İçeriğe git

Resim
* * * - - 2 oy

Forum Kullanıcıları Keyif Köşesi

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
237 replies to this topic

#21 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Aralık 2010 - 11:52 ÖS

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým Köþesi

O kadar yemeye içmeye, 180cm 75 kg gibi harika bir performans sergiliyorum ben

Eh sen ziyan ediyorsun o zaman Miraç; bende bir damla boþa gitmiyor, 186 boy 114 kg :lol:

#22 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 12:37 ÖÖ

Eh sen ziyan ediyorsun o zaman Miraç; bende bir damla boþa gitmiyor, 186 boy 114 kg :lol:

Adam pinti tutumlu iþte :lol: :lol: :lol:

#23 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 02:41 ÖÖ

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým Köþesi bugün balýk ekmek yedim ben de, burdan sonra caným çekti. tabi raký falan yoktu. :)

#24 cali

cali

Senior Member

• Members
  • 1.627 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 02:41 ÖÖ

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým Köþesi ayrýca beyler pantolon balýðý yiyen var mý diye de seviyeyi düþürmek istiyorum çok pis :D madem olay amacýndan saptý :)

#25 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.843 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 12:08 ÖS

Bu arada lüfere balýk demeyenleri çok feci bir þekilde kýnýyorum...

Miraç Ege de balýk olayý marmaradan farklýdýr..Uskumru lüfer filan çok bulamazsýn..Belki ondan dýr zevk farký.Kýsa mevsimli balýk lüfer..
Buyrun Foçada hep beraber gidelim..Mevsiminde çinekop,mercan sardalya damakda nasýl tat býrakýr denemenizi isterim..
benim favorim Sardalyadýr.Onu da Ýstanbul pek bilmez..

#26 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 01:31 ÖS

ayrýca beyler pantolon balýðý yiyen var mý diye de seviyeyi düþürmek istiyorum çok pis :D

madem olay amacýndan saptý :)

Oha diyorum sana :D

#27 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 03:25 ÖS

raký-balýk-Foça üçlemesi

Tarafýmdan da bu üçü bir araya getirilmiþtir. Foça'nýn yerine , Gökova , Karaburun hat dahi Sokakaðzý da yazýlsa sonuç birbirine yakýn olabiliyor.

Balýk diyince Lüfer , Çinekop , mevsiminde Palamut vs. falan eyvallah tamam da ne demiþler bizim oralarda : Krallarýn balýðý Barbun , balýklarýn kralý Lagos dur.

#28 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 06:42 ÖS

Miraç Ege de balýk olayý marmaradan farklýdýr..Uskumru lüfer filan çok bulamazsýn..Belki ondan dýr zevk farký.Kýsa mevsimli balýk lüfer..
Buyrun Foçada hep beraber gidelim..Mevsiminde çinekop,mercan sardalya damakda nasýl tat býrakýr denemenizi isterim..
benim favorim Sardalyadýr.Onu da Ýstanbul pek bilmez..

Ýzmir taraflarýna yolu düþenler, bu tarafa gelecek olanlar varsa bir ayarlama çekelim. Foça yapalým. Bahar mevsiminde daha keyifli olur tabi.

#29 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 07:03 ÖS

balýklarýn kralý Lagos dur.

Kesinlikle :)..Lagos vardýr ve diger balýk cesitleri vardýr :)

#30 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 10:14 ÖS

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým Köþesi Barbun kredisi veriyordu bankalar en son.. Simdi kac paradir kilosu kimbilir.. Hey gidinin. Benim icin de bir numaradýr kendinden esanslý o guzellik...

#31 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Aralık 2010 - 10:32 ÖS

Barbun kredisi veriyordu bankalar en son.. Simdi kac paradir kilosu kimbilir.. Hey gidinin. Benim icin de bir numaradýr kendinden esanslý o guzellik...

Kendinden salçalý balýk :) KAya barbunun fiyatý lokantalarda 60-120 arasý gelgit halindedir. PAzardan yarý fiyatýna bulabilirsin.

#32 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 02:00 ÖÖ

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým ve Keyifleri Köþesi Bu Ctesi için çinekop aldým , Yýlbaþý içinde Altýn serisi Tekirdað aldým...Sedat saolsun o hatýrlattý Altýný :)...Haftasonuda Çinekop keyfi yapýcam, isteyen olursa beklerim misafir ederim... :) Valla tanýdýk bildik balýkçýn olmasý gayet faydalý ve hoþ bir durum...Taze deniz balýðý gelince bi alo deyiver diyorum...Saolsun, Balýk kamyondan iner inmez alo der,þu balýk geldi der, kilosunu söylerim, irilerinden seçer, temizler iþyerime getirir...Bizede piþirip yemek düþüyor :) Biz biraz içerde kaldýðýmýz için daha öncede söylediðim gibi deniz kenarýnda oturan arkadaþlara çok imreniyorum...Deniz kokusu ile beraber o balýðý yemek, yanýnda buz gibi rakýný yudumlamak.Hayali bile adama orgazm gibi biþey yaþatýyor yahu :D Eyyy izmirliler, istanbullular bu konuda uyuz oluyom ulan size... :D Gerçi yýlda 1 - 1,5 ayda olsa , yazlýkta o keyfi yapýyorum..Hem orda 2. bir elede deðmiyor yediðim balýk.. ;) Direk denizden bizzat kendim çýkarýyorum, deniz suyu ile temizliyorum, eve götürüp piþirip denize karþý rakýmla beraber yapýyorum keyfimi...Alanya'da devamlý bir tür tutuyorum..Kýyýdan þamandýralý olta atýyorum..Sokar diye bir balýk geliyor...Dikenleri zehirli, bilmeden temas edersen feci sokuyor, alerjin varsada diðer tarafa yolluyor... :D Bu balýðý tutmasý ayrý bir keyif...Balýk ufak ama üstünde ve altýnda yarasa perdesi gibi solungaçlar ve zehirli iðneler olduðu için suyun içerisinde acayip bir kuvvet saðlýyor ve oltaya çok saðlam vuruyor..Onu çekmesi feci zevkli...Ayrýyetten tavada þahane oluyor, lezzetide muazzam güzel oluyor...Yemeyen varsa tavsiye ederim... Barbunda iyi balýktýr...Ama barbun gibi mezgit(mezgitinde kralý marmaradýr) gibi balýklarý nedense rakýnýn yanýnda tercih etmiyorum... Ulan amma çok keyif adamý varmýþ yanlýz... :) Ben bi Sedat damlar diyordum maþallah.. :D Valla Þöyle deniz kokulu bir yerde, bu ekiple, tadýný çýkara çýkara raký - balýk yapmak hakkaten çok keyifli olurdu...Olurmu , gün gelir belki olur....

#33 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6.621 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 02:21 ÖÖ

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým ve Keyifleri Köþesi Oldum olasý raký içemedim. Eðer böyle bir buluþma olursa denerim ama :D

#34 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 11:49 ÖÖ

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým ve Keyifleri Köþesi

Sokar diye bir balýk geliyor...

Sokkan olmasýn o? Belki de oralarda adý odur. Böyle k.rengi alacalý bir balýk. Ayný balýktan bahsediyorsak eðer o balýðýn kilosu Rodosta 50 euro falan. Ama egenin anadolu tarafýnda pek raðbet görmez. Bense çok severim. Özellikle ak sokkan ýzgarada müthiþ olur. Bir de boklu sokkan denen temizlemeden ýzagarasý yapýlýr ki o baþka birþeydir. Tabi baðýrsaklar ve ödü piþip bütün haline geldiði için yemeden önce kolayca çýkarýlýr. üzerinde sýzma z.yaðý gezdirip yanýna da rakýyý ekleþtirdin mi ne yerçekimi kalýr ne biþey...

#35 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 12:10 ÖS

Sokkan olmasýn o? Belki de oralarda adý odur. Böyle k.rengi alacalý bir balýk. Ayný balýktan bahsediyorsak eðer o balýðýn kilosu Rodosta 50 euro falan. Ama egenin anadolu tarafýnda pek raðbet görmez. Bense çok severim. Özellikle ak sokkan ýzgarada müthiþ olur. Bir de boklu sokkan denen temizlemeden ýzagarasý yapýlýr ki o baþka birþeydir. Tabi baðýrsaklar ve ödü piþip bütün haline geldiði için yemeden önce kolayca çýkarýlýr. üzerinde sýzma z.yaðý gezdirip yanýna da rakýyý ekleþtirdin mi ne yerçekimi kalýr ne biþey...

Ayný balýktan mý bahsediyoruz bilemiyorum da Çeþme taraflarýnda kumlu sahillerde epeyce var o balýktan. Sýrtýnda diken var çivi gibi. Geçen sene bizim siteden herifin biri çarpýldý. Neredeyse þoktan öteki dünyaya gidiyordu dað gibi adam... Bilenler lezzetli olduðunu söyler. Çok çirkin bir balýk. Hiç yemedim.

#36 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.843 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 12:28 ÖS

Gerçi yýlda 1 - 1,5 ayda olsa , yazlýkta o keyfi yapýyorum..

yýlda 1 ay zamanýn varsa hiç aðlama :) millet istanbulda sor bakalým senede kaç kez balýk raký yapabiliyor..:)
yanlýz mezeler olayýnda allez e katýlmadan geçemeyecem..Haydarisinden ezmesine , çobanýndan favasýna adam gibi meze olsun masada, balýk vasat bile olsa hiç dokunmaz..

#37 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.843 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 12:35 ÖS

Ýzmir taraflarýna yolu düþenler

Yol düþmesin direk gelsinler abicim..Bundan güzel hedef mi var.:) raký balýk muhabbet..

#38 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.843 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 01:25 ÖS

trakonya
Eklenmiş Resim

#39 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 02:01 ÖS

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým ve Keyifleri Köþesi Heh iþe bu balýk benim dediðim balýk. Bir de kaya balýðýna benzer biþey var o da çarpýyor ama benim dediði sýrtý çivili balýk bu. BAlýkçýlar çobasý yapýlýyor falan dediler.

#40 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.214 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2010 - 02:14 ÖS

Cevap : Forum Kullanýcýlarý Görsel Tanýtým ve Keyifleri Köþesi abi siz nasý bir þurupçuymuþsunuz yahu :D