İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yahoo Fantasy NBA 2009 - 2010

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
574 replies to this topic

#561 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 03:03 ÖS

Sürpriz bir þekilde to-1'de Serkan Abi'nin takýmýný 5-4 geçip yarý finale kaldým. yarý finalde Þükrü Abinin Golden Boys takýmý ile oynuyorum. Bu takým için yarý final büyük baþarýydý zaten. Daha fazla gideceðini tahmin etmiyorum. Major Ligde ise yine çok çekiþmeli bir haftanýn ardýndan beykoz'u 5-4 geçip finale çýktým. Özellikle son gece maç birkaç defa gitti geldi. Ancak sonunda Trip's GoldS kazandý... Finalde Dawkins the Legend'la oynuyorum. Geçen hafta Serkan Abi'nin takýmlarýný 2 ligde de yendim ancak bu sefer kolay olmayacak. Çünkü bu takýmý abartý sonuçlar alabiliyor. Bu maçý kazanmam için þans faktörüne ciddi bir þekilde ihtiyacým var:)

#562 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 03:38 ÖS

S
Major Ligde ise yine çok çekiþmeli bir haftanýn ardýndan beykoz'u 5-4 geçip finale çýktým. Özellikle son gece maç birkaç defa gitti geldi. Ancak sonunda Trip's GoldS kazandý...

Eline saðlýk. Ýlk sonuçlarda "5-4 beykoz kazandý" diye görünce üzülmüþtüm. Play off larda kýçýndan bal aktý adamýn. Üst üste haftalýk 50 civarý maç sayýsýyla oynadý. Ýyi olmuþ. sevindim elendiðine :)

Bu arada lig2 de running Gunnin ile yaptýðým maç ta acayip çekiiþmeli geçti. Ýkimizin de eþit sayýda maçý vardý. Çok küçük farklarla Perþembe günü 9-0 öndeydim. Cuma Kobe'nin sezon sýçýþý sayesinde 5-4 geriye düþtüm. Son gün toparlayýp 5-4 ile geçtim. Sezon içinde 8-1 lik bir yenilgi almýþtým kendisinden. Onun da acýsýný çýkardýk :)

#563 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 03:54 ÖS

Running'E de yazýk oldu, final hakkýmýzdý... :) O'na ligden bir teþekkür etmek lazým, renk kattý lige...

#564 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 04:18 ÖS

Eline saðlýk. Ýlk sonuçlarda "5-4 beykoz kazandý" diye görünce üzülmüþtüm. Play off larda kýçýndan bal aktý adamýn. Üst üste haftalýk 50 civarý maç sayýsýyla oynadý. Ýyi olmuþ. sevindim elendiðine

Hiç sorma Özgür Abi... Bu kadar ballý bir hafta olamaz... Bütün sezon oturan adamlar bu hafta kariyer rekorlarý kýrdý. Tam tersi benim takýmda Kobe'li Lakers, Rondo'lu Boston, Marvin'li Atlanta falan hep ters sonuçlar aldý.

NBA'de artýk yýldýzlar fazla süre almýyor. Alsa bile çok fazla kasmýyorlar. Tam tersi, bench yýldýzlarýnýn haftasý olmaya baþladý. Bu hafta da süper yýldýzlarýn fazla kasacaðýný sanmýyorum. O yüzden tüm maçlarda sürpriz sonuçlar çýkabilir...

#565 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 06:26 ÖS

Running'E de yazýk oldu, final hakkýmýzdý... :)
O'na ligden bir teþekkür etmek lazým, renk kattý lige...

Hadi ordan:) Running'in hakkýymýþ. Sezonu 2. tamamlamýþým boru gibi.. nereye running'in hakký oluyormuþ :)

Senin arkadaþtý sanýrým. Kendisine teþekkürleirmizi iletirsin.

#566 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.395 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Mart 2010 - 11:49 ÖS

to 1'De 5.lik mücadelesi vereceðiz bundan sonra...

Geçmiþ olsun :).

to 2'de sonradan toparlamamýza raðmen son hafta yenilgisiyle kýlpayý play off dýþýnda kalmýþtýk. Ancak to 1'de yarý finale kalmayý baþardým, ki sezon boyuncada fena deðildi takýmým.. Bakalým yarý finalde favori Shanghai karþýsýnda neler yapacaz ??

#567 sigara69

sigara69

69

• Members
  • 3.237 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2010 - 11:36 ÖS

Tüm sezon tepede götürdüðüm ligde buraya kadarmýþ, burdan dönmez, lam sigara 40 kere söyledin baþardýn, hayatýn baþka alanlarýnda da uygula bunu. :)
Shanghai'Yi tebrik ederim, umarým ligi de o alýr...

Hehehhe

Ben demistim :D

O degilde bizde elimize aldik iki ligtede

Katilan herkesi tebrik ediyorum

Seneye yokum

Belki bi daha da olmam

Belki de olurum bilmiyorum

Ama zevkli meret..

Simdiden sampiyonlari kutlarim bide

#568 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Mart 2010 - 11:43 ÖS

Tahminim; to 1- Shanghai, to-2- theblirgs mi ne :) ; major- trip...

#569 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2010 - 12:13 ÖS

Lee had a season-high 37 points, 20 rebounds and 10 assists for his first career triple-double. He became the first player to have at least 30 points, 20 rebounds and 10 assists in a game since Kareem Abdul-Jabbar had 35, 20 and 12 against the Warriors on March 5, 1976.

---------------------

Oha fln oldum, bu nedir ya...:)

Kareem´in tahtini salliyor adam, Allah nazardan saklasin...:)

#570 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 12:18 ÖS

evet bir fantasy sezonunu daha geride býraktýk(1. lig henüz bitmemiþ) .to 2 liginin finalinde takýmým therbligs, Shangai Sharks'ý 5-3 geçerek þampiyon oldu. Öncelikle finaldeki rakibimi (benden daha fazla haketmiþti), tüm katýlanlarý ve son haftaki hayvani performansý ile beni þampiyon yapan David Lee'yi(insan deðilsin) tebrik ediyorum. MAjor ligi de Trip almýþ. Finalde Serkan'ý 5-4 geçmiþ. Benim Kurt Rambis fanatikleri de 5. sýrada tamamladý o ligi. Kendi adýma deðerlendirme yapacak olursam; Mücadele ettiðim 3 ligin 2 sinde play off gördüm. Bir þampiyonluk bir de 5. lik.

#571 tripotter

tripotter

El Comandante

• Members
  • 7.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 12:48 ÖS

Evet... Gün itibariyle Major Ligde Þampiyonluðumu ilan etmiþ bulunmaktayým:)

Serkan Abinin müthiþ takýmý Dawkins the Legend'ý çok ama çok zorlu bir final haftasýnýn ardýndan ve 3 maç eksik oynamama raðmen 5-4 geçerek Yahoo'daki ilk þampiyonluðumu kazanmýþ oldum.

Gerçekten de Serkan Abinin çok komplike bir takýmý vardý. Guardçý bir takým olmasý nedeniyle asist ve toplam sayýda onu geçmem imkansýzdý. Maçý kazanabilmek için yapacaðým tek hamle takýmýmý rebaunt ve block yönünden kuvvetlendirmekti. Uzun bir düþünce süreci sonunda Taj Gibson'da karar kýldým ve belki de bana finali kazandýran hamle bu hamle oldu.

Eklenmiş Resim

Görüldüðü gibi gerçekten kafa kafaya giden bir maç oldu. Son gün bile birkaç defa gidip geldi iki tarafa da...

Major Lig, genel itibariyle bütün takýmlarýn çok kaliteli olduðu ve az oyuncu ve moves kýsýtlamasýyla takýma müdahele þansýnýn fazla olduðu kaliteli bir lig oldu gerçekten. Özgür Abi'nin Kurt Rambis Fans takýmý þanssýzlýk ve sakatlýklar nedeniyle çok erken elendi. Bu durum biraz ligin tadýný kaçýrdý açýkçasý. Ve Yahoo fantasy'nin adaletsiz dünyasýný gözler önüne serdi:)

Müthiþ uzunlarýn aðýrlýkta olduðu Can'ýn Lucky Luke takýmý ise bana hep ters gelen bir takýmdý. Bu takýmda da çok önemli ve zamansýz sakatlýklar oldu. Hatta Can, takýmýnýn önemli skor opsiyonlarýndan Maggette'yi, açýklanan 2 hafta sakatlýktan dolayý býrakmak zorunda kaldý. Ancak Maggette birkaç gün sonra sahalara sürpriz bir þekilde döndü ve benim takýmýma kalan maçlarda önemli bir katký yaptý...

Beykoz, beni yarý finalde bir hayli zorladý. Normal sezonda silip süpüren bir takým deðildi ama playy offlarda þansý bir hayli yaver gitti... Arenas davasýndan sonra Andray Blatche'nin Wizards'ta en önemli skor opsiyonu olmasý, Jermaine O'Neal'in çýkýþý, Andre Iguodala'nýn özellikle son haftalardaki mükemmel performansý bir anda Beykoz'u yukarýya taþýdý...

Þükrü Abi'nin Hall of Famers'ý, çeyrek final maçýndan sonra da yazdýðým gibi yine bana göre erken elenen takýmlardan biriydi. Hatta çeyrek final maçýnda biraz þansým yaver gitti diyebilirim. Çünkü o kadro özellikle son 2 hafta harikalar yarattý. David Lee'yi zaten yazmýyorum bile. Aaron Brooks, Pau Gasol, Deron Williams çok iyi bir hafta geçirdiler.

Önder Abinin Drazen Petrovic'i ise Nowitzki ve Harris önderliðinde yürüyen bir takýmdý. Sonlara doðru Mehmet Okur da iyi form yakaladý ama biraz geç kaldý:) Garnett ise kötü bir sezon geçirdi bana göre. Brandon Jennings, seneye çok iþ yapar ama bu sene özellikle
sezonun ortasýnda istikrarsýzdý.

Amerikalý dostumuz Mr. Potato ise özellikle sezonun ilk yarýsýnda ligin tozunu attýrdý ama sonradan bir düþüþe geçti. Onun da gerçekten kaliteli bir takýmý vardý...

Serkan Abi, takaslardan sonra Salmons'u kadrosuna katarak yaptýðý akýllý yatýrým, Parker sakatlýðýndan sonra George Hill konusunda gösterdiði çeviklik ve final haftasý öncesinde Drew Gooden hamlesi ile ne kadar zor bir rakip olduðunu gösterdi bir kez daha... Bu müthiþ final maçýndan ve bu kaliteli ligden ötürü onu ve ligin tüm takýmlarýný bir kez daha tebrik ediyorum...

#572 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 01:02 ÖS

Vay be çok dramatik olmuþ Serkan için :) KAfa kafaya tam 4 istatistik var. 8-1 Serkan lehine bile olabilirmiþ sonuç. Tam finale yakýþýr bir mücadele olmuþ. Trip biraderimin play-off çýkýþý deðerini bulmuþ. HAkettiðini düþünüyorum. Keza Serkan da olsa o da sapýna kadar haketmiþti.

Eklenmiş Resim

Bu da bizim final. Her ne kadar sizinki kadar çekiþmeli olmasa da oldukça dengeli istatisitkler var. Finale yakýþtý. Son gün FG yüzdesindeki sýçýþ yüzünden az daha kaptýracaktýk. Neyse ki 3 lük sayýsýnda Curry sayesinde öne geçtik ve finali aldýk.

#573 Ray52Lewis

Ray52Lewis

Best MLB ever!

• Members
  • 6.690 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 03:28 ÖS

Uzun bir düþünce süreci sonunda Taj Gibson'da karar kýldým ve belki de bana finali kazandýran hamle bu hamle oldu.

Taj Gibson transferi hakikaten cok önemli bir hamle oldu. Iste sezon basi draft´lerde superstar oyuncular icin kapisiyoruz ama sonunda Taj Gibson gibi bir caylak sampiyonu belirleyebiliyor. Gecen sene de Sovereign´in gönderdigi ve benim takima kattigim Bargnani bloklariyla yine Serkan´a karsi bana sampiyonlugu getiren isim olmustu, oysa sezon basi dökülüyordu...

Senin bu transferin ile birlikte Serkan´in Hinrich´i gönderirken uzun oyuncu almayip zaten güclü oldugu assist bölgesini Calderon ile güclendirmesi de yanlis bir hamle olarak final serisine damgasini vurdu onun acisindan...:)

Calderon assist de farklilik getiremeyip sadece FT% de önemli katki yapti, oysa bir uzun REB ve BLK kategorisinin Dawkins lehine sonuclanmasini saglayabilirdi...
Sadece 1 STL birinciligi Dawkins´e getiriyormus bu arada (cünkü bu durumda 4-4 sonuclaniyor seri, PTS kategorisini kazanan tiebreaker´den aliyor), sanirim Hinrich´i kadroda tutsa kupa Dawkins´in olacakti...:)

Ama tabii sonradan konusmak kolay oluyor, Fantasy´nin güzelligi burda, siralamalar kil payi belirleniyor, birinin sansi digerinin sanssizligi...:)
Katilan tüm arkadaslari tebrik ediyorum, benim playoff´a kalamadigim .TO2 yi kazanan Osvaldo´yi da ayrica tebrik ederim...

Kaldi geriye .TO1 ligi, orda da Trip´i güle oynaya 7-2 gecerek cozker´in A.Hawks takimini 6-2 gecen Shanghai Sharks´in rakibi oldum, kadrolar denk gözükse de NBA de playoff öncesi son hafta olmasindan dolayi sürprizlere acik bir hafta bizi bekliyor...:)

#574 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.922 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 04:43 ÖS

Taj Gibson transferi hakikaten cok önemli bir hamle oldu. Iste sezon basi draft´lerde superstar oyuncular icin kapisiyoruz ama sonunda Taj Gibson gibi bir caylak sampiyonu belirleyebiliyor. Gecen sene de Sovereign´in gönderdigi ve benim takima kattigim Bargnani bloklariyla yine Serkan´a karsi bana sampiyonlugu getiren isim olmustu, oysa sezon basi dökülüyordu...

Senin bu transferin ile birlikte Serkan´in Hinrich´i gönderirken uzun oyuncu almayip zaten güclü oldugu assist bölgesini Calderon ile güclendirmesi de yanlis bir hamle olarak final serisine damgasini vurdu onun acisindan...:)

Calderon assist de farklilik getiremeyip sadece FT% de önemli katki yapti, oysa bir uzun REB ve BLK kategorisinin Dawkins lehine sonuclanmasini saglayabilirdi...
Sadece 1 STL birinciligi Dawkins´e getiriyormus bu arada (cünkü bu durumda 4-4 sonuclaniyor seri, PTS kategorisini kazanan tiebreaker´den aliyor), sanirim Hinrich´i kadroda tutsa kupa Dawkins´in olacakti...:)

Ama tabii sonradan konusmak kolay oluyor, Fantasy´nin güzelligi burda, siralamalar kil payi belirleniyor, birinin sansi digerinin sanssizligi...:)
Katilan tüm arkadaslari tebrik ediyorum, benim playoff´a kalamadigim .TO2 yi kazanan Osvaldo´yi da ayrica tebrik ederim...

Kaldi geriye .TO1 ligi, orda da Trip´i güle oynaya 7-2 gecerek cozker´in A.Hawks takimini 6-2 gecen Shanghai Sharks´in rakibi oldum, kadrolar denk gözükse de NBA de playoff öncesi son hafta olmasindan dolayi sürprizlere acik bir hafta bizi bekliyor...:)

Ray þu ligi 1 hafta erken bitirme iþi süper oldu yalnýz. Son hafta rezillikler diz boyu oluyordu. Bu arada liglere moderatörlük yapan Ray ve Cigara kardeþþlerime teþekkür etmeyi unutmuþum. Kendilerine çoook çok teþþekür eder, yeni dönemde daha geniþ katýlýmlý ligler bekleriz.

#575 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2010 - 07:19 ÖS

Son hafta 10 gün oynanmýyor muydu yahu maçlar, ben de hala adam alýyordum he he... 3 ligde de play-off yapsak da totalde elimize aldýk, to2'de özellikle hayal kýrýklýðýna uðradým ama zevkli bir sezondu, her akþam heyecanla bakmayý özleyeceðim doðrusu... Katýlan herkese teþekkür, þampiyonlara tebrikler... :)