İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

#8 Selçuk İnan

• Please log in to reply
4664 replies to this topic

#4621 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.428 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2018 - 01:44 ÖS

SON DAKİKA- Galatasaray, Selçuk İnan ile Ocak ayında vedalaşacak. (360TV)

#4622 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 844 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Aralık 2018 - 08:00 ÖS

İnşallah doğrudur..
Ve para veren olur tabi..

#4623 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Aralık 2018 - 01:26 ÖS

Selçuk yazın adam gibi şu takımdan ayrılsaydı şimdi bu hallere düşmezdi. Sahaya çıktığında amatör küme topçusu kıvamında performans gösteriyor. İnşallah ayrılır takımdan. Hem kendisi, hem de takım için en hayırlısı olur. 

Alanyaspor veya Göztepe yakışır. Temiz hava, deniz ve güneş. Güzel asistler de yapar. 

#4624 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.428 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Aralık 2018 - 05:34 ÖS

49434ab530b54eaae1fcf6e21a703d9b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#4625 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.117 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 01 Ocak 2019 - 08:10 ÖS

Ver tembel teneke Tolgay'ı, al Selçuk'u... 

Tamam hadi üstüne de Derdiyok. 

Şenol Güneş tutuyordu onu...

#4626 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.791 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 04:22 ÖÖ

Tolgay affedilmis sene sonunda ancak ayrılır isterse. Sözleşmesi uzundu.

#4627 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.428 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2019 - 07:27 ÖS

Selcuk demek gol demek! huzur demek! keyif demek! kaptan demek! guven demek!

#4628 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2019 - 10:53 ÖS

Legend..the Living legend :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#4629 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.924 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2019 - 04:16 ÖS

Vay arkadaş. Bitmiş, okeye dönüyor resmen adam. Sezon sonunda umuyorum tatlı tatlı biter bu ilişki. Benim kendisine tahammülüm kalmadı. Adap toptan korkuyor, rakibin tekmesinden çekiniyor. Arkadaş son yıllarını oynuyorsun artık. Onca tecrüben var. Para da kazandın. Koy ulan yüreğini sahaya. Çıkık omuzla maç bitir gerekiyorsa ama göster kendini. Sedyeyle terk et gerekiyorsa sahayı. Şu halinden daha çok katkın olur.

• muhtar bunu beğendi

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#4630 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 10:44 ÖÖ

yanlız kusura bakmayın da göztepe maçında hiç de kötü oynamadı. hani alışkanlık gereği sallamayalım :)

#4631 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 12:35 ÖS

Hatta Belhanda´dan daha iyi oynadi diyebiliriz. Onyekuru´yu cok güzel kacirdi savunma arkasina. Belhanda´dan geldigi günden beri böyle paslar göremedik maalesef.

# 10 - Felipe Melo

#4632 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.924 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 02:37 ÖS

yanlız kusura bakmayın da göztepe maçında hiç de kötü oynamadı. hani alışkanlık gereği sallamayalım :)

Ferhat Abi ben kimseye karşı takıntılı değilim. :)

Selçuk'un oynadığı oyunun neresini beğendiniz bilemiyorum. Zemin ağırdı. Buna ses çıkartmıyorum zaten. Hata burada Terim'in elinde Donk varken Selçuk'u sahaya sürmesinde öncelikle. İlk devre Göztepe'nin 35-40 dakika kadar süren bir baskılı oyunu oldu. Sahamızdan çıkarken zorlandık buna ek olarak nadiren ileriye çıktığımızda da pozisyon üretemedik. 40. dakika itibariyle Göztepe'nin kondisyon sıfıra indi. Koşamadıkları için sonuç alamadılar. Oyun böylece bir nebze dengelenmiş oldu. 0-1 öne geçtikten sonra tekrar bir çaba içerisine girdiler. Donk oyuna girene kadar da bu çabaları cansiperane devam etti. 

Selçuk takımı eksik bırakıyor. Hele de böyle bir zeminde ekstra mücadele ve fizik güç gerekiyor. Bu fizik kuvvet kendisinde yok. Performans olarak zirvede olduğu dönemde de güçlü kuvvetli tabir edilecek bir oyuncu değildi. Ancak ofansif varyeteye katkısı sayesinde bu defansif zaafiyet görmezden gelinebiliyordu. Artık ofansif tarafta da aksadığı için hepten zarar bir oyuncu haline geliyor.

Selçuk sezonun geri kalan kısmında 2 farklı öne geçtiğimiz ve buz gibi soğusun istediğimiz müsabakaların son 15-20 dakikasında kullanılabilecek bir oyuncu artık. Acı ama gerçek şu ki yaşlandı. Kaldıramıyor. Olmuyor.

Bir de toptan ve rakipten korkmak olayı var ki bunu hiç bir şekilde anlayamıyorum. İstanbul'un nadide kulüplerinde yetişmiş bir oyuncu da değil halbuki. Anadolu takımlarında kasaplık nedir alasını yaşamış birisi olmasına karşın rakiplerin topa biraz hızlı ve sert gelişlerinde refleks geliştirmiş kendisine. Şöyle bir geriye yaslanarak, kendisini koruyarak giriyor pozisyona. Bu yüzden ikili mücadeleleri yok denecek kadar az. Topa basıp, saklayarak kıçını rakibe çarpıp düşme refleksinin de (dalga geçmek için söylemiyorum bu arada) bundan kaynaklandığını düşünüyorum.

Büyük hizmetleri oldu. Çok gol attırdı. Çok güzel frikik golleri attı. Kötü niyetli olduğunu bir kez olsun düşünmedim. Ancak bitti bu arkadaş. Hem fizik olarak hem mental olarak Galatasaray kalibresinin fersah fersah altında kalıyor. Sezon sonu güzel bir plaket verip vedalaşılmasını umuyorum kendisiyle.

#4633 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 03:24 ÖS

tamam da dün ndiaye 3 tackle yaparak top çalmış selçuk da 3.. fernando 1 ( o sahada top başka nasıl çalınır ?)

ayağı iyi top dağıtanımız fernando % 78 selçuk daha fazla dikine top göndermesine rağmen %77 pas başarısı

üstelik oyun parselasyonu dün  baya iyi idi. bence de selçuk ölmüş.. bu yaşta bu kadar salamazsın ..sezon genelinde ben de olsam oynatmam.

ama ölüsü bu :)  ve yok zamanda girmiş işini yapmış.. bence göztepe maçındaki mücadelesi gayet iyiydi siz ne bekliyorsunuz bilmiyorum ama belhanda yok iken gayet iyi iş çıkardı.

#4634 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.924 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 04:17 ÖS

Ben sahada Belhanda olsa daha da kötü oynayacağını düşünüyorum bu arada. Bu zemin Belhanda'nın da kaldırabileceği bir zemin değildi. Donk ilk 11 çıkmalıydı sahaya. Bence Terim yanlış bir tercih yaptı. Orta sahada hem hava hakimiyetimiz zayıf kaldı hem de defansif gücümüz zeminden ötürü eksildi. 

Neyse sonuçta kazandık ama Selçuk seneye umarım takımda olmaz. Bazı oyuncularla zamanında vedalaşmak gerekiyor ve Selçuk'la vedalaşma zamanı aslında kaçırıldı bile çoktan. Şu oynadığı oyunun daha iyisini ortaya koyan nice koç yiğitlerin canına okudu geçmişte Galatasaray tribünü. Selçuk'a şimdilik ucundan bile olsa dokunulmuyor olması onun şansı veya Terim'in etkisi diyorum.

#4635 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2019 - 10:54 ÖS

Abi çamur sahada uzağa yüksek top atsın diye Selçuk aldı .tercihtir

#4636 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.754 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2019 - 09:38 ÖÖ

Kısacası zararsız oynadı . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#4637 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.924 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2019 - 12:31 ÖS

Abi çamur sahada uzağa yüksek top atsın diye Selçuk aldı .tercihtir

Abi eğer Terim bu sebeple tercih ettiyse daha da büyük felaket demektir. Takımda ileride bir kule yok ki topu alsın indirsin saklasın. İleride oynayan adam Sinan Gümüş en nihayetinde. Kısıtlı hava hakimiyeti olan (bana göre yok denecek kadar az) bir arkadaş kendisi. Selçuk savunma arkasına toplar gönderdi. Hatta bir tanesinde Onyekuru iyi de bir pozisyon yaratabildi. Ancak koca maç savunmada zaafiyet yaratıp hasbelkader 2 top atacak diye Selçuk'u kullanmak bence çılgınca.

Donk çok riskli bir adam aslına bakarsan. Daha önce de çok yazdım bunu. Adam beni strese sokuyor o soğuk kanlı tavırları ile. Böyle zeminde topun takılması ihtimali ile o riziko daha da yükselirdi. Ancak ayakta kalan bir savunmacımız olurdu hiç değilse. Donk ile başlasaydık Göztepe'nin ilk 35 dakikada yaptığı baskıyı kırıp, oyunu ofansa yıkamasak bile orta alanda kilitleyebileceğimizi düşünüyorum ben.

#4638 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2019 - 04:27 ÖS

kule yok ama arkaya sarkacak adamlar vardı. Bana göre ilk 45 dakika için doğru tercihti ki sonradan donk girdi rakip de yoruldukça donkun dominasyonu arttı.

#4639 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 687 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 10:47 ÖÖ

Çok güçsüz, dün akşam Bolu maçında bile ikili mücadelelerde zayıf kaldı. Ayrıca yavaş da. 38 yaşındaki E. Belözoglu'na bakınca gerçekten üzücü şu anki durumu. Yıllık 500 bin Euro ile sözleşme uzatılsa bile ziyan. 500bini Celil ile Yunus'a paylaştırırım, ortalığın .mına korlar valla...

#4640 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.144 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 17 Şubat 2019 - 11:05 ÖS

Bugün beğendim. Akıllı oynadı.Fiziği artık güçlenemez bence bu saatten sonra ama kondisyonu artırırsa fayda sağlar.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye