İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

Ultraslan!

• Please log in to reply
274 replies to this topic

#261 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.219 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 06:47 ÖÖ

bu dünyada para büyük ihtiyaç emre b. da altyapıdan yetişti. yarından tezi yok derhal takıma kazandırmamız lazım. şu ihtiyar haliyle arda’dan çok daha futbolcuya benzediği de kesin.
galatasaray ulan..

#262 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.281 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 07:15 ÖÖ

Hangi sirket boyle elemani tekrar ise alir, yemisim duygusalligini sanki hayrina oynuyor şımarık herif.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#263 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.689 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 08:47 ÖÖ

genelde Foruma giruyorum ve okuyorum ama uzun zamandir yazmiyorum lakin bugün yazma hissiyatim olustu. Ben hayatta herkezin bir ikinci sansi hakketiyine inaniyorum ve söz konusuda sonucta altyapidan yetisen bir oyuncumuz. Lüften sizi biraz olsun duygusal davranmaya davet ediyorum sanki hic biriniz hayatta hata yapmiyosunuz dört dörtlük yasiyosunuz.

evet herkes 2. şansı hakeder ama o şansın verilmesi için çok çalışıp çabalamak gerekir. yan gelip yatan kimseye 2. şans verilmez.. arda için istenen şey 2. şans değil, torpil yapılmasıdır.. ben insanlara hatırlı tanıdıkları ve çevresi yüzünden torpil yapılmasını hiç doğru bulmuyorum.. umut bulut bile 2. şansı daha fazla hakediyor Arda'dan, ama onun torpili olmadığı için gündeme gelmiyor.. onunda arda gibi çevresi olsaydı belkide ara transferde forvet takviyesi için umut Bulut'u konuşuyor olurduk ve ultraslan'da şu anda umut Bulut'un transferini destekleyen mesajlar yayınlıyor olurdu.. torpil sistemi doğru bir sistem değil, bence.. 

#264 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 10:38 ÖÖ

"Herkes ikinci bir şansı hak eder" 

Gerçekten eder mi? Tezgahtar kasanızdan para çaldı. İkinci bir şans verir miydiniz? Arkadaşınız sevgilinize yazdığında? Komşunuz size altından kalkılmaz bir iftira attığında?

Suçun nevi ne göre ikinci bir şans verilir yada verilmez. Her durumda herkes ikinci bir şansı hak eder demek havada kalan bir söylem.Suç kasıt içermeden oluşmuş ise elbette bir şans verilebilir.Ancak kasıt var ise bu şansı vermeyebilirim.

Ardanın durumuna gelelim;

Arda bu kulübün ona ihtiyacı olduğunda, GS bana komik bir teklif yaptı dedi mi? dedi

Arda şu an hocamız olan adamın yönetici olduğu yerde seni bu uçağa alanın amk diye atar  yapıp, gazeteciye saldırdı mı ? saldırdı.

Arda gece kulübündeki asayiş mevzusunu silahla hastane basıp, mermi sıkacak biçimde bitirdi mi? evet yaptı.

Bunlar göz önünde olan suçlar.emre acun vs bunları geçiyorum..

Ben o hastanede ateşlenen çocuğumu bekleyen bir baba olsam orada mermi sıkan pezevengi bırak gs forması giymeyi insan sıfatıyla bile anmazdım..Hangi ikinci şans ? Bildiğin magandalık.

Terim Ardayı afeedebilir.Ama Galatasaray taraftarı olarak  gazeteci yumruklamaya kalkan bir adamı istememe hakkım var. Onlar forma verir ama ben şans vermem..

hepsini geçtim."GS ın çocuğu" "o "komik teklif"in altından nasıl kalkacak?

İkinci şans nzonziye verilir serdar azize verilir , diagneye verilir, yada maç heyecanıyla hata yapan oyuncuya verilir.Bile isteye hastane basan adama verilmez. benim lügatımda yok mezhebim de o kadar geniş değil.

Ardanın futbolculuğu zamanında emre acun ilişkileri nedeniyle eleştrildiği dönemde çokça savundum zira magazinden bize ne dedik.Ama herif o zaman aksini savunan arkadaşların tezini doğruladı.Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz.Emre kendini fenere attı onların himayesine girerek medya ve taraftar tepksinden kurtardı.Ama bu salak oldum sandı.Kimse bana dokunamaz dedi.Başbakan elini öpünce koruma kazanırım sandı.

Arda şu ülkede üzülme sırasında sıra ona gelmesi için çok bekler.

Kişisel fikrim şu; Arda 2006-2008 arasında çok sempatik iyi bir galatasaraylı idi.Ama bu sempati onu çok fazla rating malzemesi yaptı.O da bu saldırıdan sağ çıkamadı karakteri ciddi seviyede deforme oldu.Ardanın korunamamış olmasında bir çok suçlu var.Kendisi ,ailesi, hocaları arkadaşları vs. Ama son noktada Arda yı aklayacaksak dünyada çok adamı aklarız.Ama bu gelirin bir bedeli var.. Payback zamanı.

• duman, Giga and almeyda bunu beğendi

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#265 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 11:56 ÖÖ

Ardanın dönüşü hakkında olumsuz yazanların hepsi haklı. 

Yalnızca bir şey gözden kaçırılıyor , günümüzde bu ayak topçu milletinin düzgününü bulmak neredeyse olanaksız.

Metin Oktay gibiler gelmez bir daha. 

Neler gördük ; Şükürleri , Akyelleri , daha da geriye gidersek Tanjuları , hatta fenerli bakış açısıyla Hasan Veziri vs...

(Arada Mondragon gibi " asla bjk ya gitmem" diyenler de çıktı hakkını teslim edelim.)

Ama sonuçta alayı parayı bulunca sapıtma olasılığı yüksek adam bunlar. Sapıtmayanlar da genelde yeterince yıldız olamayanlar.

Öyle ise bu adamlara çok şey yüklememek çok ta ciddiye almamak gerek. Ardayla otursak herhalde ayak topu dışında edecek 2 çift laf bulamayız.

Yalnız benim için  ultraaslan mevzuu sakat. Eğer o vatandaşlar istiyorlarsa , Ardanın gelmesini ben istemem. Çünkü o zaman bir hesaplar dönüyor demektir.

Onun dışında Arda , bu rezil futbol ortamını daha ne kadar rezil edebilir ki? 

• almeyda bunu beğendi

#266 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 01:29 ÖS

Ardanın dönüşü hakkında olumsuz yazanların hepsi haklı. 

Yalnızca bir şey gözden kaçırılıyor , günümüzde bu ayak topçu milletinin düzgününü bulmak neredeyse olanaksız.

Metin Oktay gibiler gelmez bir daha. 

Neler gördük ; Şükürleri , Akyelleri , daha da geriye gidersek Tanjuları , hatta fenerli bakış açısıyla Hasan Veziri vs...

(Arada Mondragon gibi " asla bjk ya gitmem" diyenler de çıktı hakkını teslim edelim.)

Ama sonuçta alayı parayı bulunca sapıtma olasılığı yüksek adam bunlar. Sapıtmayanlar da genelde yeterince yıldız olamayanlar.

Öyle ise bu adamlara çok şey yüklememek çok ta ciddiye almamak gerek. Ardayla otursak herhalde ayak topu dışında edecek 2 çift laf bulamayız.

Yalnız benim için  ultraaslan mevzuu sakat. Eğer o vatandaşlar istiyorlarsa , Ardanın gelmesini ben istemem. Çünkü o zaman bir hesaplar dönüyor demektir.

Onun dışında Arda , bu rezil futbol ortamını daha ne kadar rezil edebilir ki? 

futbol açısından bir fayda göreceğimizi düşünsek bağrımıza taş basacağız ama o kısımda da bir şey yok. Adamın son 2 senesi yok.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#267 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 04:04 ÖS

Ardanın durumuna gelelim;

Arda bu kulübün ona ihtiyacı olduğunda, GS bana komik bir teklif yaptı dedi mi? dedi

Arda şu an hocamız olan adamın yönetici olduğu yerde seni bu uçağa alanın amk diye atar  yapıp, gazeteciye saldırdı mı ? saldırdı.

Arda gece kulübündeki asayiş mevzusunu silahla hastane basıp, mermi sıkacak biçimde bitirdi mi? evet yaptı.

Bunlar göz önünde olan suçlar.emre acun vs bunları geçiyorum..

Ben o hastanede ateşlenen çocuğumu bekleyen bir baba olsam orada mermi sıkan pezevengi bırak gs forması giymeyi insan sıfatıyla bile anmazdım..Hangi ikinci şans ? Bildiğin magandalık.

Terim Ardayı afeedebilir.Ama Galatasaray taraftarı olarak  gazeteci yumruklamaya kalkan bir adamı istememe hakkım var. Onlar forma verir ama ben şans vermem..

hepsini geçtim."GS ın çocuğu" "o "komik teklif"in altından nasıl kalkacak?

İkinci şans nzonziye verilir serdar azize verilir , diagneye verilir, yada maç heyecanıyla hata yapan oyuncuya verilir.Bile isteye hastane basan adama verilmez. benim lügatımda yok mezhebim de o kadar geniş değil.

Galatasarayin yaptigi Teklif komikti demesi yanlis, Gazeteciye saldirmasi yanlis ben bu olaylardan kendisinin hatali oldugunu kabül ettiyine inaniyorum, Keza Terimde Hata yapti cok diyor yani bize gelirsede Hatali oldugu bilinerek gelecek bence burda yanlis düsünüyoruz bende demiyorum gelsin Krallar gibi karsilayalim diye. Yaptigi hatalarin hep bilincinde olsun ve ona göre muamele görsün, mesala kesinlikle Kaptanlik verilmesin.

Diyer olaya Berkayla olan olaya gelirsek olay mahkemede neyin ne oldugu belli deyil. Burda bahsedilen delikanli esas Adamda has Adamda Berkay!!

Abdul Kader Keita, Harry Kewell, Cássio Lincoln....

#268 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 04:19 ÖS

ü Hatali oldugu bilinerek gelecek bence burda yanlis düsünüyoruz bende demiyorum gelsin Krallar gibi karsilayalim diye. Yaptigi hatalarin hep bilincinde olsun ve ona göre muamele görsün, mesala kesinlikle Kaptanlik verilmesin.

soru şu ki neden Arda ya bu toleransı gösterelim ? ona borcumuz mu var ondan beklentimiz mi var?

#269 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 09:52 ÖÖ

Bizi diyer kluplerden ayiran özelligimiz bu zaten bir olamamak hersey yolunda iken bile sunni Problemler olusturmak.

Fenerbahceye Emre geldi bir kiside cikip birsey söylemedi olayi buraya getirmek zaten sacmalik illa muhalefet oluncak koskaca Galatasar klubüsün hocamiz Fatih Terim diyorki ben istiyorum yönetim olarak alirsin oturtursun klübede zaten sakatlanicak filan iki üc mac oynar biter daha niye geriyosunuz anlamiyoruk ama bizde herkes Ahlak Terbiyecisi.

Faydasini gectim Ardanin gelmesinin bize negibi bir zarari olabilir? 

Beni üzen ne olursa olsun Galatasaray Klübü altinda Camia olarak birlesememiz. 

#270 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.281 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 09:54 ÖÖ

Hoca değil yönetim kulübü yönetir, Hoca olmadı Basketbol Koçuna da karar versin.

Helal olsun Mustafa Cengiz'e, umarım dik durur.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#271 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:03 ÖÖ

Bizi diyer kluplerden ayiran özelligimiz bu zaten bir olamamak hersey yolunda iken bile sunni Problemler olusturmak.

Fenerbahceye Emre geldi bir kiside cikip birsey söylemedi olayi buraya getirmek zaten sacmalik illa muhalefet oluncak koskaca Galatasar klubüsün hocamiz Fatih Terim diyorki ben istiyorum yönetim olarak alirsin oturtursun klübede zaten sakatlanicak filan iki üc mac oynar biter daha niye geriyosunuz anlamiyoruk ama bizde herkes Ahlak Terbiyecisi.

Faydasini gectim Ardanin gelmesinin bize negibi bir zarari olabilir? 

Beni üzen ne olursa olsun Galatasaray Klübü altinda Camia olarak birlesememiz. 

bize zararı olmayacak diye oyuncu mu alınır yahu? faydası olacak mı ondan söz edin :)

zararı olmayacaksa labrador alalım floryanın neşesi olur.Camia olarak birleşeceksek Arda dan daha güzel bir konuda birleşelim ..

#272 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:17 ÖÖ

bize zararı olmayacak diye oyuncu mu alınır yahu? faydası olacak mı ondan söz edin :)

zararı olmayacaksa labrador alalım floryanın neşesi olur.Camia olarak birleşeceksek Arda dan daha güzel bir konuda birleşelim ..

what can i do sometimes... off off  :) 

#273 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.689 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:26 ÖÖ

Fenerbahceye Emre geldi bir kiside cikip birsey söylemedi  

çünkü emre çatır çatır futbol oynuyor, ve takım içinde birlik bütünlük sağlama kaptanlık özelliği gibi meziyetlere sahip.. arda hem top oynamıyor, hemde liderlik karakteri yok.. terim'in her dediğine ok diye diye kadro çöplük gibi oldu, kaç yabancı olduğunu sayamıyoruz artık.. daha fazla çöp transfer istemiyor yönetim, terim yarın öbür gün çeker gider ama kalan enkazı öyle 3 günde temizleyemeyiz.. 

#274 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:27 ÖÖ

Arda daha gelmeden Terim sayesinde kulübe zarar vermeye başladı.Terim ve Arda bir arada bomba..her hafta futboldan başka her şey ile konuşulur .Milli takımın haline döneriz.

Terimin pat diye çıkan ısrarının sebebini anlamadım.Bir el öpmek nelere kadir diyor insan.ama dün ilk yarı müthiş futbol vardı dedikten sonra yaşlandığına ve makul düşünemediğine  iyice kanaat getirdim.

#275 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 29 Ocak 2020 - 03:31 ÖS

Oğuz Altay: "Benim şahsi fikrim Arda'nın Galatasaray'da futbolu bırakması yönünde."

"Bilinen bir şey var Arda zaten kendisi, yaptıklarının bedelini ödediğini söylüyor. Yaptığı yanlışların arasında Galatasaray'a yanlış yok bu da bir gerçek. Sezon sonu gelir mi bu her şeye gebe."

"Arda 2 tane doğru şey yaptı. Birincisi Fatih Terim'in elini öperek bütün Galatasaraylılardan özür diledi. İkincisi yeni açıklamasıyla yine kamuoyundan bi nevi özür diledi."

"8 de kapanır 18 de diyoruz. 7 de kapanır 18 de!"

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye