İçeriğe git

Resim
- - - - -

Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi"

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
113 replies to this topic

#21 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mart 2011 - 11:10 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi"

harun:he veriyon.. ama sen az veriyon üç kuruþa geçinemiyoz

evet usta ben onu unutmuþtum. teyze de fena kapatt harunu. :) birde behzaatýn abisi de çok iyi. süper uyum ya.

#22 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2011 - 08:55 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" bu diziyede malzeme olduk.. behzat: - uefa þampiyonu nerdeyse küme düþüyor, biz gene iyiyiz..

#23 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2011 - 08:57 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" pazar gecesi ýzdýrabýndan kaçýþ yok :) behzata sýðýnýrýz diyenlere selam olsun..

#24 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2011 - 09:52 ÖS

behzata sýðýnýrýz diyenlere selam olsun..

Hayatýmýzla oynuyor takým :)

Mükemmel bölüm oluyor ama.

#25 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Nisan 2011 - 10:11 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ülke elden gitti, takýmda kötü...isviçreye gitme vakti geldi galiba..

#26 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Nisan 2011 - 08:26 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" dizi dün son zamanlardaki en iyi bölümündeydi. hayalet müthiþti. birde. Behzat K. vardý dün dizide :D Senin yüzünden korsan alýcam, yaþlý ! :) o211-_WAo70 BCAxmCcvr1I

#27 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Mayıs 2011 - 09:59 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ovvvv behzatýn abisi, yollar uzun dikenli taþlý olsada söylüyor bomba :)

#28 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 11:17 ÖÖ

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" up up... hayalet adamsýýn... eff9WVGND7o

#29 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 02:13 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ...kardesim kiyida kosede yaziyon bende nerdesin sandim haa.....gelsene transfer topigine...sesin cikmadi hic...hayrola...yeni arkafdaslar geldi gordun mu?

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.837 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 02:17 ÖS

yeni arkafdaslar geldi gordun mu?

:lol:

#31 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 02:45 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" dostum görmemek mümkün deðil ki mubarek. transfer mevzu sýýktýý artýýk gelen gelir elbet, fotomac fanatik gibi olduk bosver. az kafa dagitalim sezon tatile girdi. Ferhat abi de ironiyle karýýþþýýk Hayalet gibi vurmuþþ yani lafýý :) tamam fazla olmasakta bizde bu forumu sevenlerdeniz. buraya bakmadan gun gecirmek zor geliyor bana. simdiye kadar neden gelmedim diye hayiflaniyorum sahidende. neyse tabak iyi de çekin aq... :D

#32 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 03:09 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ya bu behsat ç. nin içtiði birayý araþtýrdým adý bananazura diye bir þeymiþ...oyle bir bira yokmus...kafadan uydurmus ekip....nasilda canim cekiyordu... :) :)....her gun olsa da izlesek harunu....

#33 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 03:25 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" harun iyyi güzelde hayalet fena ya. önceki bölümde, mavi gömlekten 10 tane ver dediginde bu adam bizden dedim (((:

#34 polat10

polat10

Senior Member

• Members
  • 2.601 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2011 - 03:54 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" benim adamim akbaba ayrica son 2 bölüm kaldi sezon finali yapiyorlar yazinda sinema filmi geliyormus

#35 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2011 - 09:03 ÖÖ

yazinda sinema filmi geliyormus

bak bu iyi haber, süper olur.

#36 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2011 - 02:03 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" Bu pazar seçim nedeniyle yayýnlanmayacakmýþ... Sinema filmi çoktan çekildi diye biliyorum. Þimdi post production aþamasýndadýr...

#37 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.837 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2011 - 02:24 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" Özellikle pilli bebek müziklerine bayýlýyorum. Evvelden tanýmýyordum bu grubu.. Çok baþarýlý bir dizi..Ýnceden ve hatta bazen kalýndan çok saðlam eleþtiri var dizide.Çok ustaca, doðallýðý bozmadan hem duygusal hem polisiye tarzda benzer kalitede bir dizi izlemedim.. Favori sahnem pavyon :) ve konuþmadan oturup bir ara birbirine bakýp: ne var la? yok biþey la ..diyip masadan kalkmalarý..Fenomen..:)

#38 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2011 - 03:20 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ..ya benim favori sahnelerim de, su habire ''abi iyi misin'' sorusuna, kizarak ve bagirarak ''sacma sapan konusma lan!'' deyisi....mukemmel bir adam ya....keske gercek hayatta behsat harun hayalet akbaba olsa da, onlarda benim en yakin arkadaslarim olsa...ben akbaba nin evinde uyumak istiyorum mesela....masada yarim kalmis bira ile.. :)

#39 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.208 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2011 - 04:16 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ben hariç herkes içiyor mu ne , "noluyo lan" :serefe:

#40 fermion

fermion

Senior Member

• Members
  • 3.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2011 - 03:15 ÖS

Cevap : Behzat Ç "Bir Ankara Polisiyesi" ..bastan basladim izlemeye...arkadas bu nasi oyunculuktur ya....vallla saygi duydum...bizim memlekette unutulmus ne yildizlar var bee...