İçeriğe git

Resim
- - - - -

Jose Mourinho Real Madrid´te!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
110 replies to this topic

#61 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2010 - 06:10 ÖS

Mesele genç yetistirme de degil... Real, Inter, Chelsea gibi kuluplerden bunu bekleyemeyiz.

Turkiye'den bir klup geldi aklýma ama kim :)..Genc Raul klubeden oyuna katký yapacak mý acaba:)..Keza Ýnter'de de Genc Zanetti var..O da altyapý sayýlmaz ama neyse..Chelsea ise tam muamma :)

#62 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mayıs 2010 - 06:51 ÖS

zanettiye de mi karþýsýn:) ne çok laf sokuyosunuz bize olm ya.barcadan çok reali,mourinhoyu konuþuyorsunuz. eee ne demiþler kýskanýlan konuþulur ;)

#63 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mayıs 2010 - 11:50 ÖS

Posted Image

Porto'nun ardýndan Inter ile de Þampiyonlar Ligi þampiyonluðu yaþayan Jose Mourinho, kendisini 4 yýllýðýna Real Madrid'e baðlayan imzayý attý. Senelik 10 milyon euro kazanacak olan Portekizli Teknik adam bugün öðleden sonra Santiago Bernabeu'da düzenlenen bir törenle yeni takýmý ile sözleþme imzaladý.

Törende açýklamalarda bulunan Mourinho, Ronaldo'nun Real Madrid için önemli bir oyuncu olduðunu söyledikten sonra "Fakat önemli olan kulüptür, oyuncular deðil. Þimdi iþleri belli bir çalýþma programý ile deðiþtireceðiz. Benim stilime doðru yaklaþacaðýz. Ben bir hocayým fazlasý deðil. Tüm hatalarýyla ve tüm iyi yönlerimle ben Jose Mourinho'yum..." diye konuþtu.

MOURINHO: "KENDÝME VE TEKNÝK DÝREKTÖRLÜK YETENEÐÝME ÇOK GÜVENÝYORUM"

Ýspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takýmlarýndan Real Madrid, yeni teknik direktörü Jose Mourinho’yu basýna
tanýttý.
Santiago Bernabeu Stadý’nda görkemli bir tanýtým töreni yapmak isteyen Real Madrid yönetiminden sade bir basýn toplantýsý isteyen Mourinho, toplantýda yaptýðý konuþmada, Real Madrid’in baþýna geçmekten duyduðu memnuniyeti dile getirdi. "Kendime ve teknik direktörlük yeteneðime çok güveniyorum" diyen eski
Inter çalýþtýrýcýsý, bu kulübü çalýþtýrmanýn önemine deðindi.
Real Madrid’e katýlma nedenini, "kulübün tarihi, takýmýn son yýllarda yaþadýðý hayal kýrýklýklarý ve þampiyonluk ümitleri" olarak açýklayan 47 yaþýndaki Mourinho, Real Madrid’de, 4 yýllýk sözleþmesi boyunca, þampiyon olma yolunda ilerleyen güçlü bir kimlik yaratacaðýný söyledi.
Ýspanyol takýmýnýn, 3 veya 4 yeni futbolcuya ihtiyaç duyduðunu ifade eden Portekizli çalýþtýrýcý, bu futbolcularýn mevkilerini söylemedi.
Gazetecilerin sorularýný Ýspanyolca, Ýngilizce ve Portekizce yanýtlayan Mourinho, Real Madrid’in gelecek yýl Avrupa Þampiyonlar Ligi þampiyonu olmasýný garanti edemeyeceðini kaydetti. Real Madrid’in, Þampiyonlar Ligi’nde inanýlmaz bir tarihi olduðunu, ancak son 6 yýlda kötü sonuçlar aldýðýný hatýrlatan
Mourinho, "Þimdi sýfýrdan baþlýyoruz" dedi.
Cristiano Ronaldo da dahil tüm futbolculardan, yaratacaðý takým ruhuna uymasýný isteyen Mourinho, "Ronaldo’nun yalnýz Real Madrid için deðil, dünya futbolu için önemli bir futbolcu olduðunu biliyorum. Ancak en önemli þey, kulüptür, futbolcular veya teknik direktör deðil" dedi.
Real Madrid Spor Direktörü Jorge Valdano da Portekizli teknik adamý aralarýnda görmekten duyduðu mutluluðu ifade ederken, "Dünyanýn en prestijli teknik direktörlerinden birine sahip olmak onur verici bir þey. Kulübümüz için þu an en iyi olan þey, Mourinho’yu renklerimize baðlamýþ olmamýz" diye konuþtu.
Yaptýðý büyük transferlere karþýn, lig þampiyonluðunu bu yýl da Barcelona’ya kaptýran Real Madrid’de yönetim, geçen hafta çarþamba günü teknik direktör Manuel Pellegrini’nin görevine son vermiþ, Jose Mourinho da 2 gün sonra Inter ile yollarýný resmen ayýrmýþtý. Real Madrid, Inter ile sözleþmesi 2012 yýlýnda dolacak Mourinho’nun kulübüne ödemesi gereken 16 milyon avroluk tazminatý yarýya indirmiþ ve bu parayý ödemiþti.
2003-2004 sezonundan bu yana Real Madrid’e gelen 10. teknik adam olan Mourinho, 4 yýllýk sözleþmesi boyunca sezon baþýna 10 milyon avro alacak.

-------------------------------------------------------------------------------

hayýrlý uðurlu olsun

#64 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.250 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2010 - 01:55 ÖS

Gerçekleþmesi halinde ilaç olur Real Madrid'e.. Umarým doðrudur haber..

---------------------------
48 saate Madrid'de!

Ýspanyol ekip Jose Mourinho'nun da istediði doðrultusunda Inter'in Brezilyalý yýldýzýný kadrosuna katmak üzere...
Goal.com Türkiye
22 Haz 2010 10:12:00

La Gazzetta dello Sport gazetesi, Inter'in tecrübeli sað bek oyuncusu Maicon'un iki gün içerisinde Real Madrid ile sözleþme imzalayacaðýný iddia etti.

Inter'i iki sezon süreyle çalýþtýran ve burada önemli baþarýlara imza atan Jose Mourinho, Real Madrid'in baþýna geçtikten sonra bazý eski oyuncularýný da transfer etmek için giriþimlere baþlamýþtý.

Portekizli teknik adamýn Brezilyalý futbolcuyu mutlaka takýmýnda görmek istemesi ve Maicon'un da bu duruma sýcak bakmasý üzerine harekete geçen Madrid yönetiminin, bu sezonki ilk önemli transferini gerçekleþtirmek üzere olduðu belirtildi.

Ýtalyan basýnýnda çýkan haberlere göre Ýspanyol kulübünün baþkaný Florentino Perez, bu transferle ilgili olarak Inter Baþkaný Massimo Moratti ile bir görüþmede bulundu.

Taraflarýn son olarak 28 milyon avroda anlaþmaya vardýklarý öðrenilirken, bu transferin 48 saat içerisinde sonlanmasý bekleniyor.

http://www.goal.com/...saate-madridde

#65 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2010 - 03:35 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! "Harry Potter deðilim" Real Madrid'in teknik direktörü Jose Mourinho, taraftarlara hitaben, ''Ben bir teknik direktörüm, Harry Potter deðil'' dedi. Takýmýnýn La Liga'da yaptýðý ilk maçta Real Mallorca ile golsüz berabere kalmasý üzerine, Real Madrid taraftarlarýnýn tepkisini çeken Mourinho, Ýspanyol AS gazetesine konuþtu. Taraftarlarý, kendisinden mucize beklememeleri konusunda uyaran Portekizli teknik adam, ''Ben bir teknik direktörüm, Harry Potter deðil'' ifadelerini kullandý. ''Nasýl baþlarsanýz, öyle gider'' lafýnýn doðru olmadýðýný savunan Mourinho, ''Ýlk maçlar her zaman tuhaftýr'' yorumunu yaptý. ligtv *** Hahaha...Daha neler duyacagýz :D..Barca maclarýndan sonra merak ediyorum :)

#66 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2010 - 03:37 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! ahaha biz ne ulu taraftarmýþýz be. Adam morinho ya ilk maçdan sonra caz yapmýþ..Biz FR a bir senedir yuh demedik tribünde..

#67 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.053 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2010 - 04:24 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Biraz burnunun sürtmesini istiyorum bu adamin. Umarim Real'de pisler etrafa. :) Kibir kibir, nereye kadar... Tavus kuþuna döndüydü...

#68 polat10

polat10

Senior Member

• Members
  • 2.601 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Eylül 2010 - 04:43 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Mourinho: "Sakin bir yaþam istemiyorum" Real Madrid teknik direktörü, Inter'den ayrýlmasýnýn sebeplerini açýkladý... Goal.com Türkiye 01 Eyl 2010 11:13:00 Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Inter'den ayrýlma sebeplerini açýkladý. Portekizli çalýþýtýrýcý AS gazetesine yaptýðý açýklamada "Midas Kralý olmak isteseydim Inter'de kalýrdým. 2 yýl içersinde herþeyi kazanmýþ bir takýmda yaþam oldukça sakin olurdu. Ama ben daha zorlu bir görev istediðim için Real Madrid'in teklifini kabul ettim" þeklinde konuþtu. Inter'in kendisi olmadan da kupalar kazanmasýnýn bir önemi olmadýðýný sözlerine ekleyen Mourinho, "Orada kalsaydým yaþadýðým þeyleri tekrar yaþamaya çalýþacaktým. Ben böyle bir þey istemiyorum" dedi. Real Madrid, sezonun açýlýþ maçýnda Mallorca ile depalsmanda golsüz berabere kalýrken, Rafael Benitez yönetimindeki Inter de sezonu Bologna beraberliði ile açtý.

#69 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2010 - 12:22 ÖÖ

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Ana Sayfa Barca adamý 'morartinho' Barca adamý 'morartinho' MAÇTAN HARÝKA KARELER ÝÇÝN TIKLAYINIZ El Clasico'da yine Barcelona, Rel Madrid'i ezdi ve liderliðe yükseldi. Haftalardýr beklenen Barcelona-Real Madrid kapýþmasýnda Katalan ekibi, rakibini 5-0'la evine gönderirken, Mourinho teknik direktörlük kariyerinin en aðýr yenilgisini aldý. ligtv zuhahaha..Baslýgýn guzelligi..Ne oldu lan sokmedi mi akýl oyunlarýn Mosmorinho?:D..Inter'le oyle kapanýp,dote bala mac alýnca adamým diye geziyodun,hasýrt to the blackboard :D

#70 JORDAN

JORDAN

Junior Member

• Members
  • 4.609 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2010 - 12:45 ÖÖ

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Futboldan anlamiyosun, TD bile olamazsin sen:lol:

#71 savatage

savatage

Junior Member

• Members
  • 2.834 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2010 - 12:51 ÖÖ

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Picasso'ya sormuþlar: "Niye bu resim bu kadar pahalý, 5 dakikada yapmýþsýnýz?" Picasso yanýtlamýþ: "Bu resmi 25 yýl artý beþ dakikada yaptým" Mourinho'nun aldýðý bu hezimet, elbette ki kariyerinde büyük bir yara olacak ama Mourinho'nun Real Madrid'i olduðuna inanmýyorum hala. Týpký Inter'le Barcelona'yý 2 maçla deðil, 2 yýla yakýn teknik direktörlüðü sonucu eleyebildiði gibi. Zira Barcelona'ya karþý istenilen sonucu alabilmek, hele de Barca formdaysa imkansýz bence. Belki ikinci yarýdaki maçta, hele de maçtan önce ve maç sýrasýnda maçýn atmosferini yükseltirlerse bir þanslarý olabilir. Ama El Clasico'ya damgasýný vuracaksa, önümüzdeki seneyi beklemekte fayda var. Tabii, yukarýda söylediklerim, Mourinho'nun kariyerinin en büyük hezimetini aldýðý gerçeðini deðiþtirmez. Öyle böyle deðildi hem de :) Bakalým acaba kendi evindeki yenilmezlik ünvaný ne olacak :) Önümüzdeki haftadaki Valencia maçý bile belli olmaz gerçi.

#72 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.610 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Kasım 2010 - 10:01 ÖÖ

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Morinho büyük hoca ama adam deðil..Ýþi gücü çirkeflik.Kendi artýlarýný bile gölgeleyecek kadar rakibe oynuyor..Bu onun oyuncularýna da sirayet ediyor..Sonuçlarýna katlanacak.. Chivu Cambiasso gibi defansýn kitabýný yazmýþ adamlarýn yoksa iþe yaramýyor sertlik.. Mecelo nire Chivu nire.. Yalýz þu yorumu maç sonu demecini okumadan yazdým.Burada hakkýný vereyim çok samimi ve içten konuþmuþ..Bunu takdir ettim..Kaybetmeyi bildiðini göstermiþ.. ------------------------------- REKLAMJose Mourinho'nun 5-0 yorumu Real Madrid'de dünyanýn açýklamalarýný merakla beklediði isim olan Jose Mourinho þunlarý kaydetti. Hak edilmiþ bir galibiyetti. Her zaman Barcelona'nýn tamamlanmýþ bir ürün olduðunu söyledim. Real Madrid ise bugüne kadar çok iyi oynasa da tamamlanmýþ bir ürün olmadýðýný söyledim. Bu sonuç iyi oyuna bir mükafat olurken, kötü oyuna ise bir ceza oldu. Bu galibiyeti yorumlamak kolay. Ayrýca sindirilecek bir netice. Bazen zor sindirilecek maçlar oynarsýnýz ama bu kolay sindirilecek bir sonuç. Tabii ki kaybetmeyi istemezsiniz ama bu yenilgiyi sindirmemiz kolay olacak". "Ben büyün oyuncularýmla maç sonunda 1 dakikalýk bir konuþma yaptým. Þampiyonluk þansýmýzýn, sezonun bitmediðini, kim bilir belki de tekrar bu noktaya gelebileceðimizi söyledim. Geçen sene Inter maðlubiyetinden sonra buradan biz Þampiyonlar Ligi finaline çýktýk. Buradan geri gelmeyeceðimizi kim söyleyebilir? Önemli maçlarý kazandýðýnýz zaman aðlamak için sebebinz vardýr; mutlukluktan aðlarsýnýz. Bugünkü gibi 5 gol yerseniz aðlayamazýnýz. Bir sonraki maç için çalýþmalýsýnýz. Ben önümüzdeki maçýn cumartesi deðil, yarýn oynanmasýný isterdim." "Açýkçasý çok basit goller yedik, pozisyonlara dikkat ederseniz bu iki gol bizim suçumuzdu. 2-0 geride giderken ve karþý hücumlar çok etkiliyken iki þey düþünürsünüz. Ya 2-0'da kalýrým dersiniz, ya da daha çok karþý hücuma çýkacaðým dersiniz. Barça çok iyi bir maç çýkardý. Ýyi oynadýklarýný söylemekte haklýlar. Ben ise kendi takýmýmla ilgileneceðim. Bugüne kadar iyi oynadýlar, bugün kötüydüler. Cumartesi günü, bunun tarihi bir olumsuz sonuç olduðunu göstererek yola devam edeceðiz". "Yedek kulübesindeyken kaybettiðinizi farketmiþ olabilirsiniz. Bu riskli bir maç. Ben devre arasýnda takýmýma yardým etmeye çalýþtým. Maç 3. golden sonra bitmiþti ve istediðim þey takýmýmýn dengesini kaybetmemesi ve güzel þekilde ilerlemesiydi. Ancak bazen durumu deðiþtirememekten ötürü kötü hissediyorusunuz". "Çok fazla hayal kýrýklýðýna uðardým. Daha çok beklenti içindeydim. Daha fazlasýný bekliyordum ancak maç sona erdi ve bugün için yapacak baþka bir þeyimiz yok. Yarýndan sonra ise yapacak çok þeyimiz var. Yine idman yapaaðýz, diðer maçýmýzý bekleyeceðiz, 2 puan fark var ve yola devam edeceðimizin farkýdanyýz".

#73 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2011 - 12:49 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te!

http://www.ligtv.com.tr/?r=1&hid=85859

Jose'yle roportaj yapmýslar..Saka maka degil,adam harbiden ilgilenmis Almeida ile..Kaleye Zapata'yý,ortasaha'daki bosluk icinde Culio'yu dusunmusmuydu acaba :)

Bu arada ezikler teklif yapmýs ama babayý almýslar Porto zamanýnda,iyi olmus :)Adam simdi Gaziantep'in hocasý falan olabilirdi :D

#74 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2011 - 02:11 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te!

Bu arada ezikler teklif yapmýs ama babayý almýslar Porto zamanýnda,iyi olmus Adam simdi Gaziantep'in hocasý falan olabilirdi

öyle biþey olmazdý,geçiceksin onu bi kere.. mourinho gibi bir adam her yerde baþarýlý olur.bütün kupalara ambargo koyardý valla. iyi ki gelmemiþ..

#75 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2011 - 04:12 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! ''Nasýl bir savunma oyuncusu istiyorsun?” diye soran gazeteciye “Gay gibi soruyorsun. Sarýþýn, dürüst birini arýyorum'' (Jose Mourinho)

#76 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ocak 2011 - 04:21 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! *Micheal Bradley Galatasarayda. Jose Mourinho Real Madrid´te! ( 1 2 3 ... Son Sayfa) ------------------------------------------------------------------------------------ baþlýklarý alt alta okumak..

#77 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Eylül 2011 - 12:52 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Ýspanyol spor gazetesi Marca, Real Madrid teknik direktörü Jose Mourinho’ya, Rus kulübü Anzhi’den yýllýk 25 milyon avroluk teklif yapýldýðýný ve Portekizli teknik adamýn bunu kabul etmediðini ileri sürdü. Futbol tarihinin en pahalý teklifinin Anzhi kulübünün milyoner sahibi Süleyman Kerimov tarafýndan Mourinho’ya yapýldýðý iddia edildi. Kadrosunda Roberto Carlos ve Eto’o gibi futbolcularý bulunduran Anzhi’nin, Rusya’da geçen sezon sonunda, mart ayýnda Mourinho’ya teklif yaptýðý belirtildi. Yýllýk net 25 milyon avro önerilen Mourinho’nun, "düþünmeye bile gerek duymadan teklifi reddettiði, çünkü Real Madrid’i býrakmak istemediði" kaydedildi. Marca, Mourinho’ya Anzhi dýþýnda Ýngiltere’nin Manchester City kulübünden de 20 milyon avroluk teklif yapýldýðýný, ayrýca Beþiktaþ kulübü baþkaný Yýldýrým Demirören’in Portekizli teknik adama "açýk çek sunduðunu" ileri sürdü. ------------------------------- adam gibi adam Jose Mourinho!

#78 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2012 - 03:34 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Sempatik Mourinho ayarý almýs oyuncularýndan :) --- Takýmýn yýldýz futbolcularý, Portekizli çalýþtýrýcýya kazan kaldýrdý Son yýllarda ezeli rakibi Barcelona'nýn gölgesinde kalan Real Madrid'de 'iç isyan' çýktý. Eflatun-Beyazlý futbolcular, geçen hatfa kupada alýnan 2-1'lik Barça yenilgisinden sonra teknik direktör Jose Mourinho'ya kazan kaldýrdý. Ýspanya'nýn Marca gazetesinin manþetten verdiði habere göre, maðlubiyet sonrasý antrenmanda oyuncularýna hatalarýný sert bir þekilde anlatan Portekizli çalýþtýrýcý, yýldýz futbolcusu Sergio Ramos'tan hiç beklemediði bir tepki aldý. El Clasico sonrasý futbolcularýnýn kendisini 'fazla' eleþtirdiðini düþünen Mourinho, bunu antremanda sert bir þekilde dile getirdi. Bunun üzerine Sergio Ramos "Hayýr, siz sadece gazetelerin yazdýðý kadarýný okudunuz. Bizim söylediklerimizin hepsini deðil" diye cevap verdi. Ramos'un cevabýna karþý altta kalmayan deneyimli çalýþtýrýcý "Doðrudur, siz Ýspanyollar, Dünya Kupasý kazandýnýz ve gazeteci arkadaþlarýnýz sizi kolluyor. Týpký kaleci gibi (Casillas'ý ima ediyor)" deyince, konuþmayý duyan takým kaptaný Ýker Casillas Mourinho'nun yanýna gelerek "Burada her þey adamýn yüzüne söylenir!" diye konuþtu. "FUTBOLCU DEÐÝLSÝN, ANLAMAZSIN!" Ortamýn bir anda gerilmesinden sonra tekrar Ramos'a geri dönen Mourinho, Ýspanyol stopere "Puyol'un golünde neredeydin?" diye sordu. 25 yaþýndaki oyuncunun "Pique'yi marke ediyordum" demesi üzerine Mourinho, Ramos'a Puyol'u tutmasý gerektiðini hatýrlattý. Bunun üzerine Ramos "Evet, ama Pique çok boþ kalýyordu biz de markajý deðiþtirmeye karar verdik" diye cevap verdi. Bunun üzerine çok sinirlenen ve "Ne oluyor? Þimdi de teknik direktör mü oldunuz?" diye soran Mourinho, Ramos'tan "Hayýr, ama sahada þartlara göre olur bu deðiþiklikler. Bazen bunu yapmak lazým. Siz hiç futbolcu olmadýðýnýz için bazen saha içinde ne döndüðünü bilmezsiniz" cevabýný aldý. GÜVEN KALMADI Ýspanyol basýnýnda çýkan haberlere göre Real Madrid'li futbolcularýn, Mourinho'ya güveni kalmadý. Güçlü kadrosuna raðmen ligdeki Barcelona hegemonyasýný yýkamayan Baþkent ekibinde Mourinho'dan memnun olmayan futbolcular, Portekizli hocanýn takýmdan gönderilmesini istiyor. Her fýrsatta "Real Madrid'de þampiyonluk yaþamadan Ýspanya'dan ayrýlmam" diye Mourinho da takýmdan ayrýlma fikrini gündemine almýþ durumda. Real Madrid, tüm bu karmaþanýn ortasýnda çarþamba günü Kral Kupasý çeyrek final rövanþ maçýnda Nou Camp'ta Barcelona'nýn konuðu olacak HTSPOR

#79 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2013 - 02:17 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Begenmeyenler olabilir ama bizim transferlerinde etkili oldugunu dusunuyorum. Hem Sneijder hemde Drogbaya Galatasaraya gitmesini tavsiyede bulundugunu dusunuyorum. Fatih Terimle olan dostlugu bize cok yaradi. Tesekkur ederiz Mourinho Hoca!!!

#80 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2013 - 02:26 ÖS

Cevap : Jose Mourinho Real Madrid´te! Aslaným baya ugrastý..Real'i de býrakacak zaten,tam aslan oldu :)