS

https://mobile.twitt...503590942908416

tarihimizde bu listeye ilk sıradan giren başka kaleci olduğunu sanmıyorum.
galatasaray ulan..

#294 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.161 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ocak 2020 - 02:28 ÖS

böyle giderse sayın Hocam Muslerayı ikinci yarıda %90 lara çıkarır.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#295 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 08:01 ÖS

5 kurtarış yaptı aslan parçası. Hele son dakikalarda sağ çaprazdan çekilen topu savunmacının arkasından görüp çıkarttı. Topa uçup, dokunuyor, yere düşüyor ve hemen arkasında Ahmet Çalık var. Bulabilen o görüntüye bir baksın. Ahmet Çalık'ın hafif kafayı yana eğerek adam iyi arkadaş bakışı o. Mahcubiyet aynı zamanda. Nasıl vurdurduk olayı biraz da.

#296 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.276 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 09:27 ÖS

Bu saatten sonra jübileye gider iş ancak ben hala son 5-6 yılda önümüze kallavi bir teklif nasıl gelmedi hayretler ediyorum.  (fotospor etc illa ki üfürmüştür de resmilerden bahsediyorum)

Hayret ki ne hayret...

Haklı/haksız nasıl bir önyargı varsa lige artık. 

Yav 10m'lik bile gelmedi galiba. Nasıl iş bu...

#297 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.161 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 10:08 ÖÖ

Bu saatten sonra jübileye gider iş ancak ben hala son 5-6 yılda önümüze kallavi bir teklif nasıl gelmedi hayretler ediyorum.  (fotospor etc illa ki üfürmüştür de resmilerden bahsediyorum)

Hayret ki ne hayret...

Haklı/haksız nasıl bir önyargı varsa lige artık. 

Yav 10m'lik bile gelmedi galiba. Nasıl iş bu...

belki de gelmiştir  de gitmek istememiştir.

Okan mokan ağlarız valla . Aman almasınlar.

Futbolu ve karakteri ile bayrak oyuncu efsane   ne kadar ulvi sıfat varsa hepsini hak etmiyor mu? Kötü zamanları da olacak ama şöyle güzel adamla, lütfen çirkinleşmeden bir kariyer bitirme şansı yaşayalım hep beraber.

#298 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2020 - 03:28 ÖS

2021 sezonu sonunda 31 Mayıs mı artık her ne zamansa sözleşmesi sona erecek.. Yine yaklaşık o günlerde 35 yaşını bitirip 36'dan gün alacak...

Normalde uzatın 2023'e, rahat 37'ye kadar yolu var derdim ama Muslera gibi adamın futbolu başladığı yerde yani Montevideo'da bırakması daha şık olur... Öyle yapınca dahi çok büyük ihtimalle Türkiye'de tek bir takımda dolu dolu 10 sezon oynayıp 500 civarında maça çıkmış olacak ki kırılması zor bir rekor bırakacak arkasında...  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#299 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2020 - 01:08 ÖS

2021 sezonu sonunda 31 Mayıs mı artık her ne zamansa sözleşmesi sona erecek.. Yine yaklaşık o günlerde 35 yaşını bitirip 36'dan gün alacak...

Normalde uzatın 2023'e, rahat 37'ye kadar yolu var derdim ama Muslera gibi adamın futbolu başladığı yerde yani Montevideo'da bırakması daha şık olur... Öyle yapınca dahi çok büyük ihtimalle Türkiye'de tek bir takımda dolu dolu 10 sezon oynayıp 500 civarında maça çıkmış olacak ki kırılması zor bir rekor bırakacak arkasında...  

Adam altyapıdan çıkmış. Yıl 2004. Altyapıdan çıktığı kulüpte hiç oynamamış. Doğruca kiralamışlar arkadaşı. Naiconal'de 1 yıl kiralık kalmış. Orada da hiç oynamamış. Kiralıktan dönmüş doğruca Lazio'ya göndermişler. (2 ay kalmış kalmamış.)

Adamı bildiğin cash-cow gibi kullanmış Montevideo. 3 yıl altyapıda kaldı diye bir oyuncu evim diyerek dönüyorsa Arda Turan'a yakışan da buraya dönmesi midir? :D Yapmayın. 

Bu adamın yuvası Galatasaray'dır. Bariz şekilde tarihe kazındı ismi.

Umuyorum burada bırakacak futbolu ve görev almaya devam edecek. Acilen kulübe üye bile yapmak gerekir.

#300 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2020 - 09:45 ÖS

Son dakikalarda çıkardığı topla maç döndü diye düşündüm ama olmadı.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye