İçeriğe git

Resim
- - - - -

Jose Mourinho Real Madrid´te!

• Please log in to reply
110 replies to this topic

#1 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Mayıs 2010 - 11:51 ÖS

Biraz önce kendisi canli yayinda Inter´den ayrilip Real Madrid´e gidecegini dogruladi... Biraz üzüntülüydü bunu söylerken ama hic kivirmadan "Evet, son macimdi Inter ile" dedi... Simdi merak edilen, bu defans agirlikli futbol filozofisini Los Galacticos´a nasil adapte edecegi... Barca´nin tahti sallaniyor, burasi kesin, Cozker´e de gözünaydin diyorum...:)

#2 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Mayıs 2010 - 11:53 ÖS

dünyanýn en büzük adamý dünyanýn en ezik takýmýnýn baþýna geçmiþ.. iyi yakýþýrlar birbirlerine..

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Mayıs 2010 - 11:59 ÖS

en koyu inter düþmanlarý bile mourinho'ya bok atmýyor del piero kardeþ :) kýskanma kýskanma

#4 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:05 ÖÖ

Barca´nin tahti sallaniyor, burasi kesin, Cozker´e de gözünaydin diyorum...:)

Valla Barça la liga'da bu performansýný gösterirse orada þampiyonluk biraz zor gibi ama 6 yýldýr çeyrek finale bile kalamadýðýmýz asýl hedef olan þampiyonlar liginde seneye Wembley'deki yerimizi þimdiden ayýrtabiliriz herhalde :).

#5 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:06 ÖÖ

Mourinho dünyanýn en büyük TD sidir gözümde... rma da en aþaðýlýk camiasý (burada biraz abartý var tabe, fener neree real nere :D) Son dakikada bir EPL süprizi bekliyorum kendisinden, olmazsa da ne yapalým önümüzdeki sezonlara bakacaðýz...

#6 polat10

polat10

Senior Member

• Members
  • 2.601 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:07 ÖÖ

demek real e gitti ha la liga renk geldi renk cok cekismeli bi lig olacak gelecek sezon

#7 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:13 ÖÖ

Birde elindeki sýnýrsýz bütçeyle muhtemelen Drogba, Rooney, Torres ve Gerard gibi mücadele gücüde yüksek oyuncularýn transferi için bastýracaktýr.. Tabii savunmayada Pepe'nin yanýna mutlaka birini alacaktýr.. Yukarda saydýðým isimlerle R.Madrid'in adý anýlmýþtý geçtiðimiz haftalarda.. Barcelona'nýn hýzlý bir giriþ yaptýðý transfer piyasasýnýn önümüzdeki günlerde dahada hareketleneceðini düþünüyorum.. Bu 2 dev kulübün amansýz rekabeti Haziran-Temmuz aylarýnda da sürecek gibime geliyor :).

#8 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:17 ÖÖ

Mourinho ilk defa bir 'super' yildiza hocalik yapacak...en cok merak ettigim dinamik bu olacak.......Ayrica ne yapip ne edip militoyu transfer edecegini dusunuyorum o takima. Bu arada cozker, bence real seneye sampiyon olabilir. Bu sene barcanin inanilmaz ustunluge ragmen, yarisi son haftaya tasidilar. Mourinholu Real 3 kupada iddiali olur.

#9 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:18 ÖÖ

Ha ayrica kimse messi vs. ronaldo, veya mourinho vs. guardiola demesin...burda asil rekabet mourinho vs. messi olur.

#10 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.719 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 12:31 ÖÖ

Bu baya bomba olmus. Inter'den kimseyi yaninda goturmez, belki Etoo. Ispanya liginde Guiza bile gol krali oluyor, defanslar herkese buyur ediyor. Burada Inter'de uyguladigi taktigin yanina bile yaklasmayacagini dusunuyorum. Bence Real'i Porto'yu oynattigi gibi oynatir.

#11 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:06 ÖÖ

Hmm Chelsea'de iyi oyuncularý tekme-tokat durdurun taktigini,Real'e de verecek mi acaba? Olaylý maclara gebe :).. Allahým adamýn takýmlara bak: Chelsea-Inter-Real..Antipatikligin doruklarýnda olmak adama ayrý haz veriyor heralde..:)..Basarýlý bir teknik adam, Real bu adamla da Barca'nýn altýnda ezilmeye devam ederse, Mars'tan hoca bulsunlar :)

#12 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:12 ÖÖ

büyük transfer hakikaten, barca inadýna fabregas'ý da alsýn buna karþýlýk :) transferleri ben de merak ediyorum, kendi sistemine yönelik adamlarý mý toplayacak -ki cambiasso ve milito ilk akla gelen isimler- yoksa real'in sansasyonel transfer politikasý mý devam edecek -bunu devam ettirebilecekleri yegane isimler epl'de kaldý, mecburen oraya yönelecekler- ne olursa olsun gerçekleþmesi gereken bir buluþmaydý, futbol adýna iyi olmuþ..

#13 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:24 ÖÖ

oksa real'in sansasyonel transfer politikasý mý devam edecek

Wayne Rooney gundemdeymis,Aguero'yla beraber..Bence ikisini alamazlar fakat Rooney gidebilir..Benzama'yý satýyorlar zaten,o bolgeye bir oyuncu alacaklardýr..

#14 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:32 ÖÖ

Suan liverpool cok kotu bir durumda, eger birisi onlari kurtarmazsa, Madrid bu yaz Torresi bile alabilir.

#15 Genco

Genco

Cezalý Kullanýcý

• Banned
  • 3.076 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:34 ÖÖ

Barcelona'ya yazik olacak. Maicon'u da yaninda goturuyor.

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:39 ÖÖ

aguero aslýnda tam biçilmiþ kaftan hakikaten, profil olarak da uyuyor madrid'e, ama iþte atletico'da olmasý biraz problem yaratabilir, kanýrtýr real'i atletico.. liverpool'da yönetim ne oldu haberim yok ama en son para için -çok kýymetli- þeyleri satacak durumdaydýlar, torres'i de 50-55 milyon euro'ya gönderebilirler o yüzden (bir de benzema gider, liverpoollular da susar).. drogba'ya ihtimal vermiyorum, rooney de sakýn gitmesin kýrmýzý formadan sonra o beyaz formayla hiç çekilmez, lampard bence sistem oyuncusu ve bu seneki sistem ile veriminin zirvesine ulaþtý real'i tek baþýna deðiþtiremez, o açýdan gerrard daha uygun bir isim olabilir.. nerden baksanýz bir 200 kaðýt daha gözüküyor real'e, her sene her sene ne iþ anasýný satayým.. bu arada geçenlerde bir haber vardý, 1 milyon ronaldo formasý satýlmýþ 80 euro'dan, böyle de acaip bir iþ aslýnda.. edit. evet maicon hemen sinyali yakmýþ, madrid sever brezilyalý bekleri büyük ihtimal gelir o da.. bir 30 da ona yazmak lazým, üstüne adam bile verebilirler..

#17 zidane38

zidane38

Senior Member

• Members
  • 14.181 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:52 ÖÖ

bu arada geçenlerde bir haber vardý, 1 milyon ronaldo formasý satýlmýþ 80 euro'dan, böyle de acaip bir iþ aslýnda..

Yuhhh rakama bak.
Bonservis çýkmýþ :)
Bizim Fenerlilerin forma satýmýyla öderiz bonservisini geyiðinden çok daha gerçekçi.
80 TL'dan yaklaþýk 330.000 tane forma satmalarý lazým ki Guiza'nýn bonservisi çýksýn :D

Bu baþlýk yaz boyunca hareketli olacak gibi görünüyor :)
Maicon isabet transfer olur onlar için, Ramos'u stoperde oynatýrlar o zaman.
Bir de sol bek almalarý lazým bence, Marcelo ile olmaz o iþ.

#18 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 02:54 ÖÖ

Yuhhh rakama bak.
Bonservis çýkmýþ :)
Bizim Fenerlilerin forma satýmýyla öderiz bonservisini geyiðinden çok daha gerçekçi.
80 TL'dan yaklaþýk 330.000 tane forma satmalarý lazým ki Guiza'nýn bonservisi çýksýn :D

Az az gulmekten kriz geciriyordum :)

#19 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.862 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 08:57 ÖÖ

Hakikaten Mourinho-Real MAdrid tam tencere kapak olacak. Çirkef bir adamla çirkef bir kulübün birleþmesi... Ama seneye þampiyonluk adayým kafadan MAdrid olacak. Mourinho acayip fark yaratan bir herif. Seneye en azýndan kendi sahalarýndaki BArca maçöýný kesin kazanacaklar. Bu bile þampiyonluk kaðýsýný açabilir Real'e...

#20 Allez

Allez

Forumdan İhraç Edilmiştir

• Banned
  • 6.425 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Mayıs 2010 - 09:43 ÖÖ

Mourinho yýllardýr evinde yenilmeme istatistiðini madrid'te kaybedecek. reali gayyego ve butregenyolu dönemlerinden beri sever barcaya uyuz olurum o ayrý..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye