İçeriğe git

Resim
- - - - -

2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#81 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.284 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2011 - 03:08 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Samir City de..

#82 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ağustos 2011 - 10:13 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri ...milletde kesecek cocuk kalmadi...yazik oldu topculara...adam kalmadi...

#83 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2011 - 01:51 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

Dev transferleri teðet geçip kuytu köþelerle derleme yapayým, son kez.
Steed Malbranque : > St.Etienne ; (Severdim bu adamý; kariyerine nokta koyarken anayým burada. Böyle adamlar iyidir, iyidir böyle adamlar...)
Jeffren : Barcelona > Sporting lizbon ; (Ula Alcantara hariç hepiniz mi Barca seviye tespit sýnavýný geçemediniz.)
Costel Pantilimon : FC Timisoara > Man City ; (Bu adamýn ismine bayýldýydým; ardýndan sçýp gol yedirince listemden çýkardýydým. Çakayým kaleci transferine :). Ama soyad süper. )
Gabriel Obertan : Man Utd > Newcastle United (Tüh.)
Ludovic Giuly : PSG > Monaco ; (Parladýðý yuvasýnda býrakacak, ideal 4-3-3 kanadý nedir sorusunun cevabý bana göre.)
Zuculini : Hoffenheim > R.Zaragoza ; (bu da forumda geçiyor diye ekledim. Tanýmýyorum, kiralanmýþ... Ula Almanya Ligi'nde parlayamadýysan nanay.)
Benjamin Moukandjo : Monaco > Nancy ; (tipik L1 forveti. Hani Anadolu'ya gelip oha-lan dedirten türde tiplerden. Aslen; ortakarar-potansiyel.)
Eliaquim Mangala : S.Liege > Porto ; (Bunu da mý aldýnýz be. Para bol zaten, fazladan vermiþler. Geçen yaz alabilirdik, vardý listemde bu ayý.)
Steven Defour : S.Liege > Porto
McDonald Mariga : Inter Milan > R.Sociedad (kira)
Thiago Ribeiro : Cruzeiro > Cagliari ; (Bu adam bana iyi gibi geliyordu; bilemiyorum, kafam çok karýþýk Hilmi. )
Nabil El Zhar: Liverpool > Levante ; (Liverpool ve transferleri...)
Poulsen : Liverpool > Evian ; (Ucuz kurtardýk ha. Epey kasmýþtýk. Aman achtung...)
Anthony Annan : Schalke 04 > Vitesse ; ( kira )
Pablo Osvaldo : Espanyol > Roma ; (Tanýmýyorum da heyvan gibi para vermiþler)
Arouna Kone : Sevilla > Levante ; (Kira. Ulan bunun kariyeri de bizim maçlarla zirveye çýktý; ötesi hastanede geçti. Bahtsýzmýþ.)
Pablo Barrera : West Ham > Zaragoza (kira)
Simon Vukcevic : S.Lizbon > Blackburn ; (Topu eve götürmeyi býrakýrsa fena deðil)
Joey Barton : Newcastle > QPR ; (güzel oldu bu sevimsizin gitmesi... Castle sempatik kalmalý; Ginola harman ola'dan günümüze...)
Luke Young : Aston Villa > QPR ; (Hutton'a terfi etmeleri akýllýca)
Emiliano Insúa : Liverpool > S.Lizbon (Bedava vermiþler... ... )
Vladimir Weiss : Man City > Espanyol ; (Bu çocuðu bir kere de biz kiralasak olmaz mý... Hatýrým için...)
Cedric Mongongu : Monaco > Evian ; (Bence iþ var...Bakalým)
Gabriel Torje : Dinamo Bukres > Udinese ; (7m, yani epey ümit baðlamýþlar...7m'luk bir olayý yok be. Ama Udinese alýyorsa bir daha düþünürüm.)
A.Traore : Arsenal > QPR ; (1.13m'umuz yok muydu? 5 tane Çaðlar eder)
A.Crusat : Almeria > Wigan ; (Perf/fiyat tavsiyemdi geçen yaz, ehüe. Yürü be. Giderayak(29) Premier Lig havasý soluyacak. )
M.Bradley : M.Gladbach > Chievo
I.Jelen : Auxerre > Lille ; (böyle geç gelen fýrsatýn içine etme adýna hela yaptýrsa yeridir. 2006 DK'sýndan sonra G.Saray'a çaðýrdýydým; çok temiz adamdý. Emekliliði geldi.)
D.Santon : Inter Milan > Newcastle ; (iyi midir ?)
J.Makoun : Aston Villa > Olimpiyakos ; (kira)
J.Cole : Liverpool > Lille
Pjanic : Lyon > Roma ; (Yazbaþý buna da dadandýydýk. Yok senin o kadar paran be hemþehrim, bas git iþine bak.)
Scott Parker : West Ham > Tottenham ; (iyi)
T.Matavz : Groningen > PSV ; (Pesimist'in adamýydý bu galiba...)
E.Alvarez : Bari > Palermo ; (ehue, ula daha yeni bahsini etmistim misal olarak. Bu da formayý asmadan önce adam gibi takýma gidebilmiþ. Fena deðildir de hýzý azalmýþtýr.)
D.Bentley : Tottenham > West Ham ; (Kira. Seviyorum ben bu adamý hala :)... Ama yaþ olmuþ 27; futbola hala ne kadar baðlý emin degilim.)
G.Sunu : Arsenal > Lorient ; (Amokachi reenkarnasyon gibi birþey bu. Orta seviyeler için iyidir aslýnda savrukoðlu...)
M.Zarate : Lazio > Inter Milan ; (kira)
I.Emeghara : Grasshoppers > Lorient ; (kalleþ Lorient. Benim listeden çalmýþlar bu beyaz çoraplý yo-yo'yu. Potansiyel. )
Diego Ribas : Wolfsburg > A.Madrid ; ( Kiralamýþlar. Araya girebilirdik, opsiyonlu kira iyi olurdu.)
J.de Guzman : Mallorca > Villarreal ; (Tüh.)
G.Kakuta : Chelsea > Bolton ; (Kira. Þu sýrtýna saplanmýþ elektrik kablosunu sökebilirse iyi oyuncu olacak. Heyecanlý.)
D.Ngog : Liverpool > Bolton ; (Liverpool ve transferleri - 6456...)
Leroy Fer : Feyenoord > Twente
G.Fofana : Le Havre > Lyon ; (Gelin olmuþ gitmiþ bu da... Geçen yazdan listeden. Fena deðil, iyi potansiyel ama biraz gece jimnastiði izleyip hareketlenmesi lazým. Fazla da vermemiþler, o güzel. Beklenti sýfýr.)
P.Mertesacker : Werder Bremen > Arsenal ; (iyiydi di mi bu...)
W.Palacios : Tottenham > Stoke City ; (Ne kadar sevsem de listeme eklemedim; 10milyon civarý olacaðýný biliyordum. Öyle olmuþ. Seçtiði kulüp karizmadan yoksun gibi be. :) )
C.Bellamy : Man City > Liverpool ; (Bu saatten sonra neyin Bellamy'si bu diyeceðim ama L'pool bu... Sene sonu gider...)
S.Wright-Phillips : Man City > QPR ; (Kümede kalma hamleleri yarayacak mý bakalým)
R.Drenthe : Real Madrid > Everton ; (kira)
B.Ruiz : Twente > Fulham ; (Fos(abarti) bence, hele ÝPL seviyesine adapte olursa þaþýrtacak beni.)
J.Jenas : Tottenham > Aston Villa ; (Tottenham'ýn karambol ortasahasýndan sonra A.Villa'da banko oynamak kendisine yarayabilir...Ýkinci bahar yaþayabilir.)

+3 ek(9 eylül itibariyla fark edilen);

W.Vainqueur : Nantes>S.Liege ; (Listeden. Ama daha çksüz. Serpil! (emire gel... )
R.Eremenko : D.Kiev>Rubin K. ; (Fena deðildir, ama yine Rus transferi klasiði yaþanmýþ. 13m euro'yla alakasi olamaz)
T.Pukki : Hjk > Schalke ; (A.Suat'in eleman buraya gelmiþ.)
+
Kürþat Duymuþ : HALA OYNUYORMUÞ ! ; Akhisar Bel. 'Gençlik' . Gerçi O.Martins vakasýyla karþý karþýyayýz. Daha 32'ymiþ...

#84 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 06:10 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri _ertemsener ertem þener by Loveforfootball son dakika !!! messi city olayý çok ciddi, sandro rossel bu akþam city yetkilileriyle yemek yiyecek ManCity 113 Milyon Euro + Balotelli'yi onermis Barca'ya :)...Yuh :)

#85 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 06:14 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri ahahah katalanlarýn çöküþü olur. zira messi olmadan bir bok oynayamazlar :)

#86 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 08:23 ÖS

Loveforfootball

sen hala anfallovvv etmedin mi bu adami :D

#87 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 10:27 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Hahah hocam herifin dýs basýn kaynaklý haberleri dogru ama,her yerde yazýyor zaten bu teklif :)

#88 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 10:41 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Ya ben sezon baþý dadandým bu tiwiitter duyumlarýna, baktým ulan hepsi fos. Marca As la gazzetta falan hepsinin bizim fanatik fotomaçtan çokta farký yokmuþ onu anladým. Sonrada al mektuplarýný ver mektuplarýmý.

#89 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 10:47 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Messi olmadan BArca'nýn ne oynayacaðýndan çok BArca olmadan Messi'nin ne oynayacaðýný merak ediyorum. BArca sistem takýmý. Messi gibi bir adamýn yerini bile doldururlar. YAlnýz BAlotelli olayýný anlamadým. 113 milyonun yanýnda BAlotelli at kuyruðunda kelebek gibi kalmýþ. BAlotelliyi versen ne olur vermesen ne olur? Adam 100 numara çatlak.

#90 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.619 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 10:51 ÖS

Adam 100 numara çatlak

Ya ben bu herifin oyun tarzýný beðeniyorum, enteresan derecede yetenekli ama dediðin gibi çatlak. biz bu sene çatlaklarý topluyoz ne varsa, gelsin o da nasýlsa; " fatih hoca adam eder" :D:D

#91 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 11:00 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Aslinda adamlarin esas gucu Iniesta&Xavi ve incikboncuk futbol...Bugun Þili'ye karsi da gorebildigim kadariyla onlar beraber sahada degilken çil yavrusu gibiydi Ispanya. Yani Barca, yaþ haddinden etkisi onumuzdeki seneden itibaren dusmesi muhtemel bu ikili yerine Alcantara(Thiago degil; boyle guzel soyad varken)&Fabregas'tan ayni dominantligi elde edebilirse Messi gitse bile... Diyecektim vicdanim el vermedi... Simdiki kadar kolay gol atamazlar en basitinden.

#92 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.458 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Eylül 2011 - 11:07 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri messi nin gitmesi 2 (iki) taraf için de hata olur, hayal kýrýklýðý olur. bizleri de sayarsak üst olur.

#93 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2011 - 03:33 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Ortada 100 milyon euro gibi bir para varsa eðer Messi'nin gidiþi Barcelona için çok da büyük kayýp olmaz... Messi'siz Barcelona zaten az kassa þu an elde ettiði baþarýlarý elde edebilir... Artý 100 milyon euro da bir para olur kasada... 100 milyon euronun onda birini mustafa sarp'a verseler onu da messi seviyesine çýkarabilecek bir takým Barca... O parayla her türlü boþluðu rahatça doldururlar...

#94 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2011 - 09:40 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri bu avrupada transfer sezonu bitmedi mi, 3 gün sonra bitmiþ transferde bizde bir teklif yapaydýk, 128M € + mustafa sarp mesela. maksat namýmýz yürüsün.

#95 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2011 - 01:03 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Devre arasýnda ve sezon sonunda gündemimize giren Torje Udinee ile anlaþmýþ. Býnservisi açýklanmamýþ ama 8 milyon avro civarýnda olduðunu yazýyorlar.

#96 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2011 - 01:08 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Tepedeki karýnca duasýnda deðindim ona da. :) Arada ilk gectigim ismin [Malbranque] oglu kansere yakalanmis ve adam futbolu birakmis transferden vazgecip. Gecen gun ekþi'de gordum. Kadere kismete bak. Insallah oglu iyilesir diyeyim.

#97 ASLAN 1905

ASLAN 1905

Senior Member

• Members
  • 1.005 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2011 - 01:55 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri yaw þu messi için 50 mio eur falan teklif etsek güzel olurdu aslýnda...hava olurdu dosta düþmana ...nasýlsa vermezler...

#98 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2012 - 09:13 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Pato PSGye transfer olmuþ/olacak...bu durumda Tevez Milanda diyebiliriz herhalde :)

#99 agbon

agbon

Senior Member

• Members
  • 314 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Ocak 2012 - 09:21 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Pato gitmiyor dolayýsýyla Tevez'de gitmiyor.

#100 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2012 - 04:47 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Zaten tevez icin patoyu gondermek aptallik olurdu bide patonun kalmak istiyorum lafi icime oturdu bizimkiler daha oynamadan gitme derdindeler