İçeriğe git

Resim
* * * * - 6 oy

#8 Selçuk İnan

• Please log in to reply
4598 replies to this topic

#4581 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:02 ÖÖ

Adam kolunda pazu bandıyla çıktığı derbi maçından sonra tek yorum almamış. En son mesaj 1 ay önce. Bu zaman diliminde kendisi bol ceza ve sakat oyuncular yüzünden ilk 11 oynadı. 

Bir oyuncu bu kadar mı silik, pasif ve etkisiz eleman haline dönüşür arkadaş. Saksı koysan sahaya 90 dakika da top 3-5 kez çarpar yön değiştirir. Selçuk tam olarak Casper konumunda. Yok hükmünde. BJK maçını kadroları kaçırarak açıp izleyen birisi sahada Selçuk'un olduğunu ancak korner, serbest vuruş ve kendisiyle özdeşleşmiş kıç dayama faullerinden anlar.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#4582 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.360 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 12:28 ÖS

attığı kornerlerde topu diz hizasından yukarıya bile kaldıramıyor. anlayın artık halini. 

#4583 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.510 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 12:39 ÖS

bir futbolcunun fiizksel durumu tamamen kendi ziginin keyfine mi bırakılmıştır?Yani herif çalışırsa iyi olacak çalışmazsa kötü olacak he ?

Yahu kondusyon ölçümü ne peki? yani bir oyuncunun hangi mesafeyi toplu topsuz ne sürede alacağını kasında biriken laktiği bilmem neyi ölçüp bu adam 11 oynar oynamaz demiyor muyuz?

Selçuğun feghulinin marianonun bu kadar kolay oyundan düşer hale gelmesinde  çüş diyen bir mekanizma yok mudur? Kusura bakmayın şu selçuk bana göre asla oynamaz ama bunu 11 oynatan adama da neden oynatıyorsun nasıl hazır diyebiliyorsun diye sorarlar.Eğer selçuk tek alternatifin ise sene başından beri onun idmanını kim yaptırıyor ?adebayor 40 yaşında bunu 45 dakika sırtında taşır..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#4584 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 01:04 ÖS

Teşbihde kusur olmaz . Selçuk'un hali bana 60 yaşından sonra bel kemiği bükülmüş , boyu kısalmış , biraz da zayıflamış ihtiyarları andırıyor .  Sanki eskiden sahada / kamerada daha fazla yer kaplıyordu . Şimdi sinek gibi bir adama dönüştü . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#4585 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.248 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 02:53 ÖS

Yaşına göre olması gereken fizik kapasiteyi ve buna göre gerçekçi bir takvimi çıkartır verirsin kişisel programını eline; beslenmesine kadar nerede ne yapacağını ne zaman yatıp ne zaman kalkacağını ve hedef değerlerini... Adam senin programına uymayıp ölçüm zamanlarında senin hedeflerini veremiyorsa da geçirirsin cezayı... Adam olan profesyonel zaten senin vermene bakmadan kendini kontrol eder ve 37-38 yaşına kadar ekmek yer bu işten... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4586 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 03:11 ÖS

Bu adamla yapılan sözleşme öyle bir sözleşme ki Selçuk açısından şarap tadında. Yaş aldıkça, çaptan düştükçe maaşı yükselerek devam ediyor. Biz hem Selçuk hem de Burak Yılmaz'ı o meşhur yaşlandıkça yükselen kontratları imza ettiğimiz gün kaybettik. Ben samimiyetle söylüyorum ki Selçuk İnan'ı ciddi bir profesyonel zannediyordum. Hedefine ulaştıktan sonra çaptan düşecek, serecek, ciddiye almayacak bir adam olarak hiç görmemiştim. Maalesef yanılmışım. 

Yurdum topçusunun biraz yetişme, biraz hayat zorluklarından hareketle belli başlı hedefleri var. 4-5 yıllık kallavi bir kontrat elde ettikten sonra önce ailesini kiradan kurtarmak, sonrasında kendisine bir ev ve lüks araç almak. Bu hedeflerine ulaşan oyuncu seriyor. (Tarık Çamdal 10 numara örnektir.) Biraz daha ufku geniş birisi ise 2. kontratı kapabilmek için ekstra çaba gösteriyor. +30 olduktan sonrasını garantilediyse o da ondan sonra seriyor. Bu da sanırım Selçuk İnan oluyor.

Kötü form, kötü performans her oyuncu için olasıdır. Stili değişen oyun kültürü içerisinde demode kalabilir. Bu da kabulüm. Ancak ayakta bile duramamak, omuz koyamamak, mücadele etmemek işte bunu bana kimse izah edemez. Hele de o topran korkma refleksi yok mu? Deliriyorum gördüğüm zaman. Arkadaş senin yüzüne top hiç mi gelmedi? Ayağını hiç mi riskli bir yere sokmadın bugüne kadar? 

#4587 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 02:39 ÖS

Kafayı yemek üzereyim, her yerde Selçuk ile sözleşme uzatılacak haberleri. M. Demirkol da "daha top oynar" demiş... Resmen taraftar çıldırsın diye haber yapıp beyanat veriyorlar. He gerçeklik payı varsa o zaman daha kötü! Allah'ım sen aklımızı koru!

#4588 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.306 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 04:15 ÖS

85 dogumlu 33 yaşında ama sanki 3 sene once futbolu birakmis gibi cok enteresan. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#4589 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 04:22 ÖS

Bence oynar, neden oynamasın, yıllık 2 milyon euro, kur da sabitlensin 7 TL'ye, böyle bir oyuncu kaçırılmamalı.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4590 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.014 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 04:38 ÖS

eğer bu adamla sözleşme yenilenecekse(hele ki konuşulan milyon eurolar filan) terim çektirsin gitsin bu takımdan. güya takımın parasını boşa harcattırmaz algısı varken yapacağı en büyük ihanet olur. oldu olacak burak yılmaz ve arda turan’ı da geri getirelim. salt futbolculuk açısından o ikisi bu bitik heriften bin kat daha futbolcuya benziyor ayrıca. 10 adım atmadan tıkanan biri yahu bu adam. galatasaray’ın parasını hak etmeden kazanma anlamında da tarihte tarık çamdal’dan bir sonra gelen kişi. 3 senedir kazandığı 10 milyon euro bildiğin haram bunun. bildiğim tüm küfürleri ederim öyle bir saçmalık olursa.

selçuk denen ihtiyar, bu lafım da sana. eğer şu bitik halinle galatasaray’dan milyon euroluk bir kontrat talep edecek kadar onursuzsan futboldan kazandığın paralar asla yar olmasın, ömür boyu fakirlik çekerek yaşa inşallah.
  • galip resat bunu beğendi
galatasaray ulan..

#4591 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 05:00 ÖS

Aynen del piero gibi düşünüyorum. Böyle leş performans gösteren bir adama kim yeni sözleşme verirse o en hafif tabiriyle haindir. Herşey ortada, herşey o kadar bariz ki... Hadi disiplinsiz olur, kavgacı olur, kırmızı yemiştir, Terim'e diklenmistir; dersin ki adam oynuyor ama, ihtiyacımız var, bunu anlarım. Ama neye binaen yeni kontrat vereceğiz?

#4592 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Aralık 2018 - 06:16 ÖS

Başımızı taa o zamanlar yakanların başında geliyor Demirkol Efendi.... 

Hatırlıyorum o dönemleri...

Bu çakallar mübalağa sanatlarıyla ekranlarda geleceğimizi çökertmekle meşguldüler. 

Yok transferi derebeylikleri yıkmış da ortaçağ kapanmış da içkiliymiş de bilmem ne... 

Uydur uydur övgüler yumağına mazhar olduydu. Sonra da yapyağlı bir sözleşme kaçtı bi tarafımıza...

GS tarihinin mali açıdan en hazin hikayelerinden...

Suyunu çıkarıp sene sonu IBB'ye... Şimdilik hepsi lazım bunların maalesef. 

#4593 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 08:08 ÖÖ

Valla hoca ocağı bekleyin temmuzu bekleyin zikecem çoğaltacam bunları diyor aylardır. Sanmam kontrat yenileceğini. Kontratı bitenlere good bye denecek. Kontratı bitip kalabilecek tek adam linnes.

Sarı-kırmızılı camiaya mesaj gönderen Fatih Terim, "Galatasaraylılara ilerisi için bazı şeyler söylemek istiyorum. Bize hem Ocak'ta hem de Temmuz'da müsaade edecekler. Onlar ne demek istediğimi biliyorlar. Biz her şeyin farkındayız, her şeyi görüyoruz. Elimizden geldiği kadar, kulübün gücü yettiği kadar, ki yeter Allah'a şükür, Ocak'ta yetecek... Ne istersek, o yüzdeye yakın bir oyun oynayan takım durumuna geleceğiz." diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi için mücadele edeceklerini beliren Fatih Terim "Böyle skorlara ben de alışık değilim, bu kadar üst üste... Herhangi bir bahane üretmeye gerek yok. Şimdi UEFA Avrupa Ligi sözü söyleme zamanı. İnşallah ona kalırız, o da kolay değil." açıklamasını yaptı.

"Eren Derdiyok'a eleştiriler var, ne diyeceksiniz?" sorusuna yanıt veren Fatih Terim "Sadece Eren Derdiyok değil, birçok oyumumuz kötü oynadı. İyi oynayan da bizim oyuncumuz, kötü oynayan da. Ne yapabiliriz, bakacağız. Galatasaray forması giymenin, Şampiyonlar Ligi'nde bulunmanın önemli olduğunu herkes bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla etkimiz yok, onu en kısa zamanda halletmemiz lazım. Baş kaldıran ve futbolun doğrularını yapn bir takım kuracağız, halledeceğiz. Ocak'a kadar asgari zararla girersek çok mulu olurum. Sadece Eren değil, fazla oyuncumuz var bugün öyle." diye konuştu.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#4594 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 09:11 ÖÖ

Bir gençlik aşısı vurulmaya çalışılıyor kulübe. Ozan, Celil, Yunus vs. gibi çocukları resmi lig maçlarında takımda görüyoruz arada sırada. Hatta Ozan tam olarak ilk 11'e yerleşti henüz 18 yaşında olmasına karşın. UEFA ile yapılmış bir kontrat var. Kar etmemiz gerekiyor. Bunun için düşük maaşlı, potansiyelli oyunculardan ve mümkünse homegrown tabir ettiğimiz isimlerden bir ekip inşa edilmesi lazım. Selçuk İnan artık son deminde bile değil. Tam olarak bitmiş vaziyette, okeye dönüyor kendisi. Teşekkür edip, plaketini vermek gerek artık. Yönetim bununla sözleşme falan uzatırsa kurgulanan finansal düzelme programına ihanet etmiş olur.

#4595 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 09:44 ÖÖ

Ben ihtimal vermiyorum ama öyle bişey olursa yonetim+hoca+selcuk paket yapılır.

#4596 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 12:55 ÖS

Galatasaray da her şey olur . En iyi ihtimalle 1+1 gibi aptalca bir sözleşme imzalanır . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#4597 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 378 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 01:06 ÖS

En fazla 500K teklif edilip 1 yil uzatilabilir, o da bu yönetimin yerine oyuncu alamayacagi icin...

Yoksa Fransa dan, Belcika dan ayni ücrete cok daha faydali genc bir isim pekala alinabilir, ama tabii arastirma ekibin olacak bu is icin.

Bu miktar dan bir kurus fazlasina uzatilirsa Terim efendi de hic aglamasin oyuncular yetersiz diye...

Destiny is all !

#4598 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.014 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 02:03 ÖS

yerine oyuncu derken.. selçuk oyuncu mu ya. futbolcu dışında her şeye benziyor. hatta boşluk ondan daha iyi oyuncudur bence. 10 kişiyle çıkmak eminim daha iyi sonuç getirir onu oynatmaktan.
galatasaray ulan..

#4599 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 02:40 ÖS

aba069f71b1e24054bd2a327f08b79c5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye