İçeriğe git

Resim
* * * - - 4 oy

Ultraslan!

• Please log in to reply
274 replies to this topic

#241 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2012 - 03:23 ÖS

Cevap : Ultraslan! ýrkçý tepki bile bir anlýk öfkeyle gerçekleþebilir.. mesela 2000 yýlýnda johnson'un golü süzüle süzüle ters köþeden aðlara gittiðinde bütün yeni açýkta millet "anuga godumun maymunu" falan gibi tepkiler vermiþti - hiçbirinin de zenci sevmez olduðunu sanmýyorum. ama bu farklý.. kendisine babasýndan kalmýþ para, sosyal statü, belki ailesinin zoruyla gittiði okulun kendisi ve kendisi gibilerin bokuna her sýçýþta itinayla boncuk koyduðunu zanneden zavallýlar iþte bunlar; gözümde ise o bok kadar deðerleri yok. bu ######## ve bunun gibiler kota dýþý üye alýmlarýnda senin benim dosyamýzý sümen altýna, bir sonraki seneye sallayýp; bilmem hangi monþerin robert mezunu oðlunu öne atabiliyorlar istedikleri zaman... sembolik olarak bile bu herifin bu saatten sonra orada oturduðu her dakika, kulübün faþist lise zihniyetine daha da teslim olduðunu ispatlamak yanýnda, bir sürü tarafsýz insanýn gözünde de haklý bir nefret uyandýrýr. tamam, kulüp gerçekten de sokaktan yönetilmesin, yönetilebilenlerin hali ortada iþte, ama taraftar bu herifi bile koltuðundan edemeyecekse hakikatten hiç kasmayalým dik duruþ bok püsür diye..

#242 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2012 - 03:38 ÖS

Cevap : Ultraslan!

ama bu farklý.. kendisine babasýndan kalmýþ para, sosyal statü, belki ailesinin zoruyla gittiði okulun kendisi ve kendisi gibilerin bokuna her sýçýþta itinayla boncuk koyduðunu zanneden zavallýlar iþte bunlar; gözümde ise o bok kadar deðerleri yok.

Nokta.

#243 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2012 - 03:49 ÖS

Cevap : Ultraslan! Bu tribün baþkanýna, baþbakanýna gerektiðinde gider yapmýþ, üç kuruþluk sicil bilmemnesine mi sessiz kalacak ?..Galatasaraylýlýðý tepedekiler öðrenememiþ ise tribün gerektiði gibi öðretir. Fenerbahçemiz diyen, tribünde adam dövdüren ,tribünün korumayla giren, sonra iki transferle tüpçüye þak þak yapan çarþýdan,þike konuþlamalarý ortada dönen Azizin iti fb tribününden farkmýz bu bizim..Tribünün bu duyarlýlýðýyla gurur duyuyorum.. Onlarýn utanmadan pankartla açtýðý iki ekmek bir süt rezilliðine mideleri kaldýrýr.. Sarý deðil kýrmýzý deðil..Onun bunun çubuklusu iþte ..

#244 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.086 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2012 - 07:54 ÖÖ

Cevap : Ultraslan! bu adam hala o koltugu isgal mi ediyor, hala Galatasarayimdan def edilmedi mi ? Sen kimseyi gariban basbasi ile dalga gecerek assagilayamazssin . Fenermi lan burasi , fasist zihniyet disari.

#245 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 31.128 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2012 - 11:19 ÖÖ

Cevap : Ultraslan! Ultraslan'a aþýrý derecede gýcýk kapan bir taraftar olarak son 2 olaydaki (FB maçý ve bu son olay) çýkýþlarýný çok yerinde buluyorum. Bir taraftar grubu bu tip durumlar için görüþ belirtmeyecekse niye var? Birilerinden yemlenip, birilerinin borazanlýðýný yapmadýklarý, yeniçeriliðe soyunmadýklarý sürece bu tip sivil toplum örgütlenmelerine her daim ihtiyaç vardýr. BU adamlara sadece tribüne gidip konfeti atmak, senede 1 kez 3D gösteri yapmak gibi bir rol biçiyorsak o zaman kýzmayacaðýz saçmasapan açýklamalar yaptýklarýnda.. Son 2 olayda ultralar olmasý gerektiði gibi davranmýþtýr. Yiðidi gebert ama hakkýný yeme demiþler.

#246 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.879 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2012 - 04:49 ÖS

Cevap : Ultraslan! ultrAslan genl kordinatörü Oðuz Altay: "Fenerbahçe maçýnda öyle bir koreografi yapacaðýz ki bütün dünya ultrAslan nereye gidiyor diyecek. Herkezin aðzý açýk kalacak." keþke sürpriz olsaydý ne gerek var ki 10 gün önce böyle açýklamalara

#247 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2012 - 06:52 ÖS

Cevap : Ultraslan! Kafasý düþen FBli kareografisi istiyoruz. :)

#248 ÖNDER RB

ÖNDER RB

Members

• Members
  • 25.273 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2012 - 10:31 ÖS

Cevap : Ultraslan! fenerliler trabzon maçýnda yine 3 boyutlu koreografi yapmaya kalkmýþlar, yine becerememiþler, makaralar kopmuþ, kopan makaralardan biri 23 yaþýnda bir çocuðun kafasýna düþmüþ, þu an ameliyatta geri zekalýsýnýz alayýnýz

#249 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.973 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Nisan 2012 - 11:09 ÖS

kopan makaralardan biri 23 yaþýnda bir çocuðun kafasýna düþmüþ, þu an ameliyatta

Bu olay sonrasý yaralý þahýs ölür veya ciddi þekilde sakat kalýrsa .Verilecek karar Stadlarda bundan sonra ,Bu tür kareografiler yasaklanýr .

Yetkililerin en iyi yaptýðý þey yasaklamadýr .

#250 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Nisan 2012 - 01:00 ÖÖ

Allah mahcup etmesin..1 haftadýr sabah aksam demeden Fener macýna hazýrlanan herkesin emegine saglýk..Ayrýca, UA'nýn nasýl bilincli bir hale geldiginin gostergesi olan bildiri de burada :

https://p.twimg.com/...Aa2C8.jpg:large

#251 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 07:58 ÖS

https://twitter.com/...6037157895?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk

#252 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 09:25 ÖS

Ferhat abiiiiii, twit gömmek istiyoruz bir ayar vereydin de, hitimiz artsaydi :)

#253 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.873 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 09:31 ÖS

Kesin bir çıkarları vardır, bunlar bir çıkarları olmadan tribüne dahi gelmeyen insanlar. 

• Jagi bunu beğendi

#254 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.416 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 08:59 ÖÖ

Terim'in yapmış olması gerekeni yapıp, politik davranmışlar. Bence açıklamada sorun yok. Yönetim-Hoca fikir birliği vurgusu iyi olmuş. Terim milyonların karşısında Arda'yı istediğini söyleyip yönetimin kucağına bombayı bıraktıktan sonra Ultraslan gelsin dese de kriz olurdu, gelmesin dese de.

Bir ihtimal de; yönetim-hoca arasında dışarıdan göründüğü gibi bu konuda bir fikir ayrılığı olmadığı, danışıklı ve senkronize hareket edildiği...Bu durumda, zaten bir simülasyonda yaşıyoruz fikrine daha da yakın hissedeceğim kendimi.

#255 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 11:29 ÖÖ

Her zamanki oportunist eğri duruşlarını yine göstermişler.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#256 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 07:07 ÖÖ

AKP projesi Başakşehir'de forması giyen futbolcu Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde sözleşmesi fesh edilmişti.

Galatasaray'da Arda Turan tartışması tarafları bölmüş durumda. UltrAslan taraftar grubundan destek açıklaması gelirken Tekyumruk taraftar grubu Arda Turan'ı istemediğini açıkladı.

Tarafta grubu Twitter'dan yaptığı açıklamada "Evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin" dedi.

Açıklama şu şekilde;

"Evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin. 2 yıldır doğru dürüst sahaya çıkmayan bir magandaya Galatasaray'ın harcayacak bir kuruşu olmamalı. Galatasaray rehabilitasyon merkezi değildir."

Evlat olarak görmek isteyen kendi nüfusuna kaydettirsin.
2 yıldır doğru dürüst sahaya çıkmayan bir magandaya Galatasaray'ın harcayacak bir kuruşu olmamalı. Galatasaray rehabilitasyon merkezi değildir. pic.twitter.com/TqS2XEDYQU

— Tekyumruk (@Tekyumruk) January 20, 2020

#257 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 09:54 ÖÖ

Ferhat abiiiiii, twit gömmek istiyoruz bir ayar vereydin de, hitimiz artsaydi :)

Yasinciğim olsa dükkan senin :)
Şu an kullandığımız forum sürümünde 3.3  bu özellik yok.Üst versiyonda var.Ona geçmek de hem para hem baya zaman meselesi.

https://webflake.sx/...o-embed-tweets/

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#258 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 02:57 ÖS

Sag ol abi yine de. Olmuyorsa yapacak bişey yok.

#259 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 12:13 ÖÖ

genelde Foruma giruyorum ve okuyorum ama uzun zamandir yazmiyorum lakin bugün yazma hissiyatim olustu. Ben hayatta herkezin bir ikinci sansi hakketiyine inaniyorum ve söz konusuda sonucta altyapidan yetisen bir oyuncumuz. Lüften sizi biraz olsun duygusal davranmaya davet ediyorum sanki hic biriniz hayatta hata yapmiyosunuz dört dörtlük yasiyosunuz.

Abdul Kader Keita, Harry Kewell, Cássio Lincoln....

#260 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.873 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 06:26 ÖÖ

2. Sans islah olana, cezasini cekene, hatasini kabul edene verilir. Yani benim bildigim budur. Bu arkadas degil bedel odemek, hata yaptigini bile kabul etmedi.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye