İçeriğe git

Resim
- - - - -

Oktay Mahmuti

• Please log in to reply
195 replies to this topic

#1 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Haziran 2011 - 11:52 ÖÖ

“bu ülkede kaybeden takýmýn adý pek anýlmaz. galipler konuþur. o nedenle banvit ile alakalý bir þeyler söylemek istiyorum. tüm sezon boyunca iyi basketbol oynadýlar. iyi yatýrým yapýyorlar, bizimle de çekiþmeli bir seri oynadýlar. organizasyon yapýlarý oldukça güzel. onlarýn hakkýný vermek lazým. banvit, bu ligin renklerinden biri deðil, ana rengidir" ben bu takýmýn baþýna final hedefiyle gelmedim. rekabetçi, mücadeleci bir anlayýþ getirelim istedik. öyle baþladýk göreve, geldiðimiz nokta bu. fenerbahçe için özel bir çalýþma yapmayacaðýz. bugüne kadar ne yaptýysak, buraya nasýl geldiysek yine onu yapacaðýz".. ----------- Adýna baþlýk yokmuþ..Fazlasýyla yakýþýr.. 10 numara açýklama yapmýþ yine..Adam iþte..Umarým uzun seneler kalýr..

#2 Burakilly

Burakilly

Senior Member

• Members
  • 1.583 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Haziran 2011 - 11:53 ÖÖ

Cevap : Oktay Mahmuti Bu Adam bende Mourinho etkisi yapmaya baþladý..

#3 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.372 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Haziran 2011 - 02:59 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti güzel açýklama...

#4 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Haziran 2011 - 03:57 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti oktay oktay oktay mahmudi þampiyon yap bizi oktay mahmudi yýllar sonra basketbol salonlarýnda þampiyon yap bizi sloganýný yürekten baðýrtan adam. adam gibi adam seviyoruz kendisini, ailecek beðeniyle izliyoruz

#5 ASLAN 1905

ASLAN 1905

Senior Member

• Members
  • 1.005 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Haziran 2011 - 03:45 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti camiamýza yakýþan bir adam , uzun yýllar kalmasý dileðiyle..

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 13.459 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2011 - 01:57 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Adanmýþlýk ruhu bambaþka be abi...

#7 igzas

igzas

Senior Member

• Members
  • 140 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2011 - 02:05 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti dünya durdukça baþýmýzda kalsýn dedigim koçumuz,on numara insan.

#8 Burakilly

Burakilly

Senior Member

• Members
  • 1.583 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2011 - 02:22 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti

dünya durdukça

Ne yazýk ki durmayacak. Dönecek;)

#9 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2011 - 03:29 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti ...canli yayinda soze boyle baslayinca noluyor la demistim...soka girmistim...adam gibi adam.....helal olsun...aydin orsun yaninda ikende cok severdim.....

#10 Gokayy

Gokayy

Senior Member

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Haziran 2011 - 06:56 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Kesinlikle uzun yýllar basýmýzda kalmasýný dilerim umarým sacma sapan yoneticilik anlayýslarýyla sacam bir sekilde ayrýlmak zorunda býrakýlmaz hic bir zaman..

#11 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2011 - 12:03 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Sapija açýklamasýnda Oktayý tanýrým asla pes etmez çok iyi bir koç dedi.. Oktay Hocanýn basýn açýklamasý anýnda hýrsý yüzündeki her çizgiye yansýmýþ..Ne kadar üzgün olduðu da çok ortadaydý.Ben onlardan sadece sonuna kadar mücadele isteyebilirim.Baþka da bir þey isetemem dedi.Ulan böyle koç olsun baþýmda o sahada geberene kadar koþarým..Yenerim yenilirim ama boynum eðilmez..Ben uzun süredir ilk kez "fenerin bile" oyuncusundan koçuna bu mücadeleye saygý gösterdiðini gördüm..takýmýmýzla gurur duyudum.. Þimdi bir maç olacak ki o maç Galatasaray ruhuyla oynanacak.Þüphesi olan?

#12 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 9.694 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2011 - 12:21 ÖS

Þüphesi olan?

Ben! :)

Bir deðil en az iki maç olacak o þekilde oynanan... :D

#13 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2011 - 12:24 ÖS

ir deðil en az iki maç olacak o þekilde oynanan.

Lem alem adamsýn :)..Haklýsýn..

#14 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.767 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2011 - 12:34 ÖS

Sapija

bu adamýn da hakkýný teslim etmek lazým. gerçekten iyi bir coach ve gördüðüm, takip edebildiðim kadarýyla da düzgün bir insan. yabancý coach, TD vs. gelecekse (her branþ için) böylesi gelsin..
Mahmuti için zaten fazla söze gerek yok, basketbolda (hatta bir süredir tüm branþlarda) baþýmýza gelen en güzel þey kendisi..

#15 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 21.624 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Haziran 2011 - 12:37 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Hani abartýp Oktay hoca için,5 eþþek çýkarsa çifteyle kuyrukla mücadele manyaðý takým yapar gibi geliyor bana..Fenere maðlubuz o kadar seviyorum bu adamý..Corç koloney gibi adam .. faný olacam herifin...

#16 Gokayy

Gokayy

Senior Member

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2011 - 08:06 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Hersey icin sagol hocam.. Umarým uzun yýlar basýmýzdan eksilmezsin..

#17 Umutcan

Umutcan

TORANJ

• Members
  • 3.318 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2011 - 08:11 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Oktay Hocam, sen ve öðrencilerin ellerinizden geleni yaptýnýz. Biz size inandýk, siz de imkansýza inandýnýz. El ele yürüdük bu yolda. Her þey için sað olun.

#18 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2011 - 08:15 ÖS

Biz size inandýk, siz de imkansýza inandýnýz.

Aslýnda su cumleyi kurmak ne kadar kotu bizim icin..Rakibimiz,ezeli rakip ve imkansýza inanan bir takým..Derbi macý..Cidden fiyasko..Umarým her alanda en yakýn zamanda toparlanýrýz,adamlar 5'te 5 yaptýlar..

#19 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.857 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2011 - 08:35 ÖS

Cevap : Oktay Mahmuti Eh bize de Ülker gibi satýlýk bir camia takým hediye etseydi biz de daha kafa kafaya oynardýk. Bu arada Fener otursun aðlasýn. Hakemiyle Fenerasyonuyla, Ülker püskevit takviyesiyle, ilahi yardýmla bile sidik zoruyla þampiyon olacak. 2. ve 4. maçlarý pekala biz de kazanabilirdik. Ýki kadro arasýnda ciddi derinlik farký var. Bu farký da Üfler püskevit denen þerefsiz firma sayesinde yaptýlar. Bu arada bugün çok kritik noktada kritik hata yaptýðýný düþünüyorum ama MAhmudi ile 5 senelik sözleþme imzalasalar yeridir. Yerlerde sürünen þubeyi toparladý, mücadele gücü kazandýrdý.

#20 Okan Y.

Okan Y.

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 67 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2011 - 08:30 ÖÖ

Eh bize de Ülker gibi satýlýk bir camia takým hediye etseydi biz de daha kafa kafaya oynardýk.

Cafe Crown firmasý da Ülker'e ait

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye