İçeriğe git

Resim
- - - - -

Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi"

• Please log in to reply
113 replies to this topic

#61 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2011 - 11:05 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" Çok severek izlediðim bir dizi ama maçtan sonra twitter'da gördüm, baya güldüm þuna; Kusura bakma kazanmak zorundaydýk babacýk :)

#62 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2012 - 12:54 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" durup dururken sardý yine... MpAfQAcp_Ck

#63 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2012 - 02:29 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ..burada, dizinin su ana kadar ki en iyi oyunculuk performanslari yatiyor... ..4 kisinin de tamami, top seviyede oyunculuk yapiyor...tek kelime eden hayaletten, tek kelime bile etmeyen behzata kadar herkez, yikiliyo..... ..karumun onunde gordum akbabayi, boyununa sarildim optum, tebrik ettim...abi dedim o 4.bolumun sonu neydi oyle...helal olsun...gulumsedi..acayip saygili, acayip mutevazi bir insan...e kolay mi yasca, behzattan bile buyuk..hayatin cemberinden gectigi her halinden belli oluyor...ama hayalet dersen, tam, gencim, unluyum, para bende moduna girmis...

#64 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2012 - 02:35 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" 2:54 --- Harunun bakislarini kacirmasi 1:05 --- Hayaletin arkadan seyredisi --- helal olsun demek lazim boyle oyunculara...

#65 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2012 - 03:00 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi"

hayalet

bi kaç söyleþisini görmüþtüm, pay çýkarmak deðil de tavýrlarý söylediðin gbi farklý ama oyunculuk tek kelimeyle mükemmel.

bir de akbabanýn çerez muhabbeti kopartmýþtý beni ((:

#66 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mart 2012 - 10:24 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" dün akþam tahsinin o hareketi koparttý ya videosunu bulamadým ama. süperdi. behzatý bile güldürdü ha (((:

#67 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2012 - 11:41 ÖÖ

hehe buldum o müthiþ videoyu. seyredin .

http://alkislarlayas...na-surulen-ilac

#68 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2012 - 12:05 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ahahahaha....iki lokma sikiyorum diyo...ahahahahah

#69 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Nisan 2012 - 01:08 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" kafa daðýtak biraz. geçen haftaki bölüm bombaydý. 8hB8ZSrRwVo ********************** Mrqd5ky-GJc

#70 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.298 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2012 - 08:46 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" Of of ne bölümler oluyor üstüste...

#71 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2012 - 10:38 ÖÖ

Of of ne bölümler oluyor üstüste

geçen haftaki bölümü izleyememiþtim dün gece 2 de indirdim izledim. HArun efsane olmuþ diyaloða bakar mýsýn ya... pardon monolog ((:

PqaECrS0ldw

#72 Gladi

Gladi

Junior Member

• Members
  • 318 mesaj
  • Locationistanbul

Yayınlanma tarihi 15 Haziran 2012 - 07:24 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" on numara dizi,

#73 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Haziran 2012 - 07:31 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" RTÜK’ün ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ne verdiði 273 bin 710 TL’lik rekor para cezasý tartýþma yarattý. RTÜK, yaptýðý incelemede, “Rol model olan Behzat Ç. ile cinayet büro elemanlarý, Savcý Esra, Behzat’ýn aðabeyi ve baþka karakterlerin de hemen her yaþam kesitinde, barda, meyhanede, evde, sokakta, üzüntülüyken, sevinçliyken, hatta bazen görevleri sýrasýnda bile alkol aldýklarý ve küfürlü konuþtuklarýný ” belirleyerek, küçük yaþtaki izleyicileri özendireceði tespitinde bulundu. Bu durum ‘TV’de içki içmek yasak, þiddet serbest mi?’ polemiðini baþlattý. *************** RTÜK nedir ya ?

#74 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Temmuz 2012 - 03:44 ÖS

2. sezonun en beðenilen sahnelerini toparlamýþlar...

http://www.startv.co...nilen-sahneleri

#75 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2012 - 04:08 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" beþ beþlik olmuþ... sm1UnF6qCOw

#76 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.224 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 10:45 ÖS

yarın behzat reis 6 sene aradan sonra geri dönüyor. özledik ya la.
galatasaray ulan..

#77 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.298 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 06:08 ÖÖ

Bakalim Harun-Cevdet-Eda’nin yokluklarini nasil yedirecekler hikayeye?
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#78 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 08:40 ÖÖ

Yeni adamlar iyidir ben kadronun değişmesine tepki vermeyeceğim. Zaten 6 sene sürmedi benim için loop girdiğim için şu anda 8*57. bölümdeyim. Şevket olsun yeter :D 

#79 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.830 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 11:08 ÖÖ

Bakalim Harun-Cevdet-Eda’nin yokluklarini nasil yedirecekler hikayeye?

Bu oyuncuların ve bir çok diğer oyuncuyu kimse tanımıyordu. Diziyle ün kazandılar. Erdal Beşikçioğlu, Ege Aydan vb. isimlerden bahsetmiyorum elbette. Haliyle maddi beklentileri yükselmiştir. Buna ek olarak başka dizi ve filmlerle kontratları vardır. Seda Bakan hamileydi en son. O halde bu dizide oynaması zor iş. Fatih Artman başka bir dizide oynuyor sanırım. Biraz rol yapışkanlığından da kaçtıklarını düşünüyorum. Berke Üzrek'i (Cevdet) anlamadım ama. Başka yerlerde de gözükmüyor bu arkadaş. Ya teklif gitmedi ya bütçe yetmedi. Bu 3 kişi olmayınca haliyle Harun'un ailesi de diziden düşüyorlar. 3 rol eksiliyor :D Belki de bu hesap edilmiştir.

Diziyi hiç izlememiş ve 4. sezondan önce izlemeyi planlayanlar aşağıyı okumayın lütfen. 

SPOILER SPOILER SPOILER

Benim en çok merak ettiğim Canan Ergüder. Hatun diziye geri döndü. Yalnız başka bir rolde deniyor. Bu nasıl oluyor, bu nasıl kurgulandı? Ben henüz kafamda bir yere oturtamadım. Behzat'ın bir klasik haline gelen halüsinasyonları içerisinde gözükecekse mantık kaldırıyor da bambaşka bir rolde yaşayan kişi olarak gelecekse nasıl adapte edilecek. Malum kendisinin 1 tane erkek kardeşi var. Kız kardeşi olsa ikizi diyeceğim ama öyle bir durum yok. O noktadan eklemleyemezler diziye. Yol öldü sahnesi yalan dolansa Behzat o kadar yıkılmazdı hatun vurulduğu zaman. Kafa bulaşık teli oldu.

SPOILER SPOILER SPOILER

En nihayetinde amirim geri dönüyor. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#80 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.567 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 11:11 ÖÖ

Bu oyuncuların ve bir çok diğer oyuncuyu kimse tanımıyordu. Diziyle ün kazandılar. Erdal Beşikçioğlu, Ege Aydan vb. isimlerden bahsetmiyorum elbette. Haliyle maddi beklentileri yükselmiştir. Buna ek olarak başka dizi ve filmlerle kontratları vardır. Seda Bakan hamileydi en son. O halde bu dizide oynaması zor iş. Fatih Artman başka bir dizide oynuyor sanırım. Biraz rol yapışkanlığından da kaçtıklarını düşünüyorum. Berke Üzrek'i (Cevdet) anlamadım ama. Başka yerlerde de gözükmüyor bu arkadaş. Ya teklif gitmedi ya bütçe yetmedi. Bu 3 kişi olmayınca haliyle Harun'un ailesi de diziden düşüyorlar. 3 rol eksiliyor :D Belki de bu hesap edilmiştir.

Diziyi hiç izlememiş ve 4. sezondan önce izlemeyi planlayanlar aşağıyı okumayın lütfen. 

SPOILER SPOILER SPOILER

Benim en çok merak ettiğim Canan Ergüder. Hatun diziye geri döndü. Yalnız başka bir rolde deniyor. Bu nasıl oluyor, bu nasıl kurgulandı? Ben henüz kafamda bir yere oturtamadım. Behzat'ın bir klasik haline gelen halüsinasyonları içerisinde gözükecekse mantık kaldırıyor da bambaşka bir rolde yaşayan kişi olarak gelecekse nasıl adapte edilecek. Malum kendisinin 1 tane erkek kardeşi var. Kız kardeşi olsa ikizi diyeceğim ama öyle bir durum yok. O noktadan eklemleyemezler diziye. Yol öldü sahnesi yalan dolansa Behzat o kadar yıkılmazdı hatun vurulduğu zaman. Kafa bulaşık teli oldu.

SPOILER SPOILER SPOILER

En nihayetinde amirim geri dönüyor. 

şıpoyler bagaj üstü:

Ben ölmeden önceki dosyaların (ihale süreçleri vs.) ve emniyet içindeki yapılanma sürecinin ele alınacağını düşünüyorum. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye