İçeriğe git

Resim
- - - - -

STSL 3. Hafta Eskiþehirspor 1 - Galatasaray 3

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
319 replies to this topic

#1 ToTeM MiRaÇ

ToTeM MiRaÇ

Senior Member

• Members
  • 8.175 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:07 ÖS

29/08 /2010 22:00 Eskiþehirspor v Galatasaray Aldýk aldýk alamadýk küme düþme adayý oluruz...

#2 tyisik

tyisik

Registered User

• Members
  • 6.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:08 ÖS

Yeniliriz. Ilk defa bir sezonda ilk 3 macta puan alamiyacagiz.

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:08 ÖS

3-0 biter

#4 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:09 ÖS

Baska takim yokmuydu? Bu Rizanin takimina karsi oynamak hic de iyi olmayacak simdi. Of Of.

#5 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 8.025 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:15 ÖS

Mümkün deðil alamayýz bu maçý. Takýmýn psikolojisi yerlerde sürünüyor. Keza kondüsyonumuz da öyle. Daha AL maçý oynyacaðýz Perþembe günü. Onun dönüþünde Ekiþehir'e karþý þansýmýz yok.

#6 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:17 ÖS

Ciddi ciddi kazanmamak itiyorum. HAtta 3 tane yiyelim. Yoksa hiçbirþey deðiþmeyecek. Bu kulübün en alttan en üste kadar revizyona hatta devrime ihtiyacý var.

#7 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.417 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:18 ÖS

Bu özgüvenle berabere bitmesi bile mucize olur. Ancak eskiþehir yenilmek isterse bizimkiler belki birþey yapabilir. yazýklar olsun bu hale getirenlerden.

#8 spiker_selim

spiker_selim

Senior Member

• Members
  • 1.691 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:24 ÖS

3 maç 0 puanla devam ederiz. Þu takýmýn o deplasmanda 1 puan almasý dahi mümkün deðil. Oradaki Pele'ye de dikkat diyorum.

#9 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.288 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:34 ÖS

Daha önce belirttiðim üzere ligin açýk ara en kötü 3 takýmýndan biriyiz.

#10 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:35 ÖS

Ohannes, siradaki maca bak.... Gram varlik gosteremedigimiz Es-es deplasmani... Gecen sene hepi topu 1 :) (Bunu da salladim) deplasmanda adam gibi oynadigimizi hesap edince, ister istemez fazla umutlu olamiyorum. (ASY'de, rakibin urkekligi, seyirciyle gelen galeyan futbolu G.Saray'in futbol gelecegi hakkinda saglikli yorum yaptiramiyor bana bu arada. Hos gecen sene Keita olmasa içerde de ne yapacagýmýz muamma olurdu)

#11 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2010 - 10:59 ÖS

Þartlar deðiþmediði sürece ha Eskiþehir ha Çatladýkapýspor farketmez... Bu þekilde maç kazanmamýz imkansýz... Eksik transferlerden falan bahsetmiyorum. Takýmýn takýmlýk hali kalmamýþ... Yandaki teknik heyet bizim gibi maç seyrediyor. Yönetim kendi dertlerine damýþ... Benim tek beklentim umarým tarihi bir hezimet olmaz... 1-0, 2-0 maðlubiyete razýyým...

#12 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.777 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:14 ÖÖ

Bu maçla birlikte ilk 3 haftalýk zorlu periyodu atlatmýþ olacaðýz.. Bu sezondan ilk 4 beklentim olmadýðý için kaybedilen puanlarý fazla önemsemiyorum.. Bu sezon böyle 1 ileri 2 geri þeklinde geçecek iþte, kendimizi buna alýþtýrmalýyýz..

#13 Sovereign

Sovereign

Utanmaz Adam

• SIT
  • 10.489 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:17 ÖÖ

Emre Çolak,Cumhur,Çetin falan oynasýn bari.. Yine Sarp,Barýþ,Ayhan çýkmayalým ne olur hocam.. Benim sinir sistemi kaldýrmaz artýk..

#14 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:17 ÖÖ

Eskiþehirspor'u en son ne zaman yendik acaba?

#15 BeyazAtliPrens

BeyazAtliPrens

Senior Member

• Members
  • 124 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:25 ÖÖ

arkadaslar hemen kiyamet senaryolari yazmayalim. daha ikinci haftadayiz. hafta arasi karpaty lvivi yenmemiz halinde morel depolariz... ayrica adnan sezgin sali veya carsamba iki oyuncu ile gelecek yani alternatifler cogalacak. insallah yerinde transferler yapilir... eskisehiri gözümüzde büyütmeyelim...sileriz sahadan...büyük takimiz...ve es es bizden cok cekiniyor inanin bana cünkü nezaman ne yapacagimiz belli olmuyor ;)

#16 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:25 ÖÖ

Sistem bozulmaz..Kadrosu ve transferleri bizden cok daha kaliteli olan Besiktas'ýn 2.takýmý bizi rahat yener bu halimizle..

#17 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 12:54 ÖÖ

Kedi kopek gibi kudurmus bir sekilde oynarlar bize karsi, hakem 3,14Cleri de buna canak tutar. Bizim takim zaten bir mucize beklediginden havayi aliriz. Yeni transfer gelecek demis bir arkadas hayrola superman mi geliyor? 2 gunde takimi kurtaracak...

#18 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.162 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 01:06 ÖÖ

KEnarda hoca olarak bizim malzemeci çýksýn bu maçtan umudum olur, Rijkaard'ý gördüðüm an umut falan kalmýyor bende...

#19 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 11.010 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 01:18 ÖÖ

Bu sene ligde yapacaðýmýz öncelikli mücadele, alt sýralardan kurtulup kendimizi 6. - 10. sýralar arasýnda bir yerlere atmak olacaktýr... FR ve çevresindekilerle takým içindeki çeteye raðmen ilk devre sonunda bunu baþarmýþ olursak mutlu olacaðým. Maça gelince, es-es gol atamýyor galiba öyle bir problemleri var; öncelikle bunu tedavi eder, Batuhaný filan hattrickle kendine getiririz... Skoru bilemiyorum, baros-kewell 2 tane gol yaratýr ama 3 mü5 mi yeriz bilemeyeceðim.. Tek bildiðim, tek maç yapýlýyor olsa gönül rahatlýðýyla 1000 TL basardým esesin 3,xx olacaðýný sandýðým ganyanýna...

#20 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ağustos 2010 - 01:55 ÖÖ

Biraz gecen yilki bayern'e döndük. Adamlar galiba 40 yil sonra en kötü Lig baslangicini yapmislardi(2 Beraberlik 1 Maglubiyet). Bakarsiniz bizim sonumuz da gecen yilki Bayern gibi olur, biraz hayalci oldu cünkü bizde ne Robben,Ribery veya diger Bayernli topcular var. Ama Postif olmak lazim, Eskisehiri yensek hersey daha degisik olabilir.