İçeriğe git

Resim
- - - - -

???dreambox???

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
118 replies to this topic

#101 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2016 - 11:47 ÖÖ

Bu arada nazar değmesin NFL NOW falan cam gibi 1080p yayın var heriflerde.. 

Superbowl hangisinden yayımlanacak İbrahim? 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#102 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ekim 2016 - 04:23 ÖS

Iptv kullanan va mi

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#103 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.139 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Ekim 2016 - 08:44 ÖÖ

Bizim 2. tv için kullanıyorum.. sırf yabancı kanallardaki film ve maclar icin.. ligtv için alacaksan boşuna alma.. sürekli bozulma riski var ve hd yayına alıştıktan sonra pek tatmin etmiyor..
What can I do sometimes..

#104 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2016 - 02:00 ÖS

Yurt dışında (özellikle Almanya )yaşıyor olup IPTV kullanan var mı ?. Nürnbergde bir türlü Dreambox kurulumu yapcak yer bulamıyorum. Herkes bu IPTV den kuulanıyor. Bende işin doğrusu pek iptv olayına güvenmiyorum. 

Bilgilendirmelere sevinirim.

#105 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.988 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2016 - 04:12 ÖS

Bir arkadaşım smart olmayan TV'sinin arkasına 150$ fiyata aleti smart-tv yapan bir modül almış..

Modül içerisinde gelen bir IPTV app'i varmış.. Bir de abonelik ücreti ödemiş, 6 aylığı 100-TL şeklinde...

Dünyanın her yerinden 1000 civarında pay-tv, bilinen bütün ulusal futbol ligleri, NBA NFL MLB, Euroleague,  CL ve EL.. kısacası aklına gelen herşey açık, üstelik hepsi HD dedi.. Ama ciddi bandwith tüketiyormuş, 250GB AKK'sı olan 100Mbit fiber internet paketine geçmiş mecburen.. 

Evdeki TV zaten smart olduğuna göre 150$ ödemeden app'i yükleyip yılda 200-TL'ye tüm ligleri seyretmek mantıklı geldi, her ne kadar Ligtv'm varsa da sporsever paketim yok, göçmeden önce 3-4 ay seyredebilsem 6 ay içn 100 TL yine oldukça ucuz.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#106 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2016 - 06:15 ÖS

Ben zaten Yeni telvzyon alacağım. Büyük ihtimalle de smart tv alırım gibi. Ama eğer olmaz ise ucuzundan bir reciever ile IPtv olayını çözebiliyorsun. 

https://www.hdiptvcccam.com/

Olay da bu. Envayi çeşit kanal var. Türkiyede bir boka yaramıyor internetin yavaşlığından ama Almanyada bir nebze kurtarır gibi sanki.

#107 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.139 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ekim 2016 - 08:35 ÖS

Hd kutu + 1 yıllık abone parası 150-170 euro civarı değişiyor.
What can I do sometimes..

#108 winner

winner

Senior Member

• SIT
  • 2.228 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2016 - 01:15 ÖS

Hd kutu + 1 yıllık abone parası 150-170 euro civarı değişiyor.

Çok para değil aslında. Sky+ligtv nin olması yeter.

#109 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.831 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:01 ÖÖ

Arkadaşlar IPTV kullanan var mı aramızda?

Bu olay baya yaygınlaşmış anladığım kadarıyla. Çevremden olumlu şeyler duydum. Ancak internette araştırınca çok da şikayetçi insan var (ya da yanlış bilgilendirme yapıyorlar bilemiyorum)

IPTV kullanan var ise,

1-Donma, takılma, yayın kesilmesi vs. oluyor mu?

2-Bu sistem güvenli mi?

3-Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

4-Bu olayın izleyen açısından hukuki bir sorumluluğu var mı? (Frodo555)

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#110 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.423 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:36 ÖÖ

Ben kullanıyorum. İlk defa bu sezon başladım. Yurtdışından kullanıyorum ve hiçbir donma vs henüz yaşamadım. Bilgisayar ve smart tv2ye yükledim hatta şu anda da karşımda açık. Tüm kanallar var. UHD dahi takılmıyor. Bir arkadaşıma daha tavsiye ettim, o da çok memnun.

Ancak yurtiçinde yayın nasıldır bilmiyorum. İstersen seni yönlendirebilirim. Hızlıca denemeni de yaparsın.

#111 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:44 ÖÖ

güvenilir bir kaynak var ise ben de bakmak istiyorum :)

Türkiyedeki internet malum hızlarda olduğundan , yaklaşık(maçlar için) 25-30 sn gibi bir arkadan gelme olayı oluyordu. Ayrıca satan server kapasitesinden çok satış yaparsa da yayın patlıyordu.birkaç sene önce kullanmıştım sorun bu ikisiydi eğer düzgün bir server ve internet hızı var ise sorun teşkil etmiyordu. Tabi yurtdışındaki hızlarla daha sorunsuz olması muhakkak.

#112 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.831 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:50 ÖÖ

Ben 25-30 saniye geriden gelmeye razıyım. Digiturkplay üzerinden izlerken de geriden izliyoruz zaten. Donmasın, takılmasın falan. Zaten bu sezonu satın aldım artık. Ancak yurtdışı maçlarını izlemek için de ayrıca para ödemek istemiyorum. Gına geldi her şeye para para para.

#113 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.423 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:52 ÖÖ

25-30 sn geriden geliyor, o banko. Daha gelmeyen yayın görmedim.

#114 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 09:56 ÖÖ

Çözüm : tv sesi aç, maçkolik bildirimleri kapa.

#115 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.831 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 10:03 ÖÖ

Ben kulaklıkla izliyorum maçları :) Son ses izlediğin zaman çevreden bilgi gelme ihtimali olmuyor zaten.

#116 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.201 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 10:25 ÖÖ

aypitv  bence güzel bir çözüm zira bant genişliği altyapısı sürekli artıyor bu sebeple teknoloji bu altyapının lehine çalışıyor.Bu elemanların sunucuları saldırıya uğrasa bile çok kısa sürede cluster ile ayağa kaldırma şansları var .Haliyle bu fiyat farkına bakarsanız bence gayet mantıklı.Ben kullanıyor muyum?hayır. Neden ? oğlan benden fanatik.Ya bir maçımız var onu da kaçak mı izleyek ? diye duygu sömürüsünün dibine vurup beinsport aldırıyor.

Ama ben hala şunu anlamıyorum senelik 1200 tl yerine senelik 250 tl yapsalar zaten aypitv ciler babayı alacak.İşletme maliyetin artacak ama uzun vadede ratingin 3 e katlayacak.Ben ticareti çok bilmem ama bu  fiyatlar bana saçma geliyor

ismi özellekle aypitv olarak yazdım zira bu bein ciler bunun  arama botlarına sürekli aratıp ,övgüsünü reklamını yapanlara savaş açıyor.O nedenle forum adına illegalite övgüsü yapmamış olalım.Bizim forum kimin iskinde olur o da ayrı da neyse..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#117 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.831 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 10:32 ÖÖ

Övmek de mi suç? 

#118 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.097 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 11:56 ÖÖ

O zaman var ise bildiğiniz güzel aypi tv şikayet amacıyla :) ismi nedir?

#119 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.112 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Eylül 2019 - 04:00 ÖS

Ibo’nun kullandığını ben de aldım gayet güzel çalışıyor. Bir sene kullansam bu şekilde efsane iş olacak.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012