İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#25 Fernando Muslera

• Please log in to reply
2393 replies to this topic

#2381 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 04:03 ÖS

1.nin cevabını bilmiyorum ama 2. hakkında tahminim var; adamın evinde 5 aylık bir el bombası var şu an :) ağlaması, gazı, gece uyanması bilmemnesi.. ayrıca yenge de saç baş dağılmış sürekli depresif haldeyse delirmek üzeredir şu sıralar (off the market yani)... her evli erkeğin başına geliyor o sinir hali.. Nando'nun kuzey avrupaya iş gezisine gitmek gibi bir şansı da yok işin bok tarafı :D  

Etkendir mutlaka ama gece uykusunda bir sorun yaşadığını sanmıyorum abi. Eşi biraz asabiyet yapıyor olsa da tek başına çocuk büyütmüyordur. Garanti bir yardımcı kadın vardır evde. 

Ha bak diyorsan ki Muslera'nın kayınvalide torun sevmeye bakmaya falan geldi. 5 aydır onlarda kalıyor. Bak işte o zaman bu asabiyet tam bir mantık çerçevesine oturur işte :)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2382 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.641 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 04:22 ÖS

Yahu adamın bakıcı ordusu vardır. :)

Herhalde tripleks villadadır, kaçacak yeri de çoktur.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2383 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 04:26 ÖS

Çocuktan kaçmak mümkün değildir. O seni ne yapar eder bulur.

#2384 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.641 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 07:04 ÖS

Yok hanımdan diyorum. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2385 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Nisan 2018 - 10:26 ÖS

Hanımdan kaçış yok. :) Elektrondan kaçarsın, hanımdan kaçamazsın.

#2386 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.969 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Nisan 2018 - 08:25 ÖÖ

Yav zaten derdi hanımı bulmaktır onun kaçmak değil :D 

#2387 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Members
  • 955 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:05 ÖS

Sağ olsun en az Sinan kadar götümüzü kurtarmıştır bu maç, belki de daha fazla.

V!va L!berte!

#2388 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.765 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:18 ÖS

bizim taraftar nankör. 2 tane hata yapsın, bu adam kaleci mi, aldığı para haram, gönderin türk gelsin vs. herif en kritik zamanda haftalardır götümüzü kurtarıyor, 2 çift helal olsun diyen yok. bu adam hiç gelmese kaç şampiyonluk eksik olacaktı, onu merak ediyorum ben.

efsanesin koçum, yürüyedur.

galatasaray ulan..

#2389 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 11.871 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:32 ÖS

yapma ya.. ne 2 maçı.. şu son 2 3 sezonda Musleranin patladığı maç sayısını ben artık hatırlamıyorum.. bu maç tam 3 milyon euro alan kaleci performansıydı.. helal olsun.. kesinlikle maçı kurtaran adam oldu.
  • Giga bunu beğendi
What can I do sometimes..

#2390 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.966 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:12 ÖS

Son dönemde mükemmel oynuyor.respect

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#2391 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.765 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:15 ÖS

valla geldiğinden beri 10x maç kurtardıysa x maçta hata yapmış olabilir oran olarak, o da bence çok anormal değil. açıp baksan casillas daha fazla zıçıp batırmıştır, kalecilik mesleği kolay değil. benim demeye çalıştığım, her hatasında gelip yerden yere vuranlar maçları tek başına alınca kayıplar. bu da çifte standart. tarihimizin en büyük 3 kalecisinden biri bu adam, kimilerine göre en iyisi. biraz değer bilmek lazım.
  • duman bunu beğendi
galatasaray ulan..

#2392 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.969 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:12 ÖS

Güzellik

https://twitter.com/...2329660416?s=19

#2393 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 22.641 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 06:03 ÖÖ

yapma ya.. ne 2 maçı.. şu son 2 3 sezonda Musleranin patladığı maç sayısını ben artık hatırlamıyorum.. bu maç tam 3 milyon euro alan kaleci performansıydı.. helal olsun.. kesinlikle maçı kurtaran adam oldu.

Adam haklı beyler...

#2394 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.772 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 05:26 ÖS

Alanyaspor maçının kazanılmasındaki en büyük pay sahibiydi.Maçın adamı sıralamasında,galibiyet golünü atan, Sinan Gümüş'ün de önünde yer alır. Hamza Hamzaoğlu ile şampiyon olduğumuz sezon,2015 yılında Mersin İdman Yurdu ile deplasmanda oynadığımız maçtaki,başarılı kurtarışlarını hatırlattı. Yüzde yüz gol olma şansı olan 4-5 pozisyonu başarılı kurtarışları ile sona erdirdi. Maç sonunda Sinan Gümüş ve Muslera'nın birbirlerine sarılarak galibiyeti kutlamaları takımdaşlık ruhunu yansıtması açısından önemliydi.    

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 1 gizli üye