İçeriğe git

Resim
- - - - -

2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#61 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 06:52 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Capel'i en iyi dönemlerinde bile sevmiyordum. Oyun stili çok gýýcýk olduðum bir stil.

#62 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 07:13 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Caner(ortasahada) stili + Aydýn'ýn hýzý = D. Capel = 3.5m Caner 2m'a transfer yaptiysa Aydin 1.5m ediyor... Hayat matematizuaha... Valla ciddi hesap ama. :) Ben hep Cano'ya benzetiyordum (biraz daha hýzlýsý tabi.) Sag ayak ikisinin de Hector Barbossa... O da var benzerlikte. (Severim Capel'i. O buyuk dezavantajina ragmen yararli olur ortaþeker takimlarda.)

#63 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 10:45 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

as roma stekelenburg için 9 milyon avro teklif etmiþ diyorlar. ajax düþünmek için süre istemiþ..

http://www.goal.com/...ollandada-buldu

6milyon ve yýllýk 1 milyon gerçek olursa diyerek devamýný transfer sonuçlandýðý güne býrakýyorum.

#64 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 07:30 ÖS

Real Madrid'li futbolcular yeni sezona iyi hazirlaniyor:)

#65 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 08:56 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri ntvspor'da audicup var.. ilk maçta barça-internacional oynadý, maç 2-2 bitti ve barça penaltýlarda 4-2 aldý.. þu anda bayern-milan maçý var, az önce ibrakadabra çaktý, 1-0 önde.. yeni saç þeklide fiyaka caným :)

#66 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 09:00 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Ýki aslan takimima da final yakisir:)

#67 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 09:02 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri TRANSFER: Sergio Aguero 35 milyon paunda Manchester City ' de. #mcfc @footballove Bu da salak cikti:)

#68 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 102 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 09:03 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri gitsin gitsin.. adebayor gelir ozaman bize :D

#69 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 09:18 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Sunu demek istedim : Adebayor hakkinda FARKLI yerlerden, AYNI DETAYLAR ile olmaya cok ama cok cok yakin oldugu haberi geldi... TweetDeck • 26.07.2011 22:15@yamanakinci Guvenilir bi cocuk..

#70 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2011 - 10:30 ÖS

Real Madrid'li futbolcular yeni sezona iyi hazirlaniyor:)

Bu Nuri acaip sempatik bir insan müthiþ bir karakter, röportajlarda falan çok samimi, resmen gözlerinin içi parlýyor.

Aslýnda topçuluðuyla karakteriyle Florya'ya Fatih Hoca'nýn kanatlarýnýn altýna çoook yakýþýrdý ya acýk geç kaldýk :D

#71 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2011 - 07:47 ÖÖ

Real Madrid'li futbolcular yeni sezona iyi hazirlaniyor

http://www.youtube.c....&feature=share

Yýldýray mý o?

#72 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2011 - 03:07 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Yildiray'in dugununde. Hepsi var, Altintoplar, Mesut, Nuri.

#73 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2011 - 03:23 ÖS

Yildiray'in dugununde. Hepsi var, Altintoplar, Mesut, Nuri.

...ortam super yanliz...canim cekti... :)

#74 YODA

YODA

Senior Member

• Members
  • 3.507 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Temmuz 2011 - 04:03 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri linki kaldýrmýþlar

#75 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Temmuz 2011 - 10:58 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri 3. dalgayý yerleþtirme vakti geldi. (+18) ... Hasan Salihamidzic : Juventus > Wolfsburg ; (Bizi hala genç kýlan adamlardan... yani hala göz önünde, hala futbol oynuyor. yuh!) Fabio Coentrao : Benfica > Real Madrid ; (Guzel topcu cidden.. de ben paravaný açar gibi bonservisini açmaya koyuldum meraktan... 30 milyon euro. Eh, bu lige has +10milyon kuralý iþlemiþ yine. ) Ricardo Alvarez : Velez > Inter Milan ; (Neci bilmem ama 12m euro'ya gitmis. Pek de temiz yuzlu.) De Zeeuw : Ajax > Spartak ; (Fener pesindeydi galiba. Tatsiz tutsuz bi adam bence.) John A.Riise : Roma > Fulham (kasa kalkmiyordur artik muhtemelen de cok iyi adamdi be. Liverpool'un kendisinden sonra denedigi kolpalara kiyasla hemde...) Wes Brown & O'Shea : Man United > Sunderland ; (30'larina kadar besledi büyüttü amelelik yaptirip kullandi, simdi de satti, 3-5 para kazandirdi. Helal be Fercisson..) John Pitroipa : Hamburg > Rennes ; ( Cirpi da olsa ligini bulmus, cabuk kaynaþýr orada...) Aide Ideye : Sochaux > Dinamo Kiev ; (Aha..Benim listeden bu. Enteresan bir herif. Ayi gibi ama topa kovan muamelesi de yapmiyor. Bonservisini (9)desmeye gerek yok. Baskasina o fiyati cekemezlerdi. Tipik aklama olayi. Daha adami kendi taraftari tanimiyordur, ne 9'u.) Charlie Adam : Blackpool > Liverpool ; (Faydali ve kýl iþler yapan bir adamdi bu ayýlama...8.5 vermisler.) Valeri Bojinov : Parma > Sporting Lizbon ; (Bunu da severdim ama dikiþi tutturamiyor bi turlu) Ondrej Celutska : Slavia Prag > Trabzonspor ; (Yeni gordum ha, gecen bebe turnuvasinda mimlemistim. Bir hafizayi yoklamali. Yuh son macta da oynamis, daha tuyu bitmedi yahu. Ezilmemistir umarim) Jean-Jacques Gosso : Monaco > Orduspor ! ; ( Lan.. Ordu icin cok iyi transfer bu. 0 bütçeye bu arastirma azmini begendim. Iyi de adamdir bizim lige. Benim Haruna Fransa kariyerini Monaco Devlet Hastanesi'nde gecirdigi icin epey oynadi bu) Erik Lamela : River Plate > Roma ; (Arjantin'den 2. þaþaali transfer.. Interliyle bol bol kiyaslarlar artik. Bunu da tanimaz ben ama 12m euro verilince irkildim.) Gervinho : Lille > Arsenal ; (12m euro.. Hagi'nin deyimiyle normal... ) Gokhan Inler : Udinese > Napoli ; (1 ay da bununla ugrastik. Vakit kaybi uyarisinda bulununca heves kýrýcý, hava bükücü oluyoruz. 17.6m euro'ya gitmis. Yok o kadarlik bir olayý ama iyi...) Jonathan Woodgate : Tottenham > Stoke ; (Ada'nin Gökhan Zan'i...) Stephane Ruffier : Monaco > St Etienne ; (2.9 milyon'a gitmis. Muslera'yla ayni kabýn yoðurdu... Ama ben bunu tercih ederdim :) . 1- Ravelli familyasindan(Deli) 2- Kalýplý 3- Çeyrek fiyat.) Cristian Zapata : Udinese > Villarreal ; ( 7.5m euro'ya transfer olmus. ) E. Riviere : St Etienne > Toulouse ; (fena degildir ama mevki kýsýtlamasý var. 2li forvette iyi is yapar, baska turlu zor) Paul Konchesky : Liverpool > Leicester City (4'e aldiklarini 1 senede 1.5'a sallamislar. Tanri Liverpool'u korusun; artik sçmasýnlar, uzuluyor insan.) Axel Witsel : Standard Liege > Benfica ; (Buyuk takimlarin arka bahcesi bir lige gitti. Dogru tercih.) Jerome Boateng : City > B.Munich (Arsýzlar..11'e al bi sene sonra 11'e sat. Para delirtir derler ya adamlar egleniyor) Stewart Downing : Aston Villa > Liverpool ; ( 2 3 m i l y o n e u r o) Ezequiel Garay : Real Madrid > Benfica ; (Kim bu, iyi mi bu.. Makul paraya da gitmis..) Souleymane Coulibaly : Siena > Tottenham ; (Bu da youtube güzeli sanýrým. Hic tanimiyorum. Cok ovuyorlar. Iyiyse iyi! kapmislar ) Marcel Gecov : Slovan Liberec > Fulham ; (Diger mim. Cekler 3-4 yil sonra iyi jenerasyon sunacaklar gibi gelmisti zaten. De cok zor lig be abicim, o yaþta o mevki icin, ne yaptin.) Arturo Vidal : B.Leverkusen > Juventus Daniel Wass: Brondby > Benfica (bedava alip kiraya vermisler u21gili.. ) Blaise Matuidi : St Etienne > PSG (iyidir ama 10m euro çok olmuþ. Ilerde belki eder.) Jeremy Menez : Roma > PSG (tobe estagf... Niye satmislar anlamadim, cok iyi adamdir. Monaco'da yedekti, Roma'da hakkýyla as oldu ... Simdi gerisin geri seviye dususu yasiyor. Bir garip kaderi var..) Christian Trasch : Stuttgart > Wolfsburg. Santiago Cazorla : Villarreal > Malaga ; (21 milyon euro. Iyi para var bu sahipte.. Voltranýn maþaklarýný oluþturdular þu ana kadar..) Nigel Reo-Coker : West Ham > Bolton ; (vallahi beleþe bundan iyisi Þam'da Essien.. Bize de uyardi. Olmadi dene-at.) John Pantsil : Fulham > Leicester City ; ( :D . Pesimist ve A.Suat'a gelsin. Çelik-Hercai. Çakmaklarý göreyim..) Diego Buonanotte ; R.Plate> Malaga ; (Bu cocuga ozel kamera lazim. Gozukmuyor Tv'den, sevimli kerata. Is yapar mi bilmiyorum.) Mohamed Sissoko ; Juventus > PSG ; (PSG coþmuþ. Ortaligi ite kopege biraktik, yeter artik, Söz Parizyenin ! (cok erkeksi masallah) demiþ resmen.. Melo yerine bunu "satýn alaydik" da sol cenahýn defansýný örtseydi. Anasinin karnindan yatarak mudahaleyle, kayarak doðmuþ zira. 7milyon euro da makul olmuþ.) Nemanja Matic ; Vitesse(chel) > Benfica ; (Bir denenebilir diye dusunuyordum.) Kun Aguero ; Atletico Madrid > Manchester City ; (45 milyon euro...yu muroyu geç, deli bi herif cidden. Allah Wigan, Norwich ve þürekasýna sabir versin ne diyelim...) ve Charles N'zogbia ; Wigan > Aston Villa ; ( Sonunda esaretten kurtulmuþ. Villa da 22'ye adam okutup yarisina bunu alarak cok iyi is yapti. Young da kalsaymis keske, soldan bu, sagdan Young... 10.8milyon bu arada. Hastasi oldugum donem, yani; Ncastle'dan ayrildigi gun alma ihtimalizin kayboldugu bir adam idi... Oraya kaca mi gitmis.. 1milyon.) Not: Capel, Sanchez vs'nin bahsi gecti epey.. Not 2 : Uzun olmus :) .Ama ayda bir kontrol ediyorum.

#76 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2011 - 08:13 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Barcelona Alt Yapisindan ayrilanlar : Pol Busquets (Atletico Madrid) Aitor Ruano (Atletico Madrid) Pol Garcia (Juventus) Hector Bellerin (Arsenal) Pepe Palau (Villarreal) Jon Miquel Toral (Arsenal) Mauro Icardi (Sampdoria) Gael Etock (Chelsea) Pol Roige (Real Madrid) Keita Balde (Lazio) Cristian Ceballos (Tottenham) ...bi tane tiriska takima giden yok...birisini biz kapamaz miydik sunlarin? Kaynak: footbaLLove

#77 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2011 - 12:53 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri En verimlisi Bellerin olacak diye düþünüyorum dostum.

#78 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ağustos 2011 - 01:00 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Arsen Wenger aldi ise bir bildigi vardir zaten kardesim....Adamlarin alt yapi, tum ciddi takimlari besliyor...

#79 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2011 - 08:25 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Falcao Atletico MAdrid'e geçmiþ... Çok iyi transfer. Forlan gelebilir artýkýn (((:

#80 ELVIS

ELVIS

Senior Member

• Members
  • 2.574 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2011 - 07:28 ÖS

Ben bunu daha yeni duyuyorum.
Eto Rusyanin Anschi Machatschkala takimina transfer oluyormus.

http://www.rp-online...-als-Bonus.html
http://www.goal.com/...t-sneijder-auch

Inter'e 30M€, oyuncu da yillik net 20-25 M€ alacakmis .........
Yuhh iviri ziviri ile yillik 40M€ eder herhalde.

Roberto Carlos da buraya gitmemis miydi ?
1991 de kurulmus, sahibi cok zenginmis.
Yani görmemiþin oglu olmus çekmiþ .....

Edit
-------
Wikipedia'dan baktim, Roberto Carlos 2011'den beri ordaymis, 7 M€ ya almislar.