İçeriğe git

Resim
- - - - -

Oktay Mahmuti

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
202 replies to this topic

#21 Gokayy

Gokayy

Senior Member

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2011 - 08:44 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti

Cafe Crown firmasý da Ülker'e ait

Cafe Crown sponsor. Ulker bildigin takým olarak fb ye katýldý. Bilmeyen var mý bunu?

#22 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2011 - 10:34 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Direkt alt yapýsý , takýmýyla ile birlikte sponsorluðu da ilk kez görüyorum.

#23 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2011 - 10:01 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti Uker'in fenere verdiði destek cafe crown üzerinden Galatasaray'a verdiðiyle kýyaslanamaz. cafe crown ve colaturka Bjk sponsorluklarýnýn amacý fenere verilen destek karþýsýnda diðer kulüplerin aðzýna da bir balmak bal çalmak ki onlarýn taraftarlarý ulker'den nefret etmesin. arada görünen o ki gelecek yýl Galatasaray ve Bjk sponsorluðundan tamamen çekilecekler. Sadece fenere destek verecekler.

#24 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2011 - 01:14 ÖS

arada görünen o ki gelecek yýl Galatasaray ve Bjk sponsorluðundan tamamen çekilecekler. Sadece fenere destek verecekler.

Benim bildiðim basketbolde kulüp sponsorluðundan tamamen çýkacaklar.. THY'nin çok daha az para harcayarak hem €uroleague'de adýný daha fazla duyurmasý, hem CL'de iki takýmýnýn final oynamasýndan aldýðý feedback Ülker'i deli etmiþ...

Bu tarz küresel sponsorluklara girmeyi düþünüyorlar-ki haksýz da sayýlmazlar, baskete yatýrdýklarý para çok büyüktü ama 3 takýmdan da bir bock alamadýlar.. Çok daha azýný harcayan THY bir sporda F4'ün isim sponsoruydu, bir sporda da finalde iki takýmý birbiriyle oynadý...

bence de xtirolsunlar gitsinler :) ne iþi var bejekeli patronlarýn fb ile ortak takým götürme iþinde zaten..

#25 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 09:00 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti ulan, senin þu George Clooney karizmana kurban! Büyüksün oktay mahmudi!

#26 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 09:04 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Reislerin reisi, büyüksün hoca.

#27 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 09:15 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Geçen maçý nasýl Fener2in hocasý aldýysa bu maçý da Oktay MAhmudi aldý resmen. YAlnýz CAner2e çok fazla süre veriyor bence.

#28 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 09:57 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Osvaldo reis ol de ölelim :) sonsaniye dedi adam .

#29 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 09:58 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Haluk'un 3 lük attýðýný görmüþtüm o kýsmý tutmadý :)

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 10:11 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Bir degil iki degil yutmamalý iyice.kazýmý unutmadim

#31 Tyler Durden

Tyler Durden

Senior Member

• Members
  • 196 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Haziran 2011 - 10:21 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Fener´i yendi büyük hoca oldu, oysa cok daha öncelerden bu takdiri hakediyordu..

#32 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Haziran 2011 - 09:28 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Aldýgýn para kurusuna kadar helal olsun be usta..Buyuk adammýsýn..

#33 Tufan Kürþat

Tufan Kürþat

Senior Member

• Members
  • 1.736 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Haziran 2011 - 11:47 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Hakikaten büyük adamsýn hoca, aldýðýn her kuruþ helal olsun

#34 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Haziran 2011 - 07:20 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti Teþekkürler Oktay Mahmuti. Uzun yýllar bu camiada olman dileðiyle.

#35 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Haziran 2011 - 07:42 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti Fener'e yenildi. Ama helal olsun. Ben bu kadroyla en fazla çeyrek final diyordum. FAzlasýný yaptý. FArkýný ortaya koydu.

#36 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2011 - 05:15 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Hocanýn ceo olarak görev alacaðý ve yerine koç olarak Jure Zdovc'un atanacaðý söyleniyor tweetlerde. Umarým doðru deðildir bu.

#37 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2011 - 07:43 ÖS

Hocanýn ceo olarak görev alacaðý ve yerine koç olarak Jure Zdovc'un atanacaðý söyleniyor tweetlerde. Umarým doðru deðildir bu.

Vallahi doðru haber gibi gözüküyor, bana göre de pek olumlu bir hamle deðil. En azýndan 2-3 sene daha coach olarak kalýp bizi Euroleague'in gediklisi yapýp ondan sonra yukarýya geçmeliydi. Tabii Oktay Hoca'nýn da mutlaka düþündüðü birþeyler vardýr ama bana göre çok erken :(

#38 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2011 - 10:35 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti GalatasaraySK Oktay Mahmuti 2011-2012 sezonunda da Galatasaray Erkek Basketbol Takýmý Baþantrenörü olarak görevinin baþýnda! #oktaymahmuti Güzel haber :)

#39 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Haziran 2011 - 06:54 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Çok þükür korkulan olmadý, henüz yolun daha çok baþýndayýz. Mahmuti'nin en az 2 sene daha parkede kalýp bizi tam anlamýyla Euroleague takýmý yaptýktan sonra CEO'luða geçmesi gerekiyor inþallah uzun seneler Basketbol Þubesi'ne baþarýyla hizmet verecek.

#40 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mart 2012 - 08:30 ÖS

http://lucarelli-bre...m-portresi.html

Oktay Hoca ile ilgili güzel bilgilerin olduðu bir yazý, okuyunca insan daha da bir saygý duyuyor :)