İçeriğe git

Resim
- - - - -

Cenk Tosun

• Please log in to reply
122 replies to this topic

#1 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 10:43 ÖS

Bu adamýn topiðini ibret-i alem olsun diye açýyorum... Saçma salak nedenlerden dolayý kendi ellerimizle teslim ettiðimiz sayýsýz yerli futbolcudan biri daha... 2 kuruþ paranýn hesabý yüzünden kaçýrdýðýmýz genç bir yetenek... Bu adam her gol attýðýnda hortlatýcam bu topiði... Bugün tek baþýna maymun etti 6 kiþilik Galatasaray savunmasýný... Bu adam gelecek sezon Fenere ya da Beþiktaþ'a giderse kimse þaþýrmasýn... Kabusumuz olacak bu çocuk... Bu çocuðun bu ligde atacaðý her gol bizim beyinsiz yönetime girsin...

#2 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 3.985 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 10:44 ÖS

Cevap : Cenk Tosun bu adam atacaðý gollerle sezgin pichine kosun, ne diyelim ki baþka.

#3 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 10:46 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Insanin cigerlerine, böbreklerine, midesine agrilar iniyor gercekten. Bi de oglan gol atiyor, Cana´yi ve tüm defansi rezil ediyor. Saka gibi... Anca senaryoda olur böyle seyler ama bizde gercek!

#4 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 10:47 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Cenk Tosun Adnan Sezgin'e kosun esprisini ben yapayým bari :)

#5 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:00 ÖS

Cevap : Cenk Tosun

Cenk Tosun Adnan Sezgin'e kosun esprisini ben yapayým bari :)

Pankart olur

#6 memo_ultraslan

memo_ultraslan

Senior Member

• Members
  • 817 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:11 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Þu yorumlarý okuyorum ve maç sýrasýnda kalbimde beynimde oluþan kramplara bakýyorum ve diyorumki hakiki aslanlar gerçekten burada ve bizlere bu takýmý Adnanlardan daha çok seviyoruz. Ya adam olacak çocuk belli niye bir kaç yüz dolarýn hesabýný yaparsýnýz ulan zýr cahiller bunlara para vermedðiniz zaman zaten gidip ne idüðü belirsiz adamlara para vererek zararý veriyorsunuz bu camiaya... Siz ne saçma salak adamlarsýnýz yaaa getirdiðiniz en iyi yerliler sarplar barýþlar millet selçuk inanlarý mehmet topuzlarý alýyor. Ve siz parlayacak bir yýldýzý herkesin önerdiði bir forveti hemde genci elinizin tersiyle yitiyorsunuz ve bu çocuk eminim kýsa zaman sonra fb ile bjk kapýþmasýnda kendini bulur kendimizi yazmýoyrum bile biz son zamanlarda yerli piyasasýnda para verip bir büyük kulüpten oyuncu kaptýðýmýzý görmedik. Allah sizi bildiði gibi yapsýn...

#7 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:20 ÖS

Cevap : Cenk Tosun bir maçtan çýkan yorumdan hayýr geldiði görülmemiþ lakin bu sefer hakikaten kaçan fýrsat büyük oldu gibi, sezer öztürk ve bu çocuk ikisi de herhalde toplamda 1 milyon euro için kaçmýþ önümüzdeki uzun senelerin yerli oyuncularýydý.. yazýk, hakikaten yazýk, sene baþý gelen 5 yerliden 4'ü gitti (o da nasýl bir iþse, içlerinde hiçbir iþe yaramayan adam sakatlýk bahanesiyle yýrttý), gelen giden yabancýnýn haddi hesabý yok ama arada þu en lazým iki adam kaçtý nasýlsa, isabetin bu kadarý..

#8 ErlikHan

ErlikHan

Senior Member

• Members
  • 1.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:24 ÖS

Adnanlarýn zihniyeti Tuncay ve Gökhan Gönül'ü üç kuruþ uðruna Fener'e kaptýrmamýza sebeb olmuþtu. Ayný senaryo Cenk Tosun'da da baþýmýza geldi.

Cenk Tosun Adnan Sezgin'e kosun esprisini ben yapayým bari

Bu güzel temenniye katýlmamak elde deðil. :D

#9 ASLAN 1905

ASLAN 1905

Senior Member

• Members
  • 1.005 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:36 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Arkadaþlar fikirlerinize baþtan sona katýlmakla birlikte ; cenk tosun bildiðim kadarýyla son 2 sezondur çok ciddi sakatlýklar geçirmiþ ve sadece frankfurtta 1 maçta oynayabilmiþ...böyle okumuþtum...yanlýþsam düzeltin lütfen. adnanlarý her ne kadar ben de sevmesem de , bu istatistikler ve sakatlýk durumu nedeniyle alýnmamasý anlaþýlabilir diye düþünüyorum he bu adamý elimizden kaçýrdýðýmýz gerçeðini deðiþtirir mi , tabiki hayýr , malesef hayýr...

#10 Iso

Iso

Senior Member

• Members
  • 695 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:45 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Ben iddia edildigi kadar iyi futbolcu oldugunu düsünmüyorum. Bugünkü yumusak defansimiza karsi iyi oynamasi zor olmasa gerek. Diger maclara da bakmak lazim.

#11 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.858 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2011 - 11:55 ÖS

Cevap : Cenk Tosun Ýlk kez izledim ve de beðendim. Tabi þimdiden konuþmak yanlýþ olur. Önünde çok yol var. Ama böyle adamlarý kaçýrmamak lazým. Olur veya olmaz ayrý konu ama böyle adamlarý alacaksýn. Yalnýz eleman bugün fazlasýyla þanslý bir günündeydi. ÖZellikle 2. golünde top yerde anormal þekilde sekti. Ama maç genelinde çok iyiydi.

#12 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:00 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun atalarýmýz ne guzel demýs.. Xxýlmýs gotun davasý olmaz dýye. Sezer 1 bu 2. Skýbbe ýsrarla býze onermýstý halbuký.

#13 Iso

Iso

Senior Member

• Members
  • 695 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:07 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun NTV konusuyor suan. Kendisi istemis Antepe gitmeyi. Fenerli herhalde gavat

#14 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:10 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun Bjk.'lýymýþ Mustafa Doðan söyledi(Kendisi bjk.lýdýr tanýyorum dedi)

#15 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:16 ÖÖ

Cenk Tosun ile ilgileniyormusuz.

KAYNAK (almanca)

Almanyada yasiyorum ama bu cocuk hakkinda hic bilgim yok,
Nasil U20 milli oyuncusu olurda kendi takiminda oynayamaz ?
Alman U20 milli takiminda oynarken izleyen var mi?
------------
Barýs Ozbek little bro sanýrsam
--------
Frankurt'un 19 yaþýndaki genc forveti Cenk Tosun ile 3.5 senelik sözleþme imzalayacakmisiz. A takým ile 1 macý var ama genc takýmda çok golü varmýþ. Bir ScoutGs tavsiyesi Cenk.

Kaynak Frankfurt basýný.
------------

Orta Saha dedik hala gereksiz yere taninmayan bir gurbetci aliyoruz...baris ozbekleri topluyoruz

Madein galatasaray.to:D

.

#16 MBC

MBC

Senior Member

• Members
  • 1.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:18 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun Cenk bugün süper oynadi haklisiniz ama sunu unutmayin bu adam Frankfurt gibi Bundesliga´nin siradan takimlarinda forma yüzü görememistir. Begenmediginiz Halil bile bundan önce formayi aliyordu. Bu macta iyi oynamistir 2-3 mac bu rüzgar belki devam eder ama ondan sonra Süperlig´in siradan golcülerinden olacagini tahmin ediyorum.

#17 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.402 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:19 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun aman s.tir edin gitsin ya. futbolcu mu yok anasýný satayým..

#18 Iso

Iso

Senior Member

• Members
  • 695 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:27 ÖÖ

Cenk bugün süper oynadi haklisiniz ama sunu unutmayin bu adam Frankfurt gibi Bundesliga´nin siradan takimlarinda forma yüzü görememistir. Begenmediginiz Halil bile bundan önce formayi aliyordu.

Bu macta iyi oynamistir 2-3 mac bu rüzgar belki devam eder ama ondan sonra Süperlig´in siradan golcülerinden olacagini tahmin ediyorum.

Aynen öyle su futbolculari abartmayi cok seviyoruz. Adam almanya da 4. lig de oynuyordu. Skibbe´nin tavsiye ettigi filan da yok. Tavsiye edicek kadar iyi bulsa koyar kendi takiminda oynatirdi. Amatör liglerde sürünmezdi. Kaldi ki adam kendi gelmek istememis. Temin acikladi. Tolunay Kayserideyken kendisini istemis. Onun icin de Tolunayin basinda oldugu Antepi secmis. Koy dötüne gitsin.

#19 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:39 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun Cenk Tosuna tepki gostermeden once, bir alt yapimiza laf atmanizi oneririm...bi ara alt yapi 'is the future' diyorduk...peh

#20 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Şubat 2011 - 12:40 ÖÖ

Cevap : Cenk Tosun Bizi ezik topcu bile rededecek hale gelmis..Bakýn Galatasaray'ý getirdikleri hale..Eger adam gibi adamlar olsaydý basýmýzda,boyle bir yetenegi kazandýrýrlardý takýma..Gene yabancý yavan sirkulasyon donmeye devam eder, gelecek sezon Fener 5 milyona alýr, 10 sene bize gol atar bu herif..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye