İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

#8 Selçuk İnan

• Please log in to reply
92 replies to this topic

#81 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:41 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Sezonun en iyi yerli oyuncusunu bonservis ödemeden kadromuza kattýk. Hoþgeldin, Selçuk !

#82 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:41 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da!

Hoþgeldin aslan parçasý. ( 2 dk uyuya kaldýk hemen transfer açýklanmýþ arkadaþ bu ne böyle....! )

Uyumayacaksýn bu yaz aga :)

Gökmen Özdemir: "Selçuk'un toplam maliyeti 18 mil euro degil..! Bu transfer için Arda Turan'ýn da etkisi büyük.."

#83 Gokayy

Gokayy

Senior Member

• Members
  • 936 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:43 ÖS

Uyumayacaksýn bu yaz aga :)

Gökmen Özdemir: "Selçuk'un toplam maliyeti 18 mil euro degil..! Bu transfer için Arda Turan'ýn da etkisi büyük.."

Bu etki Arda Turan'ýn kalmaya daha yakýn oldugu seklinde yorumlanabilir mi sizce?

#84 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.363 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:48 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Simao, Ben de dalgami gecmistim U.Aysal'in ucakta fellik fellik adam aramaya ciktigini okuyunca orada burada. Ancak yalanlama geldikten sonra rahatladim. Cok olumlu bir is. (Aziz Y.'in jipi aklima geldi. :D Hey Allah'im ya... Kaleci Bulent'i[þaban) kaciriyor mubarek)

#85 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:51 ÖS

http://www.yildiz.tv...4-05-2011 00:36

ERCAAAAAAAAAN

kan geldi mi kan

iþte bu psikolojiyi yýkmak için gerçekten 18 bile vermiþ olsalar üzülmeyeceðim.

(videoda saat tam 00:36:00 a dikkat)

#86 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Banned
  • 4.521 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 10:56 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! para bizim tasasý size mi düþtü ...ler..(fenerli medyaya).. yýllarca alýþtýlar tabi fenerin para saçmasýna.. 9 milyon emenike doðru ise 2.güiza vakýasý niangý olan takýma emenike almk bence yanlýþ..

#87 BakýþUA

BakýþUA

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 1 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:00 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Selçuk Ýnan GALATASARAYýmýza hayýrlý olsun... Bu takým bu sene þah-la-na-cak.

#88 nicelife1905

nicelife1905

Senior Member

• Members
  • 1.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:09 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! yetmez ama hayýrlý olsun. valla yetmez. billa yetmez. alýnabilinecek ikinci en iyi oyuncuda rakibe gitti. ne dersiniz bi volkan þen gelirmi ardýndan

#89 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.163 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:12 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! 3 sene önce yapmýþ olmamýz gereken bir transferdi. Geç oldu ama çok da güç olmadý. Çok dedikodu çýktý belki ama olayý fazla uzatmadan bitirdik. Emeði geçen herkese teþekkürler. Yýllar sonra iç piyasadan futbolcu gibi futbolcu transfer etmiþ oluyoruz. Hoþgeldin Aslan Parçasý.

#90 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:17 ÖS

alýnabilinecek ikinci en iyi oyuncuda rakibe gitti.

Ýþte ben de bu noktayý vurgulamak istiyorum... Rakibin mevcut yerli orta sahasý zaten çok iyi... Piyasadaki en gözde transferi yapmak ve en gözde 2. transferi yine ayný rakibe kaptýrmak bence sýkýntýlý bir durum... O yüzden Selçuk+Sezer'i beraber patlatmamýz gerekiyordu... Hatta eðer uygunsa Gökhan'ý da!

#91 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.884 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:19 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! hoþ geldin aslaným.. yekta'yla beraber hem kaliteli hem yürekten galatasaraylý 2 oyuncuyu kýsa zaman aralýklarýyla kadroya katmamýz çok çok güzel.. arda'yý da hem tutup hem de eski günlerdeki neþeli, kaprissiz ve yalnýzca futboluna odaklanan haline döndürebilirsek muhteþem olur. kliþe ama 2000 efsanesine giden yolun bir benzerini yaþayabilirmiþiz gibi geliyor, oyuncularý bulduktan sonraki hedef takým olma ve sistem oturtma elbette, yeter ki hocamýz da o günlerdeki hýrs ve çalýþma azmine sahip olsun.

#92 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.163 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:25 ÖS

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=k...5-2011%2000:36

ERCAAAAAAAAAN

kan geldi mi kan

iþte bu psikolojiyi yýkmak için gerçekten 18 bile vermiþ olsalar üzülmeyeceðim.

(videoda saat tam 00:36:00 a dikkat)

Sitede bir sorun var sanýrým. Ýzleyemiyorum. Alternatif bir link var mý bildiðiniz?

#93 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 11:28 ÖS

Sitede bir sorun var sanýrým. Ýzleyemiyorum. Alternatif bir link var mý bildiðiniz?

Bende bozuk bozuk ancak 2 dakikayi izleyebildim. ama ses iyidi. Sadece zirvalayip durmus.

"Fenerbahce isterse Galatasaray Selcuku alamaz"mis.

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye