İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

#8 Selçuk İnan

• Please log in to reply
4744 replies to this topic

#4741 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.604 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 21 Eylül 2019 - 07:06 ÖS

https://twitter.com/...6102802432?s=21

#4742 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.850 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2019 - 07:36 ÖS

İnsan hayret ediyo yav
Where there is a will, there is a way.

#4743 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 05 Ekim 2019 - 10:28 ÖS

Mış gibi yapma üstadı bu adam. 

Oynarmış gibi, mücadele edermiş gibi yapmak...

Bir de el kol azarlarına başlamış, oh mis.  

The en büyük balon of the century....  Hey gidi. Kaç ay kaldı şimdi... 7....  

Kulübeye geçmese bari. Mükafat.

not: maçı tam tamına 1,5 uzun pasla tamamladı. Yeminle başka bir icraat yok.  Al, Nagatomo'ya ver (x10)

#4744 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.179 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ekim 2019 - 11:26 ÖÖ

Ben daha evvel yazmıştım kulübede Selçuk oturduğu sürece Selçuk oynar . Taylan falan bu formayı balçova yaşamspor maçında giyer . Taylan için de kolay olmaz , kenarda Selçuk gibi bir papaz otururken sahada oynamak . Hocanın yapması gereken Selçukla sezon sonu el sıkışıp ona yol vermesiydi .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#4745 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.575 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:02 ÖS

Şu forumda benim kadar uzun süre bu herifi lehine olumlu şeyler söyleyen çıkmamıştır.

Bir insan nasıl olurda bu kadar istenmediği bir ortamda kalmaya devam eder.? Zaten paranı pulunu yaptın bundan sonra seni alacak ortalama bir takım bulup bari edebinle futbolu bırak.

Neredeyse kendine küfür ettireceksin.Onlar gönderemiyorsa sen çık de ki ben bu şekilde hor görülmek ,istenmeyen adam olmak istemiyorum temiz bir sayfa istiyorum, daha iyi bir başlangıç zemini arayacağım de. Hiç mi meslek saygın yok senin? Bu sene ocakda git. Belki bir iki alkışlayan çıkarbugün gidersen.

Gitmezsen küfür kıyamet gideceksin.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye