İçeriğe git

Resim
- - - - -

Abdullah Avcı

• Please log in to reply
166 replies to this topic

#1 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 12:58 ÖÖ

Özlediðimiz Galatasarayý, Galatasaray ruhunu tekrar ortaya çýkarabilecek donanýma ve tecrübeye sahip tek isim. Ayrýca dört dörtlük bir insan. Açýkçasý ismi bile heyecanlandýrýyor beni. Ancak bizim þovmen yönetimimiz ancak 4. olursak bunu düþünebilir sanýrým.. Valla yeterki gelsin çünkü ben Galatasarayý özledim.

#2 seyko

seyko

Tech.Admin

• Administrators
  • 97 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:01 ÖÖ

abi yapma gözünü seveyim, býktým artýk teknik direktör deðiþtirmekten zýrt pýrt... birde abdullah avcý karaktersizini hiç istemem takýmýn baþýna..

#3 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:02 ÖÖ

bu adam 6 aylýk kontratý beðenmeyip bizi reddetmemiþ miydi ? büyük galatasarayýn vizyonu bu mudur yani?

#4 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.176 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:03 ÖÖ

bu takým takmaz bu adamý,yazýk olur ona da..

#5 osmanhy

osmanhy

Junior Member

• Members
  • 10.821 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:05 ÖÖ

bize karsi gostedigi gol sevincinden sonra ben kendisini sildim. bjk-eskisehir macinda riza calimbay golden sonra hic bir reaksiyon gostermezken, bizim macta avci dunya sampiyonu olmus gibi seviniyor. Gecin avciyi

#6 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:10 ÖÖ

bülent korkmaz yumruk sallamamýsmýydý? geçin bunlarý neleri yuttuk biz.. avcý nýn hazmedemeyeceðimiz hiç bir olumsuz yaný yok..

#7 Namelessonegs

Namelessonegs

Aslan

• SIT
  • 35.866 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:12 ÖÖ

ÝBB'nin basýnda kalsýn,Fener'e caksýn :)

#8 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.414 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:13 ÖÖ

milyon dolarlýk kramponlarý avcýya emanet edemezsin.kimse o hocayý sallamaz

#9 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:13 ÖÖ

yoldan geçeni çevirdikleri 200 taraftarlý takýmla devlet memurluðu yapan adamýn hangi özellikleri bizim ruhu ortaya çýkaracak tecrübe ve donanýma karþýlýk geliyormuþ hakikaten çok merak ettim, geçiniz..

#10 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:19 ÖÖ

200 taraftarlý takýmý ligde senelerdir orta sýralarda tutabilmek bile baslý basýna bir basarýdýr ama anlayana. bu arada merak etmeyin avcý milyon dolarlýk adamlar da istemez zaten. adam gibi mucadele edecek adamlar çýkarýr ortaya. 7 eksikle gelir 18 yasýndaki adamla gol atar sami yenden puan alýr beþiktaþa da fenere de her maç taktik dersi verir gönderir kendisi.

#11 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:23 ÖÖ

hayatýnda taraftarla uðraþmýþ mý abdullah avcý, paralarýn ödenmediði anadolu takýmý'ndaki oyuncularý zaptetmek, o halde maça hazýrlamak zorunda kalmýþ mý, hayatýnda yýldýz bir futbolcuyla çalýþmýþ mý? yaslamýþýn sýrtýný belediyenin imkanlarýna, su iþleri müdürü gibi iþ yapýyorsun, oradan da neymiþ galatasaray'ýn baþýna gelecekmiþsin, vizyona bak..

#12 reallion

reallion

Senior Member

• Members
  • 1.819 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:34 ÖÖ

oynattýðý futbol makam koltuðunun kalitesinden kaynaklanýyor yani.. ne takýmlar var ligde þu an maddi sýkýntýsý olmayýp nal toplayan.. bi bakýnýz yýldýz oyuncuyla çalýþmama hususnda ise onun konuþmalarýndan anladýðým kadarýyla zeki bir insan. halledemeyeceði sorun deðil.. Ayrýca turkiye lincoln diyarý deðil don't panic

#13 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:34 ÖÖ

Dün bazý yerlerde Abdullah Avcý ismi geçince hemen aklýma son ÝBB maçýndan sonra burada açýlan topik geldi. Bazý forumlara bugün yazdým. En zor zamanýmýzda bizim teknik direktörlük teklifimizi reddetti. Hadi bunu o hep sözü edilen kendi takýmýna karþý duyduðu saygý ile açýklayalým. Ardýndan son iki yýlda Beþiktaþ tribünlerinden Galatasaray uþaðý diye laflar ve küfürler yedi. Geçenlerde gitti Ýnönü'de maç seyretti. Birde oðlunu Beþiktaþ altyapýsýna yazdýrmýþ. Bizimle oynadýklarý maçta sýrf baþka takým taraftarlarýndan çekindiði için(bence sebep bu) o son gole normal bir teknik direktörün sevincinden bile daha çok sevindi. Bütün yukarýda saydýklarýmý geçiyorum. Þunu söyleyeyim kendisi baþka takýmlarýn tribünlerinden çok etkileniyor. Bu maçlarda doðru karar vermesinide engelliyor. Ve herkesin sandýðýnýn aksine kendisini geliþtiremedi. Ben onun milli takýmda Hiddink'in yanýna verebileceklerini düþünüyordum. Çünkü federasyona yakýn bazý gazetecilerle(Gökmen Özdemir gibi) iyi iliþkisi vardý, almadýlar. Bugün baþka biryerde okudum, Gökmen sanýrým onun Galatasaray'ýn baþýna gelmesini ima eden bir yazý yazmýþ. O þans iki kez eline geçti. Birincisi Feldkamp gelirken kendisine yardýmcýlýk teklif edilmiþti sanýrým (ki bu aslýnda teknik direktörlük teklifiyle eþdeðerdir), ikincisi Kalli ayrýldýktan sonra ona teklif edilen teknik direktörlük. Evet Galatasaray gerektiðinde yerli bir teknik adamý baþýna getirir, parlatýr ve dünya arenasýna sunar. O gün bu 6 haftalýk teklifi kabul etseydi, bugün þampiyonluk apoleti taþýyan bir teknik adam olacaktý ve çok önemli bir konumda olacaktý. Kendisi böyle istedi.

#14 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.613 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:40 ÖÖ

benim abdullah avcý'ya nacizane tavsiyem sakin sýð sulardan bir an evvel çalkantýlý denize dümen kýrmasý yani sýký bir anadolu takýmý'nýn baþýna geçerek rüþtünü ispat etmesi yoksa azýcýk aþým aðrýsýz baþým derse memuriyete devam eder.. benim gözümde þu anda ahmet gökçek'ten çok da farký yok, ona kulüp hediye etmiþler buna da teknik direktörlük..

#15 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.403 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 01:56 ÖÖ

benim abdullah avcý'ya nacizane tavsiyem sakin sýð sulardan bir an evvel çalkantýlý denize dümen kýrmasý yani sýký bir anadolu takýmý'nýn baþýna geçerek rüþtünü ispat etmesi

Aynen. 5-6 ay önceydi sanýrým bir televizyon programýnda yurtdýþýndan teklifler var diyordu. Bir gitsin, o ortamlarý tanýsýn. Yapabiliyorsa Fenerbahçe lobisinden sýyrýlýp milli takýmlarda bir görev bulmaya çalýþsýn, o ortamlarý tanýsýn, havasýný koklasýn. Sheva'nýn dediði gibi Anadolu'da Kayseri, Bursa, Antep,Eskiþehir gibi potansiyelli takýmlarda görev alýp, o ateþin içine elini uzatsýn ama ÝBB'de kalmasýn.(Kendi kariyeri için.)

#16 Guest_cesur_korkmaz_*

Guest_cesur_korkmaz_*
  • Guests

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 02:18 ÖÖ

Fenerli olsam su basligi okusam bi tarafimla gulerim "Ulan adamlari ne hale getirdik." diye. Rijkaard'in yerine Abdullah Avci. Galatasaray'in ve Adnan Polat'in Rijkaard'i kovmak gibi bir luksu yok. Yönetimin yanlisi cok, Rijkaard'in yanlisi cok ama o kadar da uzun boylu degil. Bugun Ahmet Cakar bile Polat'a Rijkaard'i kov Terim'i getir diye akil veriyor. Cakar Galatasaray'in iyiligini isteyecek son adam. Akbabalar dolustu etrafa. Bunu bekliyorlardi zaten. Her sene hoca kovarak nereye varacaksin bu bir. Rijkaard, Polat'in ne olursa olsun en buyuk kozu onu harcayamaz bu iki. Diyarbakir macinda stad Rijkaard tezahuratiyla yikilmazsa Galatasaray seyircisine yaziklar olsun bu da uc. Bugun Gökmen Özdemir'in yazdigi yazi yalan degilse (ki gercek oldugunu dusunuyorum.) Florya'daki yeniceri ocagi kaldirilmazsa bizden hicbirsey olmaz bu da dört. Ben de gunlerdir elestiriyorum ama yine de arkasinda durmak lazim kapi gibi.

#17 gs44

gs44

Senior Member

• Members
  • 2.856 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 02:19 ÖÖ

Avci istemi hakikaten asiri sasirtdi! Bulent in basa getirilmesi gibi sonucu belli fikir. Avci ne basardi? Ne sikintilari gecebildi? PAF veya Anadolu takimlarini yonetmek baska 3 buyuklerden birisini yonetmek baska. Ornekler; Riza Ridvan Bulent Hagi Olayi acalim Avrupa gol kralliginda neden Ispanya, Ingilterede atilan bir gol Yunanistan, biz veya diger ulkelerde ki 2 gole bedel? Acik olursak Avciyi adam yerine koyup saygi gosterecek oyuncu varmi? Ayrica Rijjardla yalnizca T.D degismedi sistem komple degistirilip PAF'tan prosuna hersey degisti. Yap boz tahtasimi oldu? T.D evet yalnislar yapti, fakat herseyide ona yuklemek bence yalnis. Hatirlayin sezon baslamadan dedik 9 numaramiz bir Baros yarim Nonda yonetim bunu neden gormedi? Yonetim kaleci performansi belliyken tek forvet Nondayi ne mantikla gonderdi? Kewel 1 ay sonra gidecekti neden 6 ay tedavisi icin yabanci hakki harcandi? Arda ya kaldiramayacagi yuk verildi, zaten bu hata takimi karistirdi

#18 chivu

chivu

Junior Member

• Members
  • 2.013 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 02:21 ÖÖ

Potansiyel, donaným. Ýstanbul belediyspor? Üstelik galatasaray kendisine teklif yapmak gibi bir hata da yaptýðý halde red edilmiþken? NEt söyleyeyim; Abdullah Avcýyý getireceðime; yýlamz Vuralý getirirm; en azýndan sevap kazanýp bir isnanýn hayattaki en büyük dileðini gerçekleþtirmiþ olurum.

#19 Tufan Kürþat

Tufan Kürþat

Senior Member

• Members
  • 1.736 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 07:29 ÖÖ

Abdullah Avcý bir kere kesinlikle karaktersiz deðildir. Son derece beyfendi bir o kadarda doðru düzgün ve analitik konuþan ayrýca son derece realist ayaklarý yere basan bir adamdýr. Galatasaray düþmaný filanda deðil bilakis Galatasaray'a ciddi sempati duymaktadýr. Sezon ortasý teklif kabul etmedi diye asla eleþtiremeyiz. Bende olsam bende kabul etmem. Kaldý ki kendi kulübünü yarý yolda býrakýp Galatasaray'dan teklif aldý diye koþa koþa gelse iþte o zaman karakterinden bende þüphe ederim. Kalli'nin yardýmcýlýk teklifi Avcý'ya deðil Hikmet Karaman'a götürülmüþtür. Seversiniz sevmezsiniz, istersiniz istemezsiniz, ancak Avcý'ya saygý duyalým. Ligde kalmasý bile lüks olan bir takýma her sene üzerine koyarak yoktan bir takýmý var ederek ve her büyüklerle oynadýðý maçta strateji ve taktik dersi vererek rüþtünü hýzla ýspatlamaya baþlayan bu ülkenin en deðerli antrenörlerinden birisi olarak görüyorum Abdullah Avcý'yý.

#20 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Mart 2010 - 09:04 ÖÖ

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard için, ''Rijkaard bir devrimdir'' ifadesini kullanan Polat, ''Bunu iyi anlamak lazým. Bunu belki yýllar sonra anlayacaðýz, Derwall'i þimdi anladýðýmýz gibi'' dedi.

Daha 3 gün önce yukarýdaki kelamý eden bir Yöneticinin Av la Avcý'yla iþi olamaz , olmamalý Basýnýn Yýpratma taktiklerinden biri.

Yapýlacak böyle bir icraat, geçen yýl ilk yarý sonunda Hakemlere güvenimiz tam sorunumuz yok deyipte ikinci yarýnýn ikinci maçýnda MHK ve Federasyona sallamaya benzemez ,Dediði bu laflarý fena yedirirler..Rijkard enaz önümüzdeki sezon sonuna(2010-2011)kadar bu takýmýn takýmýn T.D.dür.

2 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye