İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

#8 Selçuk İnan

• Please log in to reply
4598 replies to this topic

#41 Fahrettin Öncül

Fahrettin Öncül

Senior Member

• Members
  • 1.203 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:00 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! yahu galatasaray resmi siteye keþke milli takýmdan bir görüntü koysaydý.

#42 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:03 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da!

yahu galatasaray resmi siteye keþke milli takýmdan bir görüntü koysaydý.

bence sorun yok, biz fenerbahceliler gibi ezik degiliz. Yakinda Sari Kirmizi formalarla olur :)

Emre geldiginde, kariyeri sanki Interde baslamis gibi göstermislerdi.

#43 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.492 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:04 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! hayýrlý olsun:) sarp formayý yýrtar artýk

#44 cbedir

cbedir

Senior Member

• Members
  • 142 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:04 ÖS

adam catir catir ne dediyse yapiyor, 23 u haftasi dedi oldu . Tesekkurler Baskanim Unal Aysal

Ýþte biz bunu özlemiþiz.

#45 hikmet.gs

hikmet.gs

Senior Member

• Members
  • 530 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:05 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! 1- Terim 2- Elmander 3- Selçuk 4- ?

#46 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:06 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Helal Hasan Sas´a! Hasan´i yollamak müthis bir hamleydi. Normal yönetici gidip insanlar icinde öyle bir görüsme yapamazdi. Diger kulüpler gibi kamptan sonrasini bekliyor olacaktik.

#47 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:08 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Selçuk Ýnan: "Gerçek Galatasaraylý olmasaydým burada olmazdým adýný aðzýma almak istemediðim Sportoto Ligi þampiyonu yada Beþiktaþa giderdim. Burdayým çünkü gerçek Galatasaraylýyým ve seneye herþey çok farklý olacak"

#48 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:09 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! süper bir haber, cidden çok sevindim... hayaldi gerçek oldu :P

#49 prigione

prigione

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 44 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:16 ÖS

Selçuk Ýnan: "Gerçek Galatasaraylý olmasaydým burada olmazdým adýný aðzýma almak istemediðim Sportoto Ligi þampiyonu yada Beþiktaþa giderdim. Burdayým çünkü gerçek Galatasaraylýyým ve seneye herþey çok farklý olacak"

helal aslanýma gerçekten bunu mu demiþ? kaynak??

#50 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:18 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Bu arada Selçuk'un menajeri FB'li Ogün Altýparmak'ýn FB'li oðlu BAtur idi. Ben her yönüyle Fener'e yakýn olduðunu düþünüyordum. Sürpriz oldu bu transfer.

#51 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:20 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Galatasaray'ima ve Milli Takima hayirli & ugurlu olsun:) Allah her turlu kazadan, beladan, sakatliklardan, kasaplardan, hakemlerden, ugursuzluklardan vs korusun...

#52 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:21 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Bu transferi de Arda'ya yazýn, Serdar Özkan bir programda övdü diye transferleri yapar olmuþtu :) Selçuk'u da her yerde över ve arkadaþlýðýndan bahsederdi (en son ntv'de rýdvan-güntekin programýnda söylemiþti). O yüzden Arda'ya yazýyorsunuz bu transferi, bozulurum :D

#53 ASLAN 1905

ASLAN 1905

Senior Member

• Members
  • 1.005 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:22 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! hoþgeldin Aslan...

#54 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:25 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Su durumda yalniz 2,5 Milyonu cok bulmuyorum. Hani 3,5 denilirken biraz tedirgindim, ama yinede alinmasi gerekiyor diye düsünüyordum. Ama 2,5 iyi.

#55 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:27 ÖS

:D

Bu siritma zidane38 kardesimin mesajinami, yoksa baska bildigin birseymi var Yasin :)

#56 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.306 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:28 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! bizim takimda denge sorunu olmaz zaten genelde topcular su anda yetenek fakiri oldugu icin iclerinden laf edeni allah capar , oyuzde 2.5 da 3.5 iyidir yeterki iyi adam gelsin

#57 Cihan

Cihan

Senior Member

• Members
  • 771 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:34 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! 1985 dogumluymus. Ben 1982 saniyordum. Daha da bir mutlu oldum.

#58 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:40 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! Öncelikle hyýrlý olsun... Sevindim bu transfere... Selçuk Ýnan bu sezon yerli transferde 1 numralý gözdeydi... Son yýllarda hep 1 numaralarý fener ya da bjk alýr, bize kazmalar kalýrdý. En rezil sezonumuzun ardýndan transferin 1 numaralý gözdesini çat diye alabiliyor olmamýz, üzerimizdeki kara bulutlarý kaldýrýp baþýmýzý yeniden dýþarý çýkarabilmemiz için çok önemli bir hamledir... Ligdeki sýramýz neresi olursa olsun algýlardaki yerimizin hala zirvede olduðunun bir iþaretidir... Umarým böyle nokta transferlere devam ederiz.

#59 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:41 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! ooooooooooOOOOOOOOOOOooooooooooooooo þu ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. hoþgeldin aslan parçasý. manisadayken mondragona frikik golü atan tek adamdý galiba (:

#60 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2011 - 09:51 ÖS

Cevap : Selçuk Ýnan Galatasaray'da! eski günlerdeki gibi týpký. nihayet yerli piyasada fener ve bjk'nin elinden bir transferi kaptýk yýllar sonra. en son 2002 yýlýnda Murat Sözkesen'i Fener'in elinden kapmýþtýk. çok iyi bir transfer. uzaktan müthiþ gollere hazýr olun.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye