İçeriğe git

Resim
- - - - -

2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
104 replies to this topic

#41 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.112 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 09:53 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri

sporting lizbon milandan onyewu yu almýþ. sonra biz adam bulamadýk vay bilmem ne...

Hemi de beleþe almýþlar. Gerçi ben 33 lük Ujfalusi'nin onyewu'dan daha iyi oyuncu olduðunu düþünüyorum.

#42 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 10:05 ÖS

sporting lizbon milandan onyewu yu almýþ. sonra biz adam bulamadýk vay bilmem ne...

Ýþin garibi Sporting bonservis ödememiþ bu anlamda tam bizlikmiþ :)
Ciddi anlamda transfer komitesi olan ve hazýrlanmýþ bir takým 2 milyon euroya Ujfalusi yerine 2-3 yaþ daha gencini Onyewu'yu kapabilirdi.

#43 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.531 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 10:30 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri hemide sakatlýktan yeni çýktý :D

#44 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 10:50 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Sporting ayirca sol bek Türk asilli Fransiz futbolcu Atilla Turani (19) almis.

#45 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 11:10 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Abi o Onyewu mu ne bir Konfederasyon kupasý oynadý baþka da ortalýkta gözükmedi, 1 sene sakatlýktan oynayamadý. Bize gelince ne olacaðýný hepimiz biliyoruz, min 4 ay sakat olurdu. Gerek yoktu bence.

#46 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2011 - 11:20 ÖS

Sporting ayirca sol bek Türk asilli Fransiz futbolcu Atilla Turani (19) almis.

Bu cocuk kayýp iste..Bunlarý goren, bu adamlarý cekip cýkarabilen birkac isim olsa keske idari kadroda..

#47 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.646 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2011 - 09:21 ÖÖ

Mourinho sonrasý izlenen politika sonucu þampiyonlar liginin en genç kadrosunu oluþturmuþ Real Madrid..

-----------------------------------------
Los Galacticos deðil; Bebektikos!

Mourinho'nun geliþiyle transfer mantalitesini tamamen deðiþtiren R.Madrid artýk popüler yýldýzlara deðil, gençlere yatýrým yapýyor. Son olarak 18'lik Varane'nin imzasýyla yaþ ortalamasý 24. 6'ya inen Ýspanyol devi, Þampiyonlar Ligi'nin en genç takýmý konumunda.. Yeni bir yapýlanma içerisine giren Real Madrid, teknik direktör Jose Mourinho önderliðinde "gelecek 10 yýlýn takýmý" projesini yavaþ yavaþ hayata geçirmeye baþladý. Portekizli teknik adamýn göreve geliþiyle transferde mantalite deðiþtiren Los Galacticos artýk maliyeti düþük genç yýldýzlara yatýrým yapýyor. Geçen yýl Mesut Özil (22), Di Maria (23), Khedira (24), Canales (20) gibi oyuncularý kadrosuna katan Eflatun-Beyazlýlar, gelecek sezon için de ayný transfer politikasýný sürdürüyor. Ýspanyol devi, 22 yaþýndaki Nuri Þahin ve 24 yaþýndaki Callejon'un ardýndan son olarak 18'lik Varane'yi de renklerine baðladý. Lens'ten alýnan Fransýz savunmacýnýn geliþiyle Real'in yaþ ortalamasý 24.6'ya düþtü. Bu rakam, R.Madrid'i Þampiyonlar Ligi'nin en genç takýmý yapýyor.

"Real Madrid 2021"
Mourinho'nun 24 yaþýn üzerinde sadece iki transferi var. Biri bu sezon alýnan 28 yaþýndaki Hamit Altýntop, diðeri ise Ricardo Carvalho (33). Gündemdeki iki futbolcu Neymar (19) ve Coentrao'nun (24) geliþiyle Real'in yaþ ortalamasý iyice düþecek. "Real Madrid 2021" projesi için bu sezon harcanan toplam para ise sadece 28 milyon Euro.

http://www.futbollu....ebektikos.html

#48 vurgun1905

vurgun1905

Senior Member

• Members
  • 1.105 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2011 - 12:19 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri NTVSPOR: Bursaspor, Nancy'de oynayan N'Guemo, Alfred N'Diaye ve Chretien ile anlaþmaya vardý.

#49 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.255 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2011 - 07:15 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Ortasahada esas kývýlcýmý ýska geçmiþler demek.. Onu bizim almamiz gerekiyor. (3)

#50 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2011 - 08:05 ÖS

Abi o Onyewu mu ne bir Konfederasyon kupasý oynadý baþka da ortalýkta gözükmedi, 1 sene sakatlýktan oynayamadý.
Bize gelince ne olacaðýný hepimiz biliyoruz, min 4 ay sakat olurdu.
Gerek yoktu bence.

Pesimist te tam o noktadan yakalamýþ iþte :D
Hem bonservissiz hem sakat tam Adnan Sezgin'lik :D

#51 vurgun1905

vurgun1905

Senior Member

• Members
  • 1.105 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2011 - 09:54 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Almanya Birinci Ligi rekortmen sampiyonu FC Bayern Münih PAF Takimi icin kadrosuna 1991 dogumlu Türk oyuncu Koray Altinay´i katti. Münih yakinlarindaki amatör kulüp SC Fürstenfeldbruck´tan gelen Koray, geride biraktigimiz sezonu orta sahada oynamasina ragmen toplam 17 golle kapatti. FC Bayern Münih´in dikkatini ceken ve uzun süredir takip edilen yetenekli gencimiz 1860 Münih ve Almanya Birinci Ligi´ne yeni yükselen FC Augsburg´dan da teklif almisti. Bayern Münih´in teklifini kabul eden ve önümüzdeki sezon Almanya 4´üncü Ligi´nde mücadele edecek olan PAF Takim´da forma giyecek olan Koray Altinay 2004 yilindan beri SC Fürstenfeldbruck´ta oynuyordu ve 1,86 metre boyunda. Yetenekli gencimiz orta sahanin sag kanadinda oynuyor ve burada hizlanip adam gecmesi ve iyi orta yapmasi ile taniniyor. Su ana kadar haftada sadece 3 kez antreman yaptigini ve FC Bayern´de bu antremanlari 2-3 gün icinde yapacagini bildigini söyledi. Cok mutlu oldugunu belirten Koray takima girmek icin elinden geleni yapacagini ve amacinin adim adim yükselmek oldugunu ekledi. Koray Altinay önümüzdeki sezon Bayern Gencleri´nde 1992 dogumlu Türk defans oyuncusuCüneyt Köz ve 1994 dogumlu Türk orta saha oyuncusu Emre Can ile beraber oynayacak.

#52 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.255 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Temmuz 2011 - 12:08 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Ikinci transfer dalgasini, yine tencere dibiyle birlikte ozet gecelim... Sylvain Marveaux: Rennes>Newcastle United. (Beleþe çok iyi bir deneme transferi) Grafite: VfL Wolfsburg>Ahly Dubi. (Bu babacana saygýlarýmýzý, türübütümüzü sunalým, son görevimiz olsun. Sýradýþý bir santraforun kariyeri sona erdi) Fabio Quagliarella: Napoli>Juventus. (D. Kupa tarihinin en guzel gollerinden birini atmisti.) Sebastian Larsson: Birmingham>Sunderland. Julien Féret: Nancy>Rennes. (Tümer bu bildigin. Temiz adam geçkin yillarda keþif.) Umut Bulut: TS > Toulouse. (Heh ligini buldu. Kaçýr abicim. Umarsizca kaçýr... Debelenmen yeter.) Ashley Young: A.Villa > Man United. ( Valencia'ya yol gorundu herhal?. Obertan zaten kokoya baslamistir bu transfer sonrasi.. Severek izledigimiz bir ucurtma aldi M.United.) Marco Donadel:Fiorentina>Napoli. Joaquin: Valencia>Malaga. (Vay be, benim icin 1 numarali sag kanatti 2-3 sene kadar, ozellikle R.Betis'in o temiz kadrosunda. Son donem yavastan o eski temposu dustuydu ama yine de uzuldum. 4 milyon euro gibi bir ucrete Malaga gibi bir takim adina da cok isabetli bir transfer.) Lukman Haruna: Monaco > Dinamo Kiev. (Benim listede yer aliyordu 2 senedir. Fiyat da tam kafamdakine paralel. Formunu yakalarsa cok temiz bir deneme atisi bu haydut suratli) Raphaël Varane: Lens > Real Madrid. (Iste deneme yanilma veletlerine bile 9 milyon basabiliyor bazi kulupler. Degil takim, Lens sehri toptan kalkinir.) Dimitri Payet: Saint-Etienne > Lille. (Cok pahali be(9m). Ama yine de yaraticilik konusunda epey faydali bir eleman aldi Lille) David Nkoulou: Monaco>Marseille. (Hani goze batmiyor gibi ama okey çevrilse banko oynatilir herhalde. Milli takim bile vazgecemiyor. O vakit daha iyi izlemek lazim) Benoit Pedretti Auxerre>Lille. (Lille Trabzon gibi; transfer yaparken elalem ne der demiyor... Pedretti kendi capinda efsaneydi aslinda. Iyi topcuydu(bir zamanlar). Kullan-at transferi yapmislar.) Sebastien Corchia: Le Mans > Sochaux. (Bende de vardi bu.. Ama süt cocugu gibi henuz...) Thierry Doubai: Young Boys>Udinese. (Hani solunu calissa klasman atlayacak bir eleman idi, bakalim...) Gael Clichy: Arsenal>City. (Bu fena çuvalladiydi son donemler. Dotu kalkmiyordu sanki. Ivmelenmis futbolu arþa ulaþacakken bir anda geri gitti. City'de toparlayacak mi bakalim. Arada, Kolarov iyilesmedi mi ki ?.. ) Georginio Wijnaldum: Feyenoord>PSV. (4.5m euro'ya iyi transfer. G.Dos Santos duruþu var ama varyetesi daha fazla bunun) Stephan Lichtsteiner. Lazio>Juventus. ( 9milyon bu saksaðana?... Yapma Juve, döndürme onu...) Nolito: Barcelona>Benfica. (Gecen yaz "u" maclarindan sonra sükse yapanlardandi; o eksantrik penalti atanla beraber. Ben Alcantara'yi sectiydim. Zaten bu haberi, transfer senaryosu benim Alcantara icin "gonlumde yatanla" ayni oldugu icin koydum. 'Barca kriterlerine' uymamis, bedava birakmislar. T.Alcantara icin aynisi olabilirdi ama olmadi, tam aksine sivrildi... Bana da babayaro kaldi. )

#53 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.531 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2011 - 12:56 ÖS

Mensah Lyone geçmiþ tüuhh bea :(

tabi þimdi biraz bakýnca ilginç bir durum var.

Eklenmiş Resim

8,4 milyona al 1,5a sat sonra tekrar kirala hmmm saçma bir durum lyon için.

#54 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2011 - 07:25 ÖS

Gokhan Inler Napoli`de

Bonservis ne kadar Yasin bilgin varmý?

#55 villain

villain

Senior Member

• Members
  • 2.127 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2011 - 08:48 ÖS

Transfermarkt 17.5 demiþ, doðruysa diyecek birþey yok.

Aynen öyle yanýna bile yaklaþamayýz, iyi olmuþ 10 falan olsa çok üzülürdüm

#56 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.531 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 09:55 ÖÖ

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri sporting lizbon sevillia'dan Diego Capel'i 3,5 milyona almýþ. ------------- Portekiz ekibinin Capel için 3.5 milyon avro ödediði öðrenilirken; Sporting'in Ýspanyol futbolcuyu sonraki yýllarda satmasý durumunda da, Sevilla bu transferin %20'sini kasasýna koyacak. Ayrýca Sporting, önümüzdeki beþ sene içerisinde Þampiyonlar Ligi'ne katýlma hakký kazandýðý sezonlarda Endülüs kulübüne 200 bin avro daha ödeyecek.

#57 vurgun1905

vurgun1905

Senior Member

• Members
  • 1.105 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 01:51 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri 12 milyon euroya Krkic Roma'da.hayýrlý olsun.

#58 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 02:05 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri capel ucuza gitmiþ, piyasasýnýn daha yüksek olacaðýný düþünürdüm. bu arada barca da alexis sanchezi kesin olarak bitirmiþ.

#59 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 02:57 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri as roma stekelenburg için 9 milyon avro teklif etmiþ diyorlar. ajax düþünmek için süre istemiþ..

#60 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Temmuz 2011 - 06:47 ÖS

Cevap : 2011-2012 Sezonu Avrupa Transfer Haberleri Capel son dönemde paraþütsüz düþüþteydi..