İçeriğe git

Resim
- - - - -

Abdullah Avcı

• Please log in to reply
129 replies to this topic

#121 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 03:01 ÖS

abi naptın bizim kadro öyle böyle şampiyonluk yaşamış kadro, geçen seneki form durumlarından uzak olsa da potansiyelleri belli adamlar. bu sene isteksizlik ve sakatlık belası var başımızda, ona rağmen ligde ve cl’de öyle böyle gidiyoruz.

karşı tarafta kim var allah aşkına? cocu dünyanın en kötü hocası da o yüzden mi süper kadro küme düşüyor yani? ayew valbuena nedir, bitmiş gitmiş topçular. krasic, van persie çok daha büyüklerdi isim olarak, ama katkıları sıfırın altında oldu. geçmişe takılmamak lazım oyuncu söz konusu olduğunda, en azından türkiye dışındaki geçmişe.

bizim kadroya net bir forvet ve sağ kanat aldığında sakatlıksız durumda takım akar gider diyebilirsin. karşı tarafın tamamını yollayıp yepyeni 11 adam alsan öyle düzelirler heralde :)
galatasaray ulan..

#122 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 06:00 ÖS

Pek sağlıklı bir analiz yöntemi değil ama birebir kilit oyuncuları kıyaslayınca bizim önde olduğumuz gibi bir sonuç çıkmıyor ortaya..

Feghouli yerine ikisinden birini tercih ederim. (Ayew/Valbu 45'er dk oynar, temiz :) . Tabi doğru bir hocayla...)

Forvetleri kıyaslayamayız bile, zira bizde yok...

Rodrigues... Her ne kadar son haftalarda rakipler deli önlem alıp kımıldatmıyor olsa da sol açıkta üstünüz.

Benzia, Belhanda'nın çalım atabileni... 

Orta göbeklerinde bir tek bizim N'Diaye basıyor gibi ama henüz sahaya yansımadı (şike gibi :) )

Fernando geldiği ilk haftalar ve geçen sene bahar ayındaki Beşiktaş maçı hariç gayet sıradan idi.

Donk > Jailson, O.K.  Ama bizimki yakında kaleye geçecek. safkan ortasaha olarak bile kullanamıyoruz yokluktan.

Derinlik olarak ise ilk yedeğimiz Selçuk yav...

Stoperlerde elimizde bir adet olmuş adam var, Serdar... Gerisi tank ve penaltıcı yeni yetme... Durumuna bakıyoruz henüz.

Kaldı ki Serdar ortalama her 5 maçta 1 yok ! 

Bekler...

Nagatomo basıyor ama ciğerinden gitti. Hz Isa Reloaded, Ömer'den iyi bana göre burun farkıyla...

Mariano leş durumda, Linnes idare eder. Denklik mevcut diyelim hadi... (Her ne kadar Şener'in bizi şağaptığı bir maç vuku bulmuş olsa da..)

Muslera da basıyor ama kalede yavrucak...

Vallahi bakkal analizine göre taş çatlasa 4 tane asımız üstün.... 

Siz bakmayın fenerli medyaya.  Onlar asla doymaz.... 

Appiah'lı, Aurelio'lu kadroda eksik gedik diye ağlaşmıştı bunlar. :D

Kendini Real Madrid sanan bir zamia...

sen bu ayew'le valbuena'yi cidden izliyor musun yoksa marsilya donemlerinde mi kaldın. galiba ikincisi.

#123 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Kasım 2018 - 10:30 ÖS

Feghouli senin 4 milyon verip, aslen sağ kanadında AS olması gereken adamın olduğu için onunla kıyasladım...

Ikısı de yaş vs itibarıyla tabi ki yolun sonuna yakınlar...

Hoş, Ayew'in 1-2 şutu direği yaladı, (bi tane benim kızıp terk ettiğim anda boş kaleye atamamış sanırım ? ) .. 

Karşısında Ömer olunca o bile dirildi...

Fb'nin kadrosu da kötü ama bizden bazı yönlerden (özellikle top tekniği vs) ve kesin ve net olarak derinlik olarak bir tık ötede.... 

#124 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.042 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 04:32 ÖS

Abdullah Avcı: Bir kızım olsa Arda’ya verirdim. O çok duygusal biri.

[ Fanatik Özel 🗞]

#125 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.608 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 09:07 ÖS

[ Fanatik Özel ]

yok anasının a..

:)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#126 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.337 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ocak 2019 - 11:24 ÖS

Arda'ya vermen için kızın olmasını beklemeye gerek yok ki Apo'cum; sen hobi olarak yine ver :D 

• galip resat bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#127 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.605 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 08:47 ÖÖ

[ Fanatik Özel ]

,

Lafa bak mk .  Kızın olmadı git halanı ver , madem bu kadar vermeye niyetliysen . Kadını meta haline getirmeni de anlamadım ama evi barklı adama nasıl böyle konuşursun yahu . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#128 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ocak 2019 - 09:18 ÖÖ

Doğru olduğunu düşünmüyorum bu haberin.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#129 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.042 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ocak 2019 - 09:25 ÖÖ

Abdullah Avcı: "Emeğe saygısızlık. Başakşehir'in gelirlerini sorgulayanlar, performans puanı olarak yayıncı kuruluş ve havuzdan ne kazanıldığını iyi araştırsınlar. Şampiyonlar Ligi play-off ve Avrupa Ligi gruplarındaydık. 12-13 milyon euro'lara tekabül ediyor" (TRT Spor) 📺

#130 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.870 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 06:52 ÖS

Abdullah Avci'ya Shakhtar Donetsk' ten teklif gelmiş. Sezon sonunda teklifi degerlendirebilecegini söylemiş.
http://m.haber7.com/...i-resmen-istedi

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye