İçeriğe git

Resim
- - - - -

Jose Mourinho Real Madrid´te!

• Please log in to reply
110 replies to this topic

#21 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 01:21 ÖS

amma abartýlýyo arkadaþ þu mourinho eziði bu forumda.. oynattýðý futbol biraz olsun etkileyici olsa yine yanmýcam.. hiddink, ferguson, lippi gibi adamlarýn yanýnda mourinho çýraklýk yapar anca.. real meselesine gelince.. chelsea gibi takýmdan 3. senesinde postalanan adam 2 sene bile barýnamaz real'de, sýkýcý futbola anca italya'da dayanýlýyor bildiðimiz gibi.. hele haþmetli barça'nýn yanýnda meletirler mourinho gibi korkak tavuklarý.

#22 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:36 ÖS

ben de seviyorum forumu mesele deðil de, mourinho þu hayvani kadrolu takýma bir adet cl kazandýrýnca tabela seviciliðinden kendisini über-insan yapýcaksak tarihinde en büyük baþarýsý tahminimce tsl 5.ciliði olan bursa'yý lig þampiyonluðuna taþýyan ertuðrul'a sanýrým tüm zamanlarýn en iyisi, galaksiler ötesi ünvanlarýný vermek gerekecek.. olsun verelim valla, seni mi kýracaz :)

#23 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.060 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 04:07 ÖS

bir iki yil Real Madridi ucurur ve sonra ordan da ayrilir.

#24 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 04:48 ÖS

Moroz lahimindan benden cok gicik olan yoktur, fakat Biz, Arsenal veya Barca gibi kulublerde basari icin her turlu edepsizligi, cirkefligi, pisligi, gormemisligi kabul etmeyen takimarda barinmayi birakin goreve gelemez. Basari gelsinde nasil gelirse gelsin diyen FB (Bilica ornegi), Italyanlarda ve R.Madridde iyi is yapar ve taparlarda. Ne yazikki emekliler takimiyla Chealse ve Barcayi eleyerek C.L yi alarak "En iyi T.D benim." lafini muhurledi levuk.

#25 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 08:21 ÖS

Barca'yý 3-1 yendiði maçtan sonra bence Real iþi tamamlanmýþtý. Mourinho, Real'a teknik direktör olarak futbolda teknik direktörlükte çýkabileceði en son noktaya çýktý. Ama bundan sonra ayrýlana kadar yýpranma dönemi hýzlanacaktýr. Çünkü Real Madrid'in taraftar ve yönetim olarak egosu, Mourinho'nun egosundan çok daha büyük. Baþarý olarak, lig þampiyonluðunu Ýspanya'da da mutlaka yakalar diye düþünüyorum. Þampiyonlar ligi þampiyonluðundan pek emin deðilim ama bunuda baþarýrsa Madrid'te kalýþ süresi uzar ve kendi efsanesini büyültür. Mourinho'nun Real'dan sonraki esas ve kalýcý duraðý bence Ýngiltere olacak.

#26 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 09:20 ÖS

Bugünün Barca'sý Ýnter'den çok daha iyi bir takým. Eminim eðer Ýnter maçý öncesinde þu yanardað sorunu olmasaydý onlarý da rahatlýkla eleyeceklerdi. Maçtan önce o kadar yolu otobüsle gitmenin Barca'yý etkilemediðini söyleyebilecek var mý? Mrinho cok iyi bir teknik direktör ama Guardiola dünyanýn en güzel futbol oynayan takýmýnýn mimarý. Benim gözümde Guardiola çok daha deðerli. Gelecek yýlki real-Barca maçlarý gözümün önüne geliyor ve manzara: Bir taraf kontradan attýðý golün üstüne yatmak için türlü çirkeflikler yaparken diðeri futbolun tüm güzelliklerini sahaya seriyor. Dünyada anti-futbolu, futbol oynamak yerine rakibi durdurmayý maharet bilen ne kadar teknik direktör varsa hepsinin köküne kibrit suyu...

#27 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 12:44 ÖÖ

Bugünün Barca'sý Ýnter'den çok daha iyi bir takým.

Eminim eðer Ýnter maçý öncesinde þu yanardað sorunu olmasaydý onlarý da rahatlýkla eleyeceklerdi.

Maçtan önce o kadar yolu otobüsle gitmenin Barca'yý etkilemediðini söyleyebilecek var mý?

Mrinho cok iyi bir teknik direktör ama Guardiola dünyanýn en güzel futbol oynayan takýmýnýn mimarý. Benim gözümde Guardiola çok daha deðerli.

Gelecek yýlki real-Barca maçlarý gözümün önüne geliyor ve manzara:

Bir taraf kontradan attýðý golün üstüne yatmak için türlü çirkeflikler yaparken diðeri futbolun tüm güzelliklerini sahaya seriyor.

Dünyada anti-futbolu, futbol oynamak yerine rakibi durdurmayý maharet bilen ne kadar teknik direktör varsa hepsinin köküne kibrit suyu...

Bende etik futbolu futbolu oynatmamayi digil oynamayi dusunen felsefedenimde. Barca ap ayri husus ozellikle son 5 yilda Barca nin basinda hicbir T.D nin seviyesini olculebilecegini sanmiyorum. Sistem oturmus yalnizca isimler degisiyor, ama tabi sistem in olusabilmesinin iki bas nedeni var;
Alt yapi futbolcu fabrikasi vede global.
Bunlarda yetmedigi daha dogrusu dunyanin en iyi 5 i icinde digilse sak diye transfer. Milyonlarca Euroya ragmen Ibomovic istenileni veremiyor sak Villa Barcada. Xavi, Iniesta var, Fabregas yolda.
Onun icin T.D nin katkisi 0 a yakin.

Mesala Barca daki Inter macinda cildirdim (Moroz levuguna gicikligimdan.) Inter 10 kisi en az 2 gol lazim, Moroz Messiyi kapamis, Milito ve Eto Xavi ye oyun kurdurtmuyor, solda Pedro ayni bolgede 18 pozisyonda adami gecemiyor ve Barca dan ne taktik nede oyuncu degisikligi. Henry ve Bojan oturuyor Inter 10 kisi en az 2 gol lazim. 70 de Ibo cikiyor Bojan giriyor, Henry oturuyor Xerezmidir nedir cocuk giriyor. T.D lik bu digil bence.

#28 Cem Bom

Cem Bom

Senior Member

• Members
  • 3.459 mesaj
  • LocationISTANBUL

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 10:05 ÖÖ

Bende etik futbolu futbolu oynatmamayi digil oynamayi dusunen felsefedenimde. Barca ap ayri husus ozellikle son 5 yilda Barca nin basinda hicbir T.D nin seviyesini olculebilecegini sanmiyorum. Sistem oturmus yalnizca isimler degisiyor, ama tabi sistem in olusabilmesinin iki bas nedeni var;
Alt yapi futbolcu fabrikasi vede global.
Bunlarda yetmedigi daha dogrusu dunyanin en iyi 5 i icinde digilse sak diye transfer. Milyonlarca Euroya ragmen Ibomovic istenileni veremiyor sak Villa Barcada. Xavi, Iniesta var, Fabregas yolda.
Onun icin T.D nin katkisi 0 a yakin.

Mesala Barca daki Inter macinda cildirdim (Moroz levuguna gicikligimdan.) Inter 10 kisi en az 2 gol lazim, Moroz Messiyi kapamis, Milito ve Eto Xavi ye oyun kurdurtmuyor, solda Pedro ayni bolgede 18 pozisyonda adami gecemiyor ve Barca dan ne taktik nede oyuncu degisikligi. Henry ve Bojan oturuyor Inter 10 kisi en az 2 gol lazim. 70 de Ibo cikiyor Bojan giriyor, Henry oturuyor Xerezmidir nedir cocuk giriyor. T.D lik bu digil bence.

gs44,
bozulma ama bu yorumlarýna katýlmam mümkün deðil.
Hiçbir kelimesine.

#29 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.129 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 10:19 ÖÖ

Bir fýrsat verilse bir maçda soyunma odasý ve kulübede hangi hocanýn yanýnda maça tanýk olmak istersin deseler "Jose " derim. Fýrsatýn daha büyüðünü verip, "bir yýl boyunca" diye sorsalar "Van gaal" derim.. Kimse sormaz tabi o ayrý :)

#30 bellrock

bellrock

Senior Member

• Banned
  • 3.571 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 10:44 ÖÖ

jose'nin teknik direktörlük kariyeri bitmiþtir.

#31 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 12:19 ÖS

Moroz lahimindan benden cok gicik olan yoktur, fakat Biz, Arsenal veya Barca gibi kulublerde basari icin her turlu edepsizligi, cirkefligi, pisligi, gormemisligi kabul etmeyen takimarda barinmayi birakin goreve gelemez. Basari gelsinde nasil gelirse gelsin diyen FB (Bilica ornegi), Italyanlarda ve R.Madridde iyi is yapar ve taparlarda.

Benimde þu yorumlarýn 1 kelimesine bile katýlmam mümkün deðil..
Hadi Ýtalyanlar, Fener tamamda Real Madrid'in ne çirkefliði, pisliði þaibesi varmýþta bu takýmlarla ayný kefeye konabiliyor? 1 tane þike söylentisimi çýkmýþ, taraftarýnýn herhangi bir yenilgi sonrasý olay çýkardýðýmý görülmüþ, ezeli rakibi Barcelona'ya kendi sahalarýnda 6-2, 3-0 gibi tarihi hezimetlerden sonra bile býrakýn olay çýkarmayý ayakta alkýþlamamýþlar mý? Nasýl Fenerle, Ýtalyanlarla ayný kefeye konur.. Hani uzaktan yakýndan alakasý olsa neyse diyecemde.. Sýrf zengin diyeyse, zengin olmakta suç mu kardeþim :) ? 100 bin Ronaldo formasý satabildikleri için mi çirkef kulüp oluyorlar? Zamanýnda iyi, doðru hamleler yapmýþlar, potansiyellerini günümüz endüstriyel futbola doðru þekilde entegre etmiþler, þimdide bunun meyvesini yiyiyorlar.. Kaldý ki Barcelona'da caný istediðinde bir çýrpýda 40-50 milyon eurolarý saçabiliyor..

Haa birde J.Mourinho GS gibi kulüplerde asla göreve bile gelemezmiþ :). Kendinizce bir hayal dünyasý kurmuþunuz, onun içinde yaþýyorsunuz bana kalýrsa.. Þu Bilica denen adamýn bin beteri Emre Belozoglu'nu biz yetiþtirdik!! O yüzden bu tür genellemelerden mümkün mertebe kaçýnmak gerekir.. J.Mourinho GS'ye gelecek olsa býrakýn onu kabul edip etmemeyi, havaalanýnda 3 gün önceden kamp kurardým herhalde..

#32 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 12:31 ÖS

kesin baþarýlý olur diyemiyorum. Yapacaðý transferler çok önemli.

#33 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Mayıs 2010 - 08:18 ÖS

J.Mourinho GS'ye gelecek olsa býrakýn onu kabul edip etmemeyi, havaalanýnda 3 gün önceden kamp kurardým herhalde..

Herhangi bir futbolcu karþýlamasýndan çok çok daha öte biþey olacaðý kesin.

Çok ilginç milletiz gerçekten.
J.Mourinho'nun oynattýðý futbolu ya da tarzýný beðenmemeye saygý duyarým da yaptýklarýna ne yapmýþ ki ulen tarzýnda takýlmasýna anlam veremem.
2 farklý takýmda CL kazanmýþ hoca. Birisi Porto ki olacak iþ deðil birisi de senelerdir CL'de baþarý için olmadýk þeyler deneyen her sene onlarca futbolcu alýp en sonunda babayý alan Inter.
Chelsea'yi 50 sene sonra Premier League'de þampiyon yapmýþ hoca.
Abramovic'in para saçmasý önemli tabiki de ama bunun o kadar basit olmadýðý daha sonraki 3 sene üst üste United þampiyonluðu ile görmüþ olduk.

Cozker'e katýlýyorum Jose Mourinho Galatasaray'a gelse tüm futbolculardan çok forma satýr :)
Sýrf fenerli ezik medyaya verdiði cevaplar ile kendine has hayran kitlesini oluþturur.
Rakibimin Mourinho olmasýný istemem açýkcasý.
Rakibimde olsa büyük nefret edeceðimiz de gerçek.

#34 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2010 - 11:25 ÖS

Jose Mourinho'nun duygusal anlarý :). Materazzi'ye vedasý sýrasýnda gözyaþlarýný tutamýyor..

#35 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2010 - 11:38 ÖS

adam gibi adam...

#36 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2010 - 11:42 ÖS

...Ertugrul Saglam :D

#37 Aslan Suat

Aslan Suat

Junior Member

• Members
  • 8.643 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2010 - 11:47 ÖS

Jose Mourinho'nun duygusal anlarý :). Materazzi'ye vedasý sýrasýnda gözyaþlarýný tutamýyor..

Gözyaslarinin gercek oldugundan süphem yok, ama kisi Jose Mourinho olunca bunu kendi reklami icin kullandigini düsünmeden edemiyor insan :)
Yanlis anlasilmasin, o gözyaslari gercektir diyorum, ama araban cikip Materazziye sarilmasi "bakin cok üzgünüm, agliyorum" mesajini vermek icin yoksa Materazzi ile yalniz kaldiklari yerde de aglasip vedalasabilirdi.

#38 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Mayıs 2010 - 11:56 ÖS

mourinho hocanýn böyle ucuz þeylere ihtiyacý olduðunu düþünmüyorum.adamýn kimseden çekindiði yok.italya'dan ayrýlma nedenlerinide delikanlý gibi açýkladý.burayý sevmiyorum,medyayý sevmiyorum dedi :) þimdi kalkýp "aman biraz aðlýyayýmda arkamdan kötü konuþulmasýn"diyecek biri deðil.

#39 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2010 - 12:01 ÖÖ

Jose Mourinho'nun oyuncularýyla çok güçlü bað kurduðu zaten bilinen birþeydir.. Belkide bu adamýn en büyük sýrrý bu özelliðinde saklý.. Hiçbir oyuncusunu asla medyaya veya taraftara satmamýþ bugüne kadar.. Bununla ilgili geçenlerde ligradyo'da güzel bir söyleþi yapmýþlardý Güntekin Onay, Ercan Taner ve 1-2 kiþi daha.. O yüzden oyuncularý tarafýndan çok sevilirmiþ.. Yapmacýk olduðunu zannetmiyorum bende..

#40 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Mayıs 2010 - 11:41 ÖÖ

Benimde þu yorumlarýn 1 kelimesine bile katýlmam mümkün deðil..
Hadi Ýtalyanlar, Fener tamamda Real Madrid'in ne çirkefliði, pisliði þaibesi varmýþta bu takýmlarla ayný kefeye konabiliyor? 1 tane þike söylentisimi çýkmýþ, taraftarýnýn herhangi bir yenilgi sonrasý olay çýkardýðýmý görülmüþ, ezeli rakibi Barcelona'ya kendi sahalarýnda 6-2, 3-0 gibi tarihi hezimetlerden sonra bile býrakýn olay çýkarmayý ayakta alkýþlamamýþlar mý? Nasýl Fenerle, Ýtalyanlarla ayný kefeye konur.. Hani uzaktan yakýndan alakasý olsa neyse diyecemde.. Sýrf zengin diyeyse, zengin olmakta suç mu kardeþim :) ? 100 bin Ronaldo formasý satabildikleri için mi çirkef kulüp oluyorlar? Zamanýnda iyi, doðru hamleler yapmýþlar, potansiyellerini günümüz endüstriyel futbola doðru þekilde entegre etmiþler, þimdide bunun meyvesini yiyiyorlar.. Kaldý ki Barcelona'da caný istediðinde bir çýrpýda 40-50 milyon eurolarý saçabiliyor..

Haa birde J.Mourinho GS gibi kulüplerde asla göreve bile gelemezmiþ :). Kendinizce bir hayal dünyasý kurmuþunuz, onun içinde yaþýyorsunuz bana kalýrsa.. Þu Bilica denen adamýn bin beteri Emre Belozoglu'nu biz yetiþtirdik!! O yüzden bu tür genellemelerden mümkün mertebe kaçýnmak gerekir.. J.Mourinho GS'ye gelecek olsa býrakýn onu kabul edip etmemeyi, havaalanýnda 3 gün önceden kamp kurardým herhalde..

R.Madrid Avrupa da en cok oyuncu attiran takim. En cok sari yediren de onlara ait. Carlos provoke etmeyi Madrid de staj yapti.
Ronaldo&Moroz basliyorki sezon baslasin seyreder goruruz.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye